Chcę się zmienić... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-17, 15:37   #1
ciniminis
Przyczajenie
 
Avatar ciniminis
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5
Unhappy

Chcę się zmienić...


Hej

Ostatnio uważam się za brzydką, mam straszne kompleksy.. Chciałabym coś w sobie zmienić Dlatego zwracam się do Was po radę:P
Moim największym problemem jest to, że mam prawie 16 lat, a wszyscy dają mi o wiele mniej :\ Dlatego chciałabym coś w sobie zmienić, by wyglądać na starszą.

Drugą sprawą są włosy; nie byłam u fryzjera od dwóch lat, nawet nie podcinałam końcówek, bo jakoś mi się nie rozdwajają ani nic.. Ale moja fryzura już dawno mi się znudziła;/ zastanawiałam się nad wyprostowaniem włosów, nad grzywką na skos... i sama już nie wiem, co mam z nimi zrobić
Dlatego proszę Was o radę co mogłabym w sobie jeszcze zmienić???...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja2.JPG (23,4 KB, 407 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (19,6 KB, 407 załadowań)
ciniminis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 15:47   #2
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: Chcę się zmienić...

uwazam ze jestes bardzo ladna dziewczyna. Mysle ze powinnas podciac wloski, ale nie za duza tak ze 3-4 cm, wycieniowac fajnie na calej dlugosci, ladnie ci sie podkrecaja, kolorek bym zostawila mnie sie podoba
Pozdrawiam cie!
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 17:22   #3
alutka7777
Raczkowanie
 
Avatar alutka7777
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 83
Dot.: Chcę się zmienić...

hej moim zdaniem cienowanie byłoby dobrym pomyslem
alutka7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 18:56   #4
Cyzia
Raczkowanie
 
Avatar Cyzia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Luboń
Wiadomości: 52
GG do Cyzia
Dot.: Chcę się zmienić...

moim zdaniem dosyc mocne pocieniowanie nie na dlugosc tylko tak jakby warstwami i grzywka na bok tez nie bylam u fryzjera od 2 lat i ide za 2 dni..zobaczymy co mi zrobi xD bo tez mam dlugi wlosy tylko ze proste..
Cyzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 21:03   #5
Kordian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Dot.: Chcę się zmienić...

Jak dla mnie problemem nie jest Twój wygląd, ale to jak się z sobą czujesz. Jak polubisz siebie, inni zaczną Cię inaczej odbierać, jest to całkowicie naturalne. Uśmiechnij się i ogólnie ciesz życiem. Na zdjęciach wyszłaś na przygnębioną. Według mnie minimalne przeróbki i będzie spoko.
Kordian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 21:24   #6
DAVIDKA
Raczkowanie
 
Avatar DAVIDKA
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Paryz
Wiadomości: 439
Dot.: Chcę się zmienić...

Jestes sliczna mloda kobieta ( wiem co pisze ,nie jedno juz w zyciu widzialam )
Jak juz tak bardzo chcesz sie" postarzyc ", to kup sobie jakas fajna marynarke , buciki na lekkim obcasiku ( tzw kaczuszki )
Wlosy mozesz pocieniowac i obciac z dlugosci , i co najwyzej blyszczyk na usta i maskara to wszystko .
__________________
Zycie jest wyzwaniem , podejmij je
DAVIDKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 23:35   #7
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Chcę się zmienić...

tak samo jak poprzedniczki uwazam ze jestes sliczna mloda dziewczyna..i nie widze sensu w postarzaniu sie...jeszcze zoabczysz ze bedziesz potem jeczala ze mowia ze stara jestes.. hehe...ale z wloskami dobry pomysl... cieniowanie i grzywka...kolor jest dobry ladnie Ci w nim

pozdr
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-21, 00:57   #8
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Chcę się zmienić...

podobnie jak ktoś powyżej w kwestii fryzury proponowałabym wycieniować je (włosy ci ładnie falują, więc niewielki nakładem sił uzyskasz co dzień naturalną fryzurkę) i zafundować sobie skośną grzywkę (broń boże nie ścinaj jej na równo, bo masz kwadratową twarz, a to moim zdaniem dobrze nie wygląda).

jeśli chcesz wyglądać trochę poważniej pobaw się makijażem, tylko delikatnie, bo młodym dziewczynom grube kreski czy mocne wyróżowanie absolutnie nie pasuje. pokombinuj trochę, może z jakiś brzoskwiniowy cień z błyszczącymi drobinkami albo jasno-szara kredka? jeśli sama nie masz wyczucia albo przekonania czy coś tobie pasuje, udaj się do profesjonalnej wizażystki - ona podpowie ci coś odpowiedniego do wieku, typu urody, okazji.
z czasem spoważniejesz sama, postarzysz się też, a póki co ciesz się ślicznym kolorem włosów i ładną buzią.
przede wszystkim - pokochaj siebie!
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 12:27   #9
marlenawitek
Przyczajenie
 
Avatar marlenawitek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 4
Send a message via Skype™ to marlenawitek
Dot.: Chcę się zmienić...

Cytat:
Napisane przez ciniminis Pokaż wiadomość
Hej

Ostatnio uważam się za brzydką, mam straszne kompleksy.. Chciałabym coś w sobie zmienić Dlatego zwracam się do Was po radę:P
Moim największym problemem jest to, że mam prawie 16 lat, a wszyscy dają mi o wiele mniej :\ Dlatego chciałabym coś w sobie zmienić, by wyglądać na starszą.

Drugą sprawą są włosy; nie byłam u fryzjera od dwóch lat, nawet nie podcinałam końcówek, bo jakoś mi się nie rozdwajają ani nic.. Ale moja fryzura już dawno mi się znudziła;/ zastanawiałam się nad wyprostowaniem włosów, nad grzywką na skos... i sama już nie wiem, co mam z nimi zrobić
Dlatego proszę Was o radę co mogłabym w sobie jeszcze zmienić???...
Witaj bardzo fajna ładna dziewczyno! Czytam o tych Twoich kompleksach i nie rozumiem. Po pierwsze żadna kobieta czy kobietka bez przedwyjściowej toalety nie zwali z nóg. Własy masz piękne ale kręć je na grube wałki po umyciu i wysuszeniu, termicznie się utrwalą i bedzie fryzura jak z journala, nie ma lekko, lekki rozświetlający, \świeży makijaż zawsze zmieni poranną buzię w zakochaną w słońcu buzię! Błyszczyk, róż na policzki i róż na załamania powiek, podkreślone brewki, tak niewiele a zmiany holendarne. Do roboty dziewczyno, nie jesteś, aż taka młodo wyglądająca za jaką się masz Jesteś śliczna i sporo mogłabym wyciągnąć z tej twojej fantastycznej urody.
__________________
MARLENA
marlenawitek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 14:48   #10
safija
Raczkowanie
 
Avatar safija
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 222
GG do safija
Dot.: Chcę się zmienić...

jejku ja niewiem gdzie Ty masz te kompleksy, przeciez jestes b. ładna co do fryzurki to juz dziewczyny radzily i tez mi sie wydaje ze cieniowanie bedzie fajne natomiast wogole nie zgadzam sie z opinia DAVIDKI zeby sie 'postarzac' przez jakies marynarki! moim zdaniem nie ma sensu nie potrzebnie dodawac sobie lat, bo co jest zlego w tym ze mlodo wygladasz? no wlasnie NIC! pozatym za pare lat to sie bedziesz cieszyc ze wyglaadsz mlodziej niz kolezanki;p
ahh no i makijaz, nawet delikatny, moze duzo zmienic. . .
pozdr
safija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 22:47   #11
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Chcę się zmienić...

Tak jak dziewczyny pisaly lekko wycieniowac wlosy,wtedy beda lzejsze i lepiej beda sie ukladaly,wraz z grzywka na bok nie zakrotka.Co do malowania uzywaj najlepiej maskary pogrubiajaca i blyszczyk do ust.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-23, 10:05   #12
aniaslonko
Raczkowanie
 
Avatar aniaslonko
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 116
Dot.: Chcę się zmienić...

Nie proponowała bym dużej zmiany, chociaż oczywiście rozumiem, że chcesz coś zmienić w swoim wyglądzie (w końcu mamy wiosnę! )
Ale przede wszystkim zaakceptuj siebie i polub swoje wady! to pomaga!

A co do włosków - znalazłam jedno zdjęcie, które może Cie zainteresować. Koloru nie zmieniaj! jest śliczny! i włosy pięknie się błyszczą, wygladają na zdrowe - po co ładować na nie chemię?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DlugieWlosy.Styl.Fm.9.jpg (6,6 KB, 26 załadowań)
__________________
"żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi!"
aniaslonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 18:58   #13
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Chcę się zmienić...

ja bym proponowała coś bardziej w tym stylu - będzie lekkie, delikatne, pasuje do twojej urody, no i nie będzie cię kosztowało mnóstwa czasu, a w końcu to też się liczy
http://www.fryzura.eu/image.php?tytu...3f8141&grupa=1

(powyższa propozycja wymaga żelazka, co ja bym osobiście odradzała w kwestii fryzury codzienniej przy tak układających się włosach)
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 09:13   #14
nika_88
Rozeznanie
 
Avatar nika_88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: tajne =)
Wiadomości: 589
Dot.: Chcę się zmienić...

Myśle, ze powinnas wycieniowac wlosy, oraz lekko podciac grzywke, by lekko opadala na policzek a bedzie ok A co do makijazu to doradzam uzywac blyszczyku i tuszu. W lekkim makijazu bedziesz wygladac jeszcze ladniej
__________________
... ............Może nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
nika_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 12:19   #15
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: Chcę się zmienić...

jestem za fryzura ktora pokazala aniaslonko (tylko grzywka na skos)
moglabys tylko zrobic sobie jakies cienkie ciemniejsze pasemka na wlosach
karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 12:33   #16
@$!oR
Raczkowanie
 
Avatar @$!oR
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 164
Dot.: Chcę się zmienić...

Kompleksy?
Ładna z Ciebie dziewczyna Podoba mi się twój kolor oraz długość włosów. Jednak mogłabyś podciąć końcówki i może grzywka? Ale nie za krótka Widze, że masz fale tak? Szkoda prostować, wiem po sobie. Prędzej czy później włosy się zniszczą i dopiero będziesz miała problem
@$!oR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:36.