Jak mam się uczesać na ślub? Pomóżta! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-07, 10:56   #1
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Red face

Jak mam się uczesać na ślub? Pomóżta!


Kobiety – wklejam moja mordkę z aktualnym fryzem (lekko nieuczesanym) i proszę Was o poradę jakże mam się uczesać na ślub własny?
Włosy mam obcięte jak widać – pocieniowane na całej długości, grzywka na skos. Zaraz po umyciu lekko sie falują i jak na przyklad ugniotę je palcami + pianka, zachowują skręt dość długo.

Tu na fotce nic z nimi nie zrobiłam, w dodatku jestem z lekka rozczochrana.
Proszę też nie zwracać uwagi na moje brwi, bo specjalnie je zapuszczam, gdyż chcę sobie trochę ich linię pogrubić…


Toteż: co mi proponujecie, bo ja bladego pojęcia nie mam jak je uczesac na ten dzień.

A będę musiała zrobić to sama, bo znacie moją opinię o włoskich fryzjerach.

Czyli:
-Zostawić rozpuszczone, ułożone na grubej szczotce?
-Rozpuszczone a na przyklad tył pokręcony?
-Wywinąć do góry?
-Wywinąć do dołu?
-Związać? Ale jak, czym?
-Koka zrobić jakiego? Tylko nie za bardzo umiem – może znacie recepte na zrobienie koka? Instruktaż jaki?
-Ozdobić czymś?

Dodam, ze sukienke mam w kolorze jakby pistacjowym i opalizuje w świetle na ciepły róż, morelę, butki jasnozielone też ozdobione jakby kwiatkami z tasiemki w kolorach herbacianym, żółtym, rózowym – ciepła kolorystyka.
Będę wdzięczna za wszelkie sugestie. Bo naprawdę dylemata mam. Makijaż wiem jaki jeno fryz nie wiem… Pomóżta!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif femmina.gif (118,0 KB, 519 załadowań)
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 11:03   #2
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jak mam się uczesać na ślub? Pomóżta!

hmmm, nie widzę Cię w mocno spiętych włoach, jeśli jakiś kok-to luźniejszy, z zalotnymi kosmykami wokół twarzy i na karku. Poszukam czegoś
Suknia z opisu wydaje się lekka, swobodna, romantyczna-te kolory tak więc delikatne upięcie będzie pasować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg em_christinehair1.jpg (23,8 KB, 232 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura 3.jpg (24,8 KB, 182 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Fryzura slubna4.jpg (21,6 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Fryzura slubna8.jpg (16,7 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg upiecia.jpg (67,1 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg upiecia1.jpg (35,0 KB, 163 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 11:06   #3
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: Jak mam się uczesać na ślub? Pomóżta!

Ja proponuje wlosy spiac w jakis ladny kok. Na slubie jest watek na ten temat. Jest duzo tam ciekawych propozycji. A w kok wpiac kwiaty
Rozpuszczone wlosy to dla mnie fryzura raczej codzienna. Jednak musisz tez wziasc pod uwage co pasuje do Twojej sukienki i to czy dobrze sie czujesz w spietych elegnacko wlosach
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 11:11   #4
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Jak mam się uczesać na ślub? Pomóżta!

Dziekuje, dziekuje!!!

Tylko najwiekszy problem bede miala ze spieciem tych wlosow.
Bo nie wiem czym? Jakies wsuwki dluzsze? Na szczescie dzisiaj rozpoczely sie targi kosmetyczne w Bolonii "Cosmoprof" i wybieram sie jutro lub w niedziele z zamiarem wlasnie poszukania jakichs upinek, spinek na stoiskach fryzjerskich.
Hm, sek w tym, ze ja mam duzo tych wlosow, na szczescie teraz sa pocieniowane, wiec i lzejsze, eh, musze zaczac probowac.

Po poludniu zrobie zdjecie sukienki i butow, to bedzie lepszy obraz, zarys sutuejszyn mej.
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 11:13   #5
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jak mam się uczesać na ślub? Pomóżta!

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg upiecia2.jpg (29,3 KB, 347 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg upiecia3.jpg (45,8 KB, 258 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg upiecia7.jpg (37,0 KB, 154 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wed5.jpg (22,3 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzslub.jpg (35,6 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg slub.jpg (25,2 KB, 185 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 11:14   #6
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Jak mam się uczesać na ślub? Pomóżta!

O!!! Aga, te dwa ostatnie zdjecia z tymi kokami luzniejszymi baaardzo ladne!
Tylko jak je zrobic, zeby mi sie to nie rozlecialo? No nic, poszukam cos na tych targach, moze znajde cos mocnego do podpinania...
Teraz ide upichcic cos na obiad, pozniej wstawie foto sukienczyny i butow.
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 11:45   #7
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jak mam się uczesać na ślub? Pomóżta!

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
O!!! Aga, te dwa ostatnie zdjecia z tymi kokami luzniejszymi baaardzo ladne!
Tylko jak je zrobic, zeby mi sie to nie rozlecialo? No nic, poszukam cos na tych targach, moze znajde cos mocnego do podpinania...
Teraz ide upichcic cos na obiad, pozniej wstawie foto sukienczyny i butow.
czekamy na sukienkę
Takie luźne upięcia są na pewno trudne do utrzymania-wsuwki, dobry lakier... ale pociesz się myślą, że jak coś się poluzuje to nie będzie tak tego widać jak w przypadku gładkiego uczesania
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-07, 12:50   #8
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Jak mam się uczesać na ślub? Pomóżta!

Oto sukienczyna i butki.
Sukienczyna wyszla na fotce cos taka "rozlazla", bo na wieszaku jak ta zmora wisi... Kolor tez w rzeczywistosci jest troche jasniejszy i bardziej mieniacy. Sukienczyna ma jeszcze do kompletu szal - z tego samego materialu.
Za to butki wyszly "jak zywe".

Mam tez inny stroj, z tamtego roku, ale sie chyba w niego nie zmieszcze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0002.JPG (22,7 KB, 553 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0004.JPG (39,6 KB, 446 załadowań)
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 12:58   #9
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Jak mam się uczesać na ślub? Pomóżta!

super strój! ładnie, kobieco, orginalne butki!
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 13:13   #10
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: Jak mam się uczesać na ślub? Pomóżta!

sliczne butki bardzo mi sie podobają, sukienka wyszla(przynajmniej u mnie ) na brazowo ale z tego co napisalas wynika ze przewaza w niej odcien pistacjowy... sa takie piekne kalie w odcieniu pistacji jak wroce do domku to wkleję idealnie by pasowaly i mozna je tez wpiac we wloski przy luznym koczku... te do wlosow trzeba wczesniej mocno spryskac żelem w atomizerze, to przetrwaja calutka noc,

ten sam zel tez doskonale utrwala luzne koczki, bo wizualnie wloski wygladaja na miekkie i delikatne a w rzeczywistosci sa sztywne ze nic ich nie ruszy

a jesli chodzi upiecie takiego koczka to najlepsza wedlug mnie metoda jest nastepujaca: myje sie wloski, wciera w nie piankę, potem suszyi zwija na papiloty ale juz suche tyle ze cieple od suszenia najlepsze sa papiloty dosc grube bo nie wyjdzie wtedy zbytni baranek to doskonaly czas na zrobienia makijazu bo wloski sa spiete i nie przeszkadzają po godzince papilotki sie sciaga teraz jest moment, który nie wiem czy uda mi sie opisac chodzi o to ze trzeba wiekszosc włosów ściągnąć z tyłu głowy w ciasny kucyk, ale pozostawic dookola niego lużne pasma, tak żeby grzywke, na skroniach, boczki i z tylu głowy... wtedy upina sie wlosy wystające z kucyka jakoś fantazyjnie , a na koniec te lyźne włoski, które pozostały podpina sie w okol, w ten sposób nie sa one mocno ściągnięte gumką i dają wrazenie wlasnie takiego luźnego koczka, a za to te w kucyku(czyli wiekszosc) trzymają się mocno i dają gwarancję, że fryzurka się nie rozleci...

pasma najlepiej przypinac wsuwkami a miejsce w którym przypniemy dokladnie spryskac zelem w spreju wtedy włoski nie beda sie spod wsuwki wysuwały... a na koniec calość utrwalić wpiąć kwiatki itp...

sie rospisalam troszkę ale mam nadzieję że chociaż można z tego wywnioskować o co mi chodzi
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 13:43   #11
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Jak mam się uczesać na ślub? Pomóżta!

Cytat:
Napisane przez haallka
sliczne butki bardzo mi sie podobają, sukienka wyszla(przynajmniej u mnie ) na brazowo ale z tego co napisalas wynika ze przewaza w niej odcien pistacjowy... sa takie piekne kalie w odcieniu pistacji jak wroce do domku to wkleję idealnie by pasowaly i mozna je tez wpiac we wloski przy luznym koczku... te do wlosow trzeba wczesniej mocno spryskac żelem w atomizerze, to przetrwaja calutka noc,
No wlasnie sukienka wyszla troche za ciemno, chyba w niedobrym oswietleniu zrobilam zdjecie , ale jej kolor to taki brudno-zielono-pistacjowy, zmienia sie zreszta w zaleznosci od swiatla, jak jest jasniej to i kolor jest jasniejszy, jak ciemniej - ciemniejszy .
O, a te kalie to takie sztuczne kwiatki czyli do wpinania do wlosow?

Cytat:
Napisane przez haallka
ten sam zel tez doskonale utrwala luzne koczki, bo wizualnie wloski wygladaja na miekkie i delikatne a w rzeczywistosci sa sztywne ze nic ich nie ruszy
O! a coz to za genialny zel??? Moze podasz mi jakas marke, z jakiej firmy moge kupic taki zel???


Cytat:
Napisane przez haallka
a jesli chodzi upiecie takiego koczka to najlepsza wedlug mnie metoda jest nastepujaca: myje sie wloski, wciera w nie piankę, potem suszyi zwija na papiloty ale juz suche tyle ze cieple od suszenia najlepsze sa papiloty dosc grube bo nie wyjdzie wtedy zbytni baranek to doskonaly czas na zrobienia makijazu bo wloski sa spiete i nie przeszkadzają po godzince papilotki sie sciaga teraz jest moment, który nie wiem czy uda mi sie opisac chodzi o to ze trzeba wiekszosc włosów ściągnąć z tyłu głowy w ciasny kucyk, ale pozostawic dookola niego lużne pasma, tak żeby grzywke, na skroniach, boczki i z tylu głowy... wtedy upina sie wlosy wystające z kucyka jakoś fantazyjnie , a na koniec te lyźne włoski, które pozostały podpina sie w okol, w ten sposób nie sa one mocno ściągnięte gumką i dają wrazenie wlasnie takiego luźnego koczka, a za to te w kucyku(czyli wiekszosc) trzymają się mocno i dają gwarancję, że fryzurka się nie rozleci...
Genialny opis!!! Wlasnie o cos takiego mi chodzilo, bom ja zielona jesli chodzi o ukladanie koczkow... Dziekuje!!!
No to jeszcze popytam o szczegoly :
- papiloty moga byc takie z gabki, czy lepsze jakies inne?
- a czym sciagnac wlosy w kucyk, hm, czarna gumka? alez banalne pytania zadaje, alem zieloniuchna w temacie... Ale chyba zrozumialam dobrze "procedure" fryzurki!!!


Cytat:
Napisane przez haallka
pasma najlepiej przypinac wsuwkami a miejsce w którym przypniemy dokladnie spryskac zelem w spreju wtedy włoski nie beda sie spod wsuwki wysuwały... a na koniec calość utrwalić wpiąć kwiatki itp...
Zrozumiawszy! Jeszcze tylko: a kwiatki tez wsuwkami wpiac? Eh, musze znalezc wsuwki mocne jakie, licze na ten Cosmoprof, a jak nie to pojde do jakiegos sklepu dla fryzjerow.

Cytat:
Napisane przez haallka
sie rospisalam troszkę ale mam nadzieję że chociaż można z tego wywnioskować o co mi chodzi
Bardzo dobrze, ze sie rozpisalas, pomoglas mi bardzo! Dziekuje!!!

PS Ciesze sie, ze sie Wam butki podobaja (sukienka szczerze mowiac nie za bardzo na fotce wyszla ). Butki doslownym fuksem udalo mi sie znalezc!
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-07, 13:56   #12
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: Jak mam się uczesać na ślub? Pomóżta!

kalie to naturalne kwiatki ale doskonale trwale z natury a dodatkowo spryskane zelem trzymają sie calutką noc, ja na swoj slub mialam wpiete naturalne roze i doskonale wytrzymały... kwiatki wkleje wieczorkiem jak bede w domku

jak wroce to napisze tez dokladną nazwe tego żelu, ja jestem nim zachwycona

papiloty mogą być z gabki, ale za to jak najgrubsz, mogą być też średnie wałki, ale przy Twojej długości włosków, wałki w razie niedosuszenia kosmyków dłużej trzymają wilgoć i jest ryzyko że skręt sie nie utrwali a to dodatkowy stres w dniu ślubu zupełnie zbędny

do ściągnięcia kucyka może być czarna gumka bo i tak jej nie bedzie widać, jak poupinacz wszystkie kosmyki

tak kwiatki tez wpinamu wsuweczkami nie muszą być jakieś wyszukane, ważne by były dość długie i metalowe(mogą być powlekane) najlepiej w kolorze włosków, kupisz je w każdej drogerii

cieszę się że Ci pomogłam wkleje jeszcze zdjątka jak wruce do domku
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 14:11   #13
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Jak mam się uczesać na ślub? Pomóżta!

Dziekuje raz jeszcze! Acha, tak a propos: "trzymają sie calutką noc" - nie bedzie to raczej konieczne, we Wloszech slub to tylko obiad, pare godzinek... i do domu. Ale nawet pozniej w domu z rodzina, oczywiscie lepiej by bylo, dgyby fryz byl trwaly. OK, to czekam na nazwe zelu. A kalie - juz wiem jakie - ale nie wiedzialam, ze naturalne tez sa takie trwale.
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 14:19   #14
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Jak mam się uczesać na ślub? Pomóżta!

Femme urocze butki

kilka fryzowych propozycji ode mnie
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 14:39   #15
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Jak mam się uczesać na ślub? Pomóżta!

Femme nie znam się wprawdzie na technikach fryzjerskich (samodzielnie to ja włosy tylko myję i suszę, antytalent ze mnie), ale baaardzo podobają mi się te 3 propozycje i wydaje mi się, że pasowałyby zarówno do Twojej buźki jak i do sukienki (ślicznej i krój piękny i kolor- na moim monitorze czekoladowo-brudnoróżowo-pistacjowy)

Acha, tak a propos: "trzymają sie calutką noc" - nie bedzie to raczej konieczne, we Wloszech slub to tylko obiad, pare godzinek... i do domu. Ale nawet pozniej w domu z rodzina, oczywiscie lepiej by bylo, dgyby fryz byl trwaly.

No to klamka zapadła- jadę brać slub we Włoszech Nie znoszę polskiej tradycji spędów rodzinnych i balowania przez całą noc, najchętniej właśnie wzięłabym taki fajny, kameralny ślub (jeśli w ogóle bym jakikolwiek brała )

A może zrobisz fryzurkę próbną i nam pokażesz?

Bardzo też jestem ciekawa, jaki makijaż planujesz Znając Twoje dzieła na MM- na pewno będzie to coś pięknego i wyjątkowego

EDIT: Mam problem z załącznikami Ale chciałam wkleić te fryzurki:
1) https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1144404826

2) https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1144404826

3) https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1144415942
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 15:07   #16
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Jak mam się uczesać na ślub? Pomóżta!

Cytat:
Napisane przez Voodia
Femme nie znam się wprawdzie na technikach fryzjerskich (samodzielnie to ja włosy tylko myję i suszę, antytalent ze mnie), ale baaardzo podobają mi się te 3 propozycje i wydaje mi się, że pasowałyby zarówno do Twojej buźki jak i do sukienki (ślicznej i krój piękny i kolor- na moim monitorze czekoladowo-brudnoróżowo-pistacjowy)

Acha, tak a propos: "trzymają sie calutką noc" - nie bedzie to raczej konieczne, we Wloszech slub to tylko obiad, pare godzinek... i do domu. Ale nawet pozniej w domu z rodzina, oczywiscie lepiej by bylo, dgyby fryz byl trwaly.

No to klamka zapadła- jadę brać slub we Włoszech Nie znoszę polskiej tradycji spędów rodzinnych i balowania przez całą noc, najchętniej właśnie wzięłabym taki fajny, kameralny ślub (jeśli w ogóle bym jakikolwiek brała )

A może zrobisz fryzurkę próbną i nam pokażesz?

Bardzo też jestem ciekawa, jaki makijaż planujesz Znając Twoje dzieła na MM- na pewno będzie to coś pięknego i wyjątkowego

EDIT: Mam problem z załącznikami Ale chciałam wkleić te fryzurki:
1) https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1144404826

2) https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1144404826

3) https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1144415942
Dziekuje Voodia!
Nie pozostaje Ci nic innego jak jakiego Italiano zapoznac i slub z tortellini w roli glownej wyprawic.
OK, wkleje probna fryzurke, jeno najpierw musze te wsuwki, zele w sprayu i kwiatki gdzies dorwac. No i papiloty, bo tez nie mam...
Za niedlugo wybiore sie na poszukiwania.
Makijaz planuje - mysle wlasnie w kolorkach: pistacja, brzoskwinia, biel plus cos ciemniejszego wszystko wycieniowane. Szminke kupie z tych trwalych Lancome Juisy (o Dio, jak to sie pisze) cos tam, gdzie jest w zestawie ta trwala, zadna zaraza typu makaron jej nie zje, i blyszczyk nakladany na wierzch bo z natury wysusza.

Kurka, jeno, ze mi sie te fryzurki - odnosniki nie chca wyswietlic, wychodzi mi komunikat, zem niezalogowana (a zalogowanam przecie). Ale nic to, nie szkodzi!
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 15:15   #17
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Jak mam się uczesać na ślub? Pomóżta!

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
Dziekuje Voodia!
Nie pozostaje Ci nic innego jak jakiego Italiano zapoznac i slub z tortellini w roli glownej wyprawic.
OK, wkleje probna fryzurke, jeno najpierw musze te wsuwki, zele w sprayu i kwiatki gdzies dorwac. No i papiloty, bo tez nie mam...
Za niedlugo wybiore sie na poszukiwania.
Makijaz planuje - mysle wlasnie w kolorkach: pistacja, brzoskwinia, biel plus cos ciemniejszego wszystko wycieniowane. Szminke kupie z tych trwalych Lancome Juisy (o Dio, jak to sie pisze) cos tam, gdzie jest w zestawie ta trwala, zadna zaraza typu makaron jej nie zje, i blyszczyk nakladany na wierzch bo z natury wysusza.

Kurka, jeno, ze mi sie te fryzurki - odnosniki nie chca wyswietlic, wychodzi mi komunikat, zem niezalogowana (a zalogowanam przecie). Ale nic to, nie szkodzi!
Femminko, rzecz w tym, że ja już zapoznałam swoją Lepszą Połowę- i nie powiem, wyglądem i temperamentem to On bardzo przypomina Italiano

O, brzoskiwnka i pistacje, jak to smakowicie brzmi

Takie moje małe pytanko: czy "O Dio!" jest odpowiednikiem naszego "O Boże! "?

Zaraz jeszcze zerknę, które to w kolejności fryzurki i napiszę

Juz mam, więc:
Aga: 2. seria fotek, 2 pierwsze zdjęcia
Kiya: pierwsza fotka
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 15:38   #18
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Jak mam się uczesać na ślub? Pomóżta!

Cytat:
Napisane przez Voodia
Femminko, rzecz w tym, że ja już zapoznałam swoją Lepszą Połowę- i nie powiem, wyglądem i temperamentem to On bardzo przypomina Italiano
Tak wiec, nic nie stoi na przeszkodzie zorganizowac skromniejszego przyjecia slubnego w wydaniu wloskim. Jak napisze menu na bazie makaronow to sie za glowe zlapiecie.

Cytat:
Napisane przez Voodia
O, brzoskiwnka i pistacje, jak to smakowicie brzmi
Hehe, ciekawe czy tez tak smakowicie mi wyjdzie?

Cytat:
Napisane przez Voodia
Takie moje małe pytanko: czy "O Dio!" jest odpowiednikiem naszego "O Boże! "?
W rzeczy samej!

Cytat:
Napisane przez Voodia
Zaraz jeszcze zerknę, które to w kolejności fryzurki i napiszę

Juz mam, więc:
Aga: 2. seria fotek, 2 pierwsze zdjęcia
Kiya: pierwsza fotka
OK, dziekuje, teraz juz wiem o ktore chodzi!
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 18:34   #19
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: Jak mam się uczesać na ślub? Pomóżta!

hej jestem juz w domku wiec wklejam fotke żelu, u nas jest on dosc popularny ale cos mi sie wydaje ze nie jest to miedzynarodowa firma ja w kazdym razie jestem nim zachwycona i wydaje mi sie ze na pewno znajdziesz jakis wloski odpowiednik... a jak nie to poczta polska wszedzie dotrze


Hergon II gel spray wyłączny importer : TENEX
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(7).jpg (14,6 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(6).jpg (16,6 KB, 73 załadowań)
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-07, 19:04   #20
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jak mam się uczesać na ślub? Pomóżta!

Cytat:
Napisane przez haallka
hej jestem juz w domku wiec wklejam fotke żelu, u nas jest on dosc popularny ale cos mi sie wydaje ze nie jest to miedzynarodowa firma ja w kazdym razie jestem nim zachwycona i wydaje mi sie ze na pewno znajdziesz jakis wloski odpowiednik... a jak nie to poczta polska wszedzie dotrze


Hergon II gel spray wyłączny importer : TENEX
mam ten żel jest naprawdę dobry, psiukałam nim włosy w tej fryzurze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz.jpg (68,7 KB, 486 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-07, 22:40   #21
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: Jak mam się uczesać na ślub? Pomóżta!

Cytat:
Napisane przez agabil1
mam ten żel jest naprawdę dobry, psiukałam nim włosy w tej fryzurze
jest idealny zwlaszcza do niesfornyh kosmykow jak sie go ma na wloskach to mozna bez kasku jezdzic na motorze)

a moze cos takiego wpadnie Ci w oczko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kucyk.jpg (19,3 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ladne.jpg (10,2 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ladne1.jpg (29,1 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg luźno.jpg (62,5 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rozpuszczone1.jpg (71,0 KB, 100 załadowań)
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 08:15   #22
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Jak mam się uczesać na ślub? Pomóżta!

Haalka - dziekuje za fotke zelu w sprayu i za nowa porcje fotek! Buuu - widac super ten zel, czyli mowicie, ze jest on polskiej produkcji? A w jakiej sieci perfumerii go kupilyscie? Moglabym przykazac rodzicom polowanie na niego - jak przyjada na slub to i go przywioza. Tylko, hm, moze to bedzie za pozno, bo nie zdaze najpierw wyprobowac fryzurki z jego uzyciem. No nic, poszukam tutaj czegos podobnego.

Aga - no naprawde, fryzurka z uzyciem tego zelu wyszla tak naturalnie, ani nie posklejana, ani nie ciezka...

Sprobuje zrobic na probe fryzurke co by troche przypominala te "romantyczne koki", ktore Aga zalaczyla w pierwszej porcji zdjec, a procedure zrobie dokladnie jak napisala Haalka.
Jesli wyjde na "pudla" zastanowie sie nad czyms bardziej gladkim.
No nic, trzeba mi na poszukiwanie zelu w sprayu wyruszyc. No i w tym jutrzejszym Cosmoprofie pokladam nadzieje...
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 08:56   #23
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: Jak mam się uczesać na ślub? Pomóżta!

I ja dodam swoje 3 grosze

Do Twojej twarz Femme - a już tym bardziej do takiej "elfiej" kreacji - pasuje mi albo romantyczny "niedbały" kok albo włosy rozpuszone - pofalowane. Nie umiem się precyzyjnie wysłowić, ale na szczęście mam obrazki ->
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (41,5 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loki.jpg (14,6 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kręcone45.jpg (13,6 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg adv_4099.jpg (45,6 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg goldengirl_bwgbdk05.jpg (46,2 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6rulesfordressingsexy_bwjd02.jpg (65,7 KB, 86 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 08:56   #24
Agnieszka R
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszka R
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 137
Dot.: Jak mam się uczesać na ślub? Pomóżta!

Mnie sie wszystkie fryzurki podobaja .
Ale wydaje mi sie,ze do Twojej sukienki i bucikow to ta fryzurka bylaby doskonala...


77.jpg 78.jpg 79.jpg
Agnieszka R jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 09:23   #25
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Jak mam się uczesać na ślub? Pomóżta!

Dziekuje kobity!
Wlasnie jak na razie propozycja luznego koczka najbardziej mnie zainspirowala, bo to by jednak cos nowego bylo.
Sukienka ma elfia, hehe, chyba jednak nie jest, bardziej "gnomowa".
Agnieszko - eh, no ladna ta fryzurka, ale sama chyba jej sobie nie bede umiala zrobic...
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 12:37   #26
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Jak mam się uczesać na ślub? Pomóżta!

chcialam dodac ze seria do wlosow firmy hegron ktorej jest ten zael do wlosow poywzej jest produkcji holenderksiej
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 15:59   #27
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: Jak mam się uczesać na ślub? Pomóżta!

o holenderska to moze i u Ciebie bedzie... ja kupilam tez zel na straganie na takim miejskim ryneczku, jest on u mnie baaardzo populadny i mozna go dostac w kazdej drogerii takze rodzice nie powinni miec problemow z jego zakupem... a probowac mozesz z jakims silnym lakierem a dla pewnosci w dniu ślubu utrwalić żelem a no i kosztuje on jakies 8zł
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 17:21   #28
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Jak mam się uczesać na ślub? Pomóżta!

Femm, a nie mnie wypijam już teraz wirutalnego szampana za wasze
zdrowie!
Kiedy to ta magoczna chwila nastąpi? Bo muszę trzymać kciuki co byś nie pomyliła się przy składaniu przysięgi.

Kieca fajna wyszła ciemnawo, tak mocno oliwkowo, ale byłby czad jakbyś się w niej obfotografowała. Wtedy już możnaby radzić na 102
Buciki

Fryzura dla Ciebie. Moim zdaniem żadne spięte włosy na gładko, w koki itp. Romantycznie upięte loki coś jak tutaj http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1144446012
Jeśli sobie nie poradzisz z podobnym spięciem włosów, to proponuję kupić jakiś dobry żel, piankę coś utrwalającego, i wymodelować włosy na grubej szczocie.
Domyślam się, że suknia jest bez pleców, ramiączek, to pół popiersia będziesz mieć odsłonięte a wtedy ładnie będą wyglądać niesfornie spięte loki, wymodelowane na szczocie włosy. Spadną jakby na ramiona, kark... ale mi się zrobiło romantycznie
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 21:43   #29
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Jak mam się uczesać na ślub? Pomóżta!

ja zalanczam takie fryzurki moze cos ci sie spodoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 23a16c42b7e03c7e9f8a3a1724e60c2f.jpg (26,4 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wed15.jpg (10,5 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stu5.jpg (64,1 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stu4.jpg (61,9 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg haar_17.jpg (40,8 KB, 74 załadowań)
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 07:18   #30
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Jak mam się uczesać na ślub? Pomóżta!

Dziewczyny - po raz kolejny dziekuje za radencje! Fryz bedzie niedlugo probowany (moze jutro bo dzis czasu miec nie bede), bowiem udalo mi sie kupic na Cosmoprofie wszystkie potrzebne akcesoria.
To jest - oprocz zelu, ale nic to, dzis poszukam. Pianke mam mocna, z Kadusa.
A na Cosmoprofie znalazlam:
- rozyczki herbaciane co by we wlosiska gdzie niegdzie je wpiac. Bo i bukiet bedzie z herbacianych roz, co by sie kolorystycznie z Jesionka zgadzalo.
- walki dwoch roznych grubosci.
- wsuwki.

A z makijazowych akcesoriow - hurrra - wlasnie go ostatnio usilnie poszukiwalam w roznych perfumeriach, a nie mieli, a na Cosmoprofie mieli "utrwalacz do mejkapu" w sprayu. Psika sie nim mordencje z odpowiedniej odleglosci i mejkapik robi sie terminatrapik - nie straszna mu wilgoc, lzy, pot - czy inne wydzieliny .

Byly tez slawne sypkie cienie CINEMA, po 2 euro, ale kurka, taka do nich byla kolejka, ze cierpliwosc stracilam i nie kupilam.

Zaraz moge moje akcesoria obfotografowac to dokleje do tego postu.

Pomadko - no moze ja sie lepiej jednak nie obfotografuje, bom wstydliwa cielsko pokazywac...
A kieca jest taka jak opisalas, popiersie rzeczywiscie bedzie widac, ale moge sie tez obandazowac szerokim szalem co mam do kompletu.
A fryz bedzie probowany "sprawiajacy wrazenie ze sie zaraz rozleci", bo na "gladkiego" koka i tak mnie nie stac.
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.