Pomóżcie proszę... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-01, 11:37   #1
martus1_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12

Pomóżcie proszę...


Proszę pomóżcie mi dobrać odpowiednią fryzurę i kolor. Byłam już blondynką, brunetką, miałam pasemka, byłam już nawet ruda, ale nigdy nie trafiłam na odpowiedni kolor. Byłabym wdzięczna za pomoc.
A co do długości, ścięłam je w zeszłym roku ale mam bardzo gęste włosy i bardzo się puszyły:/
martus1_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 12:06   #2
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Pomóżcie proszę...

tak na dzień dobry w skrócie powiem, że:
-DUŻO lepiej wyglądasz w długich włosach niż w krótkich
-wydaje mi się, że o wiele lepiej będzie bez tej prostej grzywki uciętej z nad samego czoła(1 i 2 zdjęcie). robi ta grzywka z Ciebie taką grzeczną uczennicę, a chyba nie o to chodzi
-brwi wydają mi się za grube, mam wrazenie, że cie przytłaczają, jesli jednak weźmiesz się za ich depilację to nie przeginaj w drugą stronę.

jaki jest twoj naturalny odcień włosów? to jest istotne

jesli mozesz wklej zdjęc z zaczesanymi do tyłu włosami, odsloniętym czołem itd. mozesz tez wkleic takie z naturalnym kolorem
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 21:14   #3
martus1_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12
Dot.: Pomóżcie proszę...

Zgodnie z życzeniem dołączam zdjęcie, może nie jest najlepsze ale innego nie mam.
W dzieciństwie miałam bardzo jasne włosy, z czasem kolor zmienił sie na ciemny blond.
martus1_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 10:50   #4
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Pomóżcie proszę...

no i mysle ze najfajniej by bylo zrobic sobie grzywkę na bok, ale musi być zaczesana z dalszej czesci glowy a nie z nad samego czola.. no i dlugie wlosy dodają Ci kobiecości. co do koloru fryzury to moze niech inni się wypowiedzą, bo jak dla mnie w tym momencie on nie jest zły. Raczej pracowala bym nad ksztaltem fryzury, czyli tą grzywką, niż kombinowala z farbowaniem.

kierowalabym się tez kolorem brwi. uwazam ze zbytnie rozjasnienie wlosow nie jest dla Ciebie
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.