Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-11, 18:32   #901
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

bardzo dobre u mnie przy cerze tłustej, trądzikowej z przebarwieniami i bliznami zakrywał wszystko
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 19:47   #902
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Zamówiłam 4 próbeczki, a dostałam 5

Golden light (m) Golden Fair (k) beige fair (m) i beige fair (k)
Dostalam gratis rozświetlający natural fair. Jutro testowanie
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 20:19   #903
LadyElfiee
Raczkowanie
 
Avatar LadyElfiee
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 313
Send a message via Skype™ to LadyElfiee
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

No to kliknęłam Golden Fairest matujący i korektor Medium.
Oby się okazał lepszy niż kryjący, chociaż jutro jeszcze popróbuję mniejszą ilość.
__________________
K.
21 X




https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=769664
szybka wymiana podkładowa
LadyElfiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 21:01   #904
spineeeczka
Raczkowanie
 
Avatar spineeeczka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 68
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dzięki za pomoc drogie wizażanki
Odstawiłam tłusty krem i nie dociskałam praktycznie w ogóle pędzla i jest w końcu idealnie! Myślałam, że dobry dla mnie będzie golden fairest, ale okazało się, że jestem większym bladziochem niż sądziłam i mój odcień to natural fairest Niestety zamówiłam go sobie w wersji rozświetlającej i teraz mam efekt Edwarda Cullen`a w słońcu, więc trzeba się zaopatrzy w kryjącą...
Ma któraś z Was korektor light? Ta zieleń przebija przez wszystkie warstwy, a myślę, że do tego trupiego koloru korektor medium już się chyba nie nada?
__________________
Nocą wszystko jest płomienne: gwiazdy, myśli i łzy.......
spineeeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 23:38   #905
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez spineeeczka Pokaż wiadomość
Dzięki za pomoc drogie wizażanki
Odstawiłam tłusty krem i nie dociskałam praktycznie w ogóle pędzla i jest w końcu idealnie! Myślałam, że dobry dla mnie będzie golden fairest, ale okazało się, że jestem większym bladziochem niż sądziłam i mój odcień to natural fairest Niestety zamówiłam go sobie w wersji rozświetlającej i teraz mam efekt Edwarda Cullen`a w słońcu, więc trzeba się zaopatrzy w kryjącą...
Ma któraś z Was korektor light? Ta zieleń przebija przez wszystkie warstwy, a myślę, że do tego trupiego koloru korektor medium już się chyba nie nada?
Zamówiłam light w ciemno i nie jestem zadowolona. Przebija przez nawet najjaśniejszy odcień. Jeżeli jest użyty w minimalnej ilości wtedy jest o.k. Za to medium jest świetny.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 07:41   #906
brunetteblend
Przyczajenie
 
Avatar brunetteblend
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Zamówiłam 4 próbeczki, a dostałam 5

Golden light (m) Golden Fair (k) beige fair (m) i beige fair (k)
Dostalam gratis rozświetlający natural fair. Jutro testowanie
daj znać jak efekty
__________________
Zapraszam na mojego bloga: http://brunetteblend.blogspot.com/
oraz mój kanał na youtube: https://www.youtube.com/user/brunetteblend
brunetteblend jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 08:14   #907
MnemeE
Raczkowanie
 
Avatar MnemeE
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 94
GG do MnemeE Send a message via Skype™ to MnemeE
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez spineeeczka Pokaż wiadomość
Dzięki za pomoc drogie wizażanki
Odstawiłam tłusty krem i nie dociskałam praktycznie w ogóle pędzla i jest w końcu idealnie! Myślałam, że dobry dla mnie będzie golden fairest, ale okazało się, że jestem większym bladziochem niż sądziłam i mój odcień to natural fairest Niestety zamówiłam go sobie w wersji rozświetlającej i teraz mam efekt Edwarda Cullen`a w słońcu, więc trzeba się zaopatrzy w kryjącą...
Ma któraś z Was korektor light? Ta zieleń przebija przez wszystkie warstwy, a myślę, że do tego trupiego koloru korektor medium już się chyba nie nada?
Ja używam podkładu Golden Fairest i korektor Light bardzo mnie zawiódł. Co z tego że świetnie kryje wszelkie zaczerwienienia, skoro ta zieleń przebija się przez podkład? Zdecydowanie odradzam Light.
__________________
Pamiętaj: Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.
Pamiętaj: o trzech magicznych słowach: PROSZĘ, PRZEPRASZAM, DZIĘKUJĘ.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Mneme - grecka muza pamięci
MnemeE jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-12, 15:58   #908
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez spineeeczka Pokaż wiadomość
Dzięki za pomoc drogie wizażanki
Odstawiłam tłusty krem i nie dociskałam praktycznie w ogóle pędzla i jest w końcu idealnie! Myślałam, że dobry dla mnie będzie golden fairest, ale okazało się, że jestem większym bladziochem niż sądziłam i mój odcień to natural fairest Niestety zamówiłam go sobie w wersji rozświetlającej i teraz mam efekt Edwarda Cullen`a w słońcu, więc trzeba się zaopatrzy w kryjącą...
Ma któraś z Was korektor light? Ta zieleń przebija przez wszystkie warstwy, a myślę, że do tego trupiego koloru korektor medium już się chyba nie nada?
medium się nada ja Golden fairest używam w formule kryjącej
korektor light używam tylko na czerwone kropki lub strupki, jesli takie mam i dopiero na to korektor medium
light świetnie tuszuje czerwone niedoskonałości, a że jest zbyt jasny to nakładam na niego medium
i jest nie do zdarcia

Edytowane przez jessica855
Czas edycji: 2013-04-12 o 16:01
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 16:13   #909
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Boję się pierwszy raz użyc Anabelle na imprezę całonocną, ciekawe czy dadzą radę na mojej wiecznie żarowiastej cerze...
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 20:13   #910
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez MnemeE Pokaż wiadomość
Ja używam podkładu Golden Fairest i korektor Light bardzo mnie zawiódł. Co z tego że świetnie kryje wszelkie zaczerwienienia, skoro ta zieleń przebija się przez podkład? Zdecydowanie odradzam Light.
W jakiej ilości nakładasz ten korektor light? Ja używam tego samego odcienia podkładu, daję delikatną warstwę korektora, na to zwykle 2 warstwy podkładu, czasami na bardziej wymagające miejsca nakładam medium, ale nic mi na zielono nie przebija.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 01:47   #911
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Nałożyłam o 18 golden fair kryjący, wydawał się być idealny do odcienia mojej skóry, wszystko fajnie.
o 21 spojrzałam w lustro i dostałam zawału, moja twarz była biała jak kreda i jakby doklejona z innego ciała
podklad , roz bronzer utlenily się i nie zostalo zupelnie NIC. Chyba minerałki nie dla mnie
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-13, 06:50   #912
MnemeE
Raczkowanie
 
Avatar MnemeE
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 94
GG do MnemeE Send a message via Skype™ to MnemeE
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
W jakiej ilości nakładasz ten korektor light? Ja używam tego samego odcienia podkładu, daję delikatną warstwę korektora, na to zwykle 2 warstwy podkładu, czasami na bardziej wymagające miejsca nakładam medium, ale nic mi na zielono nie przebija.
Może za dużo używam tego korektora, ale po to on jest żeby zaczerwienienia zniwelować, więc nakładam go tyle żeby te zaczerwienienie było jak najmniej widoczne. Ja używam jedną warstwę podkładu, i dużo lepszy efekt uzyskuje gdy w miejscach gdzie mam te niedoskonałości do zakrycia, dam po prostu drugą warstwę podkładu bądź użyje podkładu na same przebarwienia. Może po prostu nie umiem używać tego korektora, no ale próbowałam nie raz i nie za bardzo mi to wychodzi żeby nie był on widoczny
__________________
Pamiętaj: Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.
Pamiętaj: o trzech magicznych słowach: PROSZĘ, PRZEPRASZAM, DZIĘKUJĘ.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Mneme - grecka muza pamięci
MnemeE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 13:31   #913
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cześć Dziewczyny
Jestem właśnie na etapie dobierania mojego odcienia podkładu kryjącego z AM. I tu własnie pojawia się mój problem. Ponieważ nie wiem czy wybrac beige czy natural. Dlatego mam pytanie. Czy któraś z Was używała może podkładu Gosh x-ceptional wear w kolorze porcelain i wie jaki byłby to odpowiednik w odcieniach podkładu kryjącego z AM? Nie chodzi mi tu konkretnie o kolor bo mam w planie zamówić sobie trzy próbki fair, fairest i light. Tylko że nie wiem czy natural czy beige. Mam nadzieję, ze znajdzie się dobra dusza, która mi pomoże
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 14:52   #914
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Almodis wg mnie zdecydowanie Natural..
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 17:38   #915
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Jestem właśnie na etapie dobierania mojego odcienia podkładu kryjącego z AM. I tu własnie pojawia się mój problem. Ponieważ nie wiem czy wybrac beige czy natural. Dlatego mam pytanie. Czy któraś z Was używała może podkładu Gosh x-ceptional wear w kolorze porcelain i wie jaki byłby to odpowiednik w odcieniach podkładu kryjącego z AM? Nie chodzi mi tu konkretnie o kolor bo mam w planie zamówić sobie trzy próbki fair, fairest i light. Tylko że nie wiem czy natural czy beige. Mam nadzieję, ze znajdzie się dobra dusza, która mi pomoże
stawiałabym na natural fairest.
- nie czujesz się pewna, weź i fair, ale light to w Twoim wypadku strata kasy
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 19:38   #916
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

do mnie doszly juz kolejne próbki w najjasnieszym kolorze czyli golden fairest - i to jest właśnie ten kolor!! Jestem zadowolona.
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 21:06   #917
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cebulki gratuluję doboru koloru
I bardzo dziękuję dziewczynom za podpowiedź co do odcieni. Na pewno zamówię dwa najjaśniejsze z natural i właśnie zastanawiałam się jeszcze (po przeczytaniu wielu stron) nad golden fairest, ale jeszcze nie jestem pewna
W ogóle to powiedzcie mi, bo czytałam już tyle wypowiedzi na temat formuły kryjącej i matującej że mam mętlik. Mnie osobiście bardziej zależy na kryciu niż matowieniu, bo używam pudru bambusowego więc o świecenie się nie martwię. Większość dziewczyn mów, że faktycznie dobrze zaaplikowany podkład AM kryjący jest prześwietny, ale doczytałam, że są dziewczyny które mówią o tworzeniu się "ciastoliny" na twarzy. Natomiast w matującym podobno nic się takiego nie dzieje. Jak to jest?
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 21:27   #918
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Cebulki gratuluję doboru koloru
I bardzo dziękuję dziewczynom za podpowiedź co do odcieni. Na pewno zamówię dwa najjaśniejsze z natural i właśnie zastanawiałam się jeszcze (po przeczytaniu wielu stron) nad golden fairest, ale jeszcze nie jestem pewna
W ogóle to powiedzcie mi, bo czytałam już tyle wypowiedzi na temat formuły kryjącej i matującej że mam mętlik. Mnie osobiście bardziej zależy na kryciu niż matowieniu, bo używam pudru bambusowego więc o świecenie się nie martwię. Większość dziewczyn mów, że faktycznie dobrze zaaplikowany podkład AM kryjący jest prześwietny, ale doczytałam, że są dziewczyny które mówią o tworzeniu się "ciastoliny" na twarzy. Natomiast w matującym podobno nic się takiego nie dzieje. Jak to jest?
Skoro już zamawiasz próbki to weź te dwie formuły. Tak będzie najprościej. Sama zdecydujesz, co Ci bardziej odpowiada. Dużo może zależeć od rodzaju cery, kremu itp. itd.
Ja mam wersję matującą i ponownie zastanawiam się nad przetestowaniem wersji kryjącej. Niestety dużo prochu mi schodzi...
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 21:38   #919
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

jejuniu... chcesz najlepszy kolor wstaw zdjecie szyi i twarzy.... myslisz ze my wrozbita Maciej?

bez oczuuuuuuffff
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 22:26   #920
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
jejuniu... chcesz najlepszy kolor wstaw zdjecie szyi i twarzy.... myslisz ze my wrozbita Maciej?

bez oczuuuuuuffff

Spokojnie Nie chodziło mi żebyście dobierały kolor. Bez przesady :P Tak na odległość i ze zdjęcia to raczej nie bardzo wiarygodne Zamówię próbki i metodą prób i błędów sama zapewne dojdę do tego który odcień i formuła najlepsza jest dla mnie, ale po prostu chciałam znać Wasze opinie ( bo jesteście doświadczone w tej materii). Wiem, wiem dręczę, ale tak jak już pisze to od razu jedno pytanko Czy kolory w formule kryjącej odpowiadają tej matującej, czy jednak są różnice

Mam nadzieję, że mnie nie zlinczujecie za ten grad pytań
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 22:52   #921
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Spokojnie Nie chodziło mi żebyście dobierały kolor. Bez przesady :P Tak na odległość i ze zdjęcia to raczej nie bardzo wiarygodne Zamówię próbki i metodą prób i błędów sama zapewne dojdę do tego który odcień i formuła najlepsza jest dla mnie, ale po prostu chciałam znać Wasze opinie ( bo jesteście doświadczone w tej materii). Wiem, wiem dręczę, ale tak jak już pisze to od razu jedno pytanko Czy kolory w formule kryjącej odpowiadają tej matującej, czy jednak są różnice

Mam nadzieję, że mnie nie zlinczujecie za ten grad pytań
Raczej odpowiadają, ale ręki nie dam sobie obciąć. Zbyt uważnie nie porównywałam.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 09:57   #922
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

nie odpowiadaja, formula kryjaca jest jasniejsza od matujacej-bynajmniej w goldenach
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 15:17   #923
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny,w jakim tempie są realizowane przesyłki?Czy jak dzisiaj złożę zamówienie,to jest szansa,że dotrze do mnie do piątku(najpóźniej)?
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 15:30   #924
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewuszki, jaki kolor w PIXIE odpowiada anabelkowemu GOLDEN FAIR?
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 15:38   #925
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,w jakim tempie są realizowane przesyłki?Czy jak dzisiaj złożę zamówienie,to jest szansa,że dotrze do mnie do piątku(najpóźniej)?
Dostawy są realizowane zazwyczaj w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty.

Ja wczoraj zamówiłam, dziś po 13 potwierdzono wpłatę pieniędzy na konto. Przypuszczam, że jutro będzie e-mail o wysyłce.
__________________
http://eweliska.blogspot.com/ Blog o życiu, kosmetykach, korepetycjach z angielskiego, prawie, mojej chorobie, filmach, muzyce. Oto mój eweliśkowy świat!
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 15:41   #926
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez eveliska Pokaż wiadomość
Dostawy są realizowane zazwyczaj w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty.

Ja wczoraj zamówiłam, dziś po 13 potwierdzono wpłatę pieniędzy na konto. Przypuszczam, że jutro będzie e-mail o wysyłce.
PSIKUS, im ostatnio wysłali PO TYGODNIU, i na maila odpisali ze zmeiniają politykę wysylki ze wzgledu na mnogosc zamowien. Wiec dają sobie tydzien, a kiedy wyslą- You never know;p
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 15:42   #927
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez eveliska Pokaż wiadomość
Dostawy są realizowane zazwyczaj w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty.

Ja wczoraj zamówiłam, dziś po 13 potwierdzono wpłatę pieniędzy na konto. Przypuszczam, że jutro będzie e-mail o wysyłce.

Czyli jest szansa,że zdążę.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 16:05   #928
sansimila
Raczkowanie
 
Avatar sansimila
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 328
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

dzisiaj przyszły mi próbki z AM i lekko mówiąc nie wstrzeliłam się w kolor - zamówiłam golden fairest kryjącą i matującą i niestety kolor odbiega od fawn z EDM, w którego celowałam (moja cera jest biała z żółtymi tonami);
goldenki z AM są stanowczo za miodowe (wersja matująca dodatkowo ciemniejsza niż kryjąca). szkoda, że nie dobrałam sobie natural fairest może by bardziej podpasował
niemniej jednak zużyję, bo lato idzie i na pewno choć trochę złapię słonka
ponadto firma dołożyła podkład golden dark rozświetlający i myślę, że doskonale sprawdzi się jako brązer
__________________
„Jeśli się nie obudzisz, nigdy nie będziesz wiedzieć, o czym śniłeś.” (Yogananda)
sansimila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 16:38   #929
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez anitusica Pokaż wiadomość
PSIKUS, im ostatnio wysłali PO TYGODNIU, i na maila odpisali ze zmeiniają politykę wysylki ze wzgledu na mnogosc zamowien. Wiec dają sobie tydzien, a kiedy wyslą- You never know;p
A to nowość... Cóż, pozostaje czekać... Pewnie weekend minie bez mineralnego makijażu...

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez sansimila Pokaż wiadomość
dzisiaj przyszły mi próbki z AM i lekko mówiąc nie wstrzeliłam się w kolor - zamówiłam golden fairest kryjącą i matującą i niestety kolor odbiega od fawn z EDM, w którego celowałam (moja cera jest biała z żółtymi tonami);
goldenki z AM są stanowczo za miodowe (wersja matująca dodatkowo ciemniejsza niż kryjąca). szkoda, że nie dobrałam sobie natural fairest może by bardziej podpasował
niemniej jednak zużyję, bo lato idzie i na pewno choć trochę złapię słonka
ponadto firma dołożyła podkład golden dark rozświetlający i myślę, że doskonale sprawdzi się jako brązer
Ja mam bardzo jasną cerę z żółtymi tonami. Idealnie pasuje mi golden fairest. Miałam jednak Natural fairest i według mnie jest neutralny, ale wpada raczej w różowe tony (bardzo delikatnie, ale jednak).
__________________
http://eweliska.blogspot.com/ Blog o życiu, kosmetykach, korepetycjach z angielskiego, prawie, mojej chorobie, filmach, muzyce. Oto mój eweliśkowy świat!
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 16:48   #930
sansimila
Raczkowanie
 
Avatar sansimila
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 328
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

może zbyt pochopnie oceniłam kolor, bo sprawdzałam na szyi. sprawdzę jutro kolor oraz trwałość na twarzy mimo wszystko jednak różni się od fawn EDM tonacją

pocieszyłaś mnie z tym natural, bo ja różowych tonów unikam jak ognia
__________________
„Jeśli się nie obudzisz, nigdy nie będziesz wiedzieć, o czym śniłeś.” (Yogananda)

Edytowane przez sansimila
Czas edycji: 2013-04-16 o 16:51
sansimila jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.