Mam Cieńkie Słabe I łamiące Włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-24, 21:35   #1
BVB
Przyczajenie
 
Avatar BVB
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: M-K
Wiadomości: 28
GG do BVB
Cool

Mam Cieńkie Słabe I łamiące Włosy


CHOLERKA MAM DOSYĆ, ROBIŁAM JUŻ WSZYSTKO....MAM CIEŃKIE WŁOSY DO RAMION-(NIE MOGĘ MIEĆ KRÓTKICH BO MI NIE PASUJĄ), PRÓBOWAŁAM RÓŻNYCH SPOSOBÓW-OD KURACJI U FRYZJERA ZA...MÓJ BOŻE 120 ZŁ, DO TRADYCYJNYCH BABCINYCH SPOSOBÓW. fRYZJERKA POWIEDZIAŁA MI ŻE MAM MAŁO WŁOSÓW A NA DODATEK SĄ CIEŃKIE, GDY TYLKO UŁOŻE SOBIE FAJNĄ FRYZURKĘ, I CHOĆBYM UŻYŁA TONE LAKIERY...PO GODZINIE MAM PROSTE JAK DRUTY, MACIE DZIEWCZYNY JAKIŚ FAJNY SPOSÓB NA TE MOJE NIESZCZĘSNE WŁOSY???
BVB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 21:41   #2
Giemzor
Przyczajenie
 
Avatar Giemzor
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Dębica
Wiadomości: 22
GG do Giemzor
Dot.: Mam Cieńkie Słabe I łamiące Włosy

ja slyszalam ze zoltko od jajka dobrze dziala na wlasnie lamiace sie wlosy... albo dobry tesz jest seboradin (balsam do wlosow), a zreszta w aptece jest duzo takich lekarstw....., no chyba ze nawet takie Tobie nie pomagaja

__________________
der Giemzor
Giemzor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 21:59   #3
Gumka
Raczkowanie
 
Avatar Gumka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Moja Mała Metropolia :)
Wiadomości: 157
GG do Gumka
Dot.: Mam Cieńkie Słabe I łamiące Włosy

ja mam taki sam kłopot... mam tak cieniutkie i delikatne włosy, że fryzjerka powiedziałą, ze nawet ścinanie nożyczkami zniszczy moje wloski. Dlatego końcówki obcinała mi maszynką, która nie szarpie włosów. Ja mam dość podatne włosy, bo loki i fale trzymaja mi się nawet bez lakierów, ale mam włosów wyjątkowo mało i sa bardzo cieniutkie. Fryzjera doradziłą mi, żebym je zafarbowała. staną się "grubsze" i bardziej sztywne. Może też spróbujesz?
Gumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 14:41   #4
niuniaaaa162
Przyczajenie
 
Avatar niuniaaaa162
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 7
Red face Dot.: Mam Cieńkie Słabe I łamiące Włosy

Witam
Sorrki.za.kropki.ale.spac ja.mi.nie.działa.

Mam.problemchodzi.o .to.ze.juz.długo.czas.pro stuje.włosy.prostownica.c eramiczna.i.jakos.od.jaki egos.czasu.zauwazułam.ze. włosy.tak,mi.sie.łamia.ze .mam.coraz.krotsze.a.nies tety.nie.zaporzestane.ich .prostowac.poniewaz.mam.s zope.na.głowie.kazdy.włos ek.w.inna.strone;/
Wiec.chciała.bym.sie.dowi edziec.co.bywłosom.pomogł o.zeby.sie.nie.łamały.tyl ko.wkoncu.urosłyale.wyk luczam.zaprzestanie./prostowani.włosow.chodzi. ojakis.balsam.albo.cos.ta kiego.


POZZdrawiammm
niuniaaaa162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 14:48   #5
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Mam Cieńkie Słabe I łamiące Włosy

maska do wlosow WAX treatment
albo szampon Alpecin na kofeinie- bardzo odzywia i do wlosow cienkich jest sama uzywam
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 15:20   #6
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: Mam Cieńkie Słabe I łamiące Włosy

Brook, może powiesz coś więcej o tym szamponie Alpecin? Bo bardzo mnie zaciekawił??? To jest jakaś seria, czy sam szampon? Naprawdę odżywia włosy??
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 15:52   #7
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Mam Cieńkie Słabe I łamiące Włosy

Dołączam sie do pytanka
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-03, 16:23   #8
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Mam Cieńkie Słabe I łamiące Włosy

Cytat:
Napisane przez Kadunia Pokaż wiadomość
Dołączam sie do pytanka
i ja
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 16:49   #9
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Mam Cieńkie Słabe I łamiące Włosy

ja tez ja tez

z doswiadczenia wiem ze seboradin lotion (pomaranczowy) fajnie dziala na slabe wloski..

ale jest cos jeszcze?!
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 17:31   #10
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Mam Cieńkie Słabe I łamiące Włosy

Cytat:
Napisane przez Ala... Pokaż wiadomość
Brook, może powiesz coś więcej o tym szamponie Alpecin? Bo bardzo mnie zaciekawił??? To jest jakaś seria, czy sam szampon? Naprawdę odżywia włosy??
wiec w Polsce on jest od jakiegos roku ,wczesniej kupowalam go za granica,sa rozne szampony,toniki i chyba odzywki do roznych wlosow , np.szampn Energizer bardzo odzywia wlosy cienkie np i pobudza wlosy do wzrostu
wpiszcie w wyszukiwarke i mozna poczytac wiecej w Galerii Centrum widzilam go w sprzedazy

http://apteka-natolinska.pl/product_...oducts_id=2025

http://esentia.pl/Alpecin_Szampon_z_...sow_p29403.htm
ja jestem z niego zadwolona,wlosy po umyciu sa gestsze ,lepiej sie ukladaja ,czuc ze zyja
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 18:08   #11
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mam Cieńkie Słabe I łamiące Włosy

Może po prostu za bardzo męczysz włosy kosmetykami do stylingu etc. Czasami wystarczy dać im odpocząć.

Poza tym:
1) Zwróć uwagę czym i jak czeszesz włosy. Najlepsze są szczotki z drewna i z włosia. Poza tym nie można ich rozczesywać (do tego szarpiąc) na mokro.

2) Spłukuj szampon i wszelkie odżywki bardzo dokładnie.

3) Dieta to podstawa. Nic nie da odżywanie włosów z zewnątrz, jeśli jesz mało warzyw i owoców i nie przyjmujesz witamin, białka.

4) Środki jakich używasz do stylizowania włosów - ograniczaj ilość i zwróć uwagę na ich jakość.

5) Czasem warto poradzić się dermatologa lub/i farmaceuty w aptece - może lepsze będą dla Ciebie środki apteczne a nie drogeryjne, a przyczyna złego stanu włosów tkwi gdzie indziej (warto się przebadać).

Jeśli spełniasz większość powyższych kryteriów (masz dobrą dietę, nie męczysz włosów, wykluczyłaś problemy zdrowotne) to widać "taka uroda".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-03, 18:41   #12
blekitneoczy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 232
Dot.: Mam Cieńkie Słabe I łamiące Włosy

Ja mam cienkie wlosy ( po mamie) ale zawsze mialam ich pelno i byly geste...do czasu, po nadmiernym wypadaniu teraz mam ich tak malo ze tragedia, tez myslalam zeby sciac te moje cienkie kudly na krotko ale nie lubie krotkich fryzur czuje sie jak chlopak bleee....
blekitneoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 12:53   #13
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Mam Cieńkie Słabe I łamiące Włosy

Moim zdaniem powinnaś BVB pomyśleć po pierwsze o jakichś suplementach witaminowych. Wiadomo, że nie będziesz miała po nich bujnych włosów jak u Julii Roberts, ale zawsze wzmocnisz cebulki od środka. A kosmetyki ktorych uzywasz powinny odbudowywać włos od wewnątrz, czyli ceramidy lub keratyna.

Dodatkowo na wzmocnienie mozna używać toniku do wcierania w skórę głowy, Seboradinu czy skrzypu Farmony.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 21:11   #14
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Mam Cieńkie Słabe I łamiące Włosy

Ja również mam problem z łamaniem i kruszeniem się włosów Nie wiem już co robić, przez lata rozjaśniałam i to na pewno wpłynęło na ich stan, tylko dziwny trafem mam tak tylko z jednej strony! Z jednej strony włosy sa krótsze i o wiele rzadsze niż z drugiej...

Ale co robić teraz? Są jakieś zabiegi, które pomagają zregenerować włosy i powstrzymać ich łamanie?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 12:56   #15
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Mam Cieńkie Słabe I łamiące Włosy

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ja również mam problem z łamaniem i kruszeniem się włosów Nie wiem już co robić, przez lata rozjaśniałam i to na pewno wpłynęło na ich stan, tylko dziwny trafem mam tak tylko z jednej strony! Z jednej strony włosy sa krótsze i o wiele rzadsze niż z drugiej...

Ale co robić teraz? Są jakieś zabiegi, które pomagają zregenerować włosy i powstrzymać ich łamanie?
Masz tak tylko po 1 stronie być może dlatego iż zaczynałas farbowanie własnie od tej strony, potem trzymałaś farbe na włosach równo i strona na której farba była dłużej bardziej ucierpiała... Przynajmniej tak bylo w moim wypadku i włosy pewnego czasu mi sie nie łamały tylko kruszyły jak sie je tylko dotkeło i to równiez było tylko w 1 miejscu. Znowu jestem brunetka i się już nie kruszą tylko łamią i niedługo oszaleję :/ chyba zakupię ten szamopn z kofeiną, widziałam go jedynie na allegro
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.