Kuchenne rewolucje Magdy Gessler - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-21, 12:10   #2101
Gloria100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 373
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Gar na gazie, Głogówek.

Nie podoba mi się nowy wystrój lokalu. Kolor żółty na ścianach za mocny. A te wiszące garnki na ścianach to ani ładne ani praktyczne. A jedzenie w garnkach, rondelkach niewygodne i dla gości i dla personelu.
Ani nie widzę sensu dodawania do takiego rondelka z zupą całej rośliny cebuli jako dekoracji.
Podobnie jak długiego szczypioru do tych kanapek z jajkiem na prezentację.
Przecież tego raczej nikt nie zje w całości, jest to marnowanie jedzenia. Można pokroić, posypać po wierzchu.
Nie oglądałam wszystkich odcinków ale to chyba pierwszy raz jak Magda ubiera właścicielkę, daje jej prezent w postaci bluzki.
Gloria100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 13:20   #2102
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Mnie tylko irytuje wyrywanie słów z kontekstu i tworzenie plotek. Mam na myśli to, że po programie na jednym z portali plotkarskich pojawił się artykuł, że Magda powiedziała do właścicielki, że jest gruba. Co było nieprawdą, zwróciła uwagę na jej strój kompletnie nie dostosowany do figury. Bo faktycznie ta przykrótka opieta bluzka była okropna!

Same rewolucje, według mnie ok. Tam są potencjalni klienci, cała masa facetów w pracy. Wiele razy podkreślone było, że nie chodzą tam bo wiecznie zamknięte. Nie wiem czy ta dziewczyna to udźwignie. Według mnie nie nadaje się do biznesu. Druga sprawa to sprawy prywatne mimo wszystko nie powinny aż tak przekładać się na pracę.. Nie jest to pierwszy raz. To troche dziecinne - mam doła i nie otwieram dziś knajpy, albo otworze za x godzin jak się wyśpie. W takich sytuacjach można przynajmniej zatrudnić menagera, który tego przypilnuje.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 14:35   #2103
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Magda Gessler miała rację. Ta Kasia na początku była ubrana tak, że odbierało apetyt. Przecież dla grubszych osób też są w sklepach fajne ciuchy. Trzeba tylko dobrze poszukać. To nie te czasy, kiedy osoba "plus size" mogła założyć jedynie jakiś bezkształtny worek. A właściciel/-ka to wizytówka restauracji.

A tak BTW, to wydaje mi się, że Kasia tego nie udźwignie. Fakt, powrót Magdy Gessler okazał się sukcesem, ale podejrzewam, że wystarczy jeden gorszy dzień właścicielki i wszystko wróci na dawne tory.
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 16:16   #2104
Gloria100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 373
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Kasia pewnie ubierała się w to w co weszła.
Dla młodych dziewczyn o takiej tuszy i budowie jak ona to za bardzo nie ma ciekawych ubrań, zwłaszcza na dół ciała. Jedynie leginsy, spodnie dresowe na gumce z rozciągliwego materiału.

Może jej pomoże ten chłopak, chyba Mateusz który jest jej zastępcą.
Potencjał jest, klientów nie powinno zabraknąć.
Gloria100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-22, 07:05   #2105
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez Gloria100 Pokaż wiadomość
Kasia pewnie ubierała się w to w co weszła.
Dla młodych dziewczyn o takiej tuszy i budowie jak ona to za bardzo nie ma ciekawych ubrań, zwłaszcza na dół ciała. Jedynie leginsy, spodnie dresowe na gumce z rozciągliwego materiału.

Może jej pomoże ten chłopak, chyba Mateusz który jest jej zastępcą.
Potencjał jest, klientów nie powinno zabraknąć.
Uwierz, są ubrania fajne dla młodych osób w takim rozmierze. Są sklepy Kappalh, C&A, Kik, allegro, grupy na facebooku gdzie jest peeełno ubrań w dużych rozmiarach dla młodych osób. Bez problemu można kupić jeansy czy inne spodnie. To już nie te czasy, że ciężko znaleźć większy rozmiar, a jeśli już jest to tylko w fasonie i wzorze "babciowym".
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-22, 07:31   #2106
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Jakoś MG znalazła ładne ciuchy w jej rozmiarze. Na pewno nie wzięła ich od swojej stylistki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-22, 10:16   #2107
Malparida
Rozeznanie
 
Avatar Malparida
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 519
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Nudny odcinek z tym dancujacym Mateuszem i jego mama...
Malparida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-22, 21:34   #2108
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

A mnie się odcinek bardzo podobał. Dziewczyna po przemianie (w tej bluzce w groszki i białych spodniach) wyglądała prześlicznie, naprawdę to był krok w dobrą stronę

No i po dzisiejszym odcinku ciągle mam ochotę na kanapkę z jajkiem i gulasz Szkoda, że nie mogę odwiedzić tej restauracji.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-28, 10:14   #2109
Gloria100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 373
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Gospoda Jagoda Ostrowiec Świetokrzyski.

Bardzo mi się podoba nowy wygląd lokalu, piękny, zielony kolor boazerii i zdjęcia jagód. Apetycznie to wygląda.

A z treści programu to nie podobały mi się pretensje Magdy, że właścicielka za dużo przebywa w lokalu, za bardzo dba o czystość, że wymaga czystości od pracowników.

A już karygodne i obrzydliwe jest siadanie na blatach roboczych w kuchni i na stoliku.
Gloria100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-28, 17:46   #2110
panistrusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 460
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez Gloria100 Pokaż wiadomość
Gospoda Jagoda Ostrowiec Świetokrzyski.

Bardzo mi się podoba nowy wygląd lokalu, piękny, zielony kolor boazerii i zdjęcia jagód. Apetycznie to wygląda.

A z treści programu to nie podobały mi się pretensje Magdy, że właścicielka za dużo przebywa w lokalu, za bardzo dba o czystość, że wymaga czystości od pracowników.

A już karygodne i obrzydliwe jest siadanie na blatach roboczych w kuchni i na stoliku.
To siadanie to było przecież po to, żeby właścicielkę trochę z jej kompulsywnego czyszczenia (OCD) wytrącić. Przecież ona kazała trzy razy flaczki zagotowywać i płukać, bo inaczej... pachniały flaczkami!
panistrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-28, 18:09   #2111
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Poza tym to nie jest normalne siedzieć od 4 do 23 w robocie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-28, 23:53   #2112
Gloria100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 373
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Jako konsument byłabym zniesmaczona gdyby zobaczyła, że na blacie gdzie przygotowano jedzenie dla mnie wcześniej siedziała jakaś doopa choćby obleczona w majtki i spodnie.
Gloria100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-29, 09:11   #2113
panistrusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 460
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez Gloria100 Pokaż wiadomość
Jako konsument byłabym zniesmaczona gdyby zobaczyła, że na blacie gdzie przygotowano jedzenie dla mnie wcześniej siedziała jakaś doopa choćby obleczona w majtki i spodnie.
No to ciesz się, że tak mało wiesz Pomyśl, że ci ludzie zachowują się tak pomimo tego, że wiedzą, że obserwują ich kamery: brud, pajęczyny, pleśń, gotowanie na podlodze, siadanie na blatach, podcieranie ręką nosa. I tylko wyobraź sobie, co się dzieje w piekarniach przemysłowych (picie po nocach, palenie fajek, ogólnie pracują tam tacy, co do żadnej innej roboty się nie nadawali, sensem ich życia jest kibolowanie, więc nie masz pojęcia, co wrzucają do lewackich/pedalskich chlebów fit z otrębami), o tym z czego robi się kiełbaski, to już nie raz w uwagach i innych sprawach dla reporterów widzieliśmy.
panistrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 10:26   #2114
Malparida
Rozeznanie
 
Avatar Malparida
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 519
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Wlasnie obejrzalam ten odcinek ze Swarzedza, jestem w szoku!!!

Kobieta doswiadczona przez zycie, uciekla przed maltretujacym ja mezem, straszne. A potem okazuje sie, ze to typowa modliszka, owinela sobie nowego faceta wokol palca, ktory spelnia jej zachcianki, a ona robiac wszystko zle nie potrafi przyjac tego do wiadomosci... Rujnuje cala rewolucje i tym samym niweczy mozliwosci swojego przyszlego meza na swietny biznes i odbicie sie od dna. Do wszystkiego podchodzi trzesac rekoma i placzac, typowe dla takich emocjonalnych szantazystek. A potem? Coz, Gessler wygnana na zbity pysk (DOSLOWNIE) z restauracji, ktora zdazyla juz zostac odnowiona i wyremontowana, a kanjpka dziala sobie dalej w nowym wnetrzu, czerpiac korzysci z dobr materialnych jakie dal program i probujac odeprzec naplywajaca zewszad krytyke na pania "kucharke", co gotowac NIE POTRAFI. I jakby tej podlosci ze strony pani Katarzyny nie bylo dosc, lokal zostal juz wystawiony na sprzedaz...
Malparida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 10:37   #2115
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Dziwna kobieta, nie rozumiem toku myślenia.

Ale przychodzę z czym innym, nie macie czasami wrażenia oglądając odcinek, że ma być kolejny dzień rewolucji, a to ciągle noc? Chyba, że zaczynają mega wcześnie rano
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 10:46   #2116
Aanicaa
Raczkowanie
 
Avatar Aanicaa
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 118
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Ja uważam, że program zamiast skupiać się na kuchennych rewolucjach to coraz bardziej skupia się na życiowych problemach i dramatach uczestników, straciło to swój urok.
Aanicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 10:55   #2117
killa_1995
Przyczajenie
 
Avatar killa_1995
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 9
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez Aanicaa Pokaż wiadomość
Ja uważam, że program zamiast skupiać się na kuchennych rewolucjach to coraz bardziej skupia się na życiowych problemach i dramatach uczestników, straciło to swój urok.
zgadzam się w stu procentach, ale tak własnie działa TVN. każdy program opiera się na ludzkich tragediach i dramacie, bo to właśnie przyciąga widzów.
killa_1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 13:35   #2118
Malparida
Rozeznanie
 
Avatar Malparida
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 519
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

To prawda, ze w wielu odcinkach Gesslerova pojawia sie w knajpie o ciemku, po zmroku... Tylko czwartego dnia zwykle zjawia sie za dnia.

Ja wlasnie obejrzalam ten odcinek z ta Chinka Czikulinka, fajna babka, ale ten jej leniwy kucharz... Matko, on jej zniszczy te restauracje!!!
Malparida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-16, 22:17   #2119
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez Malparida Pokaż wiadomość
Wlasnie obejrzalam ten odcinek ze Swarzedza, jestem w szoku!!!

Kobieta doswiadczona przez zycie, uciekla przed maltretujacym ja mezem, straszne. A potem okazuje sie, ze to typowa modliszka, owinela sobie nowego faceta wokol palca, ktory spelnia jej zachcianki, a ona robiac wszystko zle nie potrafi przyjac tego do wiadomosci... Rujnuje cala rewolucje i tym samym niweczy mozliwosci swojego przyszlego meza na swietny biznes i odbicie sie od dna. Do wszystkiego podchodzi trzesac rekoma i placzac, typowe dla takich emocjonalnych szantazystek. A potem? Coz, Gessler wygnana na zbity pysk (DOSLOWNIE) z restauracji, ktora zdazyla juz zostac odnowiona i wyremontowana, a kanjpka dziala sobie dalej w nowym wnetrzu, czerpiac korzysci z dobr materialnych jakie dal program i probujac odeprzec naplywajaca zewszad krytyke na pania "kucharke", co gotowac NIE POTRAFI. I jakby tej podlosci ze strony pani Katarzyny nie bylo dosc, lokal zostal juz wystawiony na sprzedaz...
Właśnie obejrzałam ten odcinek
Kobieta się trzęsie na samą myśl o rewolucji.
Zostaje jeden dzień do kolacji, a ona robi aferę, że jednak nie chce rewolucji. Po czym jak mała dziewczynka prawie, że tupie nóżką, bo ona chce iść do domu, a narzeczony rozmawia z Magdą Gessler (jakby sama nie mogła iść).
Nie powiedziałabym, że ta kobieta jest stabilna emocjonalnie.

Moim zdaniem, ona zrobiła to z zazdrości.
Bała się krytyki, bała się bycia gorszą od innych.
Narzeczony piecze wyborne ciasta, kelner jest świetnym kucharzem.
Wyszło, że ona nic nie potrafi, więc postanowiła zakończyć rewolucję.
Zapewne nadal jest tam szefem kuchni i udaje dobrego kucharza, korzystając z rewolucyjnego wystroju i nazwy.
Narzeczony zrobił z siebie głupka i pantofla na oczach całej Polski

Edytowane przez Iska00
Czas edycji: 2017-08-16 o 22:19
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-17, 03:39   #2120
panistrusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 460
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez killa_1995 Pokaż wiadomość
zgadzam się w stu procentach, ale tak własnie działa TVN. każdy program opiera się na ludzkich tragediach i dramacie, bo to właśnie przyciąga widzów.
TVN? Która stacja tak nie działa? A przede wszystkim, podziękuj widzom. Choćby w tym wątku: ile jest dyskusji o jedzeniu, menu, produktach, stylu zarządzania, a ile o relacjach rodzinnych, co kto powiedział, w co, kto był ubrany i jakie miał paznokcie.
panistrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 12:52   #2121
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Dziwie sie, ze bedzie nastepny sezon. Ciekawa jestem, czy jeszcze znajda sie ciekawe restauracje do uratowania.
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 16:32   #2122
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;7662815 6]Dziwie sie, ze bedzie nastepny sezon. Ciekawa jestem, czy jeszcze znajda sie ciekawe restauracje do uratowania.[/QUOTE]

Ciagle powstają nowe restauracje. Nie wszystkie dobrze prosperują, więc akurat o to nie musimy się martwić
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 19:36   #2123
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

A ja się nie dziwię. Skoro jest mnóstwo nowych restauracji, a program nadal ma ogromną oglądalność, to po co ściągać go z anteny...?
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 19:40   #2124
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Niestety restauracji i knajpek z jedzeniem do naprawy jest cała masa Poza tym jest oglądalność i są zgłoszenia no to się kręci. Za dużo jednak teraz w tym programie problemów rodzinnych i ich rozwiązywania, niemniej jednak oglądalnośc musi mieć.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 19:46   #2125
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Niestety restauracji i knajpek z jedzeniem do naprawy jest cała masa Poza tym jest oglądalność i są zgłoszenia no to się kręci. Za dużo jednak teraz w tym programie problemów rodzinnych i ich rozwiązywania, niemniej jednak oglądalnośc musi mieć.
No wlasnie ja w poprzednym sezonie slyszalam, ze ekipa kuchennych rewolucji sama werbuje restauracje, bo jest za malo zgloszen...
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-30, 20:45   #2126
Malparida
Rozeznanie
 
Avatar Malparida
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 519
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Rozne sa opinie na ta temat... W kazdym badz razie, mnie cieszy, ze kreca i niech to robia do konca swiata i o jeden dzien dluzej. Lubie te dramaty w kuchni, te lamenty i placze bo zupa byla za slona, hehe.
Malparida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-15, 00:31   #2127
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Restauracja "Modra" w Tarnowskich Górach - czy tylko mnie szefowa kuchni wydała się intrygantką przekonaną o swej zayebistości? I ta akcja ze (zwolnioną niby) kelnerką, "zrób smutną minę"
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-15, 03:04   #2128
panistrusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 460
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Restauracja "Modra" w Tarnowskich Górach - czy tylko mnie szefowa kuchni wydała się intrygantką przekonaną o swej zayebistości? I ta akcja ze (zwolnioną niby) kelnerką, "zrób smutną minę"

Wszystkim im tam się aż z uszu kurzyło, łącznie z Magdą Gessler.

Właściciel się do kelnerowania wyrywa, choć umiejętności interpersonalnych nie ma żadnych. Właścicielka w sumie nie wiadomo po co Kuchenne Rewolucje zaprosiła. Załoga to kopciuszki wodzone za nos przez dwie wystrojone pannice, które niby to takie sprytne, a w obecności kamer jedna drugą instruuje, jak oszukiwać (i nikt Magdzie tego nie przekazuje!) I jeszcze kucharki się na wizji chwalą tym, że palą papierosy w pracy!
panistrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-15, 19:56   #2129
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Nie wiem o co chodziło w tym odcinku, ale totalnie odechciało mi się go oglądać. Zamiast o jedzeniu było o niczym. Jakbym miała takich współpracowników jak ta szefowa kuchni i ta "biedna" kelnerka to bym uciekała jak najdalej. Toksyczny klimat, toksyczny odcinek.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-16, 13:00   #2130
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Kuchenne rewolucje Magdy Gessler

Cytat:
Napisane przez panistrusia Pokaż wiadomość
Wszystkim im tam się aż z uszu kurzyło, łącznie z Magdą Gessler
W którym momencie?
Cytat:
I jeszcze kucharki się na wizji chwalą tym, że palą papierosy w pracy!
W co drugim odcinku kamera pokazuje załogę, zazwyczaj gdzieś przy tylnym wyjściu z kuchni, z fajką
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-10 19:23:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:52.