Dermatolog przepisała mi na trądzik maść która mnie mocno podrażniła. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-14, 18:02   #1
kapseltajga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 4

Dermatolog przepisała mi na trądzik maść która mnie mocno podrażniła.


Witam , leczę trądzik . Pani dermatolog przepisała mi Antybiotyk Nobaxin by brac 1 tabletkę tygodniowo i maść na twarz Chlorocyclinum 3% .Leczę nasilony nawrót trądzika i trwa to już jakoś rok i pare miesięcy . Objawy jakoś mi jeszcze nie ustępuje , ale moja twarz zaczynała robić się troszkę jaśniejsza i ładniejsza przed braniem tej maści . Po niedawnej wizycie u derma pare dni temu dostałem właśnie tą maść i mnie mocno podrażniła , jest to jakiś zamiennik z grup tetracyklin " tetracyklinum " którą substancją jest jakiś chlorowodek , zrobiona maść na tłustej wazelinie białej . I nie wiem co robić , czy to dalej stosować czy nie. Po tej maści miejsca gdzie były , są pryszcze zrobiły się obrzęki czerwone , powychodziło mi jakieś z 10 takich białych małych krosteczek i na dodatek miejsca posmarowane tą maścią szczypią i szwędzą , że mnie to denerwuje. Stosuje to od 3 dni , dziś nawet nie używałem bo już by mnie szlak trafił . Używać to czy nie ??? . Od nawrotu trądziku stosowałem w kolejnośći : Tetratrysal z pół roku do kwietnia 2014 , od maja Acnemycin do sierpnia. We wrześniu Damelium + jakaś maść , Od października do początku grudnia Metranidazol w tabletkach + rozex . Styczeń spokój . Od lutego 2015 Unidox , Marzec Nobaxin + Normaclin i teraz właśnie to . Powoli zaczynałem wychodzić a tu nagle takie coś .
kapseltajga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-14 19:02:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:47.