MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Pokaż wyniki sondy: Jaka długość penisa jest najlepsza?
poniżej 10 cm 0 0%
między 10 cm a 12 cm 1 1,69%
między 12 cm a 14 cm 6 10,17%
między 14 cm a 16 cm 18 30,51%
między 16 cm a 18 cm 13 22,03%
między 18 cm a 20 cm 12 20,34%
powyżej 20 cm 9 15,25%
Głosujący: 59. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-29, 17:38   #931
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez kurdigen Pokaż wiadomość
ja mam już jakieś doświadczenie seksualne a ostatnio moja partnerka zmierzyła mi penisa i wyszło 7cm, tak, 7cm, to jest dziwne bo nieraz mam 12 nieraz i potrafię takie 7, a w obu przypadkach pełna erekcja
I do czego zmierzasz? Jeśli dobrze mierzycie to nie zawsze masz idelany, identyczny wzwód i równa wielkość i?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 12:20   #932
qqadro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 77
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
I do czego zmierzasz? Jeśli dobrze mierzycie to nie zawsze masz idelany, identyczny wzwód i równa wielkość i?
Ja osobiście mierze tylko jak czuje że mam wzwód 100% co zdarza się czesto ale nie zawsze i wtedy opieram linijke o kość i zawsze wychodzi tak samo moze różnica 0.5cm.
qqadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-22, 00:50   #933
Jarooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Witam drogie panie,

mam problem .... otóż bardzo nachalnie podrywa mnie koleżanka z pracy ...... jest jeden problem .... otóż ona nie jest dziewicą .... bynajmniej nie gardzę nie-dziewicami .... ale mam pewien defekt ... otóż mam tylko 10 cm długości .... w związku z tym postanowiłem nie wiązać się z żadną kobietą nigdy więcej poza tymi, które miałem w przeszłości .... pojawił się jednak problem ... do koleżanki z pracy nie dociera fakt, że chcę być samotny ... otóż ona widzi nas już na ślubnym kobiercu, że mamy 3-kę dzieci itp. .... hm ....podoba mi się, ale nie widzę tego małżeństwa .... jak ją do siebie zniechęcić? ale bez konieczności mówienia, że mam za małego penisa? (nie chcę żeby to rozniosło po firmie) .... potrzebuję porady .... chcę ją do siebie zniechęcić, ale żeby nie wyszło na jaw, że to z powodu tego, że jestem słabo obdarzony przez naturę, ani żeby nie pomyślała sobie, że ona mi się nie podoba .... będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi ... pa
Jarooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 12:05   #934
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Jarooo Pokaż wiadomość
Witam drogie panie,

mam problem .... otóż bardzo nachalnie podrywa mnie koleżanka z pracy ...... jest jeden problem .... otóż ona nie jest dziewicą .... bynajmniej nie gardzę nie-dziewicami .... ale mam pewien defekt ... otóż mam tylko 10 cm długości .... w związku z tym postanowiłem nie wiązać się z żadną kobietą nigdy więcej poza tymi, które miałem w przeszłości .... pojawił się jednak problem ... do koleżanki z pracy nie dociera fakt, że chcę być samotny ... otóż ona widzi nas już na ślubnym kobiercu, że mamy 3-kę dzieci itp. .... hm ....podoba mi się, ale nie widzę tego małżeństwa .... jak ją do siebie zniechęcić? ale bez konieczności mówienia, że mam za małego penisa? (nie chcę żeby to rozniosło po firmie) .... potrzebuję porady .... chcę ją do siebie zniechęcić, ale żeby nie wyszło na jaw, że to z powodu tego, że jestem słabo obdarzony przez naturę, ani żeby nie pomyślała sobie, że ona mi się nie podoba .... będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi ... pa
Problem z dupy. Po prostu powiedz jej, że Ci się nie podoba i nie jesteś zainteresowany. Jak ona przed czymkolwiek nakręca się na śluby i dzieci to nawet przygodny seks nie jest wart dramy, którą pewnie potem rozkręci jak będziesz chciał się wycofać.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 23:57   #935
anaskarp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 8
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Mój eks miał dużego i grubego, i czułam to świetnie. Przyjemnie było być pchaną przez takie monstrum :-D. I owszem przyznaje jest różnica. Ani razu nie narzekał że jestem za szeroka czy za mokra w środku. Z przeżywaniem orgazmu było jak zawsze czyli prawie nie czuła. Ale samo kochanie było dla mnie emocjonujące.

Gdyby eks nie okazał się mamusiowym palantem, prawdopodobnie nie musiałabym teraz szukać po internetach pomocy. Libido z eks samo przeszło, był beznadziejnym facetem w życiu. Jak poznałam męża znacznie częściej się kochałam, dłużej, sprawniej bo z nim dobrałam się pod względem zabaw.
anaskarp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 15:26   #936
FranciscoF
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 54
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Jak jest taki temat to pozwolę sobie zadać jedno pytanie, które jest w sumie jedynym kompleksem związanym z tym organem (kiedyś był rozmiar, ale to raczej już przeszło). Otóż z racji posiadania stulejki miałem dwa zabiegi, o ile pierwszy był w młodym wieku i ślad nie pozostał, tak drugi miał miejsce parę lat temu, co pozostawiło po sobie bliznę. Czy takimi wizualnymi śladami mam się co przejmować, czy raczej to po prostu będzie ostatecznie pominięte - wiem, wiem, że problem w zasadzie z czterech mniej szlachetnych liter, ale jakoś tak zawsze coś takiego świta po głowie...
FranciscoF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 15:45   #937
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez FranciscoF Pokaż wiadomość
Jak jest taki temat to pozwolę sobie zadać jedno pytanie, które jest w sumie jedynym kompleksem związanym z tym organem (kiedyś był rozmiar, ale to raczej już przeszło). Otóż z racji posiadania stulejki miałem dwa zabiegi, o ile pierwszy był w młodym wieku i ślad nie pozostał, tak drugi miał miejsce parę lat temu, co pozostawiło po sobie bliznę. Czy takimi wizualnymi śladami mam się co przejmować, czy raczej to po prostu będzie ostatecznie pominięte - wiem, wiem, że problem w zasadzie z czterech mniej szlachetnych liter, ale jakoś tak zawsze coś takiego świta po głowie...



Najważniejsze zdanie to jej kobiety która będzie zajmowała się tym penisem. Nawet nie wiadomo jaka to blizna.


Dla mnie penis i tak i tak jest brzydki więc blizna go nie oszpeci xD
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-11, 15:57   #938
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez FranciscoF Pokaż wiadomość
Jak jest taki temat to pozwolę sobie zadać jedno pytanie, które jest w sumie jedynym kompleksem związanym z tym organem (kiedyś był rozmiar, ale to raczej już przeszło). Otóż z racji posiadania stulejki miałem dwa zabiegi, o ile pierwszy był w młodym wieku i ślad nie pozostał, tak drugi miał miejsce parę lat temu, co pozostawiło po sobie bliznę. Czy takimi wizualnymi śladami mam się co przejmować, czy raczej to po prostu będzie ostatecznie pominięte - wiem, wiem, że problem w zasadzie z czterech mniej szlachetnych liter, ale jakoś tak zawsze coś takiego świta po głowie...
Mi osobiście by blizna nie przeszkadzała. Ważniejsze dla mnie byłoby to, że facet się zajął tym problemem, a blizna jak to blizna. Człowiek może się przewrócić/mieć wypadek w kuchni itd. i zrobić sobie bliznę. To nic takiego.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-28, 15:35   #939
cortez2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 16
Najmniejszy penis

Drogie Panie jestem ciekaw jaki byl najmniejszy penis z ktorym mialyscie do czynienia, ile mial cm i czy doszlo do seksu ? Jakie byly Wasze odczucia ?
cortez2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-30, 06:48   #940
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez baran2 Pokaż wiadomość
Tak sobie was czytam i nachodzi mnie jedno pytanie? Do facetów. Czy Wy kiedykolwiek uprawiliście seks? Ja mam totalnie średnią krajową Polską. I długość i obwód. I powiem Wam że miałem kilka kochanek. Ciaśniejsze luźniejsze. Z przeszłością z penisami rzędu 18-20 cm także. I wszystkie dochodziły i pochwowo i łechtaczkowo. Swoim sprzętem zadowoliłem każda z nich. Powiecie może "udawały". Gdyby udawały to by nie były regularnymi kochankami a zaznaczam że w związki się nie bawię, preferuje seks bez zobowiązań. Raczej miałem "szczęście" trafiać na kochanki które lubią być ostro przeleciane, więc średni penis w tym nie przeszkadza. Obecnie mam 3 kochanki na raz i każda lubi ze mną się zabawiać. A wiecie czego babeczki oczekują? Pewności siebie, że facet nie będzie biadolił nad swoim przyrodzeniem tylko porządnie je zerżnie i to tym co ma. A można

Tylko trzeba umieć a nie myśleć czy za mało czy za dużo.

I w sumie to ja zmieniałem kochanki jak mi się nudziła i nie było to "na przeczekanie" czy z jakimiś brzydkimi dziewczynami. Preferuje duże cycki i szczupłą sylwetkę. Więc panowie, wyjdźcie do ludzi, bajerujcie, i sukces macie murowany

Każda kobieta chce faceta pewnego siebie, wygadanego itd. i jak macie średnią krajową w gaciach to 95% lasek zadowolicie.
Brawa dla tego pana.
Przez wiele lat miałam do seksu podobne podejście jak on. Trochę kochanków tez się uzbiera. Średnia krajowa spokojnie wystarcza. I - ciekawostka. Ten z penisem sporo powyżej średniej był jedynym z kompleksami na tym punkcie.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-30, 19:22   #941
Sevrinerro
Raczkowanie
 
Avatar Sevrinerro
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Bordeaux
Wiadomości: 135
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Mała poprawa. Średnia krajowa to od 14 do 15 cm. Jak już kiedyś pisałem ważniejsze od długości jest grubość. Grubszy penis drażni więcej punktów. Na zakończenie pragnę dodać iż każda kobieta się różni i ma inne preferencje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sevrinerro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-14, 12:31   #942
Kate34l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Jako, że mój temat nie został zaakceptowany, a w nim bardzo dokładnie opisałam problem, mam tutaj pytanie:


czy którejś z Was, udało się stworzyć związek w którym seks był słaby i jednym z problemów był rozmiar penisa?


Czy potrafiła któraś odłożyć na bok potrzeby seksualne i być szczęśliwą w dłuższym okresie czasu?


Bardzo chętnie poznam opinie.



Pozdrawiam
Kate34l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-14, 13:08   #943
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Kate34l Pokaż wiadomość
Jako, że mój temat nie został zaakceptowany, a w nim bardzo dokładnie opisałam problem, mam tutaj pytanie:


czy którejś z Was, udało się stworzyć związek w którym seks był słaby i jednym z problemów był rozmiar penisa?


Czy potrafiła któraś odłożyć na bok potrzeby seksualne i być szczęśliwą w dłuższym okresie czasu?


Bardzo chętnie poznam opinie.



Pozdrawiam

Penetracja waginalna to nie jedyna forma seksu jaką możesz uprawiać. Jest jeszcze seks oralny, pieszczoty reszty ciała, używanie zabawek erotycznych. Jeżeli jedynym problemem w związku byłby rozmiar penisa to ja bym próbowała ugryźć temat seksu od innej strony.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 14:32   #944
TurboKon
Raczkowanie
 
Avatar TurboKon
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 42
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

prosze bo zaraz zdołujcie tych co mają 12 cm,liczy sie aby ktoś był żywotny duży czasem jest bezużyteczny
TurboKon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 17:56   #945
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez TurboKon Pokaż wiadomość
prosze bo zaraz zdołujcie tych co mają 12 cm,liczy sie aby ktoś był żywotny duży czasem jest bezużyteczny
Czemu mamy kłamać, jak ktoś uważa 12 cm za mało to tak napiszę. Whats the big deal?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 18:04   #946
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez TurboKon Pokaż wiadomość
liczy sie aby ktoś był żywotny duży czasem jest bezużyteczny
mały też
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 20:20   #947
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86904873]Penetracja waginalna to nie jedyna forma seksu jaką możesz uprawiać. Jest jeszcze seks oralny, pieszczoty reszty ciała, używanie zabawek erotycznych. Jeżeli jedynym problemem w związku byłby rozmiar penisa to ja bym próbowała ugryźć temat seksu od innej strony.[/QUOTE]

Też bym próbowała. Gdybym musiała. Ale doceniam większego członka, który jest bardziej wyczuwalny. Czuję, że mnie bardziej wypełnia i jest mi lepiej.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 22:03   #948
Jarminman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 19
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Zarabiam 12 000 zł miesięcznie. Tak, ale mam tylko 11 cm. A teraz zajmijcie się swoimi facetami z 16 cm lub 17 cm, którzy zarabiają od pierwszego do pierwszego Jak mnie to cieszy, jak mnie to bawi
Jarminman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 22:21   #949
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Jarminman Pokaż wiadomość
Zarabiam 12 000 zł miesięcznie. Tak, ale mam tylko 11 cm. A teraz zajmijcie się swoimi facetami z 16 cm lub 17 cm, którzy zarabiają od pierwszego do pierwszego Jak mnie to cieszy, jak mnie to bawi
Nie wiedziałam, że wysokość zarobków jest odwrotnie proporcjonalna do wielkości penisa.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-25, 22:27   #950
Jarminman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 19
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że wysokość zarobków jest odwrotnie proporcjonalna do wielkości penisa.

No to teraz już wiesz
Jarminman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 22:39   #951
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Jarminman Pokaż wiadomość
No to teraz już wiesz
Przeprowadziłeś to "badanie" na 1 osobie - sobie. Niektórzy mają to i to, inni tylko jedno, a inni nic. W sumie to szkoda, że nie ma jakieś skutecznej operacji bez skutków ubocznych na powiększenie penisa, bo mógłbyś sobie na to pozwolić, a tak pozostaje cieszyć się posiadaniem jakiś pieniędzy.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 23:04   #952
Jarminman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 19
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Urok polega na tym, że kiedy słyszę, że kiedy koleżanka z pracy ma faceta, który ją wypieprzy mając 16 cm, to jednak nie ma kasy żeby utrzymała dzieci do 1-szego, za to ja mam tą kasę Bawi mnie kiedy ona rozpacza, że pomimo udanego życia erotycznego, jej konkubent nie ma kasy żeby utrzymać rodzinę do 1-szego miesiąca
Jarminman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 23:17   #953
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Jarminman Pokaż wiadomość
Urok polega na tym, że kiedy słyszę, że kiedy koleżanka z pracy ma faceta, który ją wypieprzy mając 16 cm, to jednak nie ma kasy żeby utrzymała dzieci do 1-szego, za to ja mam tą kasę Bawi mnie kiedy ona rozpacza, że pomimo udanego życia erotycznego, jej konkubent nie ma kasy żeby utrzymać rodzinę do 1-szego miesiąca
Każdy ma jakieś swoje problemy i nie ma co się śmiać, że ma się lepiej w jakieś kwestii, bo ma się gorzej w innej. Zmienić pracę zawsze można, rozwijać się i szukać lepszej, ale nie każdemu się chce.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 23:29   #954
Jarminman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 19
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Każdy ma jakieś swoje problemy i nie ma co się śmiać, że ma się lepiej w jakieś kwestii, bo ma się gorzej w innej. Zmienić pracę zawsze można, rozwijać się i szukać lepszej, ale nie każdemu się chce.

Ale ja się nie śmieję, tylko pomyślałem sobie, że moja koleżanka nie ma głupiego dodatkowego 1000 zł miesięcznie na utrzymanie (tak dzisiaj płakała w firmie), a ja w ciągu miesiąca mogę pokryć kilkunastokrotność tych potrzeb, pomimo że jej facet jest zadowalających rozmiarów, a ja nie .... śmiać mi się chce bo ironia losu ja mam małe rozmiary, ale pokryłbym jej wszelkie zapotrzebowania majątkowe w oka mgnieniu, a jej facet ma dobry, duży rozmiar, ale tonie w długach, więc ona nie ma za co żyć i to jest właśnie śmieszne
Jarminman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 00:08   #955
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Jarminman Pokaż wiadomość
Ale ja się nie śmieję, tylko pomyślałem sobie, że moja koleżanka nie ma głupiego dodatkowego 1000 zł miesięcznie na utrzymanie (tak dzisiaj płakała w firmie), a ja w ciągu miesiąca mogę pokryć kilkunastokrotność tych potrzeb, pomimo że jej facet jest zadowalających rozmiarów, a ja nie .... śmiać mi się chce bo ironia losu ja mam małe rozmiary, ale pokryłbym jej wszelkie zapotrzebowania majątkowe w oka mgnieniu, a jej facet ma dobry, duży rozmiar, ale tonie w długach, więc ona nie ma za co żyć i to jest właśnie śmieszne
Nie jest to śmieszne, bo jak mówiłam - każdy ma jakieś problemy/braki. Równie dobrze ktoś mógłby napisać "ten ma takiego małego, że żadnej kobiety nie zadowoli w łóżku, a kobieta weźmie kasę i ucieknie. Ja sobie zarobię/załatwię/sprzedam/założę firmę i będę mieć co chcę, a on nic nie może z tym zrobić. Takie to śmieszne" Właśnie nie jest śmieszne. Wydaje mi się, że Ci się ta koleżanka podoba (i skąd wiesz jakiego jej facet ma penisa?) i dlatego próbujesz sobie wmawiać, że jesteś lepszy. Jedna kobieta bardziej ucieszy się z pieniędzy, a inna z rozmiaru. I co zrobisz? Nic.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 00:28   #956
Jarminman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 19
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Właśnie jest na odwrót, to chyba ja jej się podobam, ale ona u mnie nie ma szans, bo wiem jakiego długiego jej facet ma (mierzyła mu, bo kiedyś przyznała się). Dlatego tak mnie to bawi, kiedy ona może ma tego zadowalającego penisa, ale żali się, że nie ma z czego żyć myślałem do tej pory, że to ja jestem pokrzywdzony, ale wiem, że ona nie ma co do garnka włożyć, podczas gdy ja mam sporo kasy to mnie własnie bawi, bo myślałem, że tylko ja mam przej....e okazuje, się, że nie tak do końca ....
Jarminman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 00:52   #957
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Jarminman Pokaż wiadomość
Właśnie jest na odwrót, to chyba ja jej się podobam, ale ona u mnie nie ma szans, bo wiem jakiego długiego jej facet ma (mierzyła mu, bo kiedyś przyznała się). Dlatego tak mnie to bawi, kiedy ona może ma tego zadowalającego penisa, ale żali się, że nie ma z czego żyć myślałem do tej pory, że to ja jestem pokrzywdzony, ale wiem, że ona nie ma co do garnka włożyć, podczas gdy ja mam sporo kasy to mnie własnie bawi, bo myślałem, że tylko ja mam przej....e okazuje, się, że nie tak do końca ....
Powtarzam raz jeszcze - każdy ma jakiś problem i nie ma co się dowartościowywać tym, że ktoś ma gdzieś gorzej od nas, bo my też mamy gdzieś gorzej od kogoś. Pieniądze dzisiaj są, a jutro może ich nie być (bo strata pracy, upadek firmy, choroba itd. itp.). Ty zostaniesz z niczym, a mu rozmiar zostanie i wtedy on ma się śmiać i cieszyć, że ma wszystko, a Ty nic? Bez sensu jest takie myślenie i świadczy o pewnej niedojrzałości. Nie ma sensu też zakładać, że rozmiar ma coś wspólnego z zarobkami. To jakby kobieta z ogromnym biustem musiała żebrać na ulicy, a taka z prawie niczym pływała w pieniądzach. To tak nie działa. Jak zaczniesz doceniać co masz i cieszyć się swoim szczęściem (a nie czyimś nieszczęściem), to będzie Ci się lepiej żyło. Może nie masz jakiegoś imponującego rozmiaru, ale dla części kobiet byłby wystarczający. O ile nie przeczytałaby na forum Twoich wiadomości przedszkolnych typu "a ja ma-am, a on nie-e". Rozwijaj swoje pasje, zarabiaj nawet więcej i ciesz się tym co masz.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 06:37   #958
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Jarminman Pokaż wiadomość
Właśnie jest na odwrót, to chyba ja jej się podobam, ale ona u mnie nie ma szans, bo wiem jakiego długiego jej facet ma (mierzyła mu, bo kiedyś przyznała się). Dlatego tak mnie to bawi, kiedy ona może ma tego zadowalającego penisa, ale żali się, że nie ma z czego żyć myślałem do tej pory, że to ja jestem pokrzywdzony, ale wiem, że ona nie ma co do garnka włożyć, podczas gdy ja mam sporo kasy to mnie własnie bawi, bo myślałem, że tylko ja mam przej....e okazuje, się, że nie tak do końca ....
Pracujecie razem i tyle rozmawiacie? To jakie stanowisko ona zajmuje, ze nie ma co do garnka wlozyc a Ty wrecz przeciwnie?

Skończ trollowac. Wyglada to zalosnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 07:19   #959
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Jarminman Pokaż wiadomość
Urok polega na tym, że kiedy słyszę, że kiedy koleżanka z pracy ma faceta, który ją wypieprzy mając 16 cm, to jednak nie ma kasy żeby utrzymała dzieci do 1-szego, za to ja mam tą kasę Bawi mnie kiedy ona rozpacza, że pomimo udanego życia erotycznego, jej konkubent nie ma kasy żeby utrzymać rodzinę do 1-szego miesiąca
Nieco zastanawiające jest to że pracujecie razem a Ty jesteś przy hajsie że ho Ho, a ona nie ma co do garnka włożyć. Zaskakująca dysproporcja...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 10:48   #960
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: MAŁY, ŚREDNI i DUŻY PENIS, budowa i rozmiar - wątek zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Nieco zastanawiające jest to że pracujecie razem a Ty jesteś przy hajsie że ho Ho, a ona nie ma co do garnka włożyć. Zaskakująca dysproporcja...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Może gościu jest jej szefem. Takim ,,małopenisnym" wyzyskiwaczem?
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-13 08:00:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.