Zwyczajnie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-05-26, 11:10   #1
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060

Zwyczajnie.


Właśnie wychodzę, założylam tą tunikę w kwiaty, do tego buty espadrylki z poprzedniego wieszaka, srebrne długie kolczyki i brązową taką workowatą torebkę. Lepiej, gorzej? Nie wiem...

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 11:36   #2
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Zwyczajnie.

cos mi tu nie gra moze lepsze byly by jeansy z prostą nogawką bo te legginsy przeswitują i nie bardzo to razem chyba ze zdjęcie z lampa robiłas moze stąd to wrażenie prześwitu. Myśle ze espadryle i tunika sa ok ale te gertry bym wymieniła
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 11:46   #3
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Zwyczajnie.

Cytat:
Napisane przez agnes208 Pokaż wiadomość
cos mi tu nie gra moze lepsze byly by jeansy z prostą nogawką bo te legginsy przeswitują i nie bardzo to razem chyba ze zdjęcie z lampa robiłas moze stąd to wrażenie prześwitu. Myśle ze espadryle i tunika sa ok ale te gertry bym wymieniła
No wlasnie w jednym z ostatnich wieszakow Pisalam ze leggi sa czarne kryjące a przez lampę wychodza prześwity.. :-(
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 12:11   #4
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: Zwyczajnie.

ta sukienka/tunika jest moim zdaniem na ciebie za mała...
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 12:15   #5
Mn1s1ek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 065
Dot.: Zwyczajnie.

Cytat:
Napisane przez 0luuun Pokaż wiadomość
ta sukienka/tunika jest moim zdaniem na ciebie za mała...
Zgadzam się, tunika jest bardzo rozciągnięta na biuście tak że materiał robi się przeźroczysty podczas gdy dół tuniki nie jest.
Mn1s1ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 12:46   #6
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Red face Dot.: Zwyczajnie.

Cytat:
Napisane przez Mn1s1ek Pokaż wiadomość
Zgadzam się, tunika jest bardzo rozciągnięta na biuście tak że materiał robi się przeźroczysty podczas gdy dół tuniki nie jest.
Jak już gdzieś napisałam nie kupię rzeczy która byłaby obcisła dołem i dobra górą. Albo dol dobry i góra przyciasna albo góra dobra i dół za luźny.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 12:56   #7
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: Zwyczajnie.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Jak już gdzieś napisałam nie kupię rzeczy która byłaby obcisła dołem i dobra górą. Albo dol dobry i góra przyciasna albo góra dobra i dół za luźny.
Ale tu nie chodzi o dół czy górę. Uważam, że cała sukienka jest na Ciebie za mała, zarówno góra, co widać na biuście jak i dół, co widać w biodrach. Nie ma sensu robić sobie krzywdy, bo wyglądasz w tym zestawie bardzo niekorzystnie. Gdyby tunika była rozmiar- dwa większa wszystko wyglądałoby lepiej, a tak podkreślasz wszystkie niedoskonałości. Poszukałabym na Twoim miejscu troszkę luźniejszych (nie worków!) ciuchów, jak się postarasz to na pewno znajdziesz. Sama niedawno ważyłam ok 90 kg więc wiem co mówię
Powodzenia!
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 12:59   #8
pw2109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 30
Dot.: Zwyczajnie.

szkoda ze góra nie jest zakladana kopertowo
pw2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 13:07   #9
kiniabeauty
Raczkowanie
 
Avatar kiniabeauty
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 62
Dot.: Zwyczajnie.

Powinnaś nosić ubrania luźniejsze,ta tunika jest zbyt obcisła na Ciebie...
__________________
kinia
kiniabeauty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 13:26   #10
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Zwyczajnie.

Cytat:
Napisane przez 0luuun Pokaż wiadomość
Ale tu nie chodzi o dół czy górę. Uważam, że cała sukienka jest na Ciebie za mała, zarówno góra, co widać na biuście jak i dół, co widać w biodrach. Nie ma sensu robić sobie krzywdy, bo wyglądasz w tym zestawie bardzo niekorzystnie. Gdyby tunika była rozmiar- dwa większa wszystko wyglądałoby lepiej, a tak podkreślasz wszystkie niedoskonałości. Poszukałabym na Twoim miejscu troszkę luźniejszych (nie worków!) ciuchów, jak się postarasz to na pewno znajdziesz. Sama niedawno ważyłam ok 90 kg więc wiem co mówię
Powodzenia!
Dół jest dość szeroki a tunika ma rozmiar uniwersalny.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 13:49   #11
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: Zwyczajnie.

rozmiar uniwersalny to niby standardowe S, M i L, a nie od S do XXL. aczkolwiek sama idea rozmiaru uniwersalnego jest głupia, ponieważ jeden ciuch nie będzie dobrze wyglądał na 3 typach figury. jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego podsumowując, gdybyś nosiła L to można byłoby na siłę próbować ale w twoim wypadku radzę szukać ubrań w normalnych rozmiarach, bo to jest ewidentnie na ciebie za małe. nie mówie tego złośliwe, bo nie o to chodzi.

przy okazji polecam odwiedzić ten temat, zobaczysz jak dziewczyny o rozmiarach podobnych i większych od twojego się ubierają. są bardzo miłe, wiec na pewno chętnie doradzą i polecą sklepy czy sprzedawców
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=408590
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 13:54   #12
MarTynx
Raczkowanie
 
Avatar MarTynx
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 362
Dot.: Zwyczajnie.

To, że ma rozmiar uniwersalny nie znaczy, ze jest odpowiednia. Przeważnie rozmiary uniwersalne są już lekko przyciasne na osoby noszące rozmiar 42.
MarTynx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 14:08   #13
daria7223
Przyczajenie
 
Avatar daria7223
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27
Dot.: Zwyczajnie.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Jak już gdzieś napisałam nie kupię rzeczy która byłaby obcisła dołem i dobra górą. Albo dol dobry i góra przyciasna albo góra dobra i dół za luźny.
Dlatego kupuj, te ktore na górze leżą dobrze (nie mega obcisłe), a skoro w takich zawsze na dole jest za duża, można iść do krawca. Radzę pooglądać np. Jak się nie ubierać na TLC!!
daria7223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 14:37   #14
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Zwyczajnie.

Cytat:
Napisane przez daria7223 Pokaż wiadomość
Dlatego kupuj, te ktore na górze leżą dobrze (nie mega obcisłe), a skoro w takich zawsze na dole jest za duża, można iść do krawca. Radzę pooglądać np. Jak się nie ubierać na TLC!!
Oglądałam, ale tam ubierają tak hmm elegancko i poważnie, ja nie lubię tak. Źle się czuję.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 15:00   #15
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Zwyczajnie.

Zdecydowanie źle wyglądasz w takim zestawie...tunika jest zbyt opięta...
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 16:13   #16
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Zwyczajnie.

Ja noszę rozmiar 40/42 i tego typu tuniczki są moim ulubionym codziennym strojem Zawsze dbam tylko, żeby nie mieć żadnych 'wałeczków', żeby boki ciała były gładkimi liniami. Dlatego nigdy nie kupuję legginsów ze zwykłą gumką, tylko bezszwowe z szerokim elastycznym pasem, który nie wciska się w ciało. To samo majtki - najczęściej kupuję stringi z szerokim pasem koronki zamiast gumki - są niewidoczne nawet pod bardzo obcisłym ubraniem.
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 16:53   #17
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Zwyczajnie.

Swoja drogą wiecie czego w polsce nie lubie własnie tego, że dziewczyna o rozmiarze 44-46 nie moze kupic nic fajnego na siebie w kazdym sklepie.
W sklepach duża odzież to odziez babcina! Jak się chce cos fajnego dostac to trzeba przeszukać pół miasta i internetu. A np na aukcji jest tytuł XXL i rozmiar 42 debilizm jak dla mnie. Nie wiem kto napędza ten chory przemysł bo jest zapotrzebowanie na większe ubrania przecież.

Edytowane przez agnes208
Czas edycji: 2011-05-26 o 16:56
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 16:57   #18
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Zwyczajnie.

Cytat:
Napisane przez agnes208 Pokaż wiadomość
Swoja drogą wiecie czego w polsce nie lubie własnie tego, że dziewczyna o rozmiarze 44 nie moze kupic nic fajnego na siebie w kazdym sklepie.
W sklepach duża odzież to odziez babcina! Jak się chce cos fajnego dostac to trzeba przeszukać pół miasta i internetu. A np na aukcji jest tytuł XXL i rozmiar 42 debilizm jak dla mnie. Nie wiem kto napędza ten chory przemysł bo jest zapotrzebowanie na większe ubrania przecież.
Dokładnie o tym pisałam. Cholernie to denerwujące jest, no ale. Świat należy tylko do Pań do rozmiaru 40 ani centymetra dalej...
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 17:06   #19
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Zwyczajnie.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Dokładnie o tym pisałam. Cholernie to denerwujące jest, no ale. Świat należy tylko do Pań do rozmiaru 40 ani centymetra dalej...
I tu się z tobą nie zgodze, że świat owszem ale tylko polski świat mam porównanie bo mieszkam w irlandii i np tutaj dziewczyna nosząca rozmiar 44-46 moze się spokojnie ubrać w wiekszosci sklepów standardowa numeracja jest od 36 do 48 orientuje sie bo sama nie jestem mała nosze rzeczy 40-42 czasem 44 w zaleznosci od rzeczy. I to mnie najbardziej wkurza ze idziesz w polsce do sklepu prosisz o 42 to pani mowi, że nie ma albo to 42 wygląda jak irlandzka 40. Wiem, że towar w sklepach zalezy od zbytu ale bez przesady znowu my polki takie chude nie jesteśmy zeby wszystko było takie małe w tych sklepach.
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 19:19   #20
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Zwyczajnie.

No cóż, ja mam dół rozmiaru 40- lub większy, co z tego , skoro moja góra to rozmiar M? mam ramiona proporcjonalne do bioder, jestem klepsydrą. Największy problem mam z kupnem koszul, gdyż musze kupować zwykle L, bo mój biust do małych nie należy. NIE KUPUJ ZA LUŹNYCH UBRAŃ POD ŻADNYM POZOREM !. Znajdź atuty które warto podkreślać jeżeli Twoja talia nie jest wyraźna, zakładaj rzeczy które będą ją uwydatnią, np. przepasane w talii, ale w żadnym wypadku worki. Jeżeli masz boczki, zbyt obcisła (przeważnie właśnie tunika) spowoduje że je jeszcze bardziej uwydatnisz. Pamiętaj też, że rozciągliwe "lejące" materiały, podkreślają każdą nierówność i fałdkę. Zdecydowanie powinnaś założyć coś krótszego. Zamiast leginsów - spodnie z wysokim stanem. Ale to tylko moje zdanie Pozdrawiam!
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 00:49   #21
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Zwyczajnie.

Kiecuszka wyglada na za mala i ma sie wrazenie jak by chciala sie rozerwac u gory
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 16:25   #22
kosmetykomaniaczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 713
Dot.: Zwyczajnie.

Droga Wizażanko!
Krój tej sukienki/tuniki jest zdecydowanie nie dla Ciebie! wierz mi zdecydowanie lepiej będziesz wyglądała w dłuższym kroju i troszkę większym nie chodzi o to żeby zrobić z Ciebie bombkę czy kobietę szeroką. ważne to mieć wszystko idealnie skrojone na siebie poszukaj w Reserved tam są rozmiary np.44[choć wg mnie 44 jest jak 46 ].
kosmetykomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 11:11   #23
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Zwyczajnie.

zakladana kopertowo wygladalaby duzo lepiej
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 16:08   #24
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: Zwyczajnie.

jak dla mnie jest ok, co prawda góra mogłaby nie prześwitywać, ale mimo to, jest nawet ok
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 16:31   #25
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Zwyczajnie.

gdyby tunika miala wiekszy rozmiar i dodalabys gruby pasek pod biustem byloby najs

na szczescie w us nie ma tego problemu, sa dzialy plus size wiec kazda kobieta moze sie ubrac jak chce. i nie sa to "babcine" rzeczy.

szkoda, ze nie mozesz zobaczyc jak latem ubieraja sie niektore kobiety mam na mysli czarnoskore babki, bo ich budowa ciala troche rozni sie od "naszej" kobiety sa conajmniej 3 x takie jak Ty, ale zakladaja piekne kolorowe sukienki: podkreslaja obfity biust, luzny dol. do tego jakies fajne japonki lub sandaly i uwierz mi, ze czesto ogladam sie za nimi bo wygladaja lepiej niz chuderlaki.
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:20.