czuje sie wstretnie.. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-06, 23:23   #31
granda16
Raczkowanie
 
Avatar granda16
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 307
Dot.: czuje sie wstretnie..

Aleś Ty grzeczna i wychowana no! normalnie pozazdrościć!



Oszalałas kobieto?
granda16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 08:23   #32
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: czuje sie wstretnie..

Przyszło mi do głowy jeszcze cos o czym nikt nie napisał. Takie zachowanie może Cię autorko doprowadzić do problemów psychicznych w późniejszym życiu seksualnym z innym partnerem. Zmuszając się do tego czego robić nie chcesz mozesz sobie zrobić krzywdę. swoim ciałem mozesz dysponować jak Ci się żywnie podoba, ono nie należy do nikogo, i jeśli nie chcesz by ktoś Cie dotykał, to masz prawo odmówić bez żalu.
Chłopaka mi szkoda, bo moze on nawet nie zdaje sobie sprawy z twojego stosunku do niego i moze nie zrozumieć dlaczego nagle potraktujesz go inaczej niż dotychczas. Zwyczajnie go oszukujesz
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 08:34   #33
zniewolonaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Pomorze.
Wiadomości: 30
Dot.: czuje sie wstretnie..

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
Przyszło mi do głowy jeszcze cos o czym nikt nie napisał. Takie zachowanie może Cię autorko doprowadzić do problemów psychicznych w późniejszym życiu seksualnym z innym partnerem. Zmuszając się do tego czego robić nie chcesz mozesz sobie zrobić krzywdę. swoim ciałem mozesz dysponować jak Ci się żywnie podoba, ono nie należy do nikogo, i jeśli nie chcesz by ktoś Cie dotykał, to masz prawo odmówić bez żalu.
Chłopaka mi szkoda, bo moze on nawet nie zdaje sobie sprawy z twojego stosunku do niego i moze nie zrozumieć dlaczego nagle potraktujesz go inaczej niż dotychczas. Zwyczajnie go oszukujesz
zgadzam się. Może nawet w przyszłości jak będziesz miała innego faceta to też nie będziesz chciala żeby Cię dotykał przez ten wstręt do Twojego obecnego chłopaka.
__________________

A w portfelu coraz częściej zamiast fotografii bliskich błyszczą karty kredytowe.

Edytowane przez zniewolonaa
Czas edycji: 2010-08-07 o 08:35
zniewolonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 11:48   #34
loko roko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 12
Dot.: czuje sie wstretnie..

hmn..ty jestes z w zwiazku z facetem a zaczynasz sie zastanawiac czy przypadkiem nie jestes lesbijka?
samo to swiadczy o tym ze juz masz problemy psychiczne na tle seksualnym...jestes bardzo ulegla w stosunku do niego, nie powinno sie robic takich rzeczy wbrew sobie.
Zerwij z nim, bo ten zwiazek nie ma sensu, nie ma sensu tez zastanawianie sie czy mu nie bedzie przykro, skoro ty przechodzisz przez takie pieklo. Mysle ze rozmowa z nim tez nie zdziala cudow, bo obrzydzenie i inne uczucia ktorymi jego darzysz nie przejda od tak sobie..
loko roko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 20:22   #35
linka711
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 143
Dot.: czuje sie wstretnie..

Mialam chlopaka ktory po niedlugim czasie tez byl dla mnie oblesny. Do niczego wielkiego w sparawch sexu z nim nie doszlo. Tez mowil jak to mnie kocha i nie mozna wytrzymac beze mnie ani jednego dnia. Kiedy juz z nim nie wytrzymywalam (byl glupi jak but z lewej nogi) powiedzialam mu ze to nie ma sensu, choc latwo nie bylo. Pamietam, ze sie rozplakal i bardzo chcial abym zostala czyms w rodzaju jego siostry;/. Zgodzilam sie aby zlagodzic jego bol, z tym ze na kolejnym spotkaniu po byciu razem nadal chcial sie calowac itd.;/. W koncu znalazlam mu moja kolezanke aby mial z kim byc (ktora w sumie poswiecilam) i problem z tym facetem po niedlugim czasie sie skonczyl. Kolezanka z tym facetem po 2msc bycia razem zeszla w ciaze i nadal z nim jest(3lata). Sa srednio szczesliwi ale przynajmniej mam tego goscia z glowy i obylo sie bez przesladowania mnie...
linka711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 04:46   #36
mon88
Zadomowienie
 
Avatar mon88
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 417
Dot.: czuje sie wstretnie..

seks z grzeczność i ciąża poprzez anal?

padłam

autorko skończ tę znajomość jak najszybciej!
a że robi sceny?
spokojnie, rzeczowo z nim porozmawiaj i tyle.
a jak będzie robił dalej?
trudno, wszystkich nie uszczęśliwisz.
mon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 12:35   #37
yellowsunshine
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 258
Dot.: czuje sie wstretnie..

Musisz skończyć ten związek, do niczego się nie zmusisz, zresztą, nie miałoby to sensu.
Jednak musisz poszanować tego człowieka, jeśli On naprawdę Cię kocha, a z tego co piszesz tak jest, to pewnie to będzie dla niego spore przeżycie.
Okropnie jest, kiedy ktoś stara się manipulować płaczem, słowami, jakimś Broń Boże szantażem, ale z drugiej strony może facet ma taki charakter, zakochał się i poniosło go. Po prostu byłby wstanie błagać Cię, żebyś nie odchodziła. Są tacy, którzy tak to przeżywają, są tacy, którzy by z dumą odeszli, a potem sami przeżywali.
Być może jest tak, że dopóki byłaś zauroczona, nie zauważałaś tego jaki to człowiek, teraz Cię "obrzydza". Wiem, o co chodzi, znam taką sytuacje.
Skończ to, poważną rozmową na poziomie, jeśli będzie znowu taka sama sytuacja, powiedz po prostu stanowczo nie, koniec.
W tym momencie, będąc z nim, zmuszając się do kochania się z nim, przebywania, oszukujesz i siebie i tego człowieka.
yellowsunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.