Obagi NU - DERM... Trądzik, blizny... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-28, 09:46   #1
cocobijou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 130

Obagi NU - DERM... Trądzik, blizny...


Drogie Panie,
zmagam się z trądzikiem, cerą mieszaną i problemami, jakie są następstwem tych przypadłości...
Przeglądając strony internetowe, w poszukiwaniu trwałego rozwiązania dręczącego kłopotu, trafiłam na post odnośnie kuracji Obagi NU - DERM. Jest to zestaw kosmetyków amerykańskich, polecany do odnowy skóry. Działa na zasadzie mikrodermabrazji.
Wiem, że amerykańskie specyfki bywają naprawdę niezłe i chciałam zapytać, czy macie jakieś doświadczenia z tym preparatem???
Trudno znaleźć coś konkretnego w internecie - jedynie obcojęzyczne strony
Podaję link do strony, która obrazuje rzekome efekty:

http://www.myheavenlyskin.com/before....asp?cond=Acne

Jeżeli któraś z Pań zna inne preparaty, pomocne na blizny, będę wdzięczna za poradę
Stosowałam Acne-Derm, Cepan, różnorodne peelingi, kwasy owocowe... Nadal jednak nie jestem w pełni usatysfakcjonowana
Każdy z powyższych specyfików jest okey, ale na dłuższą metę brak efektu... A niestety nie stać mnie na drogie terapie w gabinetach kosmetycznych...

Z góry dziękuję i gorąco pozdrawiam
cocobijou

Edytowane przez cocobijou
Czas edycji: 2010-08-29 o 10:44
cocobijou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 10:57   #2
Quenash
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Obagi NU - DERM... Trądzik, blizny...

Stosowałam krem Obagi, kupiony w świetnej cenie na Allegro.
Miałam ten sam problem - blizny po trądziku, a przede wszystkim - koszmarne przebarwienia. Wcześniej używałam Acne Derm i przeróżne preparaty punktowe z różnych półek, wszystkie działały słabo lub na jakiś czas, a niekiedy były męczące w stosowaniu.
No i żaden nie równał się z
Obagi
... Coś w tym jest, że amerykańskie środki bywają dużo lepsze i tutaj się to sprawdza. Co ciekawe, różnicę widać już po pierwszym zastosowaniu, twarz wydaje się być jakby gładsza, jaśniejsza. Podobne efekty zaobserwowała moja bratowa.
Opakowanie, które miało ok 50 g, starczyło mi na 3 miesiące więc cena, za jaką płaciłam na Allegro (chyba 160 zł, a normalnie koszmarnie drogie), jnie była jakoś wygórowana. Blizny mam mniejsze, przebarwienia w zasadzie zniknęły. Dla mnie - sukces ogromny i naprawdę polecam!
Quenash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 20:48   #3
metaxa357
Raczkowanie
 
Avatar metaxa357
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 87
Dot.: Obagi NU - DERM... Trądzik, blizny...

.

Edytowane przez metaxa357
Czas edycji: 2013-11-28 o 13:32
metaxa357 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-04, 21:59   #4
Kasdab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Dot.: Obagi NU - DERM... Trądzik, blizny...

Cytat:
Napisane przez Quenash Pokaż wiadomość
Stosowałam krem Obagi, kupiony w świetnej cenie na Allegro.
Miałam ten sam problem - blizny po trądziku, a przede wszystkim - koszmarne przebarwienia. Wcześniej używałam Acne Derm i przeróżne preparaty punktowe z różnych półek, wszystkie działały słabo lub na jakiś czas, a niekiedy były męczące w stosowaniu.
No i żaden nie równał się z
Obagi
... Coś w tym jest, że amerykańskie środki bywają dużo lepsze i tutaj się to sprawdza. Co ciekawe, różnicę widać już po pierwszym zastosowaniu, twarz wydaje się być jakby gładsza, jaśniejsza. Podobne efekty zaobserwowała moja bratowa.
Opakowanie, które miało ok 50 g, starczyło mi na 3 miesiące więc cena, za jaką płaciłam na Allegro (chyba 160 zł, a normalnie koszmarnie drogie), jnie była jakoś wygórowana. Blizny mam mniejsze, przebarwienia w zasadzie zniknęły. Dla mnie - sukces ogromny i naprawdę polecam!
Ja też jestem zachwycona kosmetykami Obagi. Weszlam własnie na forum, żeby sprawdzić, co na ich temat sądzą inne użytkowniczki i widzę, że ta marka ma wiele pozytywnych opinii ;-)
Kasdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 20:07   #5
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Obagi NU - DERM... Trądzik, blizny...

A mi sie wydaje ze na tradzik i blizny lepsze sa peelingi raczej niz system nu-derm. Obagi nu-derm ma za zadanie usuwac przebarwienia....
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-01 21:07:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:26.