pazurki... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-21, 19:29   #1
margar3tka
Raczkowanie
 
Avatar margar3tka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 286
GG do margar3tka

pazurki...


Chcialabym wreszcie cos zrobic z moimi pazurkami... wreszcie moge je zachodowac (wczesniej nei pozwalal mi na to fortepian...://)... zawsze marzylam o slicznych dlugich pazurkach Zastanawiam sie wlasnie czy je zachodowac czy co z nimi zrobic... bo tipsy odpadaja :// wolalabym cos trwalego... moze akryle? tylko za bardzo nie wiem co to jest...:// bylabym wdzieczna za wyjasnienia... albo cos innego co moglabym wykonac u kosmetyczki...
margar3tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-21, 19:57   #2
Rossie
Raczkowanie
 
Avatar Rossie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 489
Re: pazurki...

No a jak bedziesz grała na fortepianie z długimi paznokciami. Ja jak grałamna pianinie z długimi to koszmar :|
Rossie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-21, 20:00   #3
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Re: pazurki...

Akryle to też tipsy - są tipsy żelowe i akrylowe.
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-22, 08:14   #4
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: pazurki...

Grać na fortepianie z długimi paznokciami jest ciężko.
Ale odpadające tipsy - to znaczy tipsy źle zrobione.
Ja robiłam 2 miechy temu (juz prawie odrosły ) i regularnie uzupełniam. Nie odpadł ani jeden, a przecież normalnie żyję - piorę, gotuję, prasuję, imprezuję, dużo piszę na kompie...nawt gwoździe w domu wbijam i krany naprawiam jak trzeba
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-22, 16:11   #5
margar3tka
Raczkowanie
 
Avatar margar3tka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 286
GG do margar3tka
Re: pazurki...

Kobitki moje kochane napisalam ze WCZESNIEJ nie pozwalal mi na to fortepian... cale zycie mialam krociutkie paznokcie bo dlugich miec po prostu nie moglam... a teraz kiedy koncze ze szkola muzyczna moge nareszcie sobie pozwolic ;D :d
margar3tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-22, 17:36   #6
Rossie
Raczkowanie
 
Avatar Rossie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 489
Re: pazurki...

To nie za mierzasz dalej grac? ehh ja Ci zazdroszcze tez bym chciała skonczyc szkołe muzyczną i umiec grac dobrze :|
Rossie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-22, 17:45   #7
iskierka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 37
Re: pazurki...

Ja zakladam tipy zelowe i mam klientki co mialy akryle ale szybko sie zapowietrzaly , odpryskiwaly i kruszyly. Jednak wszsytko zalezy od plytki. Jedne panie lubia akryl inne zel . Dlatego dziwi mnie ze napisalas "wolałabymm cos trawelego..." Przeciez zel jest trwaly. Ja nosze rok i tez wszsytko w nich robie. sa mocne jak stal choc czesto sie o cos uderze. tylko 1 raz zlamal mi sie pazurek. A tak sa super - tylko tzreba regularnie uzupelniac zeby sie nie zapowietrzyly.
iskierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-07-23, 09:24   #8
margar3tka
Raczkowanie
 
Avatar margar3tka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 286
GG do margar3tka
Re: pazurki...

Iskierko widzisz ja sie na tym specjalnei nie znam... wiec wybacz mi moja niewiedze tak jakos wydawalo mi sie ze akryle sa trwalsze :P :P Ale skoro mowisz ze jest inaczej to pewnie masz racje
Rossie... ucze sie muzyku ponad 9 lat... a mialabym przed soba jeszcze 3 do dyplomu :// Tylko ze ja nei wiaze przyszlosci z muzyka... umiem grac i zagram wszystko co tylko zechce nie chwalac sie :P pomogly mi w tym tez zasady harmoii bo ucze sie w panstwowce... nei zlozylam jeszcze podania ale zrobie to raczej na pewno... widzisz, mialam reke w gipsie i od marca do konca kwietnia nei gralam i przesuneli mi egzamin na sierpien... i wez tu cwicz w wakacje jak mnie prawie w domku nei ma a nei chce rezygnowac z wyjazdow...;/// to nei tyle ze lenistwa co wiem i tak ze nie pojde na Akademie Muzyczna na pewno wiec po co mi ten papierek... w sumie to zawsze moge wrocic... tylko kurcze wszystko kjuz mam pozaliczane procz tego glupiego fortepianu...wwrrr pewnie bede przez jakis czas 'rozpaczac' tzn... hehe wiesz... zle sie z tym czuc i w ogole ale w glebi siebie wiem ze to jest dla meni dobre juz to przemyslalam... chyba... ech... no ale koncze juz bo sie rozpisalam
papapa i buuzi wszystkim ***
margar3tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.