Zawiść ludzka nie zna granic? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-12, 19:08   #1
asiuniaaa88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 39

Zawiść ludzka nie zna granic?


Dziewczyny chciałam się z Wami podzielić tym co spotkało mnie w Espricie w Lublinie w sumie już nie raz
Wczoraj pytam grzecznie Panią( dziewczyna około 26 lat ) czy mają dany fason swetra- Pani oczywiście spojrzała na mnie z wymownym spojrzeniem, po czym z łaską raczyła sprawdzić czy ma na stanie stwierdziła że nie. Wiec ja proszę grzecznie żeby sprawdziła czy w innym sklepie w Polsce jest dostępny- bo wiem ,że można zamówić ,a ja jestem zdecydowana na to żeby go kupić. Ekspedienta po chwili ...stwierdziła, że jednak sweter jest i to u nich... jak to powiedziała koleżanka sobie odłożyła do wyprzedaży Poprosiłam jeszcze o jeden żeby mi sprawdziła to stwierdziła, że nie ma go nigdzie w Polsce, ale ja nie dałam za wygraną i zaczęłam z domu dziś dzwonić po sklepach i okazało się ze swetry są

A wypełniłam jeszcze kwestionariusz taki żeby informowały mnie o zniżkach i rabatach haha a dziś na facebooku widzę ze wtedy właśnie przy wypełnianiu tego kuponu można było kupić taniej o czym ja nie zostałam oczywiście poinformowana

MASAKRA JAKAŚ Zawiść i Zazdrość Ludzka nie zna granic?
Nie rozumiem czegoś takiego :O czy w ogóle można sobie odkładać rzeczy żeby czekały do wyprzedaży ?
Spotkałyście się kiedyś z czymś takim :O??
asiuniaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 19:26   #2
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Zawiść ludzka nie zna granic?

To zachęciła klientkę do ponownego powrotu do sklepu nie ma co!!!!!
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 19:32   #3
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Zawiść ludzka nie zna granic?

Ale jaka zawiść w tym wszystkim? Po prostu miała Cie w (przepraszam, ale taka prawda), miała zły dzień i tyle.
A odkładanie rzeczy przez personel jest raczej normalnym zjawiskiem, chociaż dziwi mnie fakt, że otwarcie Ci to powiedziała...
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 19:49   #4
Plotkarrra
Rozeznanie
 
Avatar Plotkarrra
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 714
Dot.: Zawiść ludzka nie zna granic?

zawsze mogłaś zgłosić do jej przełożonego jeśli poczułaś się źle potraktowana
Plotkarrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 20:00   #5
marz54
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 199
Dot.: Zawiść ludzka nie zna granic?

Lol ale jaka "zawiść" i "zazdrość". o co?
marz54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 20:27   #6
kuka1
Raczkowanie
 
Avatar kuka1
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 78
Dot.: Zawiść ludzka nie zna granic?

W większości sklepów pracownicy mogą sobie odkładać rzeczy i kupują je później za grosze, ale też się dziwię, że Ci o tym powiedziała. Niemiłe zachowania się zdarzają, niestety.
__________________
włosowy blog
kuka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 22:50   #7
Fryzz
Raczkowanie
 
Avatar Fryzz
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: nie skąd tylko dokąd :)
Wiadomości: 74
Dot.: Zawiść ludzka nie zna granic?

Bardziej niemiłe zachowanie niż zawiść czy zazdrość o sweter ponieważ gdyby go chciała to by go sobie odłożyła i kupiła. Wątpię że ktokolwiek z ludzi pracujących w odzieżowych zazdrości czegokolwiek ze sklepu. Oni to mają na wyciągnięcie ręki wcześniej niż Ty.
Może miała tragiczny dzień, a może Ty ja wkurzyłaś jakoś. To że ktoś grzecznie mówi że oznacza że jest miły lub po prostu miałaś beznadziejną ekspedientkę.
Fryzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-12, 23:05   #8
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Zawiść ludzka nie zna granic?

Cytat:
Napisane przez asiuniaaa88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałam się z Wami podzielić tym co spotkało mnie w Espricie w Lublinie w sumie już nie raz
Wczoraj pytam grzecznie Panią( dziewczyna około 26 lat ) czy mają dany fason swetra- Pani oczywiście spojrzała na mnie z wymownym spojrzeniem, po czym z łaską raczyła sprawdzić czy ma na stanie stwierdziła że nie. Wiec ja proszę grzecznie żeby sprawdziła czy w innym sklepie w Polsce jest dostępny- bo wiem ,że można zamówić ,a ja jestem zdecydowana na to żeby go kupić. Ekspedienta po chwili ...stwierdziła, że jednak sweter jest i to u nich... jak to powiedziała koleżanka sobie odłożyła do wyprzedaży Poprosiłam jeszcze o jeden żeby mi sprawdziła to stwierdziła, że nie ma go nigdzie w Polsce, ale ja nie dałam za wygraną i zaczęłam z domu dziś dzwonić po sklepach i okazało się ze swetry są

A wypełniłam jeszcze kwestionariusz taki żeby informowały mnie o zniżkach i rabatach haha a dziś na facebooku widzę ze wtedy właśnie przy wypełnianiu tego kuponu można było kupić taniej o czym ja nie zostałam oczywiście poinformowana

MASAKRA JAKAŚ Zawiść i Zazdrość Ludzka nie zna granic?
Nie rozumiem czegoś takiego :O czy w ogóle można sobie odkładać rzeczy żeby czekały do wyprzedaży ?
Spotkałyście się kiedyś z czymś takim :O??
Ostatnio koleżanka pracująca w odzieżowym powiedziała, że tak robią, ale "nielegalnie" i przy kontroli mogą mieć spore problemy za to. Ale nie wiem czy jest tak wszędzie.

Nie rozumiem czemu "zazdrość i zawiść" Czego Ci zazdrościła konkretnie? Jak dla mnie to po prostu wredna baba była, która miała gdzieś swoją pracę
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 23:43   #9
Smefetka18
Raczkowanie
 
Avatar Smefetka18
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 179
Dot.: Zawiść ludzka nie zna granic?

Za mało płacą chyba sprzedawcą w niektórych sklepach odzieżowych i z butami, skoro mają problem z wykonywaniem swoich zadań.
Smefetka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 23:49   #10
SandyCastle
Raczkowanie
 
Avatar SandyCastle
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 35
Dot.: Zawiść ludzka nie zna granic?

szczerze to ja sie jeszcze nigdy z milym sprzedawca nie spotkałam.. a najbardziej ze wszystkiego nienawidze jak ktos zuca reszte na lade i to samo robi z rachunkiem zero szacunku dla klienta
__________________
Passionate about DESIGN and ARCHITECTURE, following style not fashion.


SandyCastle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 00:33   #11
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Zawiść ludzka nie zna granic?

Cytat:
Napisane przez SandyCastle Pokaż wiadomość
szczerze to ja sie jeszcze nigdy z milym sprzedawca nie spotkałam.. a najbardziej ze wszystkiego nienawidze jak ktos zuca reszte na lade i to samo robi z rachunkiem zero szacunku dla klienta
Albo masz pecha albo rzadko chodzisz na zakupy

Ja mam wrecz odwrotne odczucia, niemíly sprzedawca zdarza sie raz na jakis czas, a zazwyczaj sa uprzejmi, pomocni
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 06:20   #12
marz54
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 199
Dot.: Zawiść ludzka nie zna granic?

Cytat:
Napisane przez SandyCastle Pokaż wiadomość
szczerze to ja sie jeszcze nigdy z milym sprzedawca nie spotkałam.. a najbardziej ze wszystkiego nienawidze jak ktos zuca reszte na lade i to samo robi z rachunkiem zero szacunku dla klienta
Nie jestem sprzedawca i nigdy nie bylam ale zastanawiam sie jak ma sie odbywac wydawanie reszty i rachunku "z szacunkiem" ?
marz54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 07:57   #13
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Zawiść ludzka nie zna granic?

zawiść i zazdrość? może nie używaj słów, których znaczenia nie jesteś do końca pewna...
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 09:42   #14
Kdjdfn
Zakorzenienie
 
Avatar Kdjdfn
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3 082
Dot.: Zawiść ludzka nie zna granic?

Ja chyba mam wyjątkowe szczęście bo nigdy nie trafiłam na niemiłą panią ekspedientkę. Raczej zawiść zazdrość to to nie jest, bardziej chyba chciała Ci właśnie pokazać gdzie Twoje miejsce. :/
Kdjdfn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 11:03   #15
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Zawiść ludzka nie zna granic?

Cytat:
Napisane przez marz54 Pokaż wiadomość
Nie jestem sprzedawca i nigdy nie bylam ale zastanawiam sie jak ma sie odbywac wydawanie reszty i rachunku "z szacunkiem" ?
Otóż, paragon można podać do ręki, włożyć do torby. Resztę położyć na podstawce. A zdarza się, że pańcia rzuca na ladę z wielką łachą.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 11:52   #16
DanaDana1
Przyczajenie
 
Avatar DanaDana1
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15
Dot.: Zawiść ludzka nie zna granic?

mam nadzieje ze ta dziewczyna miala tylko zly dzien ktore sie zdazaja ja wiem ze moze praca w sklepie to dla niej nie szczyt marzen ale jak juz pracuje to musi dbac o kontakt z klinetem niestety
DanaDana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 13:38   #17
SandyCastle
Raczkowanie
 
Avatar SandyCastle
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 35
Dot.: Zawiść ludzka nie zna granic?

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Otóż, paragon można podać do ręki, włożyć do torby. Resztę położyć na podstawce. A zdarza się, że pańcia rzuca na ladę z wielką łachą.
Dokladnie oto mi chodzilo, w sklepach w Polsce bywam okolo trzy razy do roku i jedyne miejsca gdzie ludzie sa mili i usmiechnieci to male osiedlowe sklepiki w sieciowkach zas chamstwo nie zna granic
__________________
Passionate about DESIGN and ARCHITECTURE, following style not fashion.


SandyCastle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 20:39   #18
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Zawiść ludzka nie zna granic?

Ja też na szczęście nie trafiłam na niemiłą ekspedientkę. Może ta pani miała zły dzień...
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 23:31   #19
StraVvberry
Wtajemniczenie
 
Avatar StraVvberry
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 095
Dot.: Zawiść ludzka nie zna granic?

Powinnaś porozmawiać o złej obsłudze z kierownikiem / menagerem sklepu. Sprzedawca ma obowiązek być profesjonalny i swoją pracę wykonywać odpowiednio niezależnie od swojego humoru . Ale nie rozumiem o co chodzi z tą zawiścią i zazdrością
__________________
_________________________ _________
StraVvberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 20:15   #20
nikolla87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 089
Dot.: Zawiść ludzka nie zna granic?

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Ale jaka zawiść w tym wszystkim? Po prostu miała Cie w (przepraszam, ale taka prawda), miała zły dzień i tyle.
A odkładanie rzeczy przez personel jest raczej normalnym zjawiskiem, chociaż dziwi mnie fakt, że otwarcie Ci to powiedziała...
to może ma ich 365 w roku.
tłumaczenie, że miała zły dzień w niczym jej nie usprawiedliwia. Ma być miła i pomocna dla klientów, w końcu jej za to płacą! A nie posadzic d*** za ladą i czekac aż będą wyprzedaże . Prosząc o pomoc w znalezieniu swetra ona to olała bo pewnie jej się nie chciało.
Co do "odkładania" rzeczy to dla mnie jako klienta wkurzające. Oni i tak z tego co wiem (w większości) mają stałe zniżki niezależnie czy jest wyprzedaż czy nie. A takie odkładanie "bo się nie sprzedało" czegoś co kupił by być może klient po normalnej cenie jest stratą dla sklepu a zyskiem dla "ekspedientki" . Widocznie te stałe zniżki to dla nich mało.
Czy to była zazdrośc, zawiśc? Nie. Raczej opryskliwe zachowanie tejże ekspedientki. Ja nie jestem zawistna, ale w takiej sytuacji pewnie udałabym się/zadzwoniła np. do menagera i powiedziała o bardzo "uprzejmym" zachowaniu sprzedawczyni oraz zapytała czy można odkładac towar nawet wtedy gdy klient jest zdecydowany na zakup.
Ot tak z uprzejmości
nikolla87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 21:01   #21
Fryzz
Raczkowanie
 
Avatar Fryzz
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: nie skąd tylko dokąd :)
Wiadomości: 74
Dot.: Zawiść ludzka nie zna granic?

Cytat:
Napisane przez nikolla87 Pokaż wiadomość
t(...)
Co do "odkładania" rzeczy to dla mnie jako klienta wkurzające. Oni i tak z tego co wiem (w większości) mają stałe zniżki niezależnie czy jest wyprzedaż czy nie. A takie odkładanie "bo się nie sprzedało" czegoś co kupił by być może klient po normalnej cenie jest stratą dla sklepu a zyskiem dla "ekspedientki" . Widocznie te stałe zniżki to dla nich mało.
(...)
Pamiętaj że nawet ekspedientka też jest "klientem". Jakby na to nie patrzeć kupuje produkt jakiejś firmy, po pracy jest klientem. Jedyne co je różni to to że z faktu że pracuje w danym sklepie ma zniżkę. Tak jak w większości normalnych firm pracownicy mają jakiś profit. Jeśli pracujesz to domyślam się że też masz. Więc pomyśl w drugą stronę .
I chyba bardzo chciałabyś mieć jakąkolwiek stałą zniżkę
A tak btw. nie wiem czy "odkładanie do wyprzedaży" jest takie popularne i w ogóle zgodne. Trochę znajomych pracuje w sklepeach odzieżowych - żadne z nich nie może sobie czegoś "odłożyć do przeceny".
Fryzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 21:44   #22
nikolla87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 089
Dot.: Zawiść ludzka nie zna granic?

Cytat:
Napisane przez Fryzz Pokaż wiadomość
Pamiętaj że nawet ekspedientka też jest "klientem". Jakby na to nie patrzeć kupuje produkt jakiejś firmy, po pracy jest klientem. Jedyne co je różni to to że z faktu że pracuje w danym sklepie ma zniżkę. Tak jak w większości normalnych firm pracownicy mają jakiś profit. Jeśli pracujesz to domyślam się że też masz. Więc pomyśl w drugą stronę .
I chyba bardzo chciałabyś mieć jakąkolwiek stałą zniżkę
A tak btw. nie wiem czy "odkładanie do wyprzedaży" jest takie popularne i w ogóle zgodne. Trochę znajomych pracuje w sklepeach odzieżowych - żadne z nich nie może sobie czegoś "odłożyć do przeceny".
z tym nie mogę do końca się zgodzić, ponieważ że tak powiem normalny klient nie może sobie odłożyć czegoś do wyprzedaży wiec sama chyba widzisz że istnieje znacząca różnica. Chyba że ktoś upycha gdzieś np. jakąs bluzeczkę i czeka do wyprzedaży żeby ją wyłowić. O takich akcjach słyszałam. Jednak pracownicy na bieżąco segregują towar i udaje im się wynajdować rzeczy upchane w rożnych miejscach. Nawet ostatnio znajoma mówiła, że ktoś w nogawke spodni które nie szły upchnął bluzkę
Co do tego czy chciałabym mieć taką zniżkę odpowiem, że nie bo dotyczyłaby jednego sklepu a ja wolę kupować różne marki oczywiście o ile mam możliwość kupienia czegoś szczególnie na wyprzedażach jeśli nie są one rozgrabione przez te "klientki" . Czasami jest cos fajnego co sobie upatrze (tak samo jak autorka wątku) i nie mam możliwości kupienia tego. A możliwe że by się dało gdzyby nie "odkładanie".
Co do profitów, różne brażne - różne profity.
Jeśli mówisz, że twoi znajomi nie mogą odkładac to nie znaczy że ta ekspedientka zrobiła to zgodnie z zasadami.
Ja tu nikomu nie zazdrosze. Jeśli maja te zniżki to ok. Niech się cieszą, ale niech nie "utrudniają" zakupów innym klientom.
nikolla87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 22:20   #23
Fryzz
Raczkowanie
 
Avatar Fryzz
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: nie skąd tylko dokąd :)
Wiadomości: 74
Dot.: Zawiść ludzka nie zna granic?

Cytat:
Napisane przez nikolla87 Pokaż wiadomość
z tym nie mogę do końca się zgodzić, ponieważ że tak powiem normalny klient nie może sobie odłożyć czegoś do wyprzedaży wiec sama chyba widzisz że istnieje znacząca różnica. Chyba że ktoś upycha gdzieś np. jakąs bluzeczkę i czeka do wyprzedaży żeby ją wyłowić. O takich akcjach słyszałam. Jednak pracownicy na bieżąco segregują towar i udaje im się wynajdować rzeczy upchane w rożnych miejscach. Nawet ostatnio znajoma mówiła, że ktoś w nogawke spodni które nie szły upchnął bluzkę
Co do tego czy chciałabym mieć taką zniżkę odpowiem, że nie bo dotyczyłaby jednego sklepu a ja wolę kupować różne marki oczywiście o ile mam możliwość kupienia czegoś szczególnie na wyprzedażach jeśli nie są one rozgrabione przez te "klientki" . Czasami jest cos fajnego co sobie upatrze (tak samo jak autorka wątku) i nie mam możliwości kupienia tego. A możliwe że by się dało gdzyby nie "odkładanie".
Co do profitów, różne brażne - różne profity.
Jeśli mówisz, że twoi znajomi nie mogą odkładac to nie znaczy że ta ekspedientka zrobiła to zgodnie z zasadami.
Ja tu nikomu nie zazdrosze. Jeśli maja te zniżki to ok. Niech się cieszą, ale niech nie "utrudniają" zakupów innym klientom.
No właśnie do tego zmierzałam mówiąc że Ci których znam nie mogą sobie "odłożyć do wyprzedaży" ponieważ raczej nie jest to zgodne z zasadami. Jak też nie powiedziałam że ekspedientka zachowała się fair, czy też nie bronie jej, ale niektóre wypowiedzi są tak jednostronne że szkoda mi tych pracowników którzy są na prawdę dobrzy i uprzejmi. Oczywiście tajników firm nie znam, regulaminów też nie. I nie wiem jakie odzieżowe pozwalają sobie na "okładanie do wyprzedaży" ale raczej niewiele bo chyba jednak chodzi o zarabianie kasy.

Normalny klient zawsze może sobie coś rezerwować, tyle rzeczy rezerwuje nigdy nie ma problemu. A co do pracowników - na pewno muszą być jakieś zasady, ich rezerwacje itp. Ktoś musi tego pilnować.

A co do tego czy pracownicy rzucają się na towar to wiem jedno . Jakieś wyjątki tak robią, bo z wszystkich których znam nikt nie rzuca się na wyprzedaż, nikt niczego nie wyrywa, bo ma to codziennie i ma tego aż do porzygania. Siedzi w tym, dba o to. I ma to dostępne jak każdy klient. Po prostu nie jest to żadna rewelacja. Ot ciuchy.

Poza tym ta konkretna ekspedientka utrudniała kupno, była serio wyjątkiem. I jaki pracownik utrudnia zakupy klientom ? Myślisz że oni serio skupiają się na tym co by tu dziś kupić, albo co pochować ? Jeśli widzisz coś codziennie to nie robi to na Tobie wrażenia cokolwiek by to było.

A co do dostępności towaru. Jest go dużo ale szybko schodzi - nauczyłam się albo kupować od razu albo rezerwować. Kiedy widzę tylu ludzi poszukujących ciuchów razem ze mną. To dziwie się że połowa sklepu nie jest pusta. Szczególnie teraz.
Fryzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 10:21   #24
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Zawiść ludzka nie zna granic?

Cytat:
Napisane przez asiuniaaa88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałam się z Wami podzielić tym co spotkało mnie w Espricie w Lublinie w sumie już nie raz
Wczoraj pytam grzecznie Panią( dziewczyna około 26 lat ) czy mają dany fason swetra- Pani oczywiście spojrzała na mnie z wymownym spojrzeniem, po czym z łaską raczyła sprawdzić czy ma na stanie stwierdziła że nie. Wiec ja proszę grzecznie żeby sprawdziła czy w innym sklepie w Polsce jest dostępny- bo wiem ,że można zamówić ,a ja jestem zdecydowana na to żeby go kupić. Ekspedienta po chwili ...stwierdziła, że jednak sweter jest i to u nich... jak to powiedziała koleżanka sobie odłożyła do wyprzedaży Poprosiłam jeszcze o jeden żeby mi sprawdziła to stwierdziła, że nie ma go nigdzie w Polsce, ale ja nie dałam za wygraną i zaczęłam z domu dziś dzwonić po sklepach i okazało się ze swetry są

A wypełniłam jeszcze kwestionariusz taki żeby informowały mnie o zniżkach i rabatach haha a dziś na facebooku widzę ze wtedy właśnie przy wypełnianiu tego kuponu można było kupić taniej o czym ja nie zostałam oczywiście poinformowana

MASAKRA JAKAŚ Zawiść i Zazdrość Ludzka nie zna granic?
Nie rozumiem czegoś takiego :O czy w ogóle można sobie odkładać rzeczy żeby czekały do wyprzedaży ?
Spotkałyście się kiedyś z czymś takim :O??
Ale wiesz co znaczy słowo zawiść? Takich rzeczy sie nie czuje do klientki która sie widzi pierwszy raz na oczy.
Sprzedawca ma sprzedawac towar, a nie odkładac dla siebie, bo naraża sklep na straty.
Ekspedientka sie zachowywała źle, ale nie z Twojego powodu, że Ci czegos zazdrościła, tylko pewnie potraktowałaby tak samo każdego na Twoim miejscu
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 12:30   #25
olama100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 116
Dot.: Zawiść ludzka nie zna granic?

Dokładnie tak. Widać pani w sklepie miała gorszy dzień, jak każdy z nas. Gdyby była profesjonalistką w swoim fachu potrafiłaby to ukryć, ale niestety nie jest. Myślę, że takich rzeczy nie warto brać do siebie, bo to tylko wpływa na nasze samopoczucie i nastrój. Gdybyś ją zignorowała po wyjściu ze sklepu byś o tym zapomniała, a tak poirytowało Cię to tak bardzo, że założyłaś nowy wątek.
olama100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:03.