Niesforne podkłady!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-21, 20:20   #1
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941

Niesforne podkłady!!!!!!


Witam dziewczyny!! mam problem z doborem podkładu,nie pamiętam już od kiedy ale pewnie parę lat używam tego o to fluidu http://kosmetyki-perfumy.com/lirene/...717060333.html jak dla mnie jest dobry ale potem cera moja błyszczy się strasznie,mam cere mieszaną strefa T ,raz wypróbowałam od siostry ten o to podkład http://www.esteelauder.pl/makijaz_po...treme_new.html ten z kolei okropnie się wazył na mojej twarzy dosłownie policzki i nos wygladały okropnie byłam wsciekła bo nic nie miałam przy sobie w pracy i wyglądałam zle, jestem skołowana nie wiem jaki dobrać sobie podkład pomóżcie
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 20:47   #2
ambaje
Zawsze jest jakieś jutro
 
Avatar ambaje
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 243
Dot.: Niesforne podkłady!!!!!!

Poczytaj KWC, wątek zbiorczy "Jaki podkład?", to na początek. Używasz kremu pod podkład albo bazy? Może fixer pomoże? I przede wszystkim, jaką masz cerę?
__________________
"- W co zawsze wierzyłem? Że tak w ogóle, generalnie, jeśli człowiek żył jak należy, nie według tego, co mówią jacyś kapłani, ale według tego, co wewnątrz wydaje się przyzwoite i uczciwe, to w końcu wszystko mniej więcej dobrze się skończy."

Ćwiczę:
Jillian Michaels
Cassey Ho
ambaje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 21:01   #3
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Niesforne podkłady!!!!!!

używasz podkładu rozświetlającego przy cerze mieszanej? powinnaś raczej wybrać podkład matujący. wtedy nic nie będzie Ci się świeciło
polecam podkład rimmel match perfection. Jest naprawdę bardzo dobry. Cały dzień utrzymuję się na buzi. Matuję i do tego wygląda naturalnie
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 10:36   #4
aneta2903
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Niesforne podkłady!!!!!!

A ja kupiłam Revlon Color Stay do cery tłustej i jest super.Kryje i matuje,ale to zależy od upodobań
Lirene też mialam i się zawiodłam,bo za te cenę można kupić coś o wiele lepszego.

Edytowane przez aneta2903
Czas edycji: 2013-02-22 o 10:38
aneta2903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 14:57   #5
joannaabram
Raczkowanie
 
Avatar joannaabram
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: Niesforne podkłady!!!!!!

Z mojego doświadczenia wynika, że nie w każdym wypadku, do cery mieszanej czy tłustej, sprawdzi się podkład matujący. Tłusta cera również potrafi być jednocześnie przesuszona - spotykam się z tym coraz częściej. Wtedy np. wspomniany wyżej Revlon Colorstay będzie wyglądał niekorzystnie. Moim odkryciem jest Guerlain Parure Aqua, ale niestety jego cena powala z nóg
__________________
Zapraszam na bloga - o makijażach, metamorfozach, i nie tylko
joannaabram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 18:46   #6
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Niesforne podkłady!!!!!!

Cytat:
Napisane przez joannaabram Pokaż wiadomość
Z mojego doświadczenia wynika, że nie w każdym wypadku, do cery mieszanej czy tłustej, sprawdzi się podkład matujący. Tłusta cera również potrafi być jednocześnie przesuszona - spotykam się z tym coraz częściej. Wtedy np. wspomniany wyżej Revlon Colorstay będzie wyglądał niekorzystnie. Moim odkryciem jest Guerlain Parure Aqua, ale niestety jego cena powala z nóg
jak cera jest wysuszona to żaden podkład nie będzie wyglądał dobrze. Zadbana cera to, o ironio, podstawa makijażu Musi być dobrze nawilżona. Wtedy też się mniej tłuści zresztą. Ale nie wiemy, czy autorce wątku skóra się wysusza, bo nam nie napisała
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 09:52   #7
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Niesforne podkłady!!!!!!

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
jak cera jest wysuszona to żaden podkład nie będzie wyglądał dobrze. Zadbana cera to, o ironio, podstawa makijażu Musi być dobrze nawilżona. Wtedy też się mniej tłuści zresztą. Ale nie wiemy, czy autorce wątku skóra się wysusza, bo nam nie napisała
Święte słowa. Nie ma podkładu podkreślającego suche skórki-raczej podkłady podkreślające zły stan skóry.
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 09:41   #8
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Niesforne podkłady!!!!!!

Dziękuje dziewczęta za porady,reasumując powinnam kupować podkłady matujące , cerę mam niestety tłustą i wysuszoną używam kremu nawilżająco- matującego ,jesli chodzi o podkłady to te rozświetlające nie podkreślają tak zmarszczek a matujące tak i znajdz tu jakiś środek wypróbuję rimmel match perfection
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 09:44   #9
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Niesforne podkłady!!!!!!

Cytat:
Napisane przez live Pokaż wiadomość
Dziękuje dziewczęta za porady,reasumując powinnam kupować podkłady matujące , cerę mam niestety tłustą i wysuszoną używam kremu nawilżająco- matującego ,jesli chodzi o podkłady to te rozświetlające nie podkreślają tak zmarszczek a matujące tak i znajdz tu jakiś środek wypróbuję rimmel match perfection
polecam bo jest naprawdę dobry. Albo wypróbuj Clarene matującą też sprawuję się świetnie
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 14:21   #10
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Niesforne podkłady!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Michunka Pokaż wiadomość
polecam bo jest naprawdę dobry. Albo wypróbuj Clarene matującą też sprawuję się świetnie
Ślicznie dziękuje za porady
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.