paznokcie zelowe i wlasne ! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-11, 18:50   #31
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: paznokcie zelowe i wlasne !

O przedłużone paznokcie należy odpowiednio dbać. Trzeba pamiętać żeby je dobrze nawilżać, najlepiej zaopatrzyć się w oliwkę i wcierać w spód pazurka. Wtedy mamy pewność że paznokieć będzie elastyczny i nawilżony. Jeśli jednak taka pielęgnacja nie będzie stosowana to może tak się stać że po zdjęciu masy paznokcie będą łamliwe.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 09:17   #32
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: paznokcie zelowe i wlasne !

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Weronika ale to jest standard. Do mnie jak dzwonią klientki (nowe) to dzwonią żeby się umówić na tipsy, ja dla nich jestem kosmetyczką a tipsy na formie się gorzej trzymają niż tipsy na tipsie. Pojąć przedłużanie na formie to czarna magia, a jak czują akryl to najchętniej by wezwały antyterrorystów.
To zawdzięczamy niedouczonym tipsiarom, a niedouczone tipsiary zawdzięczamy paniom, którym nie przeszkadzają łopaty, przepiłowana płytka, góry doliny i fale dunaju i french jak od linijki.
Byli, wiem, że to standard.... walczę z tym półtora roku i czasami nerwy siadają- ciągle pod górę... A zanim wychowa się społeczeństwo- szczególnie to mało miasteczkowe to miną wieki i to mnie przerasta

Jak głupia powtarzam te same mantry, wierząc ze ktoś w koncu pojmie o co chodzi, ale wszyscy robią oczy jak 5zł i machają reką.... No szlak człowieka moze trafic i tyle

Dobra koniec offa, bo nas tu zaraz pojadą- a co jak co, na wizażu za pazurki to bym oberwać nie chciała... wystarczą baty w rzeczywistości
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 16:11   #33
pegggy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: paznokcie zelowe i wlasne !

Dobrze nałożone żele nie powinny zniszczyć płytki paznokcia. Jeśli stylistka źle przygotuje płytkę, uszkodzi macierz lub w sposób nieprawidłowy zdjemie tipsy to faktycznie płtyka może pozostawiać wiele do życzenia. Jednakże same żele nie szkodza płytce. Obecnie na rynku są takie takie kleje które nie ingerują w płytke i nie ukadzaja jej, może to jedynie zrobic nieprofesjonalna stylistka.
pegggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.