Prośba o pomoc w doborze dodatków (błękitna sukienka) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-27, 20:41   #1
alice86
Wtajemniczenie
 
Avatar alice86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 437

Prośba o pomoc w doborze dodatków (błękitna sukienka)


Drogie Wizażanki!
Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w wyborze dodatków do zakupionej na wrześniowe wesele sukienki
Niejednokrotnie wykazałyście się niezwykłą pomysłowością, gustem i smakiem w doborze dodatków do różnych kreacji, dlatego "przychodzę" do Was z prośba o poradę.
Sukienkę zakupiłam jakiś czas temu w Reserved

http://www.reserved.com/pl/pl/woman/...s-with-pockets

Wybrałam tę w błękitnym kolorze (na stronie opisana jest jako turkus, choć dla mnie to jednak bardziej taki odcień "baby blue").
No i trochę mam teraz problem, bo nie wiem co do niej dopasować,żeby było elegancko, kobieco i odświętnie.
Dysponuję dużą kremową kopertówką ale niekoniecznie muszę ją brać ze sobą (mogę pozwolić sobie ew, na zakup innej, niedrogiej torebki).
Buty również muszę dokupić (tu jednak skłaniam się ku takim w kolorze nude aby móc je jeszcze w najbliższej przyszłości wykorzystać).
Nie mam pomysłu co "na wierzch" (żakiet, szal, narzutka).
Nie mam do końca pewności jaki kolor będzie pasował do tego błękitu (myślę nad pastelowym brzoskwiniowym, kobaltem, fuksją, beżem, czernią,turkusem lub pudrowym różem).
Jaka biżuteria? Lubię duże kolczyki, naszyjniki, bransoletki, pierścionki. Bardzo podoba mi się ta kolia (kobalt, limonka)

http://allegro.pl/zarka-naszyjnik-ko...229742479.html

Zastanawiam się nad fryzurą (mam długie ale dość cienkie i proste blond włosy). Dobrze by było, gdyby udało mi się zrobić ją samodzielnie Zależałoby mi na tym, żeby wyeksponować te odkryte plecy w sukience.
Cóż, na te moment tyle W razie czego dopytam.
Liczę na Wasze odpowiedzi i porady
__________________
alice86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 00:11   #2
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Prośba o pomoc w doborze dodatków (błękitna sukienka)

dodatki nude /beż bedą się ładnie prezentowały. Ciemne kolory bedą wyglądały przytłaczająco do tej sukienki także narzutkę w czerni odradzam

A fryzura lekko podpięte loki na bok, będzie ładnie i dziewczęco

Kolia ładna w tym wypadku mogłabys dopasować coś na wierzch w kolorze limonkowym lub kobaltowym
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 10:17   #3
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Prośba o pomoc w doborze dodatków (błękitna sukienka)

Ja bym poszła w białe dodatki. Na wierzch wzięłabym żakiet, ale krótki, żeby nie zachodził na kontrafałdy.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 10:38   #4
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Prośba o pomoc w doborze dodatków (błękitna sukienka)

Sukienka ok, ale błagam ten naszyjnik jest tandetny, bazarowy. Kup ładny, elegancki komplet biżuterii, np. srebrny (naszyjnik, kolczyki, ewentualnie bransoletka). Do tego delikatne białe buty, wszystko w chłodnej tonacji, bo tak się według mnie lepiej prezentuje błękit.

Włosy- jeśli chcesz wyeksponować plecy- oczywiście podpięte w koka, ja postawiłabym albo na artystyczny nieład albo na gładkiego koka np, z wypełniaczem.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 12:56   #5
JoannaWRI
Królik
 
Avatar JoannaWRI
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 6
Dot.: Prośba o pomoc w doborze dodatków (błękitna sukienka)

Ja bym dobrała do tego beżowe/nude sandałki, na grubym obcasie.
Żakiet do takiej sukienki wydaje mi się zbyt nudny, dodałabym narzutkę - coś jak ta: http://www.reserved.com/pl/pl/woman/...enwork-sweater - koniecznie białą

Jakiś bardzo delikatny łańcuszek. Albo bez biżuterii.

Włosy - jest gdzieś w internetach tutorial jak upiąć włosy na takiej opasce-gumce, mogłabyś tego spróbować, tylko musiałabyś mocno spryskać czymś utrwalającym.
JoannaWRI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 14:24   #6
dancia888
Przyczajenie
 
Avatar dancia888
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 11
Dot.: Prośba o pomoc w doborze dodatków (błękitna sukienka)

Cytat:
Napisane przez madeline1989 Pokaż wiadomość
dodatki nude /beż bedą się ładnie prezentowały. Ciemne kolory bedą wyglądały przytłaczająco do tej sukienki także narzutkę w czerni odradzam
Nie zgadzam się, kontrast idealnie by się tu spisał
dancia888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 18:49   #7
alice86
Wtajemniczenie
 
Avatar alice86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 437
Dot.: Prośba o pomoc w doborze dodatków (błękitna sukienka)

Cytat:
Napisane przez madeline1989 Pokaż wiadomość
dodatki nude /beż bedą się ładnie prezentowały. Ciemne kolory bedą wyglądały przytłaczająco do tej sukienki także narzutkę w czerni odradzam

A fryzura lekko podpięte loki na bok, będzie ładnie i dziewczęco

Kolia ładna w tym wypadku mogłabys dopasować coś na wierzch w kolorze limonkowym lub kobaltowym
O tym samym pomyślałam, kiedy zobaczyłam tę kolię. Natchnęło mnie nawet na limonkę ale kobalt chyba będzie łatwiejszy do zdobycia
Zastanawia mnie tylko, czy będzie dobrze wyglądała z tym dekoltem w "V".
Loki to ja muszę poćwiczyć i sprawdzić jak długo się utrzymają na moich włosach bo lata już nie kręciłam włosów i nie wiem jak z ich podatnością na skręt

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;52226510]Ja bym poszła w białe dodatki. Na wierzch wzięłabym żakiet, ale krótki, żeby nie zachodził na kontrafałdy.[/QUOTE]

Jeżeli znajdę jakiś ładny, biały żakiecik to i nad nim się zastanowię Dokładnie o takiej długości myślałam ( w przypadku każdej opcji kolorystycznej), bo lubię, kiedy sukienka sama ładnie się układa wokół bioder a nie jest przygnieciona jakimś okryciem.

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Sukienka ok, ale błagam ten naszyjnik jest tandetny, bazarowy. Kup ładny, elegancki komplet biżuterii, np. srebrny (naszyjnik, kolczyki, ewentualnie bransoletka). Do tego delikatne białe buty, wszystko w chłodnej tonacji, bo tak się według mnie lepiej prezentuje błękit.

Włosy- jeśli chcesz wyeksponować plecy- oczywiście podpięte w koka, ja postawiłabym albo na artystyczny nieład albo na gładkiego koka np, z wypełniaczem.
Ja właśnie jestem taką sroką i lubię taką wyrazistą, dużą biżuterię, dlatego przyszłam do Was z zapytaniem o tę kolię, żebyście powiedziały, co o niej myślicie.
O gustach niby się nie dyskutuje ale ja chciałabym wyglądać dobrze i nie wygłupić się z czymś.
Zupełnie zapomniałam o tych wypełniaczach a być może byłaby to dobra opcja w przypadku samodzielnego wykonania fryzury.
Buty jednak mimo wszystko w moim przypadku pozostaną nude (muszę je dopiero kupić ), bo chciałabym jeszcze je wykorzystać a białych bardzo nie lubię.

Cytat:
Napisane przez JoannaWRI Pokaż wiadomość
Ja bym dobrała do tego beżowe/nude sandałki, na grubym obcasie.
Żakiet do takiej sukienki wydaje mi się zbyt nudny, dodałabym narzutkę - coś jak ta: http://www.reserved.com/pl/pl/woman/...enwork-sweater - koniecznie białą

Jakiś bardzo delikatny łańcuszek. Albo bez biżuterii.

Włosy - jest gdzieś w internetach tutorial jak upiąć włosy na takiej opasce-gumce, mogłabyś tego spróbować, tylko musiałabyś mocno spryskać czymś utrwalającym.
Dziękuję z a zdjęcia poglądowe. Mam opaskę na gumce w kolorze bardzo podobnym do sukienki. Poćwiczę z nią takie upięcia, bo wydają się nie być trudne.

Cytat:
Napisane przez dancia888 Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się, kontrast idealnie by się tu spisał
A jaki konkretnie kontrast masz na myśli? Bo mnie najbardziej kontrastową a jednocześnie dopuszczalną opcją wydaje się fuksja.

Dziękuję ślicznie za porady. Wydaje mi się, ze największy problem będzie z włosami, ponieważ ja niezbyt często w ogóle spinam włosy i ogólnie nie mam w tym wprawy. Niezbyt lubię siebie w spiętych włosach ale okazja i ta sukienka aż się o to proszą
__________________
alice86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-28, 19:35   #8
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: Prośba o pomoc w doborze dodatków (błękitna sukienka)

Cieliste buty, złoty cienki łańcuszek, złoty zegarek/bransoletka.
Jak źle się czujesz w spiętych włosach, to nic na siłę. Też nigdy nie spinam. Na pewno naturalne wyglądają lepiej, niż zrobione na całej butelce lakieru.
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 19:44   #9
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Prośba o pomoc w doborze dodatków (błękitna sukienka)

Cytat:
Napisane przez dancia888 Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się, kontrast idealnie by się tu spisał
No widzisz o gustach się nie dyskutuje Możesz się ze mną nie zgadzać, a ja się nie zgadzam z Tobą


alice86 kolia mysle ze bedzie pasowała jesli chodzi o kształt, bo nie układa się całkiem na okrągło Ale możesz np założyc jeszcze jakies fajne kolczyki duże i całkiem zrezygnować z łańcuszka. Pamiętaj ,że jak sciagniesz do tanców żakiecik /narzutkę zostaną Ci buty i sukienka wiec rezygnowanie z duzego elementu bizuteri sprawi ,że kreacja zrobi się nudna
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 20:13   #10
alice86
Wtajemniczenie
 
Avatar alice86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 437
Dot.: Prośba o pomoc w doborze dodatków (błękitna sukienka)

Cytat:
Napisane przez lotta_983 Pokaż wiadomość
Cieliste buty, złoty cienki łańcuszek, złoty zegarek/bransoletka.
Jak źle się czujesz w spiętych włosach, to nic na siłę. Też nigdy nie spinam. Na pewno naturalne wyglądają lepiej, niż zrobione na całej butelce lakieru.
Póki co potrenuję trochę jakieś upięcia i zobaczę jak będę się w nich czuć i co mi z tego wyjdzie. Możliwe, że skończy się na tym, ze pójdę w prostych, rozpuszczonych, bo wtedy na 100% będę czuć się dobrze.
Złoty łańcuszek mam ale żadnej ciekawej zawieszki. Zegarkiem ani bransoletką nie dysponuję niestety, jedynie pierścionkami.

Cytat:
Napisane przez madeline1989 Pokaż wiadomość
No widzisz o gustach się nie dyskutuje Możesz się ze mną nie zgadzać, a ja się nie zgadzam z Tobą


alice86 kolia mysle ze bedzie pasowała jesli chodzi o kształt, bo nie układa się całkiem na okrągło Ale możesz np założyc jeszcze jakies fajne kolczyki duże i całkiem zrezygnować z łańcuszka. Pamiętaj ,że jak sciagniesz do tanców żakiecik /narzutkę zostaną Ci buty i sukienka wiec rezygnowanie z duzego elementu bizuteri sprawi ,że kreacja zrobi się nudna
Ta kolia mimo wszystko wciąż mnie kusi Kolczyki mam (wydaje mi się ze całkiem ładne) jedne turkusowe jakby duże kwiatki a drugie złote, orientalne z dużą ilością półprzejrzystych błękitnych kamyczków.
I tu doszłyśmy do sedna sprawy - kupiłam dość prostą sukienkę właśnie po to, by móc w każdej chwili i w zależności od okazji zmieniać dowolnie dodatki i tym samym wygląd sukienki
__________________
alice86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 21:09   #11
kikaa1986
Raczkowanie
 
Avatar kikaa1986
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 93
Dot.: Prośba o pomoc w doborze dodatków (błękitna sukienka)

wbrew obiegowej opinii, że wszystko należy zestawiać z cielistym poszłabym w mocny kolor. błękit pięknie komponuje się z ciemną, intensywną zielenią.
http://us.shein.com/Green-With-Bow-S...-cat-1750.html
postarałabym się znaleźć coś takiego
__________________
kika
***
http://szafa-kiki.pl/
kikaa1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-29, 13:08   #12
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Prośba o pomoc w doborze dodatków (błękitna sukienka)

Cudowny szmaragdowy kolor!!! a buciki też niczego sobie
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 21:45   #13
alice86
Wtajemniczenie
 
Avatar alice86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 437
Dot.: Prośba o pomoc w doborze dodatków (błękitna sukienka)

Cytat:
Napisane przez kikaa1986 Pokaż wiadomość
wbrew obiegowej opinii, że wszystko należy zestawiać z cielistym poszłabym w mocny kolor. błękit pięknie komponuje się z ciemną, intensywną zielenią.
http://us.shein.com/Green-With-Bow-S...-cat-1750.html
postarałabym się znaleźć coś takiego
Ja wiem, że to może jest już nudne z tym cielistym i cielistym.
Czarne szpilki odpadają, bo będą za ciężkie, białe odpadają bo nie lubię i drugi raz już nie założę a jakieś muszę mieć na drugi raz ( w maju mam komunię synka), więc jedyne uniwersalne jakie mi do głowy przychodzą to właśnie ten nude. Póki co jeszcze takowych szpilek nie posiadam, wiec dla mnie to i tak będzie nowość
Co nie zmienia faktu, że inspiracja, którą mi podsunęłaś jest piękna

Cytat:
Napisane przez madeline1989 Pokaż wiadomość
Cudowny szmaragdowy kolor!!! a buciki też niczego sobie
Urzekły mnie te kokardki
Kolor jednak jestem w stanie rozważyć w opcji innych dodatków (biżuteria, okrycie wierzchnie, opaska itp.).
__________________
alice86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-29 22:45:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.