Dzisiaj jestem z siebie dumna, bo ... czyli nasze małe sukcesy w odchudzaniu :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-19, 07:24   #1
Agneska
Rozeznanie
 
Avatar Agneska
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Gdzieś we wszechświecie :)
Wiadomości: 813

Dzisiaj jestem z siebie dumna, bo ... czyli nasze małe sukcesy w odchudzaniu :)


Witam Dziewczyny,

Pomyślałam sobie, że chyba takiego wątku jeszcze nie było, a jak był to kiedyś i dawno zapomniany. Zauważyłam, że często mówimy o naszych grzeszkach, czego nie zrobiłyśmy, a powinnyśmy i w całym tym ferworze odchudzania zapominamy o naszych małych sukcesach w dążeniu do idealnej sylwetki. A na pewno takie się zdarzają. Starajmy się wypisać, co każdego dnia udało się nam zrobić dla naszego ducha i ciała, czy ćwiczyłyśmy i to napawa nas dumą czy może odmówiłyśmy osobie nas częstującej jakichś pyszności.

Zacznę od tego, że wczoraj odmówiłam sobie zjedzenia ptasiego mleczka, które wprost uwielbiam i zwykle przez weekend z moim TŻ-tem zjadamy całe opakowanie... A tym razem nie skusiłam się i wcale nie było mi z tego powodu smutno - byłam z siebie dumna, że to ja jestem silniejsza od tego mleczka, a nie ono ode mnie

Zachęcam do zamieszczania tutaj Waszych małych sukcesów, które tworzą solidne podwaliny do dalszej walki o idealną sylwetkę Spróbujmy znaleźć coś takiego codziennie, spróbujmy zauważać nawet te najmniejsze sukcesy. Co Wy na to? Pozdrowionka
__________________
...:Aga:...

__________________
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today ...
Agneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 12:27   #2
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Dzisiaj jestem z siebie dumna, bo ... czyli nasze małe sukcesy w odchudzaniu :)

zdaje mi sie ze juz jest duzo wątków dotyczących sukcesów wagowych.. chyba ze masz na myśli suksesy codziennego chodzi mi o to ze np cos nie zjadłyśmy albo cos podobnego ?? choc z takimi wątkami tez sie spotkałam nie lepiej dołączyć się do innych ??
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 18:47   #3
japkosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: warszawa.
Wiadomości: 39
GG do japkosia
Dot.: Dzisiaj jestem z siebie dumna, bo ... czyli nasze małe sukcesy w odchudzaniu :)

dzisiaj nie podjadałam, nie zjadłam żadnych 'nadprogramowych kalorii
i jeździłam godzinkę na rolkach. oby tak dalej!
japkosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.