Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-08, 08:30   #991
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No można, bo nie podrażnia ale na naczynka trzeba jednak uważać



wiem gdzie Cię szukać



mnie też nie, mówiłam od razu jak jeszcze na wątku nie było szału na nie, miałam wtedy odlewkę, używałam przeszło tydzień i ... nic
zapraszam!!! mam arbuza i alkohol - dogadamy się i jakoś poradzimy sobie z tym naczynkiem
a już myślłam że dziwna jestem
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 08:31   #992
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ciebie też tu brakowało




Korinka super stanik! Ja sobie ostatnio kilka nowych kupiłam. Trafiłam na super babeczkę w jednym sklepie i okazało się, że nie mam miseczki c/d tylko eZa duży obwód sobie brałamZachwycona jestem tym jak leżą te nowe. Mam teraz powód żeby wymienić wszystkie stare
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 08:31   #993
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
możesz masz jeszcze jakieś??
niebieskiego nie ale mam dwa mini ANR

neath miłego urlopowania
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 08:33   #994
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
zapraszam!!! mam arbuza i alkohol - dogadamy się i jakoś poradzimy sobie z tym naczynkiem
a już myślłam że dziwna jestem
No to lecę alkohol też mam, gorzej z arbuzem

jaka dziwna, wiesz, że zawsze mam to samo co Ty
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 08:34   #995
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
mnie ratuje tylko Nizoral w dużych dawkach Head&shoulders tylko jako utrzymanie efektu po nizoralu
U mnie Head&shoulders powoduje łupież

Ostatnio dostałam od derma szampon na łupież za jakieś 12 zł i jest genialny mylam nim głowę przez 2 tygodnie a potem jak mi się przypomni, raz na tydzień -dwa. Od 3 miesięcy nie mam łupieżu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 08:34   #996
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

neath przyjemności na urlopie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 08:39   #997
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Tak myślałam po zdjęciach, że to Biustyna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fajne mają ceny w m1 kosztował 289zł albo 279zł, a ja dałam 199

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja akurat wyjeżdżam i nie wiem czy będę miała jak podczytywać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ojj a używałaś maseczki sensai z D?

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość



Korinka super stanik! Ja sobie ostatnio kilka nowych kupiłam. Trafiłam na super babeczkę w jednym sklepie i okazało się, że nie mam miseczki c/d tylko eZa duży obwód sobie brałamZachwycona jestem tym jak leżą te nowe. Mam teraz powód żeby wymienić wszystkie stare
a z jakiej firmy kupiłaś? Każdy powód jest dobry

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
niebieskiego nie ale mam dwa mini ANR

neath miłego urlopowania
brązowy jeszcze mam ale trzymaj dla mnie i proszę zbierać niebieskie buteleczki
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-08, 08:40   #998
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dwa w jednym

a mnie to niebieskie serum estee jakoś nie zachwyciło
U mnie uzupełnia się z ANR, jak stosuję ANR na noc, niebieskie na dzień jestem zadowolona. One się uzupełniają.

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Witam się po urlopie. Brakowało mi Was gaduły!
Niestety mam tyle roboty, że nadrobię wątek dopiero wieczorem.
A co do luny. Też zmniejszyłam częstotliwość, bo czerwone plamy mi powyłaziły. Mam wrażenie, że osłabiła moją barierę ochronną. Ale i tak ją uwielbiam, muszę tylko rozsądniej po nią sięgać.

Magda ja też polecam iPhone. Moja piątka ma już ponad 2,5 roku. Działa super. I wygląda jak nowa. Tż chciał mi 6 kupić, ale póki co wolę swoją starą.

Zmykam do roboty. Miłego dnia!
Witaj, miłego dnia

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja akurat wyjeżdżam i nie wiem czy będę miała jak podczytywać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Udanego urlopu
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 08:41   #999
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość



Korinka super stanik! Ja sobie ostatnio kilka nowych kupiłam. Trafiłam na super babeczkę w jednym sklepie i okazało się, że nie mam miseczki c/d tylko eZa duży obwód sobie brałamZachwycona jestem tym jak leżą te nowe. Mam teraz powód żeby wymienić wszystkie stare
klask i: znaleźć porządną brafiterke to cięzka sprawa i dobrze że Ci się udało. Dlatego ja nie lubię chodzić do tych wszystkich triumphów i innych intimissimi bo tam uparcie próbują mnie wcisnąć w stanik z dużym obwodem i małą miską mój biust się nie mieści w ich rozmiarówce
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 08:42   #1000
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Ale się nacytowałam

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Zastanawialam sie nad tym bo jest duzo bardziej uniwersalny ale nie myje tak dokladnie. Tam jest tylko taki mop od spodu, ktory trzeba wykrecac. Jeszcze w sklepie sprzedawca powiedzial mi ze przy duzym mieszkaniu moze sie nie sprawdzic bo jest na akumulator, ktory teraz dziala 40 min a po roku moze dzialac 20 min. I to mnie przekonalo bo faktycznie do roomby kupuje akumulator co dwa, trzy lata

Tak, dalam za niego 1599, ten drugi byl dwie stowki tanszy.
Ale nie zaluje bo mopem w zyciu tak dokladnie nie umylabym podlog, zawsze jakies mazy zostaly a tu jest blysk
Wieczorem nie mogłam zasnąć i rozmyślałam nad tym odkurzaczem z mopem i przyszło mi do głowy, że tej nakładki (ścierki) z mopa się nie zdejmuje, więc ciężko chyba umyć całe mieszkanie jedną. Przecież na tym zostaje brud, który normalnie wypłukujemy w wiadrze No nie wiem, muszę jeszcze pomyśleć. Ale napaliłam się niemiłosiernie na ten odkurzacz

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
To jest ten z odżywką, szamponem i cc? Opłaciłam wczoraj zamówienie, przypomnij mi proszę jakie są tam pojemności, bo link już nie działa i nie mam jak sprawdzić
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Nie chcesz mieć niespodzianki ?

Szampon/odżywka po 40 ml, a CC 25 ml.
Właśnie kończę ten zestaw- poza CC, on jest piekielnie wydajny. Tak, jak przez pierwsze 2 zastosowania byłam zachwycona, tak teraz już mniej. Nie ma już tego efektu wow jeśli chodzi o szampon i odżywkę. Ale moje włosy chyba tak mają, bo z B&B bylo to samo- kilka pierwszych użyć było a potem tak se

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Pomalowałam się wczoraj mini szminą Burberry Military Red (z rzodkiewy) i nie jest zła ale ja zmieniam zdanie o kosmetixach kolor się spodobał mamie i oddałam jej miniaturę z boxa ale mi się obluźniło w komódce po ostatnich wymiankach

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

zadzieram kiece i lecę

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------

Jak nie będę szaleć w tym miesiącu z zakupami, to wrzesień przywitam już jako nie-bankrut oby tylko nikt nie kusił
u mnie też się obluźniło, bo zaczęłam ostro denkować. Tylko ostatnie dni to: mnóstwo próbek, tonik Origins, maska węglowa i overnight Origins, dezodorant, płyn micelarny, krem do stóp, Armani She, dwie duże próbki (po 5 ml) kremów Diora, MAC Strobe Cream i pewnie jeszcze o czymś zapomniałam

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Rano było u mnie 9 stopni, masakra jak zimno
Teraz w pokoju w pracy zamarzam, siedzę w długich spodniach, opatulona swetrem i trzęsę się z zimna. Mam w pokoju dwóch kolegów, jeden siedziałby teraz w pozamykanym pokoju i włączył ogrzewanie na full (niedawno, kiedy było na zewnątrz około 30 stopni, ja wychodziłam o 14, on o 15, kazał sobie zamknąć okno i drzwi, bo zmarzł, klima akurat była wyłączona, więc chłodziliśmy się tylko przy otwartym oknie, a on zmarzł...). Drugi natomiast, mam wrażenie, że jakby mógł, to siedziałby w chłodni, teraz tak włączył klimę, że wydaje mi się, że rano było cieplej. Nikt nikomu nic nie powie, mnie jest głupio się odzywać...
Szybko się nauczysz Jak zaczniesz co 10 minut chodzić siku, budzić się rano z bolącym gardłem albo wydasz prawie 200 zł na antybiotyki na zapalenie ucha albo pęcherza, to przestaniesz mnieć skurpuły. Faceci nie mają umieru w tym podkręcaniu klimy a ja przy 30 stopniowych upałach zakładam do pracy letnią sukienkę i biorę ZIMOWE SWETRY
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 08:42   #1001
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
U mnie uzupełnia się z ANR, jak stosuję ANR na noc, niebieskie na dzień jestem zadowolona. One się uzupełniają.



Witaj, miłego dnia

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------



Udanego urlopu
kofffam obydwa
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-08, 08:43   #1002
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No to lecę alkohol też mam, gorzej z arbuzem

jaka dziwna, wiesz, że zawsze mam to samo co Ty
no tak prawda to zapraszam!

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
U mnie uzupełnia się z ANR, jak stosuję ANR na noc, niebieskie na dzień jestem zadowolona. One się uzupełniają.



Witaj, miłego dnia

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------



Udanego urlopu
ANR tez nie moja bajka
dobra idę może cos popracować
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 08:44   #1003
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 08:49   #1004
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja akurat wyjeżdżam i nie wiem czy będę miała jak podczytywać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przyjemnego urlopu

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
U mnie Head&shoulders powoduje łupież

Ostatnio dostałam od derma szampon na łupież za jakieś 12 zł i jest genialny mylam nim głowę przez 2 tygodnie a potem jak mi się przypomni, raz na tydzień -dwa. Od 3 miesięcy nie mam łupieżu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co to za szampon?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 08:57   #1005
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Ale się nacytowałam



Wieczorem nie mogłam zasnąć i rozmyślałam nad tym odkurzaczem z mopem i przyszło mi do głowy, że tej nakładki (ścierki) z mopa się nie zdejmuje, więc ciężko chyba umyć całe mieszkanie jedną. Przecież na tym zostaje brud, który normalnie wypłukujemy w wiadrze No nie wiem, muszę jeszcze pomyśleć. Ale napaliłam się niemiłosiernie na ten odkurzacz





Właśnie kończę ten zestaw- poza CC, on jest piekielnie wydajny. Tak, jak przez pierwsze 2 zastosowania byłam zachwycona, tak teraz już mniej. Nie ma już tego efektu wow jeśli chodzi o szampon i odżywkę. Ale moje włosy chyba tak mają, bo z B&B bylo to samo- kilka pierwszych użyć było a potem tak se



u mnie też się obluźniło, bo zaczęłam ostro denkować. Tylko ostatnie dni to: mnóstwo próbek, tonik Origins, maska węglowa i overnight Origins, dezodorant, płyn micelarny, krem do stóp, Armani She, dwie duże próbki (po 5 ml) kremów Diora, MAC Strobe Cream i pewnie jeszcze o czymś zapomniałam



Szybko się nauczysz Jak zaczniesz co 10 minut chodzić siku, budzić się rano z bolącym gardłem albo wydasz prawie 200 zł na antybiotyki na zapalenie ucha albo pęcherza, to przestaniesz mnieć skurpuły. Faceci nie mają umieru w tym podkręcaniu klimy a ja przy 30 stopniowych upałach zakładam do pracy letnią sukienkę i biorę ZIMOWE SWETRY
nie strasz, nie chcę być chora...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 08:58   #1006
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
słownik języka polskiego nazywa to "snobizmem"



Językoznawca
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 09:13   #1007
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
jestę snobę


---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość

u mnie też się obluźniło, bo zaczęłam ostro denkować. Tylko ostatnie dni to: mnóstwo próbek, tonik Origins, maska węglowa i overnight Origins, dezodorant, płyn micelarny, krem do stóp, Armani She, dwie duże próbki (po 5 ml) kremów Diora, MAC Strobe Cream i pewnie jeszcze o czymś zapomniałam


Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
kofffam obydwa


Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Językoznawca


---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

neath, udanego urlopu

Kurde, co chwilę ktoś mi zawraca i nie mogę w spokoju cytować
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 09:14   #1008
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 09:19   #1009
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Uffff, Organique nie kusi, bo się nie kąpię tylko prysznic

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Chciałam pochwalić Sephorowe mleczko do ciała to, które miało zmienioną cenę jest super świetnie nawilża, szybko się wchłania i pięknie pachnie - bardzo delikatnie do tego jest mega wydajne, wystarczy niewielka ilość na całe cielsko masło z tej serii poczeka na zimę
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-08, 09:20   #1010
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Uffff, Organique nie kusi, bo się nie kąpię tylko prysznic

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Chciałam pochwalić Sephorowe mleczko do ciała to, które miało zmienioną cenę jest super świetnie nawilża, szybko się wchłania i pięknie pachnie - bardzo delikatnie do tego jest mega wydajne, wystarczy niewielka ilość na całe cielsko masło z tej serii poczeka na zimę
potwierdzam, bardzo fajne są i mleczko i masełko
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 09:21   #1011
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
potwierdzam, bardzo fajne są i mleczko i masełko
mogliby znowu pomieszać ceny, to bym kliknęła na zapas
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 09:22   #1012
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Dzień dobry
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 09:24   #1013
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
mogliby znowu pomieszać ceny, to bym kliknęła na zapas
ja zdenkowałam małe masło, a teraz mam mały balsam- używam od tygodnia i nie wiele ubyło niewiem jak się zdenkuję to mega pudło

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dzień dobry
witamy co słychować?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 09:26   #1014
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Witam. Ja już po urlopie. Jestem tydzień wcześniej w pracy.
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 09:26   #1015
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Przyjemnego urlopu


Co to za szampon?
No właśnie nie pamiętam teraz, w domu sprawdzę coś na P i w małej białej tubce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 09:28   #1016
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Witam. Ja już po urlopie. Jestem tydzień wcześniej w pracy.
pracoholik ??
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 09:44   #1017
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ja zdenkowałam małe masło, a teraz mam mały balsam- używam od tygodnia i nie wiele ubyło niewiem jak się zdenkuję to mega pudło

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------


witamy co słychować?
U mnie kosmetyczna nuda, denkuję muszę powoli zapasy odnowić, a ofert fajnych brak u mnie to masło Sephorowe czeka w kolejce, za to peeling cukrowy całkiem fajny

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Witam. Ja już po urlopie. Jestem tydzień wcześniej w pracy.
czemu tak?
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 09:48   #1018
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
U mnie kosmetyczna nuda, denkuję muszę powoli zapasy odnowić, a ofert fajnych brak u mnie to masło Sephorowe czeka w kolejce, za to peeling cukrowy całkiem fajny
bardzo go lubię i mam zapasik mnie kusi niebieskie serum EL, ale nikt nie ma na wymiankę, a pełnowymiarowe - jest za drogie

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

ejj nie pracujcie nudzi mi się

Edytowane przez korinka3
Czas edycji: 2016-08-08 o 09:47
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 09:48   #1019
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

czy macie jakis ulubiony sklep Maca w Warszawie gdzie dziewczyny sa ogarnięte i pomocne?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 09:50   #1020
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
pracoholik ??

niestety nie, okazało się, że beze mnie nie da rady i nawet zaliczkę mam w premii zwróconą.
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-18 13:34:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.