Fryzjer Dębica - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-29, 18:06   #31
aguska1816
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 612
GG do aguska1816
Dot.: Gabriela - Dębica

UWAGA!!!

Odradzam stanowczo salon shaft i fryzjerkę Bogumiłe, ta pani wykonuje tylko fryzury ślubne, miałam u niej próbna, byłam bardzo zadowolona i nastał ten dzień w którym wybrałam się na moją "wymarzona" fryzurę ślubną, wszystko oki, tylko Pani na poczatku zaczeła sie mnie pytań jaka to fryzura ma być, dziwne bo powinna pamiętać, a jak nie to zapisać sobie, nie zwróciłam na to większej uwagi, bo bardziej przejęta byłam ślubem, wysiedziałam się na tym krześle 2 godz, niby wszystko oki fryzura gotowa, tez byłam zadowolona,niestety fryzura po wyjściu z kościoła zaczęła sie sypać, a loki rozkręcać, tragedia troszkę ja podpięłam ale wytrzymała do 21 po czym przez 1,5godz moje przyjaciółki doprowadzały ją do ładu, juz nie wspomnę że musiały specjalnie jechać do domu po prostownice, lakier do włosów i resztę wsuwek, z wesela mam wycięte 1.5 godz które spędziłam w pokoju W czasie wesela dzwoniłam do Pani fryzjerki, ale nie raczyła odebrać, a później wyłączyła telefon, dodam że mam długie, bardzo gęste włosy i ta pani dobrze o tym wiedziała, bo byłam u niej już wcześniej, a poza tym skoro tak specjalizuje sie w te fryzury ślubne to powinna wiedzieć co zrobić żeby włosy wytrzymały całe wesele, przestrzegam Wszystkie Panny Młode!!!
Bo wesele jest od tego żeby się bawić na martwić się czy fryzura wytrzyma!
aguska1816 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 11:21   #32
JaDora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 250
Dot.: Gabriela - Dębica

Cześć dziewuszki,

powiedzcie mi proszę czy wiecie coś o fryzjerce pani Wioli, która czesze w tym samym salonie co słynna Baczyńska??
Chciałam zapisać się do Baczyńskiej na fryzurę ślubną, ale nie miała już na ten dzień miejsca, więc zapisałam się do tej Wioli a nic o niej nie wiem, ogólnie mieszkam daleko od Dębicy i nie wiem kto jest dobry. Polecicie kogoś?

I jeszcze pytanko, robiłyście makijaż w tym gabinecie? Fajnie to robią? Warto się zapisac??

Czekam w napięciu na odpowiedzi
JaDora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 14:35   #33
sliwka_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3
Dot.: Gabriela - Dębica

ja zdecydowalam sie na fryzurę ślubną u żanetty k. lo jagiełły i tam też robiłam makijaż Makijaż pierwsza klasa, dziewczyna zna się na rzeczy, a mnie cięzko zadowolic, gdyz sama jestem po szkole kosmetycznej i makijażu. Fryzurka też ładna, atmosfera rewelacyjna polecam Gabrieli nie polecam ani jgody. Na słonecznej u baczynskiej fajnie ścinają
sliwka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 18:35   #34
JaDora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 250
Dot.: Gabriela - Dębica

Hej,

przepisałam się w końcu od nieznanej pani Wioli do Baczyńskiej na fryzurę, ale na dosyc późną godzinę, mam nadzieję że nie spóźnię się na własny ślub...
A czy u Żanety jest tylko jedna kosmetyczka? Bo jeśli jest ich więcej to podaj mi proszę jak się nazywa, skoro mówisz że jest dobra to przyjrzę się jej bliżej

Któraś była u kosmetyczki w salonie Baczyńskiej?
Dobra jest? Doradźcie proszę!
JaDora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 13:48   #35
wiola1356
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: Gabriela - Dębica

Witam. Od długiego czasu pracuję w salonie Shaft jako stylistka i wizażystka i obserwuję pracę pani Bogumiły jak i jej pracowników i nigdy nie zauważyłam aby jakikolwiek klient był nie zadowolony z pracy zespołu. Fryzury jakie wykonywują są na wysokim poziomie, sama korzystam z usług i zapewniam, że są trwałe, piękne i niepowtarzalne. Jeżeli tak oczerniasz p.Bogumiłę to musisz albo być uprzedzona lub być jej konkurencją....Moim zdaniem jest to Twój wymysł, gdyż p. Bogumiła cieszy się dobrą opinią w Dębicy i 0kolicach. Można to zauważyć na forum XXXXXXXXX

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-12-09 o 14:31 Powód: edytowane prze moderatora
wiola1356 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 16:44   #36
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Gabriela - Dębica

Witam, niedługo przyjeżdżam do Dębicy na okres świąt a że kompletnie nie znam tego miasta to chciałabym aby któraś z was poleciła mi jakąś dobrą fryzjerkę od farbowania włosów, to będzie diametralna zmiana z ciemnego na blond, więc szukam profesjonalnego fryzjera
patycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 13:15   #37
aguska1816
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 612
GG do aguska1816
Dot.: Gabriela - Dębica

To co napisałam w swoim poście, było w zupełności prawda i nie zamierzam zmieniać zdania, mam wielu świadków, że moja fryzura śluba się rozsypała;/ niestety
i UWAGA również uważałam że Pani Bgumiała jest bardzo dobra fryzjerka(przecież pracowała na początku w Warszawie, tak?), dlatego właśnie się do niej zapisałam na fryzurę ślubna na ten jedyny i niepowtarzalny dzień! ale tak się zdarzyło, że w tym dniu, nie wiem może to był zły dzień dla Pani fryzjerki, że coś poszło nie tak, również podkreślam, że gdy wychodziłam z salonu fryzura mi sie bardzo podobała i nie podejrzewała, że tak szybko się zepsuje.
Napisałam taki komentarz, gdyż było mi strasznie przykro że podczas własnego wesela siedzę w pokoju, a nie bawią sie razem z gośćmi, tym bardziej że wesele było jednodniowe!


a jeśli chodzi o Panią :wiola1356 to byłam świadkiem jak wciskała przyszłej Pannie Mlodej jaki to ona ma swietny makijaż, a zrobiła jej czarne krechy wokół oczu;/ ( na ślub!!!)szkoda mi było tej dziewczyny, bo miała taka delikatną twarz.... i wyglądała potwornie!

"Jeżeli tak oczerniasz p.Bogumiłę to musisz albo być uprzedzona lub być jej konkurencją...."

Nie jestem żadną konkurencja tylko klientka!!!!


"Agnieszka jest bezzasadna, nie prawdziwa i śmieszna. Możliwe że po prostu chce dokuczyć pani Bogusi gdyż jest zajefajną fryzjerką, a może sama nią jest i chce wyeliminować tak dobrą konkurencję"


Jeszcze raz podkreślam, że nie mam zamiaru nikogo eliminować!!!

Bardzo to dziwne, bo obie panie wiola1356 i ola13 maja na wizażu po 1 wiadomości!!!!Czyżby tylko dlatego żeby kogoś tłumaczyć???

Nikt nie jest idealny i każdemu zdarzają się wpadki, tak?
Akurat padło na mnie, dlatego nie rozumiem takiej nagonki na mnie, po to jest to forum żeby wyrażać swoje opinie!
Wystarczy mieć trochę pokory

Serdecznie Pozdrawiam Panie z Shaft

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez patycek Pokaż wiadomość
Witam, niedługo przyjeżdżam do Dębicy na okres świąt a że kompletnie nie znam tego miasta to chciałabym aby któraś z was poleciła mi jakąś dobrą fryzjerkę od farbowania włosów, to będzie diametralna zmiana z ciemnego na blond, więc szukam profesjonalnego fryzjera

Co do farbowania to polecam ten salon o którym tu mowa: Shaft, z tego co mi wiadomo Pani Bogumiła zajmuje się tylko fryzurami ślubnymi, a farbuja pracownice, bardzo dokładnie i ładnie dobierają kolor.
Lub salon w galerii Dębickiej, na wysokim poziomie i miła atmosfera, panie znaja się na rzeczy
Pozdrawiam
aguska1816 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-09, 14:30   #38
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Gabriela - Dębica

Cytat:
Napisane przez aguska1816 Pokaż wiadomość

Bardzo to dziwne, bo obie panie wiola1356 i ola13 maja na wizażu po 1 wiadomości!!!!Czyżby tylko dlatego żeby kogoś tłumaczyć???
Na to wygläda
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-12-09 o 14:35
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 22:02   #39
Maziajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Melton Mowbray
Wiadomości: 3
GG do Maziajka
Smile Dot.: Fryzjerzy - Dębica

Ja mam nietypową sytuacje, ponieważ data ślubu jest bliska- 13.02.2010. a ja nosze dredy, do ramion
Oczywiscie nie mam zamiaru ich scinać- włosy bedą zbyt krotkie na ślubna fryzurę, wiec pozostane przy moich włosach. Tylko pytanie, ktora fryzjerka poradzi sobie z dredami - materialem na ślubną fryzure???
))
Maziajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 09:14   #40
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Fryzjerzy - Dębica

Cieszę się, że znalazłam ten wątek . Czy ktoś mi poleci fryzjera w Dębicy, który radzi sobie dobrze z doborem fryzury dla kręconych włosów i dobrze je ścina? Nigdy jeszcze nie byłam zadowolona po ścięciu włosów. Zawsze obcinają za dużo a i tak zostają mi rozdwojone końcówki, a poza tym po umyciu od razu widać, jak krzywo są obcięte .
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 12:08   #41
sliwka_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Gabriela - Dębica

U Żanety jest tylko jedna kosmetyczka ma na imię P. Iwona Pozdrawiam
sliwka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-04, 07:13   #42
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Fryzjerzy - Dębica

Cytat:
Napisane przez benia1169 Pokaż wiadomość
Cieszę się, że znalazłam ten wątek . Czy ktoś mi poleci fryzjera w Dębicy, który radzi sobie dobrze z doborem fryzury dla kręconych włosów i dobrze je ścina? Nigdy jeszcze nie byłam zadowolona po ścięciu włosów. Zawsze obcinają za dużo a i tak zostają mi rozdwojone końcówki, a poza tym po umyciu od razu widać, jak krzywo są obcięte .
Ratunku! Może jednak ktoś mi pomoże
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 22:47   #43
wiola1356
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: Gabriela - Dębica

Klon zabanowanego użytkownika (ban)

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-01-08 o 09:25
wiola1356 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 18:31   #44
yossariana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Gabriela - Dębica

witajcie. mam pytanie dotyczące AVANGARDY w Galerii Dębickiej. Jak salon wygląda cenowo i kto najlepiej ścina?
Chce zrobić irokezową fryzurę na cienkich wlosach więc potrzebuję kogoś na prawdę dobrego, z dobrym okiem, żeby dopasować długość kosmyków do kształtu twarzy.

Jeśli nie Avangarda to może p. Żaneta z "Żanety"? Ścina jeszcze? Kiedyś często do niech chodziłam bo używała brztwy (dla ukladania moich włosów po prostu idealnie), ale potem przestała ścinać i nie wiem czy jednak wróciła do "zawodu" czy nadal tylko wybrane znajome klientki?

Bardzo prosze o informacje.

Może wogóle dzielcie się dziewczyny opiniami, wrażeniami i zdjęciami z kazdej wizyty? Każdej z nas może się to w przyszłości przydać.

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

benia, jeszcze nie spotkałam w debicy fryzjera ktory naprawde dobrze radzilby sobie z kreconymi wlosani. do nich trezba na prawde wprawnej reki i najlepiej posiadacza lokow...
yossariana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 10:16   #45
martinaxx
Przyczajenie
 
Avatar martinaxx
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: podkarpacki.polska
Wiadomości: 15
Dobry fryzjer-Dębica

Szukam dobrego,dosyć taniego,najwyżej do 30zł fryzjera. Mam ochote sie wybrac przystrzyc włosy,ale chciałabym zeby to fajnie wyszło. Zeby wyszło tak jak ja chce. Zeby bylo ładnie.Kto jest najlepszy?
martinaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 08:02   #46
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: Dobry fryzjer-Dębica

moze spróbuj w budynku gdzie jest da grasso salon bodajze Mój styl czy jakos tak
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 12:19   #47
martinaxx
Przyczajenie
 
Avatar martinaxx
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: podkarpacki.polska
Wiadomości: 15
Dot.: Fryzjer Dębica

Zastanawiałam sie czy nie pojsc do fryzjera tam w rynku naprzeciwko manhattanu jest taki salon. Była tam któraś z was,warto sie wybrac. A jakie sa ceny. A gdzie jeszce byłoby warto pojsc.
martinaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 09:04   #48
izuljanka
Zadomowienie
 
Avatar izuljanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 376
Dot.: Fryzjer Dębica

nie chcę zakładać nowego wątku więc się podepnę
jak cenowo w dębicy z fryzrurami slubnymi i makijażem? próbne i te konkretne w dniu wesela? ogólnie chciałabym wiedzieć
izuljanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 15:57   #49
xplasticlove
Rozeznanie
 
Avatar xplasticlove
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 501
Dot.: Fryzjer Dębica

Była tu mowa o pani Bogusi, niestety nie pamiętam nazwy salonu, ale myślę, że to ta sama fryzjerka, u której byłam ścinać włosy 2,5 roku temu.
Fakt, było to już jakiś czas temu, ale byłam w 150% zadowolona z fryzury, jaką zrobiła mi pani Bogusia. Poza tym to chyba nieprawda, że robi tylko fryzury ślubne, bo mi i mojej mamie zrobiła "zwykłe".
Ścinała mi na suchych włosach - fakt, wyszło trochę drogo, ale efekt końcowy był jak najbardziej tego wart Za to mojej mamie zrobiła prześliczne refleksy!

W czerwcu zamierzam się wybrać właśnie do tego salonu (lub do Avangardy w Galerii) na farbowanie, mam nadzieję, że po raz kolejny się nie zawiodę.

A teraz prośba do wszystkich wizażanek z Dębicy!!
Dobry czas temu (ok. 5 lat) ścinałam się w salonie fryzjerskim - bodajże "Gabriela" - nad kwiaciarnią, naprzeciw Bożnicy. Ścinała tam pewna młoda fryzjerka, jestem niemal pewna że miała na imię Magda. Po zamknięciu zakładu odnalazłam ją w innym salonie fryzjerskim (czerwiec 2009) - mały budynek zaraz przy skrzyżowaniu ul. Piaski z ul. Kraszewskiego. Byłam ogromnie zadowolona z jej usług, dlatego bardzo proszę, jeżeli ktoś posiada informację gdzie ta pani ścina obecnie - niech napisze tutaj lub na pw. Z góry DZIĘKUJĘ
__________________
"Wystarczy zwrócić uwagę na człowieka, by stał się pociągający i na swój sposób piękny"

Dukan od 23-09-2017
xplasticlove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-11, 17:19   #50
Szlachcianka
Rozeznanie
 
Avatar Szlachcianka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 953
Dot.: Fryzjer Dębica

odświeżam wątek, bo szukam fryzjera, ktory umiałby doradzić, podpowiedzieć, a nie tylko usłyszeć ogólnikowo i tak potem obciąć po swojemu
No to jak? ktory fryzjer w Dębicy jest godny polecenia?
__________________
Małe szczęścia.... i

Szlachcianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 19:19   #51
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Fryzjer Dębica

P. Kasia dobrze ścina. Jej salon znajduje się niedaleko Pizzerii Quatro.
Najlepiej ścina p. Agnieszka z Rosso, ale teraz obecnie znajduje się na macierzyńskim.
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 18:04   #52
aniolook
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
Dobry fryzjer - Dębica

Po ostatniej wizycie u mojej dotychczasowej fryzjerki doszłam do wniosku, że z wizyty na wizytę wyglądam coraz gorzej i w związku z tym poszukuję dobrego fryzjera w Dębicy lub w okolicach. Znacie może jakiegoś??
aniolook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 12:04   #53
Agniszon
Raczkowanie
 
Avatar Agniszon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 141
Dot.: Fryzjer Dębica

Piszę, ponieważ temat fryzjera jest zawsze aktualny Dawniej na ścinianie chodziłam zawsze do Crissa (rynek->nad galerią Camilla) do p. Asi. Niestety w tamtym roku dowiedziałam się, że już tam nie pracuje. Z wymienionego salonu nie polecam do układania ozdobnych fryzur p. Krzysztofa... Właśnie rok temu wybierałam się na wesele do znajomych. Poprosiłam o naturalnie wyglądające fale, jednak ten Pan miał odmienne pojęcie i moja fryzura wyszła dość karykaturalnie. Owszem, fryzura trzymała się na mur-beton, bo wypryskano puszkę z lakierem i zaczęto nową
Znajome polecały mi wspomniany wcześniej salon Trendy koło Jagiełły i nie pamiętam nazwy, ale zlokalizowany koło kościoła p.w. Św.Ducha, dawniej była tam niezła cukiernia.
Agniszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 12:24   #54
chandra
Rozeznanie
 
Avatar chandra
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 515
Dot.: Fryzjer Dębica

polecam panią michno z salonu nowy styl na cmentarnej - blok przy starej biedronce
bardzo dokładna
__________________
...
Radość była panią domu, strach mieszkał w szopie na tyłach.
chandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 19:37   #55
xplasticlove
Rozeznanie
 
Avatar xplasticlove
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 501
Dot.: Fryzjer Dębica

Też słyszałam dobre opinie o tym salonie koło cukierni Michalika pod kościołem p.w. Ducha Św. Może warto się tam wybrać
__________________
"Wystarczy zwrócić uwagę na człowieka, by stał się pociągający i na swój sposób piękny"

Dukan od 23-09-2017
xplasticlove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 20:11   #56
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Fryzjer Dębica

Awangardy z Galerii Dębickiej...Stanowczo odradzam nawet farbowanie. Widziałam sąsiadkę to płakała...Znajome beznadziejnie ostrzyżone.
Ewentualnie polecam panią z Galerii Słońca. Przyjechała z Lublina i świetnie strzyże.
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 13:36   #57
Szlachcianka
Rozeznanie
 
Avatar Szlachcianka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 953
Dot.: Fryzjer Dębica

Jakby ktoś był z okolic Straszęcina, to jest nowa fryzjerka w bloku "gubernia" wejście z boku- polecam do ścięcia i układania
__________________
Małe szczęścia.... i

Szlachcianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 23:08   #58
Patikkkk
Raczkowanie
 
Avatar Patikkkk
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 477
Dot.: Fryzjer Dębica

Witam was drogie wizażanki mam spore doświadczenie z fryzjerami, gdyż mam kręcone gęste włosy i bardzo ciężko znaleźć dobrego fryzjera aby potrafił się odpowiednio zająć moimi lokami za każdym razem wychodziłam niezadowolona i zła. Aż znalazłam odpowiednią fryzjerkę, która perfekcyjnie wiedziała co robić z moimi włosami. Za każdym razem wychodzę zadowolona i moje włosy również wyglądają fantastycznie jest to salon Magma pani Marty K. ceny bardzo odpowiednie, a nawet za niskie jak do takiej jakości obsługi. POLECAM Studio Fryzur "Magma" ul. Cmentarna
http//www.anonsdebicki.pl/ogloszenie_942_studio_fry zur_magma_zaprasza.html
__________________
Czasem warto się zgubić...
by znaleźć To, Czego się szuka...

Patikkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 13:35   #59
martinaxx
Przyczajenie
 
Avatar martinaxx
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: podkarpacki.polska
Wiadomości: 15
Dot.: Fryzjer Dębica

Własnie dzis byłam w Trendy (koło jagiełły). Jestem bardzo zadowolona. Zapłaciłam 30 zł, z myciem i modelowaniem. Strzygła mnie pani Wiola ( chyba tak sie nazywa). I moge wam ten salon naprawde polecic. Warto sie tam wybrac.
Nastepnym razem wypróbowałabym jakis inny. Tylko nie wiem gdzie. Była któraś z was w tym nowym koło ducha Nowy Styl sie chyba nazywa. Warto tam pójść? A co myslicie o tym koło lipska (starostwo). Nie wiem jak sie tamten nazywa...

Edytowane przez martinaxx
Czas edycji: 2011-08-26 o 06:43
martinaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 11:12   #60
seselis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Dębica

kogo polecacie żeby sobie poradził z kręcąconymi/falowanymi włosami? mam nieprzyjemne doswiadczenie z salonem w galerii słońca i teraz poszukuje dobrego fryzjera który "naprawi" mi fryzurę... w tej chwili mam półdługie włosy poza ramiona wycieniowane w taki sposób że z tyłu na czubku głowy mam 3-5 centymetrowe pasma baaardzo wyróżniające się od reszty wycieniowanych włosów przez co wyglądam jakbym miała gniazdo na głowie:/
seselis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-08 14:34:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:10.