Gdy z piegow robi sie plama.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-22, 19:07   #1
flower21
Raczkowanie
 
Avatar flower21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gorący kraj:)
Wiadomości: 221

Gdy z piegow robi sie plama....


Hej mam pewien problem, dla mnie dosc powazny. Od zawsze mialam piegi i zawsze je lubilam, nigdy nie chcialam usuwac, wiec to nie jest moje "widzi mi sie" (jak kolwiek sie to pisze), ze chce je teraz rozjasnisc. Mieszkam za granicą, okolo 8 miesiecy w roku swieci slonce. I przez to zaczely sie moje problemy z piegami, bo jak jest slonce to jest ich wiecej i są ciemniejsze...
Z miesiąca na miesiąc bylo ich coraz wiecej, ale teraz w dwoch miejscach utworzyly plamy!! Zebralo sie kilka piegow obok siebie i mam plame pod okiem wielkosci pol centrymetra, na nosie tak samo jednak troche mniejsza...
Wiem ze jak nic z tym nie zrobie, bede miala wieksze te plamy, bo piegi ciągle wyskakują...

Zawsze mialam je na policzkach i nosie, teraz są tez na czole wiec to oznaka ze się pojawiają w coraz wiekszych ilosciach. Jak nic z tym nie zrobie podejrzewam ze pod oczami na na nosie bede miala wielkie plamy.

Czy jakikolwiek krem moze je usunąc? Moja znajoma miala plamy od slonca (ale nie byly to piegi) zaczela uzywac kremu bardzo drogiego i nie ma nic! Ale nie wiem czy wogole piegi mozna chociaz rozjanisc..?

Mial ktos kiedys z tym problem? Martwi mnie to, bo to nie są juz piegi, ale piegowate plamy, bylam u lekarza to mnie wysmial, ale mysle ze nikt nie chcialby miec plam na twarzy...
flower21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 19:47   #2
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Gdy z piegow robi sie plama....

uzywasz kremow z mocnymi filtrami przeciwslonecznymi? Bo cera z piegami jest tez bardzo wrazliwa na slonce.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 21:18   #3
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Gdy z piegow robi sie plama....

Proponuję zainteresować się jakimś serum z witaminą C
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 16:51   #4
flower21
Raczkowanie
 
Avatar flower21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gorący kraj:)
Wiadomości: 221
Dot.: Gdy z piegow robi sie plama....

Uzywam kremu 50+ z Clarinsa, ale slonce jest duze i mimo woli piegi sie pojawiają... Zastanawiam sie nad kremem przeciw plamom z takich firm jak Bioterhm, Clarins czy Clinique, ale nie wiem czy podziala na piegi...
flower21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 22:27   #5
dancerdhq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 67
Dot.: Gdy z piegow robi sie plama....

proponuje uzywania i kremow i korzystania z jakis zabiegow kosmetycznych: mikrodermabrazja, kwasy...z tymze po nich nie wolno sie opalac..i nie wiem czy to nie bedzie bledne kolo: wybielanie sie kremami i zabiegami a następnie wystawiania sie na slonce.
dancerdhq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 11:08   #6
MojaUroda
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13
Dot.: Gdy z piegow robi sie plama....

Cytat:
Napisane przez flower21 Pokaż wiadomość
Hej mam pewien problem, dla mnie dosc powazny. Od zawsze mialam piegi i zawsze je lubilam, nigdy nie chcialam usuwac, wiec to nie jest moje "widzi mi sie" (jak kolwiek sie to pisze), ze chce je teraz rozjasnisc. Mieszkam za granicą, okolo 8 miesiecy w roku swieci slonce. I przez to zaczely sie moje problemy z piegami, bo jak jest slonce to jest ich wiecej i są ciemniejsze...
Z miesiąca na miesiąc bylo ich coraz wiecej, ale teraz w dwoch miejscach utworzyly plamy!! Zebralo sie kilka piegow obok siebie i mam plame pod okiem wielkosci pol centrymetra, na nosie tak samo jednak troche mniejsza...
Wiem ze jak nic z tym nie zrobie, bede miala wieksze te plamy, bo piegi ciągle wyskakują...

Zawsze mialam je na policzkach i nosie, teraz są tez na czole wiec to oznaka ze się pojawiają w coraz wiekszych ilosciach. Jak nic z tym nie zrobie podejrzewam ze pod oczami na na nosie bede miala wielkie plamy.

Czy jakikolwiek krem moze je usunąc? Moja znajoma miala plamy od slonca (ale nie byly to piegi) zaczela uzywac kremu bardzo drogiego i nie ma nic! Ale nie wiem czy wogole piegi mozna chociaz rozjanisc..?

Mial ktos kiedys z tym problem? Martwi mnie to, bo to nie są juz piegi, ale piegowate plamy, bylam u lekarza to mnie wysmial, ale mysle ze nikt nie chcialby miec plam na twarzy...
Witaj,
zanim rozpoczniesz leczenie warto ustalić rodzaj i głębokość takich przebarwień za pomocą lampy Wooda. Ostateczny rodzaj leczenia powinien wybrać lekarz.

W terapii wybielającej doskonałe rezultaty daje cosmelan. Niektóre substancje, jakie zawiera cosmelan, są w stanie zahamować tyrozynazę, czyli enzym biorący udział w formacji melaniny. Terapia wykorzystująca cosmelan może być jednak przeprowadzona wyłącznie przez lekarza.
MojaUroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:47.