Coś na maturke ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-17, 22:16   #1
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971

Coś na maturke ???


Kochanie wizażanki mam do was pytanie, w tym roku czeka mnie (o zgrozo) matura. To będzie ciężkie 5 dni egzaminów, chciałabym dobrze wyglądać - to oczywiste bo wtedy będe się lepiej czuć a nie mam pomysłu w co się zaopatrzeć, mam czarne eleganckie spodnie z Zary (nieprzyzwoicie drogie) i powiedzmy biała koszula ,ale może coś więcej....może naprzykład takie sznury czerwonych korali....i czerwona torebka, ciężko mi coś wymyśleć, a teraz już chciałabym wszystko kupić żeby dzień przed maturą nie latać z obłędem w oczach po sklepach:/

Edytowane przez paulinka_vel_paulinka
Czas edycji: 2008-08-01 o 00:00
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 22:34   #2
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Coś na maturke ???

Cytat:
Napisane przez paulinka_vel_paulinka
Kochanie wizażanki mam do was pytanie, w tym roku czeka mnie (o zgrozo) matura. To będzie ciężkie 5 dni egzaminów, chciałabym dobrze wyglądać - to oczywiste bo wtedy będe się lepiej czuć a nie mam pomysłu w co się zaopatrzeć, mam czarne eleganckie spodnie z Zary (nieprzyzwoicie drogie) i powiedzmy biała koszula ,ale może coś więcej....może naprzykład takie sznury czerwonych korali....i czerwona torebka, ciężko mi coś wymyśleć, a teraz już chciałabym wszystko kupić żeby dzień przed maturą nie latać z obłędem w oczach :/
O kurcze to poważna sprawa... kilka lat różnicy a robi jednak swoje

Ja na swojej maturze nie zastanawiałam się jak będę wyglądać- raczej mało mnie to obchodziło
Ale byłam ubrana standardowo (jak na "tamte czasy" ) czyli w gajerek.

Nic niestety nie doradzę... bo nie wiem co się teraz nosi na maturę

Pozdrawiam jasz
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 08:36   #3
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Coś na maturke ???

uppp.....proszę o pomoc, wiem że powinnam martwić się maturą a nie strojem, ale tak to ze mną dziwnie jest że ...heh...to chyba prez ten wizaż :/
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 09:09   #4
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: Coś na maturke ???

Ja proponuję coś takiego i sama będę ubrana podobnie. Wiadomo, elegancko, ale z nutą dobrego stylu hehe
Pozdrawiam wszystkie maturzystki - jestem jedną z nich
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489


Edytowane przez Queen
Czas edycji: 2006-04-18 o 10:36
Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 10:05   #5
canile
Wtajemniczenie
 
Avatar canile
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa / Wiedeń
Wiadomości: 2 124
Dot.: Coś na maturke ???

Cytat:
Napisane przez paulinka_vel_paulinka
Kochanie wizażanki mam do was pytanie, w tym roku czeka mnie (o zgrozo) matura. To będzie ciężkie 5 dni egzaminów, chciałabym dobrze wyglądać - to oczywiste bo wtedy będe się lepiej czuć a nie mam pomysłu w co się zaopatrzeć, mam czarne eleganckie spodnie z Zary (nieprzyzwoicie drogie) i powiedzmy biała koszula ,ale może coś więcej....może naprzykład takie sznury czerwonych korali....i czerwona torebka, ciężko mi coś wymyśleć, a teraz już chciałabym wszystko kupić żeby dzień przed maturą nie latać z obłędem w oczach po sklepach:/
świetny pomysł z koralami i torebką, ale na maturę to chyba nienajlepszy pomysł... na pisemnej będziesz się za bardzo rzucać w oczy a na ustnej to chyba też nie zrobi dobrego wrażenia. ja też zdaję w tym roku i stwierdziłam, że postawię na skromny ubiór, żadnych ekstrawagancji. po prostu czarna spódnica/spodnie i biała bluzka. i tobie też bym radziła


heh te czerwone korale to nie daj boże mogłyby jeszcze innych maturzystów rozpraszac
canile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:20.