Pilnie potrzebuję pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-13, 09:14   #1
oko_boze
Raczkowanie
 
Avatar oko_boze
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: tam, gdzie wzrok nie sięga
Wiadomości: 90

Pilnie potrzebuję rady!


W marcu po dekoloryzacji nie byłam zadowolona z koloru swoich włosów. od tego czasu farbowałam je dwukrotnie tylko farbą, a wczoraj coś mnie pokusiło i kupiłam sobie rozjaśniacz i blond farbę, bo rzecz jasna zapragnęło mi się blondu. Kolor się nierówno rozłożył, bo miałam już około 6-8 cm odrosty blond, a resztę rudą. A teraz przy skórze mam kurczaka, baaaardzo jasnego, a na czubku - coż, na szczęście zabrakło rozjaśniacza i nie nałożyłyśmy na czubek, więc tam ładnie kolor chwycił i da się przeżyć. Ale...

Tył mojej głowy jest żółto-rudy. Co mam zrobić? Płukanka (ale jaka?), jakaś farba w kolorze blondu, ciemniejszego niż mam na głowie? A może jakieś naturalne płukanki rozjaśniające by rozjaśniły te rudawe kłaki?

Gdyby ktoś chciał, bym określiła teraz kolor swoich włosów, to miałabym problem, bo gdy słońce na nie pada to mienią się na blond, ale są rudawe. I te kurczaki na skroniach grrrrr...

błagam o pomoc!!!
__________________
"Kiedy nie słyszy nikt i kiedy nikt nie patrzy, dziękuję za mój czas przy Tobie. Za każdy dzień. Następny z pierwszych…"

oko_boze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 21:57   #2
guziaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 87
Exclamation Pilnie potrzebuję pomocy!

Witam!
Pilnie potrzebuję pomoxcy.
Bardzo podoba mi się fryzura Seleny Gomes (zdjęcia poniżej). Mam włosy za ramiona, ok do pół łopatki, ciemny brąz. Są proste z natury, ewentualnie lekko podatne na falowanie, gęste, ciężkie.

Ogólnie je zapuszczam, cały czas
Jak je "podciąc" by lepiej się układały, podniosły u nasady?

Dodam tez, że mam grzwkę na bok, tylko w ogóle nie chce mi się ładnie układać, leci na oczy. Jest długa ok 2 cm za brodę. (zapuszczam ją od 1,5 roku od grzywki prostej na czoło, dodam też, że była lekko podcinana do reszy włosów, ale jest śmiesznie prosta).

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (29,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (46,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (40,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (36,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (24,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (17,2 KB, 8 załadowań)
guziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 23:00   #3
hankaskakankadwakije
Raczkowanie
 
Avatar hankaskakankadwakije
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skądś.
Wiadomości: 113
Dot.: Pilnie potrzebuję pomocy!

Ja bym pocieniowala na calej dlugosci. Powiedz fryzjerce, zeby ci nie skracala wlosow, tylko samym takim czyms nie wim jak sie to cos nazywa haha chyba tempera, ktora obcina wlosy ale nie na rowno tylko je tak wlasnie wystrzepia. osttanio tak sobie zrobilam i sie podniosly, polecam ten spoosb :P
hankaskakankadwakije jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.