Terra del sol ziemia egipska - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-22, 00:25   #1
susi123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 18

Terra del sol ziemia egipska


Witajcie drogie wizażanki mam pytanko czy któraś z was ma może dostęp do ZIEMI EGIPSKIEJ Firmy Terra Del Sol ??? kiedyś kupiłam go w mojej drogerii on kosztuje od 30 do 40 zł. Firma niby nie znana ale kosmetyk bardzo fajny i wydajny.

Tera nie ma go w mojej drogerii i niestety ale niemogę go nigdzie znaleźć ... może w waszej drogeri coś takiego jest? Potrzbuje dokładnie nr 3.

Zwielką chęcią bym kupiła od kogoś, albo jeżeli ma ktoś możliwość jego zakupy bym prosiła o kupno. Odkupie w 100%! nawet wzieła bym dwa

TERRA DEL SOL - Będę wdzieczna !!!

Wiem że na allegro jest pełno podobnych kosmetyków, ale chodzi mi dokładnie o tę nazwę, i o ten odcień nr 3.
susi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 21:06   #2
samanta2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Terra del sol ziemia egipska

Cytat:
Napisane przez susi123 Pokaż wiadomość
Witajcie drogie wizażanki mam pytanko czy któraś z was ma może dostęp do ZIEMI EGIPSKIEJ Firmy Terra Del Sol ??? kiedyś kupiłam go w mojej drogerii on kosztuje od 30 do 40 zł. Firma niby nie znana ale kosmetyk bardzo fajny i wydajny.

Tera nie ma go w mojej drogerii i niestety ale niemogę go nigdzie znaleźć ... może w waszej drogeri coś takiego jest? Potrzbuje dokładnie nr 3.

Zwielką chęcią bym kupiła od kogoś, albo jeżeli ma ktoś możliwość jego zakupy bym prosiła o kupno. Odkupie w 100%! nawet wzieła bym dwa

TERRA DEL SOL - Będę wdzieczna !!!

Wiem że na allegro jest pełno podobnych kosmetyków, ale chodzi mi dokładnie o tę nazwę, i o ten odcień nr 3.
Czesc! Jestem dystrybutorem pudrow Terra del sol, posiadam wszystkie 8 kolorow. moj mail pimpel@op.pl chetnie Ci go sprzedam

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Czesc jestem dystybutorem pudrow Terra del sol. Chetnie Ci sprzedam co bedziesz potrzebowac. Napisz do mnie na mail pimpel@op.pl
samanta2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 21:43   #3
samanta2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
co sądzicie o pudrach terra del sol?

Dziewczyny co sądzicie o pudrach terra del sol? Mam do nich dostęp i chcialabym zając się handlowaniem tymi pudrami, ale jeszcze ich nie sprawdziłam. Jesli cos o nich wiecie to piszcie czy wart.
samanta2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 22:34   #4
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: co sądzicie o pudrach terra del sol?

Mam ten puder. Mozaika jasnego bronzu i bieli- bardziej rozswietlajacy niz bronzujacy. W kazdym razie fajniutki- jestem zadowolona z tego produktu
Jak chcesz to zrobie Ci zdjecie, ale to juz nie dzisiaj
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.