Neauty Minerals - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-25, 21:54   #751
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Przesypywałam podkład do miseczki (jak zwykle), zmoczony BB wkładałam w proszek i stemplowałam twarz. Trzeba tylko uważać na to, żeby za dużo tego proszku nie nałożyć na raz na gąbkę, raczej stopniowo małymi porcjami.
Dzięki.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 09:36   #752
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Neauty Minerals

Recenzja podkładu kryjącego KLIK
Są też swatche wszystkich odcieni, ale je z czasem poprawię, ponieważ te jaśniejsze odcienie ciężko było w ostatnią niepogodę uchwycić idealnie...
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 19:32   #753
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Recenzja podkładu kryjącego KLIK
Są też swatche wszystkich odcieni, ale je z czasem poprawię, ponieważ te jaśniejsze odcienie ciężko było w ostatnią niepogodę uchwycić idealnie...
Znam to, też robiłam swatche Neauty dwukrotnie
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 15:48   #754
Portia_Nox
Raczkowanie
 
Avatar Portia_Nox
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 52
Dot.: Neauty Minerals

To może i ja dorzucę swoje trzy grosze o Neauty po dość długich testach. Ostatnio używam zmieszany Golden light - mat i Golden ivory - kryjący, z przewagą tego pierwszego. Jeżeli chodzi o kolory to Ivory jest trochę zbyt jasny, a tamten za ciemny i też nie do końca pasuje mi formuła kryjąca sama w sobie, ale pomieszanie w takich proporcjach niweluje efekt, którego nie lubię, o czym niżej napisze, a i podbija krycie, gdyby stosować samą formułę matująca, której wcześniej używałam, mieszając Golden Light z Pale (wtedy jeszcze nie było Ivory i kryjącej). Liczyłam, że Ivory będzie w sam raz, ale niestety nie.

Co do efektu, o którym wcześniej wspominałam w formule kryjącej - używam też punktowo mineralnych podkładów jako korektora i właśnie tutaj kryjąca sama w sobie się u mnie nie spisuje, ciężko nałożyć podkład tak, żeby się nie odznaczał, chyba przez bardziej kremową konsystencje ciężko go dobrze rozetrzeć, żeby się wtopił. Jeżeli dam za dużo kryjącego przy mieszaniu dwóch kolorów, to również problem występuje. Dodam, że nakładam podkład na bazę z Neauty.

Kończąc mój wywód, mam pytanie do innych użytkowniczek minerałów - jak nakładacie podkład na miejsca po bokach nosa, mam na myśli obszar od skrzydełek nosa do jakichś 2 cm w kierunku zewnętrznym? Ja używam pędzla z Amilie, ale zawsze mam problem z tym obszarem, jakby pędzel był za duży i większość podkładu ląduje na nosie, albo ja jakoś nieudolnie się nim podługuję i muszę później dokładać palcem/ patyczkiem kosmetycznym i rozcierać.
Portia_Nox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 16:19   #755
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Portia_Nox Pokaż wiadomość
To może i ja dorzucę swoje trzy grosze o Neauty po dość długich testach. Ostatnio używam zmieszany Golden light - mat i Golden ivory - kryjący, z przewagą tego pierwszego. Jeżeli chodzi o kolory to Ivory jest trochę zbyt jasny, a tamten za ciemny i też nie do końca pasuje mi formuła kryjąca sama w sobie, ale pomieszanie w takich proporcjach niweluje efekt, którego nie lubię, o czym niżej napisze, a i podbija krycie, gdyby stosować samą formułę matująca, której wcześniej używałam, mieszając Golden Light z Pale (wtedy jeszcze nie było Ivory i kryjącej). Liczyłam, że Ivory będzie w sam raz, ale niestety nie.

Co do efektu, o którym wcześniej wspominałam w formule kryjącej - używam też punktowo mineralnych podkładów jako korektora i właśnie tutaj kryjąca sama w sobie się u mnie nie spisuje, ciężko nałożyć podkład tak, żeby się nie odznaczał, chyba przez bardziej kremową konsystencje ciężko go dobrze rozetrzeć, żeby się wtopił. Jeżeli dam za dużo kryjącego przy mieszaniu dwóch kolorów, to również problem występuje. Dodam, że nakładam podkład na bazę z Neauty.

Kończąc mój wywód, mam pytanie do innych użytkowniczek minerałów - jak nakładacie podkład na miejsca po bokach nosa, mam na myśli obszar od skrzydełek nosa do jakichś 2 cm w kierunku zewnętrznym? Ja używam pędzla z Amilie, ale zawsze mam problem z tym obszarem, jakby pędzel był za duży i większość podkładu ląduje na nosie, albo ja jakoś nieudolnie się nim podługuję i muszę później dokładać palcem/ patyczkiem kosmetycznym i rozcierać.
Nakładam brzegiem flat topa. Najpierw poliki w obie strony a potem jadę od grzbietu nosa w dół. Wcieram, nie stempluję.
Mam też pędzelek do korektora/ rozświetlacza taki okrągły puszyty, troszkę większy niż do cieni i nim wchodzę w załamania nosa, dolną powiekę.
U styku wewnętrznego kącika oka z nosem nakładam korektor lub podkład palcem (mam tam większe zasinienia)
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 21:43   #756
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Neauty Minerals

Neauty z okazji dnia kobiet dało promo na podkłady, zamiast 44.90 to 35.9o

Kusi mnie teraz, ale zdrowy rozsądek póki co wygrywa :x
Nah, jeszcze są próbki cieni, trzymajcie mnie xD

Edytowane przez Noodle Soup
Czas edycji: 2016-03-04 o 21:44
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 22:27   #757
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Neauty z okazji dnia kobiet dało promo na podkłady, zamiast 44.90 to 35.9o

Kusi mnie teraz, ale zdrowy rozsądek póki co wygrywa :x
Nah, jeszcze są próbki cieni, trzymajcie mnie xD
W sumie jest to -20%
Przerażają mnie te akcje rabatowe, szczególnie jak się skumulują.
Nie dość, że trzeba posiedzieć w necie i sprawdzać, to jeszcze nie wiadomo co kupić O sklepach stacjonarnych nie wspomnę (nienawidzę tłumu)
I głowę czy rozsądek można stracić, nie mówiąc o kasie. Jezu jest dopiero początek miesiąca, chyba będziemy jeść tylko makaron.
Chyba zaszyję się w domu i w ogóle nie będę odpalać kompa przez weekend.
Ratunkuuu
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-04, 22:30   #758
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
W sumie jest to -20%
Przerażają mnie te akcje rabatowe, szczególnie jak się skumulują.
Nie dość, że trzeba posiedzieć w necie i sprawdzać, to jeszcze nie wiadomo co kupić O sklepach stacjonarnych nie wspomnę (nienawidzę tłumu)
I głowę czy rozsądek można stracić, nie mówiąc o kasie. Jezu jest dopiero początek miesiąca, chyba będziemy jeść tylko makaron.
Chyba zaszyję się w domu i w ogóle nie będę odpalać kompa przez weekend.
Ratunkuuu
Hue hue, ja sobie tłumacze to tym, że i tak za dużo mam kosmetyków, a chciałam pod koniec miesiąca jeszcze kupić tradycyjny podkład xP Obiecałam sobie, że kupię Neauty dopiero, jak mi się Pixie skończą :P
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 23:27   #759
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
W sumie jest to -20%
Przerażają mnie te akcje rabatowe, szczególnie jak się skumulują.
Nie dość, że trzeba posiedzieć w necie i sprawdzać, to jeszcze nie wiadomo co kupić O sklepach stacjonarnych nie wspomnę (nienawidzę tłumu)
I głowę czy rozsądek można stracić, nie mówiąc o kasie. Jezu jest dopiero początek miesiąca, chyba będziemy jeść tylko makaron.
Ja czekam na jakąś promocję z różami Ecolore. Naogladalam sie swatchy i mnie kusza niemilosiernie.
Nic z Neauty na razie nie potrzebuję, mam dwa bigi, ale to bardzo dobra promocja.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 06:52   #760
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Neauty Minerals

Muszę w końcu przetestować dobrze Ecolore a jak nie to wezmę Neauty. Do Annabelle bym wróciła ze względu na dobry odcień, ale efekt na cerze jest zbyt słaby - osadza się na polikach strasznie, robi się ciasto w niektórych miejscach.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 13:47   #761
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Neauty z okazji dnia kobiet dało promo na podkłady, zamiast 44.90 to 35.9o

Kusi mnie teraz, ale zdrowy rozsądek póki co wygrywa :x
Nah, jeszcze są próbki cieni, trzymajcie mnie xD
Super! Dzięki za informację! Po pierwszym kiepskim wrażeniu z Neauty baaardzo się polubiliśmy. Podkład się fajnie trzyma,a z pudrem perłowym z BU to już w ogóle bajka! Nie ciastoli się, skóra się nie świeci ( a mam tłustą). Dopiero teraz dotarło do mnie jak kiepsko musiał się prezentowac u mnie podkład AM. Poza tym krycie- mam duzo do ukrycia (przebarwienia, blizny i zmiany zapalne) i spisuje się całkiem nieźle. Na minus oceniam to, że mocno pylą.N i z kolorem kiepsko trafiłam, ale to już moja wina.

Dziewczyny, czy ja dobrze widze na zdjeciach, ze Golden Fair jest ciemniejszy od Golden Light?

Edytowane przez nAtaL!a
Czas edycji: 2016-03-05 o 13:58
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-05, 21:32   #762
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Neauty Minerals

Ale jestem zła na siebie, że nie zamówiłam szybciej próbek. Ta promocja to jednak sporo Kusi mnie, żeby zamówić w ciemno, ale boję się, że wyrzucę kasę w błoto.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 21:38   #763
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
...
Dziewczyny, czy ja dobrze widze na zdjeciach, ze Golden Fair jest ciemniejszy od Golden Light?
Była już o tym mowa w wątku: Light wydaje się jaśniejszy, bo ma mniej nasycony kolor. Pomiedzy nimi nie ma duzej roznicy i ja moge uzywac obu. Ale, zeby sie upewnic najlepiej wziac probki.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 21:40   #764
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: Neauty Minerals

Po tygodniu testowania stwierdzam: jedyny kolor, który na pierwszy rzut oka pasuje, pale neutral, ciemnieje po czasie (wybijają brzoskwiniowe tony, jak na gamę neutral, jest słabo wyważony). W efekcie twarz jest ciemniejsza od szyi, nie w jakiś bijący po oczach sposób, jednak zauważalny.
Duży plus - podkład nie waży się, nie znika z twarzy. Przypudrowany po ośmiu godzinach, wygląda świetnie. Tylko ten ciemniejący kolor...
__________________
JESIEŃ
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 21:52   #765
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez patrycjazuzanna Pokaż wiadomość
Po tygodniu testowania stwierdzam: jedyny kolor, który na pierwszy rzut oka pasuje, pale neutral, ciemnieje po czasie (wybijają brzoskwiniowe tony, jak na gamę neutral, jest słabo wyważony). W efekcie twarz jest ciemniejsza od szyi, nie w jakiś bijący po oczach sposób, jednak zauważalny.
Duży plus - podkład nie waży się, nie znika z twarzy. Przypudrowany po ośmiu godzinach, wygląda świetnie. Tylko ten ciemniejący kolor...
Kurcze, ja nie zauwazyłam ciemnienia. A probowalas klasc na jakas baze, albo puder? Moze to byc kwestia tez kremu, ktory dajesz "pod". Moze sprobuj uzyc innego kremu.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 22:05   #766
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Kurcze, ja nie zauwazyłam ciemnienia. A probowalas klasc na jakas baze, albo puder? Moze to byc kwestia tez kremu, ktory dajesz "pod". Moze sprobuj uzyc innego kremu.
U mnie też nie było ciemnienia. I zgadzam się z tym, że krem może mieć tu winę.
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 00:52   #767
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez patrycjazuzanna Pokaż wiadomość
Po tygodniu testowania stwierdzam: jedyny kolor, który na pierwszy rzut oka pasuje, pale neutral, ciemnieje po czasie (wybijają brzoskwiniowe tony, jak na gamę neutral, jest słabo wyważony). W efekcie twarz jest ciemniejsza od szyi, nie w jakiś bijący po oczach sposób, jednak zauważalny.
Duży plus - podkład nie waży się, nie znika z twarzy. Przypudrowany po ośmiu godzinach, wygląda świetnie. Tylko ten ciemniejący kolor...
Mi czasami ciemniały minerały na filtrach. Ale to było chyba z Pixie
Na kremie jeszcze mi się nie zdarzyło.
Czasami minerały mi nie ciemniały, a robiły się jakby bardziej pomarańczowe ( to Amilie i AM golden fairest). Tak samo mi oksydował Bourjois (healthy mix i 123 perfect)
Poza tym Neauty neutral pale i fair w żadnej formule mi nie ciemniał.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 11:04   #768
patrycjazuzanna
Wtajemniczenie
 
Avatar patrycjazuzanna
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 560
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Kurcze, ja nie zauwazyłam ciemnienia. A probowalas klasc na jakas baze, albo puder? Moze to byc kwestia tez kremu, ktory dajesz "pod". Moze sprobuj uzyc innego kremu.
Testowałam solo, na bazę Neauty, na puder bambusowy z biochemii, na krem + puder (zawsze efekt ten sam, jednak u mnie baza Neauty skraca trwałość podkładu).
Potrzebuję czegoś z naprawdę wyważoną kolorystyką, jedyny podkład, w którym nie wybijały żadne niechciane tony, to był neutral fair z EDM
Szkoda, bo bardzo polubiłam tę formułę i trwałość.

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Mi czasami ciemniały minerały na filtrach. Ale to było chyba z Pixie
Na kremie jeszcze mi się nie zdarzyło.
Czasami minerały mi nie ciemniały, a robiły się jakby bardziej pomarańczowe ( to Amilie i AM golden fairest). Tak samo mi oksydował Bourjois (healthy mix i 123 perfect)
Poza tym Neauty neutral pale i fair w żadnej formule mi nie ciemniał.
U mnie healty mix nie ciemniał, nie ciemniał też revlon colorstay, ale już la roche toleriane okropnie, na taki różowo-pomarańczowy kolor.
Powiem Wam, że to ciemnienie to nie jest jakaś wyjątkowo rzucająca się w oczy kwestia, jednak ja ją zauważam. Ewidentnie mam po czasie szyję jaśniejszą niż twarz. Dziś spróbuję nałożyć odrobinę podkładu na szyję również.
__________________
JESIEŃ
patrycjazuzanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 14:45   #769
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Neauty Minerals

Zamówiłam próbki. Wersja matująca: Golden Fair, Golden Light Medium, Neutral Light, Neutral Light Medium. Wersja kryjąca: Neutral Light, Golden Light Medium. Ciekawa jestem jak się będą na skórze zachowywać.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-10, 11:24   #770
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Neauty Minerals

Dziś rano uświadomiłam sobie że lada dzień skończy mi się podkład z Neauty, a promocji z okazji Dnia Kobiet już nie ma Wydaje mi się, że jakoś szybko się skończył, wy też już kończycie bigi kryjące (kupiłam zaraz po tym, jak je wypuścili)?

Edytowane przez biala17a
Czas edycji: 2016-03-10 o 11:26
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 13:07   #771
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

O matko, to ile Ty tego sypiesz? Absolutnie nie, mam jeszcze baaaaardzo dużo. Fakt faktem, że nie używam codziennie, lecz prawie codziennie, ale i tak nie wyobrażam sobie zużyć biga w 3 miesiące
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 13:32   #772
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Neauty Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;57124531]O matko, to ile Ty tego sypiesz? Absolutnie nie, mam jeszcze baaaaardzo dużo. Fakt faktem, że nie używam codziennie, lecz prawie codziennie, ale i tak nie wyobrażam sobie zużyć biga w 3 miesiące [/QUOTE]

Też jestem przerażona , inne bigi schodziły mi dużo wolnej... Może mam proszkożerny pędzel albo sprzedający na all jednak trochę przekoloryzował rzeczywistość(trafiłam swój odcień na aukcji, podkład opisany jako raz użyty).
Tak czy siak klikam dziś kolejny, bo super się sprawdza

Edytowane przez biala17a
Czas edycji: 2016-03-10 o 13:33
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 16:14   #773
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez biala17a Pokaż wiadomość
Też jestem przerażona , inne bigi schodziły mi dużo wolnej... Może mam proszkożerny pędzel albo sprzedający na all jednak trochę przekoloryzował rzeczywistość(trafiłam swój odcień na aukcji, podkład opisany jako raz użyty).
Tak czy siak klikam dziś kolejny, bo super się sprawdza
Może to kwestia pędzla, bo u mnie schodzą w normalnym tempie Neauty ma nawet bez promocji korzystne ceny, także nie ma co się zbytnio przejmować
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 09:33   #774
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Neauty Minerals

Mam straszny problem ze znikaniem podkładu z okolic brody i nosa.
Uzywałm tylko minerałów Neauty i się zastanawiam, w czym jest przyczyna

Próbowałam nastepujących sposobów ale bez skutku :
-baza z Neauty +podklad kryjący
-baza z Neauty+podklad kryjący +puder matujący
-podklad kryjący + bazaz Neauty (czyli bazy uzywałam do wykończenia makijażu)
-sam podklad kryjacy +puder matujacy
-puder matujący +baza z Neauty

testowałam nakładanie minerałów zwilżonym pędzlem ale to była dopiero masakra.

Używam syntetycznych pędzli z Hakuro (flat top,kabuki, "kulka" H53)

To mnie hamuje przed kupnem biga bo nie wiem,co robie źlę i po kilku godzinach to brzydko wygląda
Czytam rózne wątki o minerałach ale nie umiem znaleźć odpowiedzi co robie nie tak
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 09:56   #775
Evet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin/Warka
Wiadomości: 186
Dot.: Neauty Minerals

Ishikawa u mnie znikaja szybciej z tych stref jeżeli przesadze z oczyszczaniem skóry. Np po silnym peelingu następnego dnia słabiej się trzymają. Ja pod neauty używam kremu lekkiego nagietkowego sylveco i bazy neauty. Potem jeszcze wgniatam te bazę pędzlem do budy w strefie t i czasami spryskuje woda termalna lub hydrolatem. Do nakładania używam starego flata z lumiere i H50S. Neauty lepiej u mnie leżą niż lucy i annabelle.

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Evet Pokaż wiadomość
Ishikawa u mnie znikaja szybciej z tych stref jeżeli przesadze z oczyszczaniem skóry. Np po silnym peelingu następnego dnia słabiej się trzymają. Ja pod neauty używam kremu lekkiego nagietkowego sylveco i bazy neauty. Potem jeszcze wgniatam te bazę pędzlem do pudru w strefie t i czasami spryskuje woda termalna lub hydrolatem. Do nakładania używam starego flata z lumiere i H50S. Neauty lepiej u mnie leżą niż lucy i annabelle.
Autokorekta...
Evet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 10:00   #776
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Ishikawa, ja mysle, ze to może byc problem z przyczepnoscia minerałów w tych obszarach. U mnie czasami tez tak jest np. po mocnym oczyszczaniu twarzy. Ja radze sobie tak, ze na te miejsca nakladam podklad na lekko wilgotny krem i dodatkowo wklepuje go opuszkami palców. Swoja droga, ja nie lubie uzywac hakuro do mineralow. Zwykly, bezmarkowy flat top z bambusowa raczka lepiej sie spisuje.

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2016-03-11 o 10:33
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 12:25   #777
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Evet Pokaż wiadomość
Ishikawa u mnie znikaja szybciej z tych stref jeżeli przesadze z oczyszczaniem skóry. Np po silnym peelingu następnego dnia słabiej się trzymają. Ja pod neauty używam kremu lekkiego nagietkowego sylveco i bazy neauty. Potem jeszcze wgniatam te bazę pędzlem do budy w strefie t i czasami spryskuje woda termalna lub hydrolatem. Do nakładania używam starego flata z lumiere i H50S. Neauty lepiej u mnie leżą niż lucy i annabelle.

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------



Autokorekta...
Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Ishikawa, ja mysle, ze to może byc problem z przyczepnoscia minerałów w tych obszarach. U mnie czasami tez tak jest np. po mocnym oczyszczaniu twarzy. Ja radze sobie tak, ze na te miejsca nakladam podklad na lekko wilgotny krem i dodatkowo wklepuje go opuszkami palców. Swoja droga, ja nie lubie uzywac hakuro do mineralow. Zwykly, bezmarkowy flat top z bambusowa raczka lepiej sie spisuje.
Dzieki dziewczyny, cos będę kombinować
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 13:32   #778
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Neauty Minerals

Hej dziewczyny!
Macie może jakieś rady na nakładanie cienia żeby nie zbierały się w załamaniu?
Z tradycyjnymi cieniami nie mam takiego problemu, ale mam jeden cień z neauty, volcanic ash, jest piękny, ale to zbieranie jest irytujące
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 13:38   #779
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Macie może jakieś rady na nakładanie cienia żeby nie zbierały się w załamaniu?
Z tradycyjnymi cieniami nie mam takiego problemu, ale mam jeden cień z neauty, volcanic ash, jest piękny, ale to zbieranie jest irytujące
Baza pod cienie? Używasz? Dobra utrzyma każdy cień na swoim miejscu przez długie godziny.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 13:40   #780
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Baza pod cienie? Używasz? Dobra utrzyma każdy cień na swoim miejscu przez długie godziny.
Chyba będę musiała spróbować, jakoś do tej pory zbierałam sie do zakupy, ale nigdy nie czułam takiego musu na to żeby ją mieć bo do tej pory z żadnym cieniem nie miałam problemu ze zbieraniem w załamaniu może moje powieki nie lubią się z sypkimi cieniami?
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-23 19:15:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.