Loreal preference Toscane - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-21, 13:07   #1
aaaa1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 71

Loreal preference Toscane


Witam.I proszę o pomoc.....chce w końcu zaryzykować i z miodowego blondu przejść na kasztan.......Czy koś mógłby mi powiedzieć jak wychodzi farba loreal preference Toscane albo najlepiej wstawić zdjęcie byłabym niezmiernie wdzięczna...To link do tej farby:
http://www.skapiec.pl/img/480521-140...alizujacy.html
aaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 15:17   #2
Sabinia20
Raczkowanie
 
Avatar Sabinia20
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 114
GG do Sabinia20
Dot.: Loreal preference Toscane

Dziś będę malowała włoski tym kolorem: Loreal jasny kasztan opalizujący, więc na pewno zdam relację. Mogę zaznaczyć że wcześniej malowałam włosy złocistym miodem z castinga, wiec mam w tym momencie kolor średni brąz.... wiec mam ciemniejszy kolor niż Ty.... ale może moja opinia Ci w czymś pomoże....


tutaj dodaje link, znalazłam na innym forum wizazu, jak jedna z wizazanek malowała własnie tym kolorkiem i wstawiła zdjęcie- nick chocolate.... https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=17134127

Edytowane przez Sabinia20
Czas edycji: 2010-02-21 o 15:27
Sabinia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 15:30   #3
aaaa1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 71
Dot.: Loreal preference Toscane

Dziękuję bardzo
aaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 11:28   #4
Sabinia20
Raczkowanie
 
Avatar Sabinia20
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 114
GG do Sabinia20
Dot.: Loreal preference Toscane

jestem juz po malowaniu tym kolorem i jestem zachwycona! na ciemnym ciemnym blondzie mi wyszedł brąz z złocistymi refleksami -ciepły odcień. Od dziś maluje chyba włosy w odcieniu kasztanowym przynajmniej wychodzi brązik.... po farbach brąz lub ciemny blond wychodza prawie czarne:/
Sabinia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 14:37   #5
aaaa1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 71
Dot.: Loreal preference Toscane

Ok dziękuję ci serdeczniea powiedz jaki masz typ urody bo myślę czy na pewno mi będzie pasował....??bo wiem że pózniej mi będzie ciężko wrócić do blondu jak by co....
aaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 11:32   #6
Sabinia20
Raczkowanie
 
Avatar Sabinia20
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 114
GG do Sabinia20
Dot.: Loreal preference Toscane

Jeszcze w poprzednie wakacje byłam blondynką...zawsze miałam włosy blond... ale od ciągłego rozjasniania, pasemek włosy mi sie niszczyły i we wrzesniu pomalowałam włosy brąz... na początku u fryzjera na ciemny złocisty blond, a pozniej juz brązami i jestem zachwycona efektem bo po pierwsze moje włosy nie są zniszczone. Mam jasną karnacje, niebieskie oczy mam dosc delikatną urode... wszysyc mówia że w brązie wyglądam wyraziscie i zawsze bałam sie że będe wyglądała ponuro ze wględu na jasna karnacje ale jest OK ja jestem zachwycona i mój chlopak równiez powodzenia z malowaniem....
Sabinia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 15:02   #7
aaaa1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 71
Dot.: Loreal preference Toscane

Dziękuję bardzo za odpowiedzichyba zaryzykuję i w macu się pofarbuję
aaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-06, 23:50   #8
jagodzianka612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 176
Dot.: Loreal preference Toscane

macie moze jakies zdjecia po zafarbowaniu tym kolorkiem?zastanawiam sie nad loreal preference jasny kasztan opalizujacy i nad loreal excellece ciemny zlocisy blond nie wiem ktory wybrac chce uzyskac taki kolorek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 84246187_10.jpg (24,6 KB, 342 załadowań)
__________________
WZROST 166 cm
było - 61,5 kg
jest - 52,5 kg
będzie- 48kg

76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-62
jagodzianka612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 10:18   #9
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Loreal preference Toscane

Ja tez jestem bardzo zainteresowana tym kolorem i zastanawiam sie czy wychodzi ciepły,zimny czy neutralny,niby to kasztan,więc ciepły ale jest też opalizujący,więc może mieć fioletowe tony.
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 12:55   #10
Zielonooka Dorka
Raczkowanie
 
Avatar Zielonooka Dorka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Loreal preference Toscane

A może ktoś używał go na bardzo jasny blond? Chciałabym go położyć na moje włosy dosłownie na kilka minut, żeby nie wyszedł ciemny. Myślicie, że efekt bedzie ok?
Zielonooka Dorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 13:18   #11
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Loreal preference Toscane

na jasnych włosach wychodzi poziom 6 i faktycznie jest opalizujący. nie jest czarny ale taki z poziomu 6. spiera sie z czasem na naturalny blond tak ok 8
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-01, 19:24   #12
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Loreal preference Toscane

kolor wychodzi pięknie, i nie ma żadnych fioletowych odcieni!! kładłam go jakiś czas temu na rozjaśnione (przetrawione od rozjaśniania!!) włosy. Byłam bardzo zadowolona, bardzo!!! Także polecam ))

Zdjęcie niestety gdzieś posiałam... ale wyszedł mi DOKŁADNIE taki jak na opakowaniu, może leciuteńko ciemniejszy ale to kwestia kilku myć

Edytowane przez Chocolate77
Czas edycji: 2011-12-01 o 19:25
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 21:45   #13
Zielonooka Dorka
Raczkowanie
 
Avatar Zielonooka Dorka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Loreal preference Toscane

No właśnie bo chcę coś położyć na moje mocno rozjaśnione włosy. Wiem, że kolory naturane odpadają bo wychodzi kolor szaro zielony. A jak myślicie ile powinna go potrzymać, żeby nie wyszedł mi za ciemny, bo to byłby za duzy szok dla mnie po latach jasnego blondu. Chciałabym osiągnąć coś w stylu średniego blondu z takim właśnie ciepłym opalizującym odcieniem.

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
na jasnych włosach wychodzi poziom 6 i faktycznie jest opalizujący. nie jest czarny ale taki z poziomu 6. spiera sie z czasem na naturalny blond tak ok 8
A gdzie mogę zasięgnąć informacji o tych "poziomach" koloru? Szczerze mówiąc nic mi to nie mowi..
Zielonooka Dorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 11:42   #14
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Loreal preference Toscane

Trzymać tyle ile zaleca producent a nawet kilka minut dłużej. Najgorszym błędem jaki robią dziewczyny jest skracanie czasu farbowania! Nie ma nic gorszego niż np. - zmyć szybko farbę w momencie gdy zobaczy się w trakcie farbowania, w lustrze że farba przybiera "dziwny" kolor np. fioletowy czy szary. Przybieranie dziwnych kolorów jest NORMALNE. Ale jeśli w tym momencie farbę zmyjemy, na głowie będziemy miały dokładnie to fioletowe paskudztwo!!! Po prostu proces utleniania się farby przerwałyśmy w złym momencie. Trzeba spokojnie odczekać te przepisowe 45 minut i dopiero potem zmyć. Ja zawsze dodaję jeszcze kilka minut "dla pewności". Jak dłużej potrzymamy to wcale farba nie będzie ciemniejsza, ona po upływie przepisowego czasu osiąga jakiś tam dany poziom koloru który nie pogłębia się z czasem. no chyba, że chodzi o farby mocno rozjaśniające - tu im dłużej tym jaśniejsze włosy...

Edytowane przez Chocolate77
Czas edycji: 2011-12-02 o 11:44
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 21:11   #15
ishy
Raczkowanie
 
Avatar ishy
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 133
Dot.: Loreal preference Toscane

Trzymalam ten kolor bardzo długo... prawie 2 razy dluzej niz kazano i efekty mierne.
Jestem jasną blondynką a farby użyłam tylko do pasemek.
Mam mieszane uczucia...
__________________
ishy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-21 22:11:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.