Ciało tancerki - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-02, 20:37   #241
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

Cytat:
Napisane przez margotek Pokaż wiadomość
ja właśnie wróciłam z za***istych warsztatów Między innymi z Tonym "Touch", Mańkiem (FnF), Blazeem (FnF), Justyną Lichacy, Anią Jujką, Filipem Czeszykiem, Karoliną Garbacik, Niecikiem,

A i zapraszam wszystkie Białostoczanki na jutrzejszy showcase w teatrze dramatycznym Bedzie naprawdę na co popatrzeć A potem after w metrze Fajna muza i mnóstwo tancerzy
ehhh mialam isc na te warsztaty ,ale niestety nie mam teraz kompletnie na to czasu i jakos nastroju...za trzy dni matura ;( [btw. co wiaze sie z tym ,ze ewentualnie tylko do grupy seniorskiej koloru moglabym startowac ;P ] I jak poziom na tych warsztatach byl? w sredniozaawansowanej bylas?
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 20:54   #242
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Ciało tancerki

Carmen Vincejl zaczęła tańczyć wieku lat 18 i została mistrzynią świata zawodowców. Nigdy nie jest za późno ;P

Figura tancerki- nie patrzcie na dziewczyny z tańca z gwiazdami, bo one mają z tym tańcem coraz mniej wspólnego! Nie mówię o tych, co cały czas trenują i startują, ale taka np Herbuś, to się już nie liczy....


Poszukaj sobie w google: Karina Smirnoff, Katarina Venturini, Mela (Agnieszka Melnicka), Beata Onefater, Yulia Zagoruychenko, Alessandra Bucchiarelli, Kamila Kajak, Sylwia Maczek, Joanna Rolecka, Blanka Winiarska....

Tancerki mają b. harmonijnie zbudowane, kobiece ciała, o ile nie dokopią sobie dietą (Yulia jeszcze w 2006 była niefajnie chuda, każdy zarys mięśnia było widać, rok później jest ślicznie smukła). Mięśnie nie rozbudowane na mase i objętość, lecz na wytrzymałość i sprężystość.... Poza tym taka np budowa łydki zalezy od genetyki...
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 21:34   #243
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

ok postaram się wchodzić na te strony najbliższe warsztaty mam 23 czerwca, a wcześniej sesja więc i tak przed tym nigdzie więcej nie dam rady czasowo.
Darus - jak to ci się odechciewa, dasz radę ja im więcej dostanę po dupie na zajęciach, tym bardziej chce mi się ćwiczyć
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 07:31   #244
agatenka
Raczkowanie
 
Avatar agatenka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 197
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

Witam, dopisuje się do wątku, mimo tego że obecnie tancerką niestety nie jestem - ale byłam...
Przez prawie 10 lat tańczyłam taniec towarzyski (oba style) jednak musiałam przerwać treningi ( najpierw kontuzja i noga w gipsie a później mój starszy partner wyniósł się na studia do innego miasta). Potem podczas moich studiów próbowałam wrócić ale niestety nic z tego nie wyszło. Tak więc od 7 lat nie robię dosłownie nic.
Kilka razy próbowałam namówić mojego TŻa na kilka lekcji, marząc żeby złapał bakcyla ale jedyne co usłyszałam to dajjjj spokójjjjjjj !!! - więc jedyne na co mogę liczyć z jego strony to jakiś szybki kurs przedmałżeński i to jeszcze jak go wyciągnę siłą.
Przez te kilka lat nie miałam z tańcem dosłownie nic doczynienia, więc nowe są dla mnie pojęcia takie jak modern, funky, c-walk, locking itd. Za moich tanecznych czasów był towarzyski, breakdance , disco rap (btw te dwa ostatnie też tańczyłam za małolata) i to chyba tyle . Więc dawniej albo nie było aż tylu stylów albo ja się tym nie interesowałam. Ale nie ważne...
Jak można łatwo obliczyć młoda niestety już nie jestem ( ale za to dalej się tak czuje) więc głupio mi zaczynać coś w tym wieku. Jednak naprawdę już mnie nosi po domu i dłużej nie wytrzymam więc szukam czegoś dla siebie co by mi odpowiadało.

Balet, nowoczesny czy jazz to niestety w ogóle nie moje klimaty , żeby trenować mój kochany towarzyski potrzeba mi partnera - więc to też odpada. Myślałam nad hip hopem - w takim stylu
http://pl.youtube.com/watch?v=HH0Su8xgtcA
http://pl.youtube.com/watch?v=-eYi6OGka0Y

i "coś" co najbardziej mi się podoba i "coś" takiego chciałabym ćwiczyć http://pl.youtube.com/watch?v=bYk4LamhkWY - ale nie wiem nawet jak szukać takich zajęć, tzn do jakiego typu to się zalicza czy to jest funky, czy hip hop czy jeszcze jakaś inna dziedzina? Nie znam się niestety na tym i nie wiem jaka jest różnica między nimi ?

Bardzo proszę o pomoc. Zdaje sobie sprawę że dla wielu z was moje pytania są śmieszne, ale wybaczcie mi moją niewiedzę
agatenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 09:26   #245
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

jak dla mnie to hh/new style.
teraz każda szkoła tańca oferuje naukę hh bo to najmodniejszy taniec, poszukaj czegoś
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-03, 10:28   #246
margotek
Rozeznanie
 
Avatar margotek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 685
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
ehhh mialam isc na te warsztaty ,ale niestety nie mam teraz kompletnie na to czasu i jakos nastroju...za trzy dni matura ;( [btw. co wiaze sie z tym ,ze ewentualnie tylko do grupy seniorskiej koloru moglabym startowac ;P ] I jak poziom na tych warsztatach byl? w sredniozaawansowanej bylas?
Zaawansowanej house z Filipem, i new style z Justyną, a średnio: new age z Mańkiem (który zrobił nam czesc choreografii której uczył sie na masterclass) i dwa razy z Tonym Touch niby średniozaawansowana, ale sam mówil, że trudniejsze rzeczy były i jecsze raz new style z justyna na srednio. Żałuje tylko, że na masterclass nie poszłam
Co do seniorskiej formacjio, to niestety, juz teraz jest nas 21, a limit to 24, z juniorów 2 osoby dochodzą, a na to ostatnie miejsce bedzie casting wewnętrzny

A dziś showcase i after w metrze
__________________



margotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 10:54   #247
lindusia
Raczkowanie
 
Avatar lindusia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 119
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

zastanawiam się dlaczego przenieśli ten wątek....
lindusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-11, 10:54   #248
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Ciało tancerki

a w jakim dziale zawsze był?
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 16:29   #249
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Ciało tancerki

Nie no, był na Fitnessie ale posty z "Tancerki-pokażcie się" przenieśli tutaj, choć moim zdaniem to nieco bez sensu.
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 14:24   #250
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Ciało tancerki

Wiele rzeczy jest bez sensu...
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 17:53   #251
lindusia
Raczkowanie
 
Avatar lindusia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 119
Dot.: Ciało tancerki

Tu jest mowa o Ciele Tancerki lecz nie ma to nic wspólnego z naszymi tematami rozmów.... Protest!
lindusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-12, 19:06   #252
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Ciało tancerki

No właśnie o to chodzi, i tak temat wątku nie ma nic wspólnego z tym o czym gadamy no ale
macie jakieś ciekawe warsztaty na oku?
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 19:48   #253
sue.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 398
GG do sue.
Dot.: Ciało tancerki

No tak. Ćwiczenia siłowe, wytrzymałościowe. Skończyło się sama nie wiem kiedy, a miałam taaaki zapał ;P

Rozciąganie - tu już było całkiem nieźle, aż do czasu kiedy na Mazurach zrobiłam niekontrolowany szpagat.. Pokazywałam kumplowi jak cumować i jedną nogą oparłam się na jachcie, jedną na kei, po czym jacht zaczął się trochę odsuwać.(trzymała tylko jedna cuma rufowa, bo drugą właśnie ja trzymałam, jeśli ktoś wie o co chodzi ^^) Prawie szpagat, bez rozciągania, nie wiedziałam sama co robić, ludzie zamiast mi pomóc zaczęli robić zdjęcia. No wesoło było, aż do momentu jak się dzisiaj porozciągałam - naciągnięte ścięgno
sue. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 14:52   #254
lindusia
Raczkowanie
 
Avatar lindusia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 119
Dot.: Ciało tancerki

NIom wiem co to za ból, kiedy prawie robisz szpagat i trzask! Nawet do połowy nie dojdziesz;(
lindusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 17:32   #255
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Ciało tancerki

Miałam to samo i mam teraz ogromne problemy od tego czasu - naciągnięcia ścięgna. Nie potrafię już szpagatu. Proby wiaza sie z ogromnym bolem.
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 19:33   #256
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Ciało tancerki

a mi się coś ze stopą stało, boli mnie, co dziwne-wczoraj po treningu mnie nic nie bolało ;/
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 18:56   #257
lindusia
Raczkowanie
 
Avatar lindusia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 119
Dot.: Ciało tancerki

Coś pusto na wątku... Dziewczyny, słuchajcie poszukuję fajnej piosenki do układu do funky jazzu... Znacie jakąś?
lindusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 18:00   #258
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

Ja jestem tancerką, kocham to. Ale na razie matura i musiałam przestać, ale w domu sama z siebie uwielbiam tańczyć i polecam to każdej dziewczynie. Mam bardzo ładną figurę i dziękuję bratu i rodzicom, że dali mi szansę rozwoju w tańcu.
Tańczę głównie nowoczesny, ale od nowego roku szkolnego chciałabym zacząć jazz, miałam z nim styczność wcześniej, ale w małym stopniu. Także laski, nie wahać się - zapisywać się!
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 21:17   #259
lindusia
Raczkowanie
 
Avatar lindusia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 119
Dot.: Tancerki-pokażcie się!!!

Coś na wątku ucichło...
__________________
....;;;;JeŚli BoIsZ SIę SPaRZyĆ NigDY siĘ niE OgrzEjeSZ;;;....


lindusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.