Paznokciowy wątek techniczny o Aliexpress - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-27, 09:29   #481
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak się skończyły wasze spory z elitte99 Royal? Kupilam w lutym, wysłane ok 26 lutego. Tracking wskazywał Rosję. Założyłam spór, na 5 godzin przed końcem odrzucił. dostałam w wiadomości nowy numer, nadany 25 marca, czyli miesiąc od zakupu, rzekomo od 1 kwietnia na lotnisku w Warszawie. Myślę że ten numer też jest falszywy, dlatego chętnie bym eskalowała.
Kurde, serio wam współczuję problemów z elitte99. Do mnie wczoraj przyszła kolejna paczka, polecona. Dostałam też bon ze zniżka do sklepu. Ja mam tylko problem z komunikacją. Bo nie odpisuja na żadną wiadomość.
Cytat:
Napisane przez playazka Pokaż wiadomość
zalozylam wkoncu spor Elitte99 secret. napisalam ze paczka nie doszla i zero kontaktu a sprzedawca podal falszywy tracking
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 19:54   #482
playazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 157
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

zalozylam ten spor Elitte99 secret i w nim tez nie pisza wiec pewnie bede musiala zaczekac do konca czasu tak jak ze wszystkim u nich
playazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 20:33   #483
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

U mnie dziś znów nic nie doszło. Miałam dwa spory o elite eskalowane, gdzie kazali mi czekać do 29.04. Jutro potwierdzam, że nic nie dostałam.

Edit: wlasnie sprawdziłam, że zostało mi ok. 6 godzin do końca, więc potwierdziłam, że nic nie dotarło i powołałam się na 60 dniową gwarancję.

Edytowane przez chickencrazy
Czas edycji: 2016-04-28 o 20:47
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 03:27   #484
playazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 157
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
U mnie dziś znów nic nie doszło. Miałam dwa spory o elite eskalowane, gdzie kazali mi czekać do 29.04. Jutro potwierdzam, że nic nie dostałam.

Edit: wlasnie sprawdziłam, że zostało mi ok. 6 godzin do końca, więc potwierdziłam, że nic nie dotarło i powołałam się na 60 dniową gwarancję.
mi zostalo 8 dni do konca sporu
playazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 03:45   #485
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

U mnie tak bylo z blaszkami. Przedluzali mi czas ochrony bez konca, ali tez kazalo poczekac jeszcze kilka dni. W koncu powolalam sie na 60dni i zaakceptowali. Blaszek nie ma do dzis oczywiscie, a za chwilę pyknie 90 dni
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 04:57   #486
magdallenax
Raczkowanie
 
Avatar magdallenax
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 316
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

dziewczyny, mam problem. Założyłam spór, bo lakiery zamówione 26-02 nie doszly do mnie. Niby zostało jeszcze 6 dni ochrony, ale postanowiłam dłużej nie czekać. My friend tak mi odpisał:
Nice day and sorry to learn that you open a dispute before contact us for a solution. Please accept my sincerely apology for caused you the inconvenience and we will try our best to help you resolve it. For the problem you mentioned, please allow us explain to you. We sent out your parcel on 2016-03-04 via ordinary mail, as promised, it will comes to you about 30-60 business days, now it's still in the promised shipping days and the parcel is coming to you, could you please kindly wait for 20 more days ? I think you will get it soon in the coming days. And we would extend the protection to protect your right. Dear, could you please kindly help us cancel the dispute firstly? Hope you can understand that it ruin our business very much. And we are honest seller,If you still can't get it after 20 days, you can reopen the dispute then we will refund to you, what do you think ? Is that OK for you? Waiting for your prompt reply.No i co mam zrobić?? Zamawialam już bardzo dużo z ali, ale to mój pierwszy spór i nie wiem co dalej.
magdallenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 07:32   #487
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Albo sie zgodzisz na wydluzenie ochrony i poczekasz dluzej, albo eskaluj powolujac sie na 60 dniowa gwarancje dostawy
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-29, 08:50   #488
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Ja bym nie czekała, chyba, że tracking pokazuje, że paczka rzeczywiście wysłana tego dnia do Polski.



Przyznali mi full refund za elite.
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 09:38   #489
pastelovee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 22
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Nie wiecie moze czy jesli mam kupon aliexpress "6$ dla zamowien powyzej 59$ dla pojedynczych zamowien" to czy mozna to wykorzystac w ten sposob, ze do koszyka wloze przedmioty od jednego sprzedajacego i drugiego tak ze wyjdzie kwota wieksza niz ta minimalna kwota, od ktorej uznaja ten rabat i uwzglednia to?
Pytam, bo teoretycznie tak zrobilam, wlozylam do koszyka od jednego i drugiego sprzedawcy i odjelo ten kupon od sumy, pytanie w jaki sposob to oplacic? czy mozna za razem calosc, a aliexpress jakos to rozdzieli? Czy zamowienie od kazdego sprzedawcy oplaca sie oddzielnie w takiej sytuacj i wtedy nie ma mozliwosci wykorzystania kuponu?

Edytowane przez pastelovee
Czas edycji: 2016-04-29 o 09:42
pastelovee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 10:27   #490
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez pastelovee Pokaż wiadomość
Nie wiecie moze czy jesli mam kupon aliexpress "6$ dla zamowien powyzej 59$ dla pojedynczych zamowien" to czy mozna to wykorzystac w ten sposob, ze do koszyka wloze przedmioty od jednego sprzedajacego i drugiego tak ze wyjdzie kwota wieksza niz ta minimalna kwota, od ktorej uznaja ten rabat i uwzglednia to?
Pytam, bo teoretycznie tak zrobilam, wlozylam do koszyka od jednego i drugiego sprzedawcy i odjelo ten kupon od sumy, pytanie w jaki sposob to oplacic? czy mozna za razem calosc, a aliexpress jakos to rozdzieli? Czy zamowienie od kazdego sprzedawcy oplaca sie oddzielnie w takiej sytuacj i wtedy nie ma mozliwosci wykorzystania kuponu?
zaznacz wszystkie przedmioty, później kliknij, że płacisz i zapłacisz za wszystko razem.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 11:14   #491
pastelovee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 22
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
zaznacz wszystkie przedmioty, później kliknij, że płacisz i zapłacisz za wszystko razem.
Dzieki za informacje
Czyli aliexpress rozdzieli wplate sam miedzy te dwa rozne sklepy?
I czy przy ewentualnej kontroli urzedu celnego jak trzeba wysylac im dokumenty zakupu to jak to wtedy policza tylk ten przedmiot ktory bedzie w paczce z danego sklepu czy calosc zamowienia za ktore sie zaplacilo wezma pod uwage? bo to bedzie laczna kwota powyzej tych 45e. A przeciez zamowienia mniejsze tyle, ze blyby laczone.
pastelovee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-29, 11:59   #492
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Nawet jesli kupisz u 20 sprzedawcow i zrobisz 20 przelewow, cala ta kasa trafia do Ali. Dopiero jak potwierdzisz odbior, Ali daje kase sprzedawcy. Jesli urzad celny poprosi o potwierdzenie wartosci to i tak dajesz screeny z aukcji, a przy potwierdzeniu platnosci podasz, ze to wplata laczna za kilka paczek. Clo i vat placi sie za konkretna paczke, a nie za caloksztalt zakupow.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 17:29   #493
pastelovee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 22
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Czyli nie ma zadnego znaczenia czy to bedzie zaplacone za cale zakupy kilku przedmiotow u roznych sprzedajacych razem lacznie? Nie ma wymogu platnosci oddzielnie? Mam jeszcze pytanie odnosnie kuponow sprzedawcy, jest aktualny a nie moge go pobrac mimo ze go nie mam. Kiedy klikam by go pobrac wyskakuje komunikat ze juz mam maksymalna liczbe kuponow, ale to nieaktualne kupony. Ten 6$ kupon jest od aliexpress a jeszcze sprzedajacy ma dodatkowo kupon ktorego pobrac nie mozna nie wiem czego.

Edytowane przez pastelovee
Czas edycji: 2016-04-29 o 17:42
pastelovee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 04:22   #494
playazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 157
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

a ja mam problem znowu z dwoma zamowieniami.
pierwsze:
zamowione 14,04 (Sklep: Blingway Nail Care products Co., Ltd. ) jest anulowana wysylka
China Post Ordinary Small Packet Plus 03006922731
2016.04.17 07:07 (GMT-7): Your order has been successfully cancelled
pisze do nich co jest grane i oczywiscie jak Elite99 zero odzewu, ochrony zostalo 45dni a tu na wstepie widac ze nie dotrze.
a zamowionam polerki na ktorych mi zalezy http://pl.aliexpress.com/item/NBZ105...193873859.html

a drugie:
zamowilam maseczke 29,03 (Sklep: MacPie - We serve you better )

po czym po miesiacu prawie pojawilo sie dopiero w trackingu 2016-04-24 00:45 MPC PMIH (KLIA), Dispatch PreAlert to Poland a po paru dniach zniknelo i na tym koniec
pisze do nich ze prosze o wyjasnienie, ze paczka nie zostala wyslana ble ble ble a Ci mi standartowa regulke
dear, it's still on the way, please wait some more days, thanks.

podejrzewam ze w obu przypadkach bede musiala odczekac do konca czasu i spor zakladac
playazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 06:09   #495
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

To pierwsze chyba anulowane, więc powinni oddać kasę za kilka dni. Jak nie to spór, nie pisz już do nich, bo szkoda czasu.
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 07:41   #496
playazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 157
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
To pierwsze chyba anulowane, więc powinni oddać kasę za kilka dni. Jak nie to spór, nie pisz już do nich, bo szkoda czasu.
tylko widzisz zamowienie nie jest anulowane tylko tracking wiec sie moga zaraz wyprzec ze wyslali ponownie druga paczka. tylko niech dadza znac
playazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 07:52   #497
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Kurde, serio wam współczuję problemów z elitte99. Do mnie wczoraj przyszła kolejna paczka, polecona. Dostałam też bon ze zniżka do sklepu. Ja mam tylko problem z komunikacją. Bo nie odpisuja na żadną wiadomość.
Moje dotarły we wtorek. Nawet pełne. Wysłane miesiąc od zakupu. Co więcej wczoraj dotarł lakier od nich zamawiany 1.5 mies później.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-01, 01:42   #498
agus86
Zadomowienie
 
Avatar agus86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 037
GG do agus86
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Dziewczyny, wg strony http://global.cainiao.com w zakładce "Poland" mam komunikat z 20 kwietnia "Package sent.SHANGHAI" co to znaczy ?? Odesłali ją do Shanghaiu ?? I wróci do nadawcy ??
__________________

agus86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-01, 05:52   #499
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Przesylka wyleciala z Szanghaju

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2016-05-01 o 06:11
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-01, 10:19   #500
agus86
Zadomowienie
 
Avatar agus86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 037
GG do agus86
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Przesylka wyleciala z Szanghaju
Dzięki, to dobrze
__________________

agus86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-01, 12:09   #501
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

pisałam całkiem niedawno o widzącym od 5 kwietnia trackingu. Wczoraj okazało się, że paczka jest w Warszawie od miesiąca prawie
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-01, 19:10   #502
playazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 157
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

nie uwierzycie dostalam wiadomosc od elitte99 przedluzyl mi ochrone o uwaga 65 dni

W 65Dni 7Godziny 51Minut 8Sekund Zakup Protection będzie koniec.

no i nagle sie znalazl prawidlowy tracking podobno

2016-05-01 09:33:19
Dear customer,
Due to the system error, the right track number is SYLGZ02422237 . We have updated for you.
Some Of the online information will be updated slowly in some countries.
Could you Wait for it with patience and cancel the dispute ?
We will follow your order until you receive it.
Thanks and Best Regards,
Kevin

i niby w drodze i od 1,04 w warszawie
Ostatnie zdarzenie -- 2016-04-01 13:15 Poland, Item Arrived at Warsaw Frederic Chopin
playazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 08:58   #503
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

U mnie elite99 dostarczyło przesyłkę bez problemu. Nawet buteleczka jest pełna. Natomiast BPS przedłużyło czas ochrony do czerwca, jednak przesyłka przyszła szybciej niż inne rzeczy, które miały normalny czas.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 18:51   #504
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Czy jak konczy sie Wam czas ochrony(zostalo 20 dni) piszecie najpierw wiadomosc do sprzedawcy czy bez wiadomosci zakladacie spor? Zamowilam blingi u sprzedawcy LaMuseland Beauty Store i ani widu ani slychu;/

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 18:53   #505
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez natalczak Pokaż wiadomość
Czy jak konczy sie Wam czas ochrony(zostalo 20 dni) piszecie najpierw wiadomosc do sprzedawcy czy bez wiadomosci zakladacie spor? Zamowilam blingi u sprzedawcy LaMuseland Beauty Store i ani widu ani slychu;/

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Ja zakładam spory oni mnie nie szanuja to ja też nie będę

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 19:21   #506
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Czyli krotka pilka,bez wiadomosci? zamowilam juz mnostwo przesylek,wszystkie doszly,nie zakladalam ani jednego sporu wiec pytam;P

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 19:23   #507
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Dziewczyny gdy zakładacie spór i sprzedawca zgadza się na refund to czy przychodzi Wam jakaś dodatkowa ingormacja że dostaniecie kase na konto? Po jakim czasie pieniądze są na koncie?
Dzięki
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 19:26   #508
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez natalczak Pokaż wiadomość
Czyli krotka pilka,bez wiadomosci? zamowilam juz mnostwo przesylek,wszystkie doszly,nie zakladalam ani jednego sporu wiec pytam;P

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Skoro inni potrafią wysłać w terminie to widocznie się da, nie mam litości dla Chinoli Są i uczciwi, ale teraz coraz częściej próbują nas naciągnąć. Skoro płacę za 5 ml to tyle chce dostać, a nie na dnie Płacę to wymagam, pieniądze na drzewie nie rosną, musimy sobie na nie zapracować

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez ameliar Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdy zakładacie spór i sprzedawca zgadza się na refund to czy przychodzi Wam jakaś dodatkowa ingormacja że dostaniecie kase na konto? Po jakim czasie pieniądze są na koncie?
Dzięki
Mi szybko max. 3-4dni i są wiadomości nie dostaję

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 19:32   #509
natalczak
Zadomowienie
 
Avatar natalczak
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 184
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Skoro inni potrafią wysłać w terminie to widocznie się da, nie mam litości dla Chinoli Są i uczciwi, ale teraz coraz częściej próbują nas naciągnąć. Skoro płacę za 5 ml to tyle chce dostać, a nie na dnie Płacę to wymagam, pieniądze na drzewie nie rosną, musimy sobie na nie zapracować
Jasne,ze tak,masz 100% racji. U mnie poki co lakiery pelne w takim stopniu jaki akceptuje,zadnych baboli wiekszych nie bylo,a tu widze,ze blingi chyba nie dojda,podobnie jak top matujacy z elite,ktory ma miejsce przeznaczenia na ukraine;/

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
natalczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 04:12   #510
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Wątek techniczny o Aliexpress

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Ja zakładam spory oni mnie nie szanuja to ja też nie będę

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
święta racja ja już zakładałam kilka sporów, jak do tej pory wszystkie skończyły się zwrotem. Teraz jestem w trakcie kolejnego. Najpierw prośby i błagania o zamknięcie sporu i tłumaczenie się że paczka nie doszła bo Chiny są daleko od Polski jak wyjaśniłam sprzedawcy że paczki od innych sprzedawców, które zamówiłam na początku kwietnia mam już w domu to przestał odpisywać. Weszłam żeby eskalować spór a tam wiadomość czy zaczekam 10 dni (czyżby na szybko teraz paczke wysyłał?), zgodziłam się poczekać 7. Skoro w ogóle paczki nie wysłał (zamówienie 21 lutego) to już jego problem ja uczciwie zapłaciłam
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-16 01:40:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.