Cos bialego na ustach- nalot?! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-06, 15:31   #31
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Estee Lauder do tanich nie nalezy.
Ja zaplacilam za nia 23 eu. Ale kolorek ma taki, jaki szukalam...
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 13:43   #32
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

i co dziewczyny z naszym problemem ?
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 14:06   #33
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

u mnie bez zmian
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 22:40   #34
schiz
Raczkowanie
 
Avatar schiz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 187
GG do schiz
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Dziewczyny miewam to samo. Zwykle po używaniu błyszczyka (nawet mam coś takiego w buzi później ble ochyda)
Kiedy przestałam używać błyszczyku problem nie znikał. Okazało się, że to przez krem do twarzy, którym się smaruję przed spaniem.
schiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 10:35   #35
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Upuje znalazł ktos sposob na nasz problem?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 10:32   #36
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Dziewczyny!!!Mam czasem to samo.To łuszczący sie delikatny naskórek,który "rozmięka"pod wpływem szminki,błyszczyka.Potęgu je to natomiast ostra pasta do zębów(wybielająca z sodą), która może czasem powodować powstawanie czegoś takiego również wewnątrz jamy ustnej.Długo zastanawiałam się od czego się to robi, bo jest to wkurzające,szczególnie jak otwiera się usta a tu takie coś...się ciągnie!Ja zaczęłam używać delikatnej pasty i maluję usta błyszczykiem omijając miejsce w którym górna i dolna warga łączą się.Pomaga!!!
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 17:36   #37
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!Mam czasem to samo.To łuszczący sie delikatny naskórek,który "rozmięka"pod wpływem szminki,błyszczyka.Potęgu je to natomiast ostra pasta do zębów(wybielająca z sodą), która może czasem powodować powstawanie czegoś takiego również wewnątrz jamy ustnej.Długo zastanawiałam się od czego się to robi, bo jest to wkurzające,szczególnie jak otwiera się usta a tu takie coś...się ciągnie!Ja zaczęłam używać delikatnej pasty i maluję usta błyszczykiem omijając miejsce w którym górna i dolna warga łączą się.Pomaga!!!

A w kącikach ust ci sie nie robi? Bo mnie tak Kurcze nawet kupiłam tabletki powodujące zwiększenie wydzielania sliny, ale efekt jest krótkotrwały...Tak bardzo chciałabym się z tym problemem uporać
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-04, 19:27   #38
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

A ja kurczę,nie myślałam,że ktoś może mieć ten sam problem!!!Lynn,wiesz co ,to może nie jest to samo...Mnie nie robi się w kącikach...Ale pewnie to wszystko kwestia kształtu ust ,sposobu mówienia...i no nie wiem...Wiesz,ja zaczęłam używać pasty do zębów elmex i daaaawno tego nie miałam,nie wiem czy to od tego?Wiem,że pasty z sodą to dla mnie murowany efekt złuszczenia na ustach.A co do kosmetyków,to używam szminki melissa,a na nią błyszyk Bell,a więc raczej taniocha,więc nie wiem czy droższe lepsze.Nie zauważyłaś jakiegoś związku z pastą do zębów?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 21:15   #39
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
A ja kurczę,nie myślałam,że ktoś może mieć ten sam problem!!!Lynn,wiesz co ,to może nie jest to samo...Mnie nie robi się w kącikach...Ale pewnie to wszystko kwestia kształtu ust ,sposobu mówienia...i no nie wiem...Wiesz,ja zaczęłam używać pasty do zębów elmex i daaaawno tego nie miałam,nie wiem czy to od tego?Wiem,że pasty z sodą to dla mnie murowany efekt złuszczenia na ustach.A co do kosmetyków,to używam szminki melissa,a na nią błyszyk Bell,a więc raczej taniocha,więc nie wiem czy droższe lepsze.Nie zauważyłaś jakiegoś związku z pastą do zębów?
Masz racje, sprawdzilam 2 pasty, ktore mam w domu i obie zawierają sode... Ale jakos nigdy nie zwróciłam uwagi na związek sody z tym czyms białym. Jedyną prawidłowość zauważyłam,że jak wychodzę z domu to mi się to robi i coś mi się wydaje, że to może być jakaś reakcja na stresowe sytuacje gęstnienie sliny bądź zmiana jej PH, co powoduje scinanie się na ustach( tylko że jak nie mam balsamu to też sie to robi). Szukałam wszędzie informacji co może byc powodem tego, bo mnie to doprowadza do szału- to wygląda mega nieestetycznie, wręcz ohydnie. Kiedyś nawet jak byłam u lekarza to zapytałam się o to, lekarz powiedział,że to może być na tle nerwowym ...i na tym zakonczyl dyskusje, dając mi do zrozumienia,że coś wymyślam
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 21:53   #40
Malinka__88
Przyczajenie
 
Avatar Malinka__88
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 21
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Dziewczyny! Wy tu o błyszczykach, szminkach i owszem, czasem się zwarzą albo "zrolują" w wewnętrznej cześci ust tworząc nalot, ale to nie jest az tak straszne jak przypadłosc kolezanek. Tzn. jesli to jest to co mam na myśli Otórz, mój profesor od fizyki, jak sie rozgadał to na ustach mial tyle "piany", że wyglądał jakby miał usta białą szminką wymalowane i fakt nieestetycznie to wyglądało. Ale to tak na poprawianie homru.
Dziwczyny! na wszystko jest jakaś rada, udajcie się do apteki lub lekarz pierwszego kontaktu hmm.. dermatolo (?) no własnie nie wiem, ale na pewno jest jakaś przyczyna tej przypadłości i idzie ją wyleczyć
Pozdrawiam.
Troche lałam wode, ale chyba mi jęczmień wyskoczy na oku, a jestem przed 100-dniówką wiec wybaczcie kochane (off topic)
__________________
GRZE(cz)SZNA dzieffcynka
Malinka__88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 22:21   #41
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Cytat:
Napisane przez Malinka__88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Wy tu o błyszczykach, szminkach i owszem, czasem się zwarzą albo "zrolują" w wewnętrznej cześci ust tworząc nalot, ale to nie jest az tak straszne jak przypadłosc kolezanek. Tzn. jesli to jest to co mam na myśli Otórz, mój profesor od fizyki, jak sie rozgadał to na ustach mial tyle "piany", że wyglądał jakby miał usta białą szminką wymalowane i fakt nieestetycznie to wyglądało. Ale to tak na poprawianie homru.
Dziwczyny! na wszystko jest jakaś rada, udajcie się do apteki lub lekarz pierwszego kontaktu hmm.. dermatolo (?) no własnie nie wiem, ale na pewno jest jakaś przyczyna tej przypadłości i idzie ją wyleczyć
Pozdrawiam.
Troche lałam wode, ale chyba mi jęczmień wyskoczy na oku, a jestem przed 100-dniówką wiec wybaczcie kochane (off topic)
Tak jak mówiłam wczesniej, byłam u lekarza, a nawet 2 -tzn przy okazji poruszylam ten temat I jeden podejrzewał mnie o anemie, przepisal mi tabletki, po których się czułam fatalnie, a następnie skierował na badania, po których okazalo się, że zadnej anemii nie mam Gdy z powrotem poruszylam temat ust, to powiedzial, ze to zapewne na tle nerwowym i uciął temat. A drugi zupelnie zignorowałDlatego staram się znalesć antidotum na własną rekę
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-05, 10:28   #42
angel1980
Raczkowanie
 
Avatar angel1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 380
GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Zauwazylam ze po niektorych pastach do zebow robi sie bialy nalot w okolicach ust,szcegolnie po wybielajacych.Ja na noc uzywam tisane a na codzien avene pomadki i jest ok.
__________________
aangel
angel1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 23:13   #43
szi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 909
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Ja mam coś podobnego czasem po W-F, kiedy chce mi się pić
__________________

szi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 08:44   #44
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

A tez macie tak, ze w domu wam sie to nie robi??
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 18:23   #45
Torque
Raczkowanie
 
Avatar Torque
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 135
GG do Torque
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Cytat:
Napisane przez Nektarynka Pokaż wiadomość
Też czasami coś takiego dostrzegam na swoich ustach. Nie często, ale jednak... i jest to wkurzające. A dodam, że wcale nie nakładam różnych mazideł za dużo. Pojawia się to zwykle po 1-2 h od nałożenia błyszczyka.
Ja też tak mam po nałożeniu błyszczyka, pomadki robi mi się osad na ustach po 1-2 h przestalam używać błyszczyków, szminek i problem zniknął. A ja chcę malowac usta czy są jakieś dobre pomadki po których nie będzie osadu ?
Torque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 19:59   #46
sloncee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Frankfurt/Main
Wiadomości: 2 221
GG do sloncee Wyślij wiadomość przez MSN do sloncee Send a message via Skype™ to sloncee
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Cytat:
Napisane przez maaadi Pokaż wiadomość
Mnie takze to meczy ale zauwazylam ze w 2 przypadkach : jak mam bardzo suche usta i naloze na nie pomadke ochronna, to po jakims czasie sie "zwalkuje", lub jak mam pomadke (blyszczyk) na ustach i za duzo gadam
a peelingi pomagaja, przynajmniej na jakis czas
pozdrawiam
Też mam w takich sytuacjach

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Dokladnie...wyglada to jak wscieklizna..Ale jak siedze w domu to mi sie nie robi, tylko jak ide wsrod ludzi...To juz mogloby byc odwrotnie
No w domu też mi się nie robi

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
A jakie balsamy/ blyszczyki uzywasz?
Zauwazylam, ze jak pije duzo wody, to jakby mniej mi sie to robi, ale chyba w stresujacych sytuacjach i kiedy fizycznie jestem wyczrpana ( tzn po cwiczeniach itp) robi mi sie sucho w ustach i wtedy pojawia sie to COS. U mnie to bedzie gesta slina no i czasem zwazone balsamy, bo blyszczykow nie uzywam, bo jeszcze gorzej jest.
A może coś w tym jest, bo ja po wfie to mam

Cytat:
Napisane przez szi Pokaż wiadomość
Ja mam coś podobnego czasem po W-F, kiedy chce mi się pić
To tak jak ja..

Dziewczyny, nie wiem skąd dokładnie to białe się robi.. Ja mam to raczej rzadko, ale to brzydko wygląda Używam pomadki ochronnej Bebe. Po jakimś czasie pojawia się ten nalot.. może ma coś wspólnego z tym pasta do zębów?
__________________



''Dreszcz najsłodszy, że pragnę i razem się boję! ''

L.Staff
sloncee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 08:34   #47
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Cytat:
Napisane przez sloncee Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiem skąd dokładnie to białe się robi.. Ja mam to raczej rzadko, ale to brzydko wygląda Używam pomadki ochronnej Bebe. Po jakimś czasie pojawia się ten nalot.. może ma coś wspólnego z tym pasta do zębów?
Tak jak dziewczyny pisały pomaga używanie pasty bez sody np Elmex czy biedronkowy odpowiednik tej pasty( polecam )
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 15:36   #48
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Dziewczyny czy znalazlyscie jakies szminki/balsamy/byszczyki po ktrorych nie macie tego bialego paskudstwa?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 11:40   #49
ewelajnaaa
Raczkowanie
 
Avatar ewelajnaaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 106
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

mam to samo,.
tyle, że w kącikach ust.
i to jst szczególnie nasilające się jak dużo mówię - a ja zawsze totalnie dużo mówię, więc jest problem.

nie wiem co może pomóc.
w sumie to myślałam zawsze, że to tylko ja tak mam, ale jeżeli wy też, to troszkę mi ulżyło
może wypadałoby zapytać Pani Beatki?
ewelajnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-09, 12:07   #50
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Dziewczyny ja mam to samo
I tak jak tu ktoras z Was juz pisala - nie tylko na ustach ale takze w jamie ustnej! To jest straszne, taki rozpuszczajacy sie naskorek taki ciagnacy sie - ja mam czasem tego tak duzo ze moge to rekami sciagac z dziasel, z wewnetrznej strony policzkow z ust... blee
Mam strasznie suche usta - musze uzywac albo pomadki albo blyszczyka - a mam to i po tym i po tym... I zawsze rano jak wyjde na dwor...
I moze macie racje... moze to przez paste wybielajaca... Ja zawsze takiej uzywam (albo Blend a Mend albo Blanx)...
Bede sledzic Wasz watek - moze ktoras z Was znajdzie jakis sposob
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 14:05   #51
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Fajnie, że odświeżyłyście ten wątek U mnie to jest, jak juz wczesniej pisalam, slina a nie naskórek i pomaga mi na to ( tzn mniej sie robi ten paskudny nalot) po szmince w płynie z Manhattanu i takiej nowej szmince dwustronnej z Avonu, bo one dosc wysuszają usta
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 09:18   #52
ewelajnaaa
Raczkowanie
 
Avatar ewelajnaaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 106
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

ej bez kitu - ja jak dużo mówię to mi się to tworzy w kącikach ust. ;/
ewelajnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 16:17   #53
gosiatana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 60
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Widzę, że nie jestem sama z tym problemem :/ Mam ten sam problem co wy dziewczyny. I to głównie po tym, jak posmaruję czymś usta (pomadka, błyszczyk), ale nawet jak nic na ustach nie mam. U mnie nalot pojawia się w miejscu złączenia warg i tylko tam. Jest to koszmarnie irytujące Wpadłam na pomysł, żyby posmarować sobie usta kremem z mocznikiem, więc zobaczymy co z tego wyjdzie. Dam znać, jaki efekt z moich dziwnych eksperymentów.
Wierzę, że w końcu nam się uda
__________________


gosiatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 16:33   #54
incia92
Raczkowanie
 
Avatar incia92
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 96
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Nawet niewiecie jak sie ciesze z tego watku omg.. pd zawsze myslalam ze to jedynie ze mna jest cos nie tak :P a tu takie cos - no ehh ja jak zawsze wychodze z domu do szkoly albo nawet na zakupy to robi mi sie taki bialy "paseczek" na gornej i dolnej wardze :/ w domu tego nigdy niemam! Jest to o tyle wkurzajace ze co 5min sprawdzam w lusterku czy mi sie nie zorbilo i zcieram ... to morze prowadzic to jakis zaburzen
Zauwazylam tesh ze jak naloze fluid na buzke i puder to ta biala "linia" jest o wiele grubsza i wtedy niema bata zeby sie nie pojawila
Jesli ktos znalazl na to sposob to bardzo sie ciesze i czekam naopisanie go
incia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 18:05   #55
laktoza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 693
GG do laktoza
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Ja tak czesto mam rano a zawsze jak jestem przeziebiona ale mi pomagaja peelingi i potem grubo kremu nivea na wieczore rano sa te paseczki ale potem przez pare dni jest spokoj.
laktoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 18:17   #56
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Cytat:
Napisane przez incia92 Pokaż wiadomość
Nawet niewiecie jak sie ciesze z tego watku omg.. pd zawsze myslalam ze to jedynie ze mna jest cos nie tak :P a tu takie cos - no ehh ja jak zawsze wychodze z domu do szkoly albo nawet na zakupy to robi mi sie taki bialy "paseczek" na gornej i dolnej wardze :/ w domu tego nigdy niemam! Jest to o tyle wkurzajace ze co 5min sprawdzam w lusterku czy mi sie nie zorbilo i zcieram ... to morze prowadzic to jakis zaburzen
Zauwazylam tesh ze jak naloze fluid na buzke i puder to ta biala "linia" jest o wiele grubsza i wtedy niema bata zeby sie nie pojawila
Jesli ktos znalazl na to sposob to bardzo sie ciesze i czekam naopisanie go
Cytat:
Napisane przez gosiatana Pokaż wiadomość
Widzę, że nie jestem sama z tym problemem :/ Mam ten sam problem co wy dziewczyny. I to głównie po tym, jak posmaruję czymś usta (pomadka, błyszczyk), ale nawet jak nic na ustach nie mam. U mnie nalot pojawia się w miejscu złączenia warg i tylko tam. Jest to koszmarnie irytujące Wpadłam na pomysł, żyby posmarować sobie usta kremem z mocznikiem, więc zobaczymy co z tego wyjdzie. Dam znać, jaki efekt z moich dziwnych eksperymentów.
Wierzę, że w końcu nam się uda
Ja już po mału tracę nadzieje, że można się pozbyć tego problemu. Wygląda to bardzo nieestetycznie. Też mam odruch wycierania ust ręką, a wolalabym tego nie robić, bo wiadomo- nie wiadomo jakie zarazki się ma na dłoniach,a po drugie to niezbyt ładnie wygląda
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 17:52   #57
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

....... odświezam wątek
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 23:16   #58
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

up, up
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 22:42   #59
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Odświeżam wątek Lynn i inne dziewczyny - udało Wam się TEGO pozbyć? bo ten problem coraz bardziej mi przeszkadza w życiu...
Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 22:54   #60
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Cos bialego na ustach- nalot?!

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek Lynn i inne dziewczyny - udało Wam się TEGO pozbyć? bo ten problem coraz bardziej mi przeszkadza w życiu...
Niestety nie a probowalam juz roznych sposobow:
-Carmex
-pomadka Forever Living
-miod na usta
-wazelina na noc
-szczotkowanie ust szczoteczka do zebow
-rezygnacja z blyszczykow, pomadek kolorowych
-tabletki na pobudzenie wydzielania sliny

a problem dalej jest
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-23 00:23:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.