Skin Master Plus Wszechstronny przyrząd? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2001-12-30, 23:05   #1
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440

Skin Master Plus Wszechstronny przyrząd?


Wstąpiłam ostanio przypadkiem do nowootwartego gabinetu kosmetycznego w którym panie usiłowaly mnie namówic na różne zabiegi. Przed Sylwestrem jakoś nie bardzo chce próbować czegokolwiek nowego i nie zdecydowałam się na wizytę ale...
Panie poleciły mi nowoczesny zabieg oczyszczania cery po którym podobno nie pozostaja jakiekolwiek ślady... Wykorzystują do niego aparat który się nazywa "skin master plus". Dostałam ulotkę, przeczytałam dokladnie i przybieglam się skonsultować z Wami...
Tak to podobno działa : "fala elastyczna" złuszcza zrogowaciały naskórek i przyspiesza regenaracje komórek. Po czym następuje odwienie skóry z efektem liftingu. Aparat wykonuje głębokie oczyszczanie z eliminacją martwych komórek, nadmiaru łoju, zaskórniaków (!) i tak dalej... Skóra natychmiast staje się gładka, bez zanieczyszczeń, sterylna (no w to nie uwierze bo to nie możliwe ale niech tam) z wolnymi porami i mieszkami włosowymi. Tak mniej więcej brzmi treść ulotki.
Czy to możliwe żeby ten aparat zastępował ręczne oczyszczanie skóry? I że nie pozastają po tym żadne slady? To oczywiście tylko część cudów jakie oferują ale to mnie najbardziej interesuje. Czyżby koniec podraznienia skóry po oczyszczaniu? I czy możliwe jest w ten sposób dokladne oczyszczenie?
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-04, 16:21   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wszechstronny przyrząd?

Dominikas - ja też słyszałam o tym wynalazku, podobno gdzieś w jakimś centrum handlowym mają taki salon, nazywa się chyba "Milord". Z tym że podobno kosmetyczki same się przyznają, że po czymś takim trzeba "doczyścić" skórę palcami, lub poprzychodzić parę razy bo to urządzenie tak super dokładnie nie czyści - zwłaszcza w przypadku cer mocno zanieczyszczonych (jeśli wogóle chodzi o ten sam przyrząd). Proszę, napisz gdzie jest coś takiego dostępne (mnie adres salonu Milord umknął) i ile orientacyjnie kosztuje. Z góry dziękuję.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-04, 22:09   #3
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: Wszechstronny przyrząd?

Ja nie wiem gdzie Ty mieszkasz....[img]icons/icon7.gif[/img] Ja swoją maszynkę znalazłam w Krakowie w Centrum Plaza a gabinet nazywa się "Kleopatra". O cene moge zapytac telefonicznie ale czy maja adresy w innych miastach...? Jak się czegoś dowiem to dopiszę [img]icons/icon7.gif[/img]
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-08, 10:27   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wszechstronny przyrząd?

Sorki, mieszkam w Warszawie. Dzięki!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-09, 09:51   #5
Ludmiła
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2001-11
Wiadomości: 3
Re: Wszechstronny przyrząd?

Witam! Chyba się domyślam o jaki aparat chodzi, ja poddałam się jego działaniu w Salonie Milord w Wa-wie przy ul.Waszyngtona 30/36 tel 6177377. Działa on na zasadzie elektrolizy, jest taka jakby paterka elektroda i jeździ się tym po twarzy oraz połączone jest to z wypłukiwaniem wodą. Szczerze mówiąc po jednym razie nie widziałam jakichś zachwycających efektów, wiadomo, że większych zaskórników toto nie wypłucze - więc wyciskanie jest dodatkowe a poza tym w jednym miejscu na twarzy zrobiło mi się jakby zakaźenie wirusem opryszczki-sorry ale muszę być szczera. Koszt ok 100 zł plus oczywiście za pozostałe paciaje i zabiegi. Nie wiem czy zdecyduję się ponownie na taki rodzaj zabiegu! Pozdrawiam Ludmiła
Ludmiła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-13, 21:15   #6
maariola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3
Skin master plus

Wyczytałam w Internecie informację o tym aparacie. Jest podobno rewelacyjny m.in. likwidacji zmarszczek, także tych głębokich. Czy któraś z Was, moje drogie, już coś o nim słyszała, albo może ktoś juz próbował zabiegów z tym aparatem.
maariola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-14, 21:53   #7
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Skin master plus

To nie jest aż taka rewelacja , zabiegi są dobre ale nie aż tak intensywnie działające aby zlikwidowały zmarszczki (szczególnie te głębokie). Skin Master to połączenie peelingu kawitacyjnego (ultradźwięki),masażu za pomoca ultradźwięków i wtłaczania preparatów za pomocą ultradźwięków oraz działanie lasera biostymulacyjnego i mikroprądów.
Na forum Medycyna Estetyczna p.doktor Jankowiak wypowiadał sie na temat tego typu zabiegów - wszystko co w nadmiarze może byc szkodliwe - dlatego zastosowanie w jednym zabiegu tylu różnych intensywnie działających czynników może okazać się nie zbyt korzystne dla skóry - lepiej poddać się kilku zabiegom z wykorzystaniem tych metod ale wszystko niech będzie rozłożone w czasie.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-07-15, 10:05   #8
maariola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3
Re: Skin master plus

Wielkie dzięki za informacje Z tego co ja się zdążyłam zorientować, to chyba nie ma sposobów likwidacji zmarszczek, bez ingerencji chirurgicznej. Wszelkie inne zabiegi mogą tylko poprawić stan skóry (przez co zmarszczki sa mniej wyrażne. Ale mam nadzieję, że uczeni sa na dobrej drodze.
maariola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 19:08   #9
derce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9
Skin Master

Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o urządzeniu Skin Master. Czy dobrze oczyszcz skórę twarzy i może zastąpić tradycyjne oczyszczanie?
Mam skórę trądzikową i nie iem czy zdoła ją oczyścić.
Aha i chciałam spytać czy mikrodermabracją ocyszcz się najpierw twarz?
Pozdrawim
__________________
Derce
derce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:49.