Buty nike dla niskiej osóbki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-21, 16:58   #1
ISKUSKA
Raczkowanie
 
Avatar ISKUSKA
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: AMSTERDAM/konin
Wiadomości: 52

Buty nike dla niskiej osóbki


Mam zamiar kupić buty Oldschool Nike i mam dwa upatrzone modele: czarne i czerwone.
Wcześniej myślałam o czerwonych ale teraz dochodzę do wniosku że będą one kontrastować z granatowymi dżinsami i tym samym "przecinać mnie" (może nawet skracać nogi?) dlatego nie wiem czy przy moim wzroście (153 cm) lepiej nie wybrać czarnych... może będą one "bezpieczniejsze" dla nóg (że sie tak wyraże) ?? co o tym myślicie???
które lepsze??
__________________
AMSTERDAM!
ISKUSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 17:22   #2
kar0lajna
Raczkowanie
 
Avatar kar0lajna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Buty nike dla niskiej osóbki

Nie wiem może się mylę, ale wydaję mi się, że takie buty ogólnie skracają sylwetkę.
Jednak ja z tych dwóch wybrałabym czarne, chociaż jak dla mnie byłby to wybór ''z dwojga złego'', ponieważ wole bardziej dziewczęcy, kobiecy look, a nie sportowy
kar0lajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 18:40   #3
no wiadomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 228
Dot.: Buty nike dla niskiej osóbki

Cytat:
Napisane przez kar0lajna Pokaż wiadomość
Nie wiem może się mylę, ale wydaję mi się, że takie buty ogólnie skracają sylwetkę.
Jednak ja z tych dwóch wybrałabym czarne, chociaż jak dla mnie byłby to wybór ''z dwojga złego'', ponieważ wole bardziej dziewczęcy, kobiecy look, a nie sportowy
zgadza się adidasy z taką cholewką ZAWSZE skracają nogi, może pomyśl o jakiś innych butach?
__________________
2 nowe ekoskórki Atmosphere, nowy staniczek Calvin Klein, kostium Leg Avenue -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post13913003

zestaw givenchy mariage nowy -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post14777088
no wiadomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 21:28   #4
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Buty nike dla niskiej osóbki

Też mi się wydaje, że takie buty tak czy tak skracają. Ale i tak w tych pierwszych to się zakochałam
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 22:11   #5
duplo
Rozeznanie
 
Avatar duplo
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 570
Dot.: Buty nike dla niskiej osóbki

Ja jestem trochę wyższa, mam 164 cm wzrstu. Strasznie mi się podobają wysokie reebokie- freestyle ale kiedy siostra je sobie kupiła ( całe czarne) stwierdziłam, że za bardzo skracają mnie i pogrubiają nogi. Jeśli myślisz nawet o czarnych to radzę się zastanowić, bo wg mnie psują proporcje niezbyt wysokim kobietkom. Chyba, że jesteś bardzo szczupła wtedy przynajmniej nie pogrubiają nóg.
duplo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:06.