W³osy !!! Pomocy ! - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesuj± siê dermatologi± lub maj± problemy ze skór±. Masz tr±dzik lub atopowe zapalenie skóry? Do³±cz do nas, pomó¿ sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-03-01, 11:41   #1
myszka1717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 66
Arrow

W³osy !!! Pomocy !


Witam
od jakiego¶ czasu bardzo mi w³osy wypadaj± u¿ywam kamiwazy i biorê witaminy ale poprawy nie widzê . Od tarczycy mi w³osy nie wypadaj± , badania robi³am i wszystko ok . a w³osy dalej wypadaj± . co mo¿ecie poleciæ ma wypadanie w³osów .?
myszka1717 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-01, 12:26   #2
antoda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: W³osy !!! Pomocy !

Cytat:
Napisane przez myszka1717 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam
od jakiego¶ czasu bardzo mi w³osy wypadaj± u¿ywam kamiwazy i biorê witaminy ale poprawy nie widzê . Od tarczycy mi w³osy nie wypadaj± , badania robi³am i wszystko ok . a w³osy dalej wypadaj± . co mo¿ecie poleciæ ma wypadanie w³osów .?
Dobrze ¿e zrobi³a¶ kompletne badania, je¶li jeste¶ zdrowa, to nie ma siê czym martwiæ. W³osy zawsze wypadaj±, a je¶li kto¶ ma gêste i do tego d³ugie, to zawsze bêd± wypadaæ i trzeba siê z tym pogodziæ. Ja w³asnie takie mam, i swego czasu bardzo siê tego ba³am, ³yka³am witaminy, stosowa³am maski, od¿ywki a one i tak wypada³y, wiêc obcina³am na krótko- tak dla kura¿u, co by³o kompletnie bez sensu. Jedyne co mo¿esz zrobiæ to stosowaæ dobrej jako¶ci szampon i od¿ywkê ( maskê), delikatnie rozczesywaæ- ¿eby siê nie ³ama³y.
Ma kto¶ jeszcze dobre rady?
antoda jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-01, 12:27   #3
paulinia18
Zadomowienie
 
Avatar paulinia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 1 889
Dot.: W³osy !!! Pomocy !

ja pije gelacet saszetki, bardzo mi pomog³y.
__________________


w³osy: 98cm

paulinia18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-01, 13:29   #4
myszka1717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 66
Dot.: W³osy !!! Pomocy !

ale nadmiernie mi wypadaj± przy myciu gar¶æ mi wychodzi i pó¼niej jak rozczesuje to druga . .
myszka1717 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-01, 20:45   #5
Inspire
Ku¼nia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 30 455
Dot.: W³osy !!! Pomocy !

Spróbuj wcierek: Seboradinu, ewentualnie kozieradki.
__________________
Recenzujê w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-01, 21:07   #6
rejected_darling
Raczkowanie
 
Avatar rejected_darling
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: bytom / kraków
Wiadomo¶ci: 360
Dot.: W³osy !!! Pomocy !

Tarczyca to jedno, ale problem mo¿e byæ dermatologiczny. Zaka¿enie skóry g³owy czy ³ojotok mog± objawiaæ siê nadmiernym wypadaniem, przy innych objawach s³abo widocznych. Badanie dermatologiczne, a najlepiej trychologiczne z pewno¶ci± to wyka¿e - wtedy zwykle wystarczaj± odpowiednio dobrane kosmetyki (i przej¶cie na pielêgnacjê bezsilikonow±).

Inn± mo¿liwo¶ci± jest niew³a¶ciwa dieta, której skutki na w³osach, paznokciach itp mog± byæ widoczne dopiero kilka tygodni, a nawet miesiêcy pó¼niej. Nie mówie tu nawet o restrykcyjnym odchudzaniu siê. Ja na pierwszym roku studiów przez kilka tygodni ¿ywi³am siê np. g³ównie kanapkami, ry¿em, zupkami z torebki - organizm by³ mocno os³abiony, a w³osy zaczê³y mi lecieæ gar¶ciami prawie 3 miesiace pó¼niej Na szczê¶cie dzieki odpowiedniej pielêgnacji i ¿ywieniu wszystko wróci³o do normy.

Kosmetyków i suplementów, które mog± pomóc z problemem jest mnóstwo, ale bez ustalonej przyczyny mo¿na straciæ du¿o czasu i pieniêdzy na mazid³a, które guzik pomog±
rejected_darling jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-01, 22:13   #7
Milu Milu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 57
Dot.: W³osy !!! Pomocy !

Je¿eli problem jest naprawdê znaczny to najlepszym rozwi±zaniem jest wizyta u trychologa - on zrobi komplekoswe badanie we w³asnym zakresie (to co mo¿e) a pozosta³e zleci Ci (ogólny stan zdrowia, na NFZ wykonasz) i znaj±c przyczynê, mo¿na skutecznie walczyæ z problemem.

rejected_darling - zgadzam siê z ka¿dym s³owem!
Milu Milu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-03-02, 22:28   #8
Pola1974
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 321
Dot.: W³osy !!! Pomocy !

Cytat:
Napisane przez myszka1717 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam
od jakiego¶ czasu bardzo mi w³osy wypadaj± u¿ywam kamiwazy i biorê witaminy ale poprawy nie widzê . Od tarczycy mi w³osy nie wypadaj± , badania robi³am i wszystko ok . a w³osy dalej wypadaj± . co mo¿ecie poleciæ ma wypadanie w³osów .?
To stary i bardzo skuteczny sposób na Twój problem:
2 sto³owe ³y¿ki miodu, 1 ¿ó³tko, pó³ cytryny
wszystko wymieszac i na³o¿yc na g³owê przykryc rêcznikem i trzymac 1 godzinê.

Proponujê równie¿ tabletki o nazwie INNEOV (cena oko³o 90 z³ za 60 tbl.).
INNEOV - Gêsto¶æ w³osów 60 tabletek
Tu masz link do opinii o nim:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=195796

"To pierwszy preparat przeciw wypadaniu w³osów i zwiêkszaj±cy ich gêsto¶æ.

£±czy taurynê + katechiny, które przeciwdzia³aj± os³abieniu cebulki w³osa, aby pobudziæ wzrost grubego i silnego w³osa.

Objêto¶æ w³osów, ich ilo¶æ oraz grubo¶æ tworz± gêsto¶æ w³osów. Cebulka w³osa znajduje siê w centrum ¿ycia w³osa. Otoczona jest delikatna i elastyczn± os³onk± oraz mikronaczyniami dostarczaj±cymi elementy od¿ywcze konieczne do wzrostu grubego, g³adkiego i l¶ni±cego w³osa Pod wp³ywem ro¿nych czynników, os³onka de☠formuje siê, a mikrokr±¿enie spowalnia. W kon☠sekwencji cebulka jest niedo¿ywiona. W³os przedwcze¶nie wypada. Wyrasta cieñszy i bar☠dziej wra¿liwy. Gêsto¶æ w³osów zmniejsza siê.

INNOWACJA: TAURYNA - AMINOKWAS SIARKOWY

Opatentowany sk³adnik naturalny. Tauryna gro☠madzi siê w cebulce w³osa i chroni j± od wewn±trz.

UNIKALNE PO£¡CZENIE: TAURYNA + KATECHINY

Po³±czone z innymi polifenolami katechiny z zielonej herbaty i pestek winogron, bezpo☠¶rednio przyswajalne, pozwalaj± wzmocniæ mikrokr±¿enie odpowiedzialne za transport mikroelementów niezbêdnych do produkcji keratyny w³osa.

SKUTECZNO¦Æ ZAHAMOWANIA WYPADANIA W£OSÓW + ZWIÊKSZENIA OBJÊTO¦CI ZMIERZONA NAUKOWO

Zahamowanie wypadania w³osów u 73% badanych stwierdzone przez dermatologów. Znacz±ca skuteczno¶æ zahamowania wypada☠nia w³osów stwierdzona w badaniach klinicz☠nych wobec placebo i potwierdzona w te¶cie „3 ruchów grzebienia" przeprowadzonym przez dermatologów.

Widoczne zwiêkszenie objêto¶ci w³osów u 72% badanych wed³ug oceny dermatologów.

Stosowanie: 2 tabletki dziennie podczas posi³ku dla lepszego przyswojenia przez minimum 3 mie☠si±ce. Dawka mo¿e zostaæ przyjêta jednorazowo w ci±gu dnia. W przypadku przyjmowania równie¿ ¿elaza, zalecane jest za¿ywanie inneov gêsto¶æ w³osów przynajmniej 3 godziny przed lub po spo¿yciu ¿elaza, aby przyswojenie sk³ad☠ników by³o optymalne".

Edytowane przez Pola1974
Czas edycji: 2013-03-02 o 22:29
Pola1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-02, 23:45   #9
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 113
Dot.: W³osy !!! Pomocy !

Cytat:
Napisane przez myszka1717 Poka¿ wiadomo¶æ
ale nadmiernie mi wypadaj± przy myciu gar¶æ mi wychodzi i pó¼niej jak rozczesuje to druga . .
Mia³am ten sam problem. By³am u dermatologa. Pani poleci³a mi szampon Novoxidyl. Myjê nim w³osy co drugi dzieñ od 3 miesiêcy i naprawdê widzê ogromn± poprawê. Szczegó³owa recenzja dostêpna jest na moim blogu
__________________
http://eweliska.blogspot.com/ Blog o ¿yciu, kosmetykach, korepetycjach z angielskiego, prawie, mojej chorobie, filmach, muzyce. Oto mój eweli¶kowy ¶wiat!
eveliska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-04, 22:08   #10
Pola1974
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 321
Dot.: W³osy !!! Pomocy !

To mo¿e opinie o nim i innych pomocnych sposobach :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=481872&page=2
Pola1974 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-05, 19:32   #11
myszka1717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 66
Dot.: W³osy !!! Pomocy !

Bra³am juz vitapril , mer special , radical w spraju i nic . ! <p³acze>
Nie wiem juz co mam stosowaæ... szampon z vichi mo¿e pomo¿e ale to jest drogie . zastanawiam sie nad ampu³kami ale nie wiem z jakiej firmy .. ju¿ nie wiem co mam robiæ .
myszka1717 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-05, 19:43   #12
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 113
Dot.: W³osy !!! Pomocy !

Cytat:
Napisane przez myszka1717 Poka¿ wiadomo¶æ
Bra³am juz vitapril , mer special , radical w spraju i nic . ! <p³acze>
Nie wiem juz co mam stosowaæ... szampon z vichi mo¿e pomo¿e ale to jest drogie . zastanawiam sie nad ampu³kami ale nie wiem z jakiej firmy .. ju¿ nie wiem co mam robiæ .
Id¼ do dermatologa i niech zleci Ci badanie struktury w³osa skoro nic Ci nie pomaga... Mi pani dermatolog zasugerowa³a takie badanie, ale pomóg³ mi Novoxidyl tak¿e zaniecha³am badania.
__________________
http://eweliska.blogspot.com/ Blog o ¿yciu, kosmetykach, korepetycjach z angielskiego, prawie, mojej chorobie, filmach, muzyce. Oto mój eweli¶kowy ¶wiat!
eveliska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-05, 21:14   #13
mangoo123
Raczkowanie
 
Avatar mangoo123
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 182
Dot.: W³osy !!! Pomocy !

Mo¿e to jednak niew³a¶ciwa dieta? Pijesz kawê i herbatê? Stresujesz siê?


Mia³am problem z nadmiernym wypadaniem w³osów. Ich mycie koñczy³o siê p³aczem, bo wychodzi³y gar¶ciami. Znalaz³am przyczynê i od ponad pó³ roku nie mam z tym problemu
mangoo123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Dermatologia


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:12.