szkolenia ISO - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-18, 22:01   #1
Trista
Rozeznanie
 
Avatar Trista
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 775

szkolenia ISO


Pytanie brzmi: czy warto?
np to: ISO 9001:2008
to opis:
"Auditor Wewnętrzny Systemu Zarządzania Jakością wg ISO
9001:2008"

Szkolenie kończy się egzaminem. Po zaliczonym egzaminie otrzymuje
się zaświadczenie z międzynarodowej jednostki certyfikującej
Germanischer Lloyd Industrial Services Sp. z o.o. Istnieje również
możliwość wystawienia certyfikatu w języku angielskim."

czy ktos byl i wie jak wyglada egzamin na takim szkoleniu ?
__________________
***Nie umiem Cię pocieszyć kiedy patrzysz w przeszłość
Ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć w deszczu z Tobą***
Trista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 09:03   #2
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: szkolenia ISO

byłam. w poprzedniej firmie prócz mojego normalnego stanowiska miałam powyższy zaszczyt bycia auditorem. Szkolenie miałam, egzamin miałam. Egzamin jest debilnie łatwy, szkolenie przydało mi się tylko i wyłącznie do robienia audytów w ex pracy. Zawód mam zupełnie z tym nie związany, tak więc, nie powiem aby mi się przydało to w przyszłości.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 09:23   #3
natalka_rulez
Raczkowanie
 
Avatar natalka_rulez
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kaś ze śląska :) <B-B , Cz-Dz>
Wiadomości: 338
Dot.: szkolenia ISO

ja byłam półtora roku temu na szkoleniu z zakresu Systemu Zarządzania Jakością wg Normy PN-EN ISO 9001:2001 i wciąż czekam na drugi stopień - czyli to o czym piszesz.
To szkolenie na którym ja byłam nie kończyło się egzaminem. Ogólnie nawet ciekawe, sporo praktycznych i przydatnych informacji, mnóstwo rzeczy przydało mi się później na studiach (studiuję zarządzanie i marketing). To szkolenie było organizowane przez uczelnie, więc nie było tak strasznie drogie i obiecali że będzie ta druga część na jesień, później że na wiosnę, później przekładali to na kolejną jesień no i do dziś tego nie zorganizowali, a bardzo chciałabym na to iść.
Dlaczego? Bo interesuję się sprawami związanymi z ISO i auditem, być może chciałabym znaleźć pracę w tym kierunku.
Dlatego też uważam że jeśli nie interesujesz się takimi zagadnieniami to trochę szkoda czasu a przede wszystkim kasy na takie szkolenie.
__________________
Milion żyraf... narysuj i dołącz swoją

http://www.onemilliongiraffes.com/

Edytowane przez natalka_rulez
Czas edycji: 2009-11-19 o 09:26
natalka_rulez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 11:21   #4
Trista
Rozeznanie
 
Avatar Trista
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 775
Dot.: szkolenia ISO

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
byłam. w poprzedniej firmie prócz mojego normalnego stanowiska miałam powyższy zaszczyt bycia auditorem. Szkolenie miałam, egzamin miałam. Egzamin jest debilnie łatwy, szkolenie przydało mi się tylko i wyłącznie do robienia audytów w ex pracy. Zawód mam zupełnie z tym nie związany, tak więc, nie powiem aby mi się przydało to w przyszłości.
a moge wiedziec na jakim stanowisku pracujesz?

Cytat:
Napisane przez natalka_rulez Pokaż wiadomość
ja byłam półtora roku temu na szkoleniu z zakresu Systemu Zarządzania Jakością wg Normy PN-EN ISO 9001:2001 i wciąż czekam na drugi stopień - czyli to o czym piszesz.
To szkolenie na którym ja byłam nie kończyło się egzaminem. Ogólnie nawet ciekawe, sporo praktycznych i przydatnych informacji, mnóstwo rzeczy przydało mi się później na studiach (studiuję zarządzanie i marketing). To szkolenie było organizowane przez uczelnie, więc nie było tak strasznie drogie i obiecali że będzie ta druga część na jesień, później że na wiosnę, później przekładali to na kolejną jesień no i do dziś tego nie zorganizowali, a bardzo chciałabym na to iść.
Dlaczego? Bo interesuję się sprawami związanymi z ISO i auditem, być może chciałabym znaleźć pracę w tym kierunku.
Dlatego też uważam że jeśli nie interesujesz się takimi zagadnieniami to trochę szkoda czasu a przede wszystkim kasy na takie szkolenie.
No właśnie nie wiem, czy mi takie szoklenie przyda sie w pracy. Interesowac to sie interesuje takimi rzeczami, ale nie wiem jak to sie bedzie mialo do mojego przyszlego zawodu czyli do technologa chemicznego, czyli praca w labolatorium, budowa nowych instalacji produkcyjnych.
U mnie na uczelni takie szkolenie kosztuje 350 zl. I nie wiem, czy sie skusic czy nie :/
__________________
***Nie umiem Cię pocieszyć kiedy patrzysz w przeszłość
Ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć w deszczu z Tobą***

Edytowane przez Trista
Czas edycji: 2009-11-19 o 11:23
Trista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 21:15   #5
irmanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: szkolenia ISO

Ja byłam na takim szkoleniu. Weekendowo, a więc szybciutko. Nic trudnego. Nie pamiętam kto organizował, ale chyba TÜV SÜD . Jako studentka miałam sporą zniżkę, wszystkie materiały były w cenie. Generalnie nie żałuję, choć nieco cieżko było wstać tak rano w weekend
irmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 23:00   #6
trylinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: szkolenia ISO

Również byłam na tym szkoleniu jakieś pół roku temu. Sympatyczny, doświadczony wykładowca. TUV SUD wie kogo zatrudnia
trylinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 09:24   #7
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: szkolenia ISO

trylinka i irmanka, ostrzeżenie leci za rozmowę między osobą.
Temat tymczasowo zamykam, ktoś będzie miał coś ciekawego do dodania, proszę o kontakt nw PW
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-01 10:24:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.