Do posiadaczek Babyliss Crimper 4*4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-19, 15:52   #1
ika87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 37
GG do ika87

Do posiadaczek Babyliss Crimper 4*4


Hey! Od niespełna tygodnia jestem właścicielką prostownicy - karbownicy tejże firmy, przyznam szczerze że to moja pierwsza prostownica wiec mam troszke pytań A więc:

1. Jaki macie sposob prostowania; mam puszyste, sredniej długości włosy, raczej trudne do ułożenia dlatego chciałabym wiedzieć jak mam je prostowac (np jak to robic z pasmami z tyłu głowy)?

2.Jaki preparat ułatwiający te czynność i zarazem chroniacy włosy byście mi poleciły (może jeszcze jaki szampon i odzywke - czy te wygładzajace włosy cos pomoga?)?

3. Ile czasu zajmuje wam prostowanie Crimperem i jak czesto jej uzywacie?

4. Jak używać pozostalych wkladek do otrzymywania fal (jedna para, ta z najmniejszymi przerwami juz sie gdzies zgubila )?

5. Po 10 - 15 minutowym nagrzaniu, trzeba ja wyjac z kontaktu prawda?

6. To już może z nieco innej beczki - co zrobic na rozdwajajace sie koncowki, na ktorych zostala jeszcze farba (dodam ze zapuszczam włoski, wiec przycinanie ich razczej nie wchodzi w grę) ?

To chyba wszystko
Najwyżej, jak mi sie cos jeszcze przypomni to dodam pytanie. Fajnie by też było gdyby ktoras z was miala fot fryzury wykonanej ta prostownica
Czekam na odp
ika87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-19, 23:11   #2
misss3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 100
Re: Do posiadaczek Babyliss Crimper 4*4

ja mam ta prostownice, była to moja pierwsza zakupiona teras mam profesjonalna fryzjerska i jest o niebo lepsza od starej.
postaram sie odpowiedziec na twoje pytania
1. po pierwzse ta prostownica napisze ci szczerze musi sie długo nagrzewac ok 30 min( ja tak ja nagrzewałam aby osiagnac maksymalnie najwyzsza temp.) pasma podpuinałam kilkoma klamarami i po kolei po dosc cienkich pasmach po kawałku trzymałai zgniatałam mocno włosy trwa ro długo niestety
aha ona ma byc cały czas właczona w gniazdku!!!!!!!!!!!!!

do prostowania jak dla mnie rewelacyjny jest jedwab w płynie kilka kropli na umyte włosy super nabłyszca i chroni czestio prostowane włosy

mam nadzieje ze moze jakos pomogłam
powodzenia życzei slicznych prostych włosów

p.s. jesli marza ci soei mocno wyprostowane włoski to z biegiem czasu lepiej zainwestuj w prostownice fryzjerska z ceramicznymi wkładkami-efekt wiele lepszy i szybszy choc byc moze bardziej niszczy włosy co prawda to prawda
powodzenia *
misss3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-20, 18:25   #3
ika87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 37
GG do ika87
Re: Do posiadaczek Babyliss Crimper 4*4

Dzieki wielkie miss3 Szczególnie za to uprzedzenie ze nie mozna wyjmowac z gniazdka Oczywiście w przyszlosci (jak na razie to raczej dalekiej ) chcialabym sprawic sobie cos porzadnego na maxa np Effalock'a No ale na razie to moge sobie pomarzyc... Aha i gdzie mozna kupic taki jedwab i ile kosztuje?
ika87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-21, 13:29   #4
misss3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 100
Re: Do posiadaczek Babyliss Crimper 4*4

ciesze sie że mogłam jakos pomóc
a ta rada zeby sie długo grzałą tyo jusz sparwdzone wielokrotnie bo ona wolno sie grzeje - a im bardziej nagrzana tym lepiej prostuje

a jedwab ja kupiłam u fryzjera mojego, uzywam czesto co drugi dzień razem z mamą i mamy go jusz rok czasu bo wystarcza 4 krople na moje geste do brody włosy
a ten jedwab róznych firm bywa akurat ja mam UNA silker
pozdrawiam i powodzenia **
misss3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-21, 19:03   #5
ika87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 37
GG do ika87
Re: Do posiadaczek Babyliss Crimper 4*4

Dzieki wielgachne Może wypróbuję, jak dostanę oczywiście, ale chyba w Poznaniu nie powinno być z tym problemu Pozdrawiam
ika87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:21.