ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-01, 10:05   #3331
kate355
Raczkowanie
 
Avatar kate355
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 65
Dot.: acne-derm i słońce, nadal nie wiem. nie krzyczcie i pomóżcie :)

Cytat:
Napisane przez kasienia2007 Pokaż wiadomość
to znaczy tak wogóle to można używać acnederm w lato ale trzeba używać filtrów tak????spf 50 czy wogóle w lato nie można używać?

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

hej czy jeżeli będę używała acnederm na noc i rano nakładała krem z filtrem to będzie dobrze? czy w lato to wogóle nie można używać acnedermu?
Wczoraj miałam wizytę u dermatologa, który właśnie przepisał mi Skinoren krem(zawiera kwas azelainowy, w ilości takiej samej jak w Acne-derm). Zalecił stosować na noc, a na dzień obowiązkowo krem z filtrem 50+ (aplikując rano i w południe). Krem dostałam na przebarwienia potrądzikowe oraz drobne zmiany trądzikowe.
kate355 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 19:31   #3332
Summer8
Raczkowanie
 
Avatar Summer8
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 96
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

a ja mam takie pytanie.stosuje acne derm juz chyba 3 miesiace i jak sie zrobiło ciepło to oczywiscie sie opaliłam i na ramionach hdzie stosowałąm acne derm powstały mi takie ciemniejsze plamki.nie zaciekwie to wyglada.nie wiem co teraz zrobic?
__________________
Ktoś kiedyś powiedział: Dobre dziewczynki piszą pamiętniki, złe nigdy nie mają czasu. Ja, ja po prostu chce mieć życie, które zapamiętam. Nawet, jeśli nie zapisze tego w żadnym pamiętniku.
Summer8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 16:07   #3333
Konna
Raczkowanie
 
Avatar Konna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 138
GG do Konna
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Hej. Byłam u Pani dermatolog i przepisala mi Acne Derm na noc. Boje się znów podrażnien i wysypu (miałam przy stosowaniu epiduo). Teraz sie zastanawiam czy mam juz wystarczajaca "zahartowaną" skóre czy mam sie spodziewac kolejnych buntów na buźce? Któras z was miala takie polaczaenie? (Acne Derm na noc, 2 razy w tyg. Epiduo i w razie potrzeby rano na ropniaki Metonidazol/Aknemycin?)


Nałozylam warstwe Acne dermu na skronie i te miejsca bardzo mnie swedza i sa zaczerwienione :/. Czy taki stan dlugo sie utrzymuje?
__________________
Dbam o siebie:
-walczę o piękną cere 21.08.2012
-walcze o zdrowe i mocne włoski 11.09.2012
-staram się zdrowo odżywiać
-trzeba zacząć myśleć pozytywnie!

Studentka stomatologii I rok- obym dała rade !
Konna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 09:39   #3334
Renfrii
Raczkowanie
 
Avatar Renfrii
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 187
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Konna Pokaż wiadomość
Hej. Byłam u Pani dermatolog i przepisala mi Acne Derm na noc. Boje się znów podrażnien i wysypu (miałam przy stosowaniu epiduo). Teraz sie zastanawiam czy mam juz wystarczajaca "zahartowaną" skóre czy mam sie spodziewac kolejnych buntów na buźce? Któras z was miala takie polaczaenie? (Acne Derm na noc, 2 razy w tyg. Epiduo i w razie potrzeby rano na ropniaki Metonidazol/Aknemycin?)


Nałozylam warstwe Acne dermu na skronie i te miejsca bardzo mnie swedza i sa zaczerwienione :/. Czy taki stan dlugo sie utrzymuje?
A przez ile czasu masz takie zaczerwienione?? ja używam Acne derm na noc, i jak sie posmaruję, to przez dobre 15 minut jestem lekko zaczerwieniona i twarz mnie piecze (teraz może juz mniej, bardziej na początku stosowania, w pierwszym miesiącu). Być może masz wrażliwą skórę po prostu. Jeśli po krótkim czasie Ci to przechodzi, to raczej wszystko jest OK. Acne derm zawiera kwas, dlatego skóra moze byc zaczerwieniona i swędziec. No ale jeśli coś takiego utrzymuje się dłużej, to może jednak nie jest to specyfik dla Ciebie, bo masz zbyt wrażliwą cerę? Zapytaj tej swojej dermatolog.


Summer8 - przy stosowaniu Acne derm musisz używać filtrów przeciwsłonecznych, bo inaczej możesz nabawić się przebarwień. Posmarowałaś czymś te ramiona przed opalaniem się?
__________________
mój suwaczek: http://www.przewodnikmp.pl/img-070420060493.png



Jeśli trzymasz miłość zbyt słabo, odleci. Jeśli ją ściśniesz za mocno, umrze.

- T. Hall
Renfrii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-09, 19:23   #3335
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Mam pytanie do użytkowniczek kremu - czy Acne Derm odbarwia ubrania? Szukam czegoś na blizny i przebarwienia na dekolt. Wcześniej stosowałam Brevoxyl - nieźle sobie radził, ale trwale odbarwił mi kilka bluzek. Dlatego planuję go zamienić na Acne Derm, ale boję się czy nie ma podobnych efektów ubocznych.
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 13:18   #3336
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja czegos takiego nie zauwazylam uzywajac go
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 16:47   #3337
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Na pewno nie odbarwia
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-11, 17:15   #3338
Lanet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 73
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Używałam go dość długo i nie zauważyłam żadnych odbarwień
__________________




Lanet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 17:41   #3339
Konna
Raczkowanie
 
Avatar Konna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 138
GG do Konna
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A czy Acne Derm działa na ropne pryszcze czy tylko na zaskórniki?
__________________
Dbam o siebie:
-walczę o piękną cere 21.08.2012
-walcze o zdrowe i mocne włoski 11.09.2012
-staram się zdrowo odżywiać
-trzeba zacząć myśleć pozytywnie!

Studentka stomatologii I rok- obym dała rade !
Konna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 18:00   #3340
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Na ropne zmiany też działa. W moim przypadku bardzo dobrze
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 16:06   #3341
Konna
Raczkowanie
 
Avatar Konna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 138
GG do Konna
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Kurczee, mam strasznie czerwone policzki, ale nawet nie wiem od czego :/. Stosuje Acne Derm na noc,a dzis rano posmarowalam sie aknemycinem i teraz mam podrażnioną skórę!

Dodam jeszcze, ze Aknemycin stosuje już ponad miesiąc i raczej łagodził podrażnienia, a AcneDerm (stosuje juz 4 dni) powodowal zaczerwienienie, ktore na szczescie mijalo. A teraz ten buraczkowy kolor z moich polikow nie che zejść, wyszly mi naczynka :<
__________________
Dbam o siebie:
-walczę o piękną cere 21.08.2012
-walcze o zdrowe i mocne włoski 11.09.2012
-staram się zdrowo odżywiać
-trzeba zacząć myśleć pozytywnie!

Studentka stomatologii I rok- obym dała rade !

Edytowane przez Konna
Czas edycji: 2010-07-13 o 16:18
Konna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 17:40   #3342
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Może to przez zmieszanie tych obu leków, jednak to jest spora dawka chemii...
Stosujesz coś nawilżającego?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 18:20   #3343
Lanet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 73
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Czasem jest tak że jak sie zaczyna stosować nowy lek to podrażnia on skóre, ale chyba lepiej nie stosować dwóch na raz (tzn jeden na dzień, drugi na noc) bo mogą sie 'gryźć' i uszkodzisz sobie niepotrzebnie skóre. Może lepiej przerwij leczenie z Acne Derm, a jak stan skóry sie unormuje to ogranicz go np do 1-2 razy w tygodniu

Ja osobiście zmieniam leki, bo moja skóra dosyć szybko sie przyzwyczaja i przestają działać, ale używam jeden po drugim, tzn. jak jeden mi sie skonczy to kupuje nastepny. Nigdy ich nie mieszam bo zawsze mam jakieś uczulenie i podobnie jak u Ciebie jest cała czerwona i czasem wyskakuja bable jak po oparzeniu... Do tego używam maseczek (ostatnio naturalnych) i toników i jest naprawde dobrze
__________________




Lanet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 18:58   #3344
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Ja czegos takiego nie zauwazylam uzywajac go
Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Na pewno nie odbarwia
Cytat:
Napisane przez Lanet Pokaż wiadomość
Używałam go dość długo i nie zauważyłam żadnych odbarwień
Dzięki dziewczyny! w takim razie będę używać bez strachu
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 19:06   #3345
Konna
Raczkowanie
 
Avatar Konna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 138
GG do Konna
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja mam tak: 2 w tyg Epiduo na noc, Acnederm na reszte dni, a tylko jak mi sie cos ropnego ujawni to Aknemycin/metrinidazol na dzien. Właśnie na polikach mi sie zaczely robic 2 gulki to posmarowalam Aknemycinem, gulek juz nie ma, ale jestem rumiana jak cholera...
__________________
Dbam o siebie:
-walczę o piękną cere 21.08.2012
-walcze o zdrowe i mocne włoski 11.09.2012
-staram się zdrowo odżywiać
-trzeba zacząć myśleć pozytywnie!

Studentka stomatologii I rok- obym dała rade !
Konna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 20:59   #3346
Lanet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 73
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

To może odstaw ten Acne Derm na jakiś czas... Nawet na ulotce pisze że można dostać od niego uczulenia z tego co pamietam. Bo skoro mówisz że od momentu, kiedy zaczełaś go używać masz takie zaczerwienienia a inne leki tego nie powodowały to on jest tego przyczyna. Albo sie "gryzie" z innymi lekami które używasz albo po prostu nie nadaje sie do Twojej cery.
Ale według mnie to i tak za dużo chemii... Nawet dermatologom czasem jest cieżko dobrać leki tak żeby pacjentowi nie podrażnić skóry, bo każda reaguje inaczej, a samemu to jeszcze gorzej. Czasem wiecej nie oznacza lepiej. Tak czy siak musisz coś z tym zrobić...
__________________




Lanet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 09:37   #3347
Summer8
Raczkowanie
 
Avatar Summer8
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 96
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Summer8 - przy stosowaniu Acne derm musisz używać filtrów przeciwsłonecznych, bo inaczej możesz nabawić się przebarwień. Posmarowałaś czymś te ramiona przed opalaniem się?[/QUOTE]
niestety nie i co teraz?
__________________
Ktoś kiedyś powiedział: Dobre dziewczynki piszą pamiętniki, złe nigdy nie mają czasu. Ja, ja po prostu chce mieć życie, które zapamiętam. Nawet, jeśli nie zapisze tego w żadnym pamiętniku.
Summer8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 09:42   #3348
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Acne Derm ma w skłądzie kwas azelainowy, który nie jest kwasem fotouczulającym.
Wiadomo- powinno się chronić twarz filtrem (ale to nawet jeśli nie używa się Acne Dermu), ale jeśli dziewczyna raz nie posmarowała ramion to nie powinno być tragedii.
Za te przebarwienia wcale nie musi być odpowiedzialny Acne-Derm.

Powiedz lepiej Summer czy w zimie lub niedawno używałaś jakiś innych kwasów poza azelainowym?
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 12:55   #3349
Konna
Raczkowanie
 
Avatar Konna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 138
GG do Konna
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Lanet Pokaż wiadomość
To może odstaw ten Acne Derm na jakiś czas... Nawet na ulotce pisze że można dostać od niego uczulenia z tego co pamietam. Bo skoro mówisz że od momentu, kiedy zaczełaś go używać masz takie zaczerwienienia a inne leki tego nie powodowały to on jest tego przyczyna. Albo sie "gryzie" z innymi lekami które używasz albo po prostu nie nadaje sie do Twojej cery.
Ale według mnie to i tak za dużo chemii... Nawet dermatologom czasem jest cieżko dobrać leki tak żeby pacjentowi nie podrażnić skóry, bo każda reaguje inaczej, a samemu to jeszcze gorzej. Czasem wiecej nie oznacza lepiej. Tak czy siak musisz coś z tym zrobić...
Hmm, pisze też, że na początku można mieć zaczerwienienie, wiec może skóra mi się przyzwyczaja? Dziś rano obudziłam się już z dużo łagodniejszym rumieniem, nawet po "randce" z epiduo xD! Niestety te 2 gulki na policzkach mi się odnowiły :<. Ach...już nie wiadomo czym tą buźkę smarować... Nałożyłam punktowo metronidazol i mam nadzieje, ze to coś pomoże.
Ten trądzik cholernie potrafi popsuć humor xF!
__________________
Dbam o siebie:
-walczę o piękną cere 21.08.2012
-walcze o zdrowe i mocne włoski 11.09.2012
-staram się zdrowo odżywiać
-trzeba zacząć myśleć pozytywnie!

Studentka stomatologii I rok- obym dała rade !
Konna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-14, 15:30   #3350
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

moim zdaniem używasz za dużo środków na raz. Tak Ci lekarz zalecił czy sama coś dokupiłaś?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 16:06   #3351
Konna
Raczkowanie
 
Avatar Konna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 138
GG do Konna
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Lekarz tak zalecił, chociaż tymi środkami na dzień, pani mówiła, ze tylko punktowo w razie potrzeby! (jak widze, ze mi sie cos robi to smaruje albo Metronidazlem albo Aknemycinem, co mam pod ręką [na razie koncze z Aknemycinem, bo mi sie moze skóra do niego za bardzo przyzwyczaić, a stosowałam do już 6tyg]).

Więc wychodzi na to, ze moja głowna kuracja to teraz Epiduo i AcneDerm na nocke. To moje pierwsze zetknięcie z kwasami i stosuje AD tylko 5 dni.
Tak sobie myśle, ze to zaczerwienienie moglobyć rownież dlatego, ze troche za dlugo na sloncu siedzialam i nie mialam żadnych filtrów na twarzy.

Dzis nocka i z AD, zobacze czy mnie nie podrażni.
__________________
Dbam o siebie:
-walczę o piękną cere 21.08.2012
-walcze o zdrowe i mocne włoski 11.09.2012
-staram się zdrowo odżywiać
-trzeba zacząć myśleć pozytywnie!

Studentka stomatologii I rok- obym dała rade !

Edytowane przez Konna
Czas edycji: 2010-07-15 o 14:17
Konna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 14:18   #3352
Konna
Raczkowanie
 
Avatar Konna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 138
GG do Konna
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Już nie jestem rumiana. Tylko na jednym policzku, (tam gdzie zrobily mi sie 2 bule) zeszła skóra i to miejsce jest dość podrażnione. Ma to wielkość jakiejś złotówki, wygląda jakby mnie komar ugryzł, ale nie swędzi...Mam nadzieje, ze szybko zejdzie. A jak nie to może powinnam jeszcze raz iść do dermatologa, bo moze Acne dla mnie za mocny?
__________________
Dbam o siebie:
-walczę o piękną cere 21.08.2012
-walcze o zdrowe i mocne włoski 11.09.2012
-staram się zdrowo odżywiać
-trzeba zacząć myśleć pozytywnie!

Studentka stomatologii I rok- obym dała rade !
Konna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 18:40   #3353
Konna
Raczkowanie
 
Avatar Konna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 138
GG do Konna
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
moim zdaniem używasz za dużo środków na raz. Tak Ci lekarz zalecił czy sama coś dokupiłaś?
Jednak masz racje. Za dużo leków na raz. Umyłam twarz i wygladam jak poparzona... Stosuje AcneDerm od 5 dni. AD z Epiduo ( Epiduo 2 razy w tyg na noc, a AD na reszte dni)+ od czasu do czasu na ropne gule Metronidazol albo Aknemycin (dodam, ze nie oba preparaty na raz, nakladam to co mam pod ręką). Teraz mam bardzo podrażnioną skórę, jest starsznie czerwona i swędzi, w dodatku wyskoczylo mi pare ropniaków. To duże pogorszenie, bo AD miał być tylko na pare przebarwien do dermatologa szłam z idealną cerą). Nie wiem czy stowować dalej czy iść do dermatologa? Może AD zachodzi w reakcje z resztą leków? Wywalić może jakiś lek?Nie wiem co robić.
Dziś wysmarowałam się Aknemycinem, bo jest tłusty, mam nadzieje, ze coś przejdzie.

Wiem, ze się powtarzam i już kolejny raz to samo pisze, ale jestem rozpaczona. Tydzien temu mialam idelana buzię, a dzis to sie prawie poryczalam patrzac w lustro...
__________________
Dbam o siebie:
-walczę o piękną cere 21.08.2012
-walcze o zdrowe i mocne włoski 11.09.2012
-staram się zdrowo odżywiać
-trzeba zacząć myśleć pozytywnie!

Studentka stomatologii I rok- obym dała rade !

Edytowane przez Konna
Czas edycji: 2010-07-15 o 18:42
Konna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 19:48   #3354
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Wiesz co, idź do dermatologa najszybciej jak możesz a póki co odstaw wszystkie te leki i nawilżaj twarz
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 05:48   #3355
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Konna- skoro miałaś idealną buzię to nie rozumiem tego nawału leków :/
Uwierz mi- dermatologom też nie można do końca ufać-zawsze trzeba mieć swój rozum.
Skoro miałaś tylko parę przebarwień to logicznie rzecz biorąc- potrzebujesz maść na przebarwienia. Taką maścią jest Acne-Derm lub Skinoren (w okresie letnim oczywiscie).
Mogłaś również zrezygnować z maści z kwasami i przerzucić się na krem z masy perłowej jak No-scar lub Evolet.

Pamiętaj- nigdy nie można do końca ufać dermatologom.
Mnie najlepsza dermatolog w mieście leczyła ponad pół roku bez większych efektów- moi rodzice wydawali ogromne pieniądze na leki...
Do czasu aż przez przypadek nie trafiłam do ginekologa, który na "Dzień dobry" stwierdził, ze mam trądzik hormonalny na co nie wpadła pani dermatolog przez ponad pół roku!
Po przepisaniu odpowiednich tabletek...w niecały miesiąc zniknęło mi ponad połowę tego, co miałam.

Nie ufaj ślepo dermatologom- zawsze miej swój rozum.
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 09:30   #3356
Lanet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 73
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Też tak myśle. Odstaw te leki i nawilżaj skóre przez jakis czas. I oczywiście smaruj twarz kremem z filtrem jeśli wychodzisz na słońce lub sie opalasz, bo podejrzewam że na leki które bierzesz oprócz acne dermu nie można się opalać dlatego potrzebna jest ochrona szczególnie w Twoim przypadku...
Zrobisz jak zechcesz i może sie powtórze, ale to że bedziesz na siłe używała tylu leków jeszcze pogorszy Ci stan. Do wyleczenia NAWET kilku przebarwień potrzeba czasu i niekoniecznie pudełka leków...
A dermatologom (powtórze) nie można do końca ufać...
__________________




Lanet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 22:27   #3357
Konna
Raczkowanie
 
Avatar Konna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 138
GG do Konna
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dzięki dziewczyny ^^. Macie racje, co za dużo to nie zdrowo! Będę się trzymać tej zasady, ale jak wiadomo człowiek najlepiej uczy się na błędach. Dziś już troche lepiej, mam wyszuszoną skórę na wiór i trochę się łuszczę. Mam pytanie, Acne można punktowo smarować? Na same przebarwienia i zaskórniki? Bo już całej buzi na pewno nie bede maziać xF.
__________________
Dbam o siebie:
-walczę o piękną cere 21.08.2012
-walcze o zdrowe i mocne włoski 11.09.2012
-staram się zdrowo odżywiać
-trzeba zacząć myśleć pozytywnie!

Studentka stomatologii I rok- obym dała rade !
Konna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 04:23   #3358
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Nie smaruj na razie niczym!
Ile mamy Ci tłumaczyć? ;P
Niczym z tych leków nawet punktowo.
Przez cały weekend tylko i wyłącznie nawilżaj.

Masz może w domu oliwę z oliwek?
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 07:43   #3359
Konna
Raczkowanie
 
Avatar Konna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 138
GG do Konna
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Wiem, wiem- teraz pozwalam się buzi regenerować. Pytanie odnosiło się przyszłości, gdy już mi się buźka unormuje ^^.
__________________
Dbam o siebie:
-walczę o piękną cere 21.08.2012
-walcze o zdrowe i mocne włoski 11.09.2012
-staram się zdrowo odżywiać
-trzeba zacząć myśleć pozytywnie!

Studentka stomatologii I rok- obym dała rade !
Konna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 08:17   #3360
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Jak się unormuje to tak, ale tylko punktowo i nie jedno po drugim, bo znów sobie zaszkodzisz...
I też nie codziennie, np. co dwa dni
A jak już pozbędziesz się pryszczy i zostaną tylko przebarwienia to kup sobie No-scar lub Evolet i stosuj naprzemiennie np. z AD
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.