Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-07, 22:56   #1441
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Czekam w takim razie cierpliwie. Dzisiaj mam dzień takieego ciągnięcia na kilku paznokciach
Zazdroszczę. U mnie nadal brak tego uczucia
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 23:38   #1442
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Zazdroszczę. U mnie nadal brak tego uczucia
a u mnie od dwóch lat brak przyrostu. może jakiś minimalny, ale różnicy wizualnie brak, stanęło w miejscu. ja się już poddaję. kciuki 1,3 cm, małe 0,7 cm, reszta 0,9 cm. najwidoczniej mam taką płytkę uwarunkowaną genetycznie i już. niczym jej nie ruszę. idzie się rozpłakać normalnie, bo mam dość tych paluszków jak u 5latki dołączają tu ciągle osoby które obgryzały paznokcie wiele lat, torturowały je wręcz i mają dużo lepsze płytki niż ja, która nic złego nie robiłam i nie robię z paznokciami. nie dłubię, nie skubię, nie drapię nimi niczego. utwardzam, olejuję, smaruję, zażywam witaminy, jem warzywa i owoce.
chyba was opuszczę i skupię się na nauce perfekcyjnego malowania, bo wciąż robię to koślawie i zalewam skórki, zamiast olejować fanatycznie, bo mi to i tak nic nie daje.

Edytowane przez 201606220925
Czas edycji: 2016-02-07 o 23:41
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 05:44   #1443
evicca1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 187
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Ja nakładam 2. Zauważyłam, że mam wtedy bardzo mocny tunel i przyrost rośnie. Przy tylko jednej warstwie paznokcie gorzej się tunelują i lakier szybko odpryskuje.
przy jednej może to być niedokładnie
evicca1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 06:55   #1444
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;55318556]a u mnie od dwóch lat brak przyrostu. może jakiś minimalny, ale różnicy wizualnie brak, stanęło w miejscu. ja się już poddaję. kciuki 1,3 cm, małe 0,7 cm, reszta 0,9 cm. najwidoczniej mam taką płytkę uwarunkowaną genetycznie i już. niczym jej nie ruszę. idzie się rozpłakać normalnie, bo mam dość tych paluszków jak u 5latki dołączają tu ciągle osoby które obgryzały paznokcie wiele lat, torturowały je wręcz i mają dużo lepsze płytki niż ja, która nic złego nie robiłam i nie robię z paznokciami. nie dłubię, nie skubię, nie drapię nimi niczego. utwardzam, olejuję, smaruję, zażywam witaminy, jem warzywa i owoce.
chyba was opuszczę i skupię się na nauce perfekcyjnego malowania, bo wciąż robię to koślawie i zalewam skórki, zamiast olejować fanatycznie, bo mi to i tak nic nie daje.[/QUOTE]

A próbowałaś różnych olejów?
Niestety, czasami dochodzimy do kresu możliwości i natury nie przeskoczymy (ja mam tak z włosami - dbam o nie bardzo i niby są miękkie, błyszczące, ale jest ich TAK mało).

Nie opuszczaj nas, tu też się możesz uczyć malować )) (ja mam na malowanie trik, który uratował mnie przed wiecznie zalanymi skórkami - przy macierzy nie maluję pędzelkiem ustawionym równolegle do płytki, tylko prostopadle, wtedy lakier przy skórkach wygląda lepiej, tworzy się ładny łuk )
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 12:15   #1445
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Lekko mi przyrosły , ale tylko na środku, widocznie taka ich uroda, ale cofają się od skórki i pojawia się obłączek więc mimo wszystko się wydłużyły. Jestem na dobrej drodze do zaakceptowania moich paznokci.
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 14:33   #1446
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Mi kosmetyczka powiedziała, że raczej nie ma opcji żeby po bokach przyrosly.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 23:09   #1447
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

patrzcie co ciekawego wyhaczyłam w Hebe, za 14,99 przecenione z 25 zł w promocji pod nazwą "Ostatnia szansa" bardzo przyjemny skład, lekki zapaszek, ogólnie przyjemna rzecz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (30,9 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (29,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (30,5 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (21,8 KB, 28 załadowań)
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-09, 02:01   #1448
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;55383136]patrzcie co ciekawego wyhaczyłam w Hebe, za 14,99 przecenione z 25 zł w promocji pod nazwą "Ostatnia szansa" bardzo przyjemny skład, lekki zapaszek, ogólnie przyjemna rzecz [/QUOTE]

Fajna rzecz, zawsze mnie takie kuszą

A ja zrobiłam sobie TAKĄ mieszankę (olej sezamowy, kokosowy, saszetkę arganowego (na promocji w Naturze był), z orzeszków ziemnych, Hipp, Babydream fur Mama, rycynowy, kilka kropek olejów eterycznych: pomarańczowego i herbacianego), przelałam do buteleczki z pipetką i... zapomniałam zabrać!!! A przyjechałam do domu na tydzień . Dobrze, że Regenerum i serum Evree wzięłam

I melduję, że moje skrajnie przesuszone paznokcie u stóp już po jednym nałożeniu olejów wyglądały o niebo lepiej. Aż byłam w szoku, że jednorazowe natłuszczenie da aż takie efekty.

Edytowane przez zetuzetia
Czas edycji: 2016-02-09 o 06:10
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 17:24   #1449
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;55318556]a u mnie od dwóch lat brak przyrostu. może jakiś minimalny, ale różnicy wizualnie brak, stanęło w miejscu. ja się już poddaję. kciuki 1,3 cm, małe 0,7 cm, reszta 0,9 cm. najwidoczniej mam taką płytkę uwarunkowaną genetycznie i już. niczym jej nie ruszę. idzie się rozpłakać normalnie, bo mam dość tych paluszków jak u 5latki dołączają tu ciągle osoby które obgryzały paznokcie wiele lat, torturowały je wręcz i mają dużo lepsze płytki niż ja, która nic złego nie robiłam i nie robię z paznokciami. nie dłubię, nie skubię, nie drapię nimi niczego. utwardzam, olejuję, smaruję, zażywam witaminy, jem warzywa i owoce.
chyba was opuszczę i skupię się na nauce perfekcyjnego malowania, bo wciąż robię to koślawie i zalewam skórki, zamiast olejować fanatycznie, bo mi to i tak nic nie daje.[/QUOTE]

Zasmuciła mnie Twoja wypowiedz mam tak samo przyrost jest na milimetr i to wszystko, a olejuje dwa lata dbam o paznokcie jak mogę ,olejuje tylko naturalnymi olejkami kilka razy dziennie nawet do pracy wziełam i na przerwie jak nikt nie widzi pod paznokieć zakraplam, a płytka dalej taka mała zwiększyła się tylko o milimetr tyle co ten przyrost tez mam takie małe tuki paznokcie,widocznie taki nasz urok takie mamy i większe już nie będą mimo wszystko olejuje nadal bo dzięki temu paznokcie są twarde nie łamią się nie rozdwajają a płytka jest błyszcząca na większą płytkę już od dawna nie licze zostań kochana tu z nami i olejuj dale nie dla przyrostu tylko dla zadbanych paznokici .
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 17:50   #1450
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;55318556]a u mnie od dwóch lat brak przyrostu. może jakiś minimalny, ale różnicy wizualnie brak, stanęło w miejscu. ja się już poddaję. kciuki 1,3 cm, małe 0,7 cm, reszta 0,9 cm. najwidoczniej mam taką płytkę uwarunkowaną genetycznie i już. niczym jej nie ruszę. idzie się rozpłakać normalnie, bo mam dość tych paluszków jak u 5latki dołączają tu ciągle osoby które obgryzały paznokcie wiele lat, torturowały je wręcz i mają dużo lepsze płytki niż ja, która nic złego nie robiłam i nie robię z paznokciami. nie dłubię, nie skubię, nie drapię nimi niczego. utwardzam, olejuję, smaruję, zażywam witaminy, jem warzywa i owoce.
chyba was opuszczę i skupię się na nauce perfekcyjnego malowania, bo wciąż robię to koślawie i zalewam skórki, zamiast olejować fanatycznie, bo mi to i tak nic nie daje.[/QUOTE]

Nawet.Nie.Pleć.Takich.Bzd ur!

Ja zaczęłam swoją przygodę z olejowaniem dwa lata temu, dbam maniakalnie o paznokcie, dmucham i chucham na nie, testuję wszelkie sposoby ich pielęgnacji, a mimo to nie mam dużego przyrostu, idealnej kondycji oraz białych końcówek. W porównaniu do Was-moje paznokcie są małe i nieładne, jak mają zły humor to się zaczynają rozdwajać po bokach, bez lakieru prezentują się niezbyt atrakcyjnie.
A mimo to nie zniechęciłam się. Olejuję dalej, dbam o moje paznokcie i nie mam zamiaru z tego rezygnować, choć wielkiego efektu brak. Trzeba cieszyć się z każdego sukcesu-mocniejsza i bardziej nawilżone płytka, ładne i zadbane skórki. No i myśl-robisz coś dobrego dla paznokci oraz siebie. Poza tym ten wątek to skarbnica paznokciowych pomysłów i inspiracji(bo sama bym w życiu nie wpadła na tunelowanie), pomagamy sobie nawzajem, motywujemy się i wspieramy. Uwielbiam ten kącik, znalazłam tu wiele cennych porad i te wszystkie Wasze posty motywują mnie do dalszego olejowania, choć zdaję sobie sprawę, że nigdy nie będę miała pięknych, dużych paznokci z białymi końcówkami. Ale za to są zdrowe i zadbane, od lat nie miałam białej plamki, skórki mam małoproblemowe, płytka jest mocniejsza niż kiedyś-wszystko dzięki olejowaniu.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 11:51   #1451
szurabura
Raczkowanie
 
Avatar szurabura
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 133
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

dziewczyny a czy jest coś co w Waszym odczuciu najlepiej działa na skórki? Olejuję moją mieszanką różnych specyfików, a skórki i tak są w kiepskiej kondycji.
szurabura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-11, 13:38   #1452
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ja na skórki oprócz olejków daję wieczorami grubą warstwę czerwonego kremu garnier. W sumie każdy krem się nada, tylko taki cięższy raczej lepszy.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 14:02   #1453
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez szurabura Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy jest coś co w Waszym odczuciu najlepiej działa na skórki? Olejuję moją mieszanką różnych specyfików, a skórki i tak są w kiepskiej kondycji.
masełko ("balsam do paznokci") 2x5 herba studio, w Naturze dostępne
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 17:57   #1454
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Może komuś się przyda ta informacja: wykończyłam Regenerum i serum Evree, chciałam otworzyć opakowania po obu. Przy Regenerum prawie rozwaliłam sobie rękę, tak mocno siedzi ta "zatyczka", a przy Evree wystarczyło tylko trochę ją podważyć .
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 18:56   #1455
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Regenerum się nie da otworzyć

Co do paznokciowych zakupów, to ja chcę przyspieszyć ciut wzrost paznokci, bo strasznie wolno mi rosną jak je obetnę przed opuszek, więc często je masuję wcierając jakieś masełko, poprawiam krążenie itd. ale byłam też ostatnio w prześwietnej drogerii Pigment w Krakowie na Długiej (naprawdę polecam - wybór kosmetyków szczególnie NATURALNYCH do całego ciała przeogromniasty!!! są tam rzeczy których czasem nie ma nawet nigdzie stacjonarnie w Polsce, a czasem i trudno o nie na necie, mają też stacjonarnie rzeczy ze strony zrób sobie krem itd. wybór maseczek do twarzy, rzeczy do włosów, cery, całego ciała, dłoni, świec zapachowych Yankee Candle itd OGROMNY, jest dużo naturalnych produktów - bardzo dużo produktów rosyjskich firm gdzie rzeczy są w 99-100% naturalne, mają składy z samych roślin, ziół, olejków, np firma Receptura Babuszki Agafii itd., ale nie zanudzam, bo większość z Was i tak nie jest z tych okolic, no ale może podczytuje nas ktoś z Krakowa, mają też lakiery Semilac i inne rzeczy do manicuru hybrydowego, ceny są tanie w porównaniu jak mielibyśmy coś sprowadzać z neta, każdego dnia jest jakaś promocja są produkty z Sally Hansen których nie ma w Polsce, np pisak do paznokci i skórek, jakaś nowość, i ahhhhhhh jak będę miała kiedyś dobre zarobki to będę kasę przetrącać ).

A więc skusiłam się na produkt rosyjskiej firmy Fitokosmetik, a dokładnie na aktywator wzrostu paznokci z jodem. jest on w formie masełka z konsystencją podobną do wazeliny, pachnie słodkawo jak świeca zapachowa, ma zielony kolorek. Fajnie nawilża i natłuszcza skórki, jak go nakładam to każdy paznokieć masuję minutę Tu macie skład:
Cera Alba, Theobroma Cacao Seed Butter, Butyrosperum Parkii, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Linseed Oil, Paraffin, Eucalyptus Globulus Oil, Sesamum Indicum Oil, Salvia Officinalis Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Equisetum arvense Extract, Mentha Piperita Oil, Potassium iodine, Parfum

(wosk pszczeli, masło kakaowe, masło shea, olej ze słodkich migdałów, olej z siemienia lnianego, parafina, olej z eukaliptusa gałkowego, olej sezamowy, olej z szałwii lekarskiej, ekstrakt z liści rozmarynu, wyciąg ze skrzypu polnego, olej z mięty pieprzowej, jodek potasu, zapach)

DAM ZNAĆ ZA MIESIĄC-DWA JAK EFEKTY!

W załącznikach wkleję jego fotki z neta kosztował mnie 9,99 zł , jakby ktoś kiedyś był go ciekawy albo jakiś innych produktów to zawsze mogę wam zakupić i przesłać

czaję się też na którąś z organicznych past do zębów https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...borowkowa.html zachwycona opiniami , zresztą odkąd dowiedziałam się, że fluor jest rakotwórczy szukam zamienników drogeryjnych past do zębów, a te pasty widziałam za 15 zł, na promocji za ok dyszke

Mówiły też niektóre z Was, że macie foldery z fotkami motywacyjnymi, ja dziś też znalazłam dzisiaj takie jedno zdjęcie czyiś cudownych paznokci wklejam poniżej w załączniku - TE PŁYTKI . I też sama chętnie obserwuję instagrama Ukrainki, która robi przecudne zdobienia! https://www.instagram.com/nailsannagorelova/?hl=pl ta schludność, perfekcja, można się zainspirować! szczególnie mi się podobają jej dawne zdobienia , przetrzepałam jej instagrama całego czy TO was nie zachwyca? :

https://www.instagram.com/p/4rLjOGI0Ia/

https://www.instagram.com/p/-a8tT3o0Pp/

https://www.instagram.com/p/7N6JCtI0II/

https://www.instagram.com/p/9X_3vKo0Gs/


Chciałabym dojść kiedyś do takiej perfekcji w malowaniu, zdobieniu i ogólnie w wypracowaniu sobie takich cudnych paznokci jak z jakiejś reklamy


Dobra, nie zamęczam, podziwiam jak ktoś przeczytał to całe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0.jpg (64,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (36,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (55,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.JPG (154,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (38,2 KB, 57 załadowań)

Edytowane przez 201606220925
Czas edycji: 2016-02-11 o 19:01
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 19:09   #1456
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_6559502 6836b4;55560991]Regenerum się nie da otworzyć

Co do paznokciowych zakupów, to ja chcę przyspieszyć ciut wzrost paznokci, bo strasznie wolno mi rosną jak je obetnę przed opuszek, więc często je masuję wcierając jakieś masełko, poprawiam krążenie itd. ale byłam też ostatnio w prześwietnej drogerii Pigment w Krakowie na Długiej (naprawdę polecam - wybór kosmetyków szczególnie NATURALNYCH do całego ciała przeogromniasty!!! są tam rzeczy których czasem nie ma nawet nigdzie stacjonarnie w Polsce, a czasem i trudno o nie na necie, mają też stacjonarnie rzeczy ze strony zrób sobie krem itd. wybór maseczek do twarzy, rzeczy do włosów, cery, całego ciała, dłoni, świec zapachowych Yankee Candle itd OGROMNY, jest dużo naturalnych produktów - bardzo dużo produktów rosyjskich firm gdzie rzeczy są w 99-100% naturalne, mają składy z samych roślin, ziół, olejków, np firma Receptura Babuszki Agafii itd., ale nie zanudzam, bo większość z Was i tak nie jest z tych okolic, no ale może podczytuje nas ktoś z Krakowa, mają też lakiery Semilac i inne rzeczy do manicuru hybrydowego, ceny są tanie w porównaniu jak mielibyśmy coś sprowadzać z neta, każdego dnia jest jakaś promocja są produkty z Sally Hansen których nie ma w Polsce, np pisak do paznokci i skórek, jakaś nowość, i ahhhhhhh jak będę miała kiedyś dobre zarobki to będę kasę przetrącać ).

A więc skusiłam się na produkt rosyjskiej firmy Fitokosmetik, a dokładnie na aktywator wzrostu paznokci z jodem. jest on w formie masełka z konsystencją podobną do wazeliny, pachnie słodkawo jak świeca zapachowa, ma zielony kolorek. Fajnie nawilża i natłuszcza skórki, jak go nakładam to każdy paznokieć masuję minutę Tu macie skład:
Cera Alba, Theobroma Cacao Seed Butter, Butyrosperum Parkii, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Linseed Oil, Paraffin, Eucalyptus Globulus Oil, Sesamum Indicum Oil, Salvia Officinalis Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Equisetum arvense Extract, Mentha Piperita Oil, Potassium iodine, Parfum

(wosk pszczeli, masło kakaowe, masło shea, olej ze słodkich migdałów, olej z siemienia lnianego, parafina, olej z eukaliptusa gałkowego, olej sezamowy, olej z szałwii lekarskiej, ekstrakt z liści rozmarynu, wyciąg ze skrzypu polnego, olej z mięty pieprzowej, jodek potasu, zapach)

DAM ZNAĆ ZA MIESIĄC-DWA JAK EFEKTY!

W załącznikach wkleję jego fotki z neta kosztował mnie 9,99 zł , jakby ktoś kiedyś był go ciekawy albo jakiś innych produktów to zawsze mogę wam zakupić i przesłać

czaję się też na którąś z organicznych past do zębów https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...borowkowa.html zachwycona opiniami , zresztą odkąd dowiedziałam się, że fluor jest rakotwórczy szukam zamienników drogeryjnych past do zębów, a te pasty widziałam za 15 zł, na promocji za ok dyszke

Mówiły też niektóre z Was, że macie foldery z fotkami motywacyjnymi, ja dziś też znalazłam dzisiaj takie jedno zdjęcie czyiś cudownych paznokci wklejam poniżej w załączniku - TE PŁYTKI . I też sama chętnie obserwuję instagrama Ukrainki, która robi przecudne zdobienia! https://www.instagram.com/nailsannagorelova/?hl=pl ta schludność, perfekcja, można się zainspirować! szczególnie mi się podobają jej dawne zdobienia , przetrzepałam jej instagrama całego czy TO was nie zachwyca? :

https://www.instagram.com/p/4rLjOGI0Ia/

https://www.instagram.com/p/-a8tT3o0Pp/

https://www.instagram.com/p/7N6JCtI0II/

https://www.instagram.com/p/9X_3vKo0Gs/


Chciałabym dojść kiedyś do takiej perfekcji w malowaniu, zdobieniu i ogólnie w wypracowaniu sobie takich cudnych paznokci jak z jakiejś reklamy


Dobra, nie zamęczam, podziwiam jak ktoś przeczytał to całe [/QUOTE]

Ja przeczytałam i komentuję

1. Pigment - zawędrowałam i kiedyś i myślałam, że dostanę oczopląsu . (A byłaś w ekopasażu Helfy koło przystanku Wawel? Też mają ciekawe rzeczy).
2. Masełko wygląda ciekawie, będę czekała na Twoje efekty.

Wlałam do opakowania po evree resztkę Alterry migdałowej, olejek rycynowy i sporo Alterry pomarańcza i brzoza. Jak to się szybko wchłania :O. Nie wiem, o co chodzi.
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 19:13   #1457
szurabura
Raczkowanie
 
Avatar szurabura
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 133
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Dzięki spróbuję najpierw z kremem a jak będę mieć okazję to kupię ten balsamik.

Co Wy mówicie, ja mam tubeczkę z Regenerum i wlewam do niego normalnie olejki. Chyba że się opakowanie zmieniło? Bo ja mam moje od paru lat.

Mam pytanie odnośnie oliwy jeszcze, zazwyczaj mówi się o podgrzewaniu i stosowaniu na paznokcie wtedy. Czy samo wcieranie w paznokci zimnej będzie pomocne?
szurabura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 19:38   #1458
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Co do past bez fluoru, to z babuszki Agafii wypróbowałam dotychczas dwie - witaminową i borówkową właśnie. Obie świetne, jak ktoś lubi smak gumy Airwaves porzeczkowej, to polecam borówkową Agafię Nie wrócę już do past z fluorem, bo po nich mam zawsze wyżartą śluzówkę ust, ohyda.
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 20:24   #1459
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość

1. Pigment - zawędrowałam i kiedyś i myślałam, że dostanę oczopląsu . (A byłaś w ekopasażu Helfy koło przystanku Wawel? Też mają ciekawe rzeczy).
dzięki za polecenie! zajrzę tam z ciekawości w jakiś cieplejszy dzień jak będę się szlajać bez sensu po mieście na razie jednak próbuję zamknąć etap sesji

Cytat:
Napisane przez szurabura Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie oliwy jeszcze, zazwyczaj mówi się o podgrzewaniu i stosowaniu na paznokcie wtedy. Czy samo wcieranie w paznokci zimnej będzie pomocne?
można tak i tak, ale zawsze lepsze maczanie w podgrzanym, bo skóra lepiej wchłania, krążenie się poprawia, gorąco rozszerza pory w skórze

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Co do past bez fluoru, to z babuszki Agafii wypróbowałam dotychczas dwie - witaminową i borówkową właśnie. Obie świetne, jak ktoś lubi smak gumy Airwaves porzeczkowej, to polecam borówkową Agafię Nie wrócę już do past z fluorem, bo po nich mam zawsze wyżartą śluzówkę ust, ohyda.
tez zamierzam na stałe zamienic pasty drogeryjne na organiczne, bez fluoru. jest on rakotwórczy, a nawet szczotkując nim zęby przenika on do naszego organizmu. tak samo jak składniki w antyperspirantach mogą spowodować raka skóry, wciąż szukam jakiegoś naturalnego i w miarę taniego, spróbuję też kiedyś taki DIY
jakiej pasty aktualnie używasz?
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-11, 21:47   #1460
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;55567596]tez zamierzam na stałe zamienic pasty drogeryjne na organiczne, bez fluoru. jest on rakotwórczy, a nawet szczotkując nim zęby przenika on do naszego organizmu. tak samo jak składniki w antyperspirantach mogą spowodować raka skóry, wciąż szukam jakiegoś naturalnego i w miarę taniego, spróbuję też kiedyś taki DIY
jakiej pasty aktualnie używasz?[/QUOTE]

Eee, aktualnie Parodontaxu bez fluoru XD Musiałam na szybko coś kupić, a pasty Agafii zamawiam w necie. Parodontax bezfluorowy w smaku jest najobrzydliwszy ze wszystkich wariantów. Albo mi się tylko wydaje, muszę porównać skład

Z dezodorantów na razie nie znalazłam dobrego, a bez syfu
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 21:59   #1461
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ja kupuje w Kauflandzie taką:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...al-herbal.html
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 11:05   #1462
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;55567596]


tez zamierzam na stałe zamienic pasty drogeryjne na organiczne, bez fluoru. jest on rakotwórczy, a nawet szczotkując nim zęby przenika on do naszego organizmu. tak samo jak składniki w antyperspirantach mogą spowodować raka skóry, wciąż szukam jakiegoś naturalnego i w miarę taniego, spróbuję też kiedyś taki DIY
jakiej pasty aktualnie używasz?[/QUOTE]
Proszę nie kasujcie ofa, nie o paznokciach.
Ja zmieniłam już rok temu, i wiesz te bezfluorowe, naturalne czy organic lepiej czyszczą, zawierają glinki, kredy, czy jakieś kryształki które tak ładnie wyczyszczają że nie mam od roku kamienia na dolnych zębach, kamień gromadzący się na zębach pojawiał się mi co chwilę, a teraz nie mam, piaskowałam zęby rok temu a widzę że chyba nie ma jeszcze potrzeby, bo nie mam osadów. Używałam Urtekram herbacianą, Vicco, Dabur podobno zawiera SLS niektórych to drażni ale ja się tak strasznie nie martwię bo zęby bardzo dokładnie czyści, Splat są rewelacyjne a produkują je z fluorem jak i bez.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 12:56   #1463
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Proszę nie kasujcie ofa, nie o paznokciach.
Ja zmieniłam już rok temu, i wiesz te bezfluorowe, naturalne czy organic lepiej czyszczą, zawierają glinki, kredy, czy jakieś kryształki które tak ładnie wyczyszczają że nie mam od roku kamienia na dolnych zębach, kamień gromadzący się na zębach pojawiał się mi co chwilę, a teraz nie mam, piaskowałam zęby rok temu a widzę że chyba nie ma jeszcze potrzeby, bo nie mam osadów. Używałam Urtekram herbacianą, Vicco, Dabur podobno zawiera SLS niektórych to drażni ale ja się tak strasznie nie martwię bo zęby bardzo dokładnie czyści, Splat są rewelacyjne a produkują je z fluorem jak i bez.

Spoko, ten wątek ma w tytule bezpiecznik plotkowy W poprzedniej części dostałam raz punkty karne za offtop, ale tutaj już jest bezpiecznie
Ja jeszcze dodam, że miałam problem z krwawiącymi dziąsłami, a odkąd odstawiłam pasty z fluorem, problem zniknął całkowicie A pamiętam, jak dentystka polecała mi drogie, specjalistyczne pasty, żele stomatologiczne i specjalne drogie szczoteczki do zębów Wystarczyło odstawić to świństwo! Do tego mam bielsze zęby No i wreszcie nie łuszczy mi się naskórek wewnątrz ust, to była moja zmora po przebudzeniu... Wielkie dzięki też dla Smerfetki za cynk o tej taniutkiej paście, ma świetny skład i kosztuje grosze! Oby trafiła w moje ręce
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 22:47   #1464
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

dzieki dziewczyny przekonałyście mnie do odstawienia raz na zawsze past z fluorem! zacznę od wyprobowania jakies z Receptury Babuszki Agafii, a potem innych firm ceny i tak podobne do tych typu Colgate itd.
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 22:49   #1465
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Polecam włoskie pasty a jesli o fluor chodzi to w wodzie tez jest
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 23:48   #1466
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez tamtaglista Pokaż wiadomość
Polecam włoskie pasty a jesli o fluor chodzi to w wodzie tez jest
No właśnie, więc już więcej nam nie potrzeba
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 14:03   #1467
szurabura
Raczkowanie
 
Avatar szurabura
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 133
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Kupiłam dziś to cudo w promocji http://www.rossmann.pl/Produkt/Alter...8291,1836,5821 myślicie że się nada tez na pazury?
szurabura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 14:40   #1468
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez szurabura Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś to cudo w promocji http://www.rossmann.pl/Produkt/Alter...8291,1836,5821 myślicie że się nada tez na pazury?
Uźywam tego olejku do paznokci, bo na włosach mi się zupełnie nie sprawdził. Do paznokci sprawdza się super.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 14:46   #1469
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez szurabura Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś to cudo w promocji http://www.rossmann.pl/Produkt/Alter...8291,1836,5821 myślicie że się nada tez na pazury?
No jasne, że się nada.

Ja złamałam paznokcia drąc kartony i musiałam skrócić wszystkie niemal do zera.
Plus tego taki, że krótkie paznokcie są bardzo wygodne. Na razie ich nie maluję, postanowiłam zaczekać z lakierami aż do denka serum Opti Cure, aby móc ocenić jego działanie.

Pjerniczku, a jaśminowej kulki Nivei próbowałaś? Dla mnie to świetny dezodorant bez soli glinu(tylko nie wiem czy Nivea testuje na zwierzakach, podobno nie, ale nie mogę znaleźć na ten temat konkretnych informacji). Planuję teraz kupić kulkę Isany Med, tą bez soli glinu.
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 17:41   #1470
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

nivea testuje na zwierzetach jest blog Kocieuszy i tam jest lista firm nie testujących na zwierzętach . Na wizaż też jest o tym artykuł z listą firm.
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-18 21:26:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.