POMOCY!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-22, 20:04   #1
lijaX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 6

POMOCY!!!


Wiem ze nie mozna pozbyc sie farby z wlosow a co z samponem koloryzujacm(24 mycia), mi sie nie chce zmywac czy moge wiec w jakis sposob zmyc go. Dodam ze moj naturalny to ciemny blond, chcialam zrobic jasny braz a wyszedl prawie czarny!!!
lijaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-22, 20:17   #2
Kasienia
Raczkowanie
 
Avatar Kasienia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 52
GG do Kasienia
Re: POMOCY!!!

Nie chce Cie Rybka martwić ale słyszałam ze szampon koloryzujący nigdy w całości nie schodzi zawsze coś tam zostaje.Spróbuj poradzić sie fryzjerki do której myśle że ona napewno znajdzie jakieś rozwiązanie.Trzymam kciuki!
Kasienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-22, 20:57   #3
aanuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 178
Re: POMOCY!!!

Powiem z własnego doświadczenia: Farbowałam sobie [nie raz, nie dwa]włosy szamponami koloryzującymi do kilkunastu myć pod tytułem Palette. Kolor nigdy sie nie zmywał, co najwyżej płowiał... Kiedy kilka ładnych lat temu postanowiłam powrócić do naturalnego koloru, to zapuszczając włosy miałam przez cały czas swój kolor naturalny + wyblakły kolor szamponu. Te szampony [palette] nigdy nie schodzą, co do innych to nie wiem, bo nie używałam.
aanuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-22, 20:57   #4
aanuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 178
Re: POMOCY!!!

Powiem z własnego doświadczenia: Farbowałam sobie [nie raz, nie dwa]włosy szamponami koloryzującymi do kilkunastu myć pod tytułem Palette. Kolor nigdy sie nie zmywał, co najwyżej płowiał... Kiedy kilka ładnych lat temu postanowiłam powrócić do naturalnego koloru, to zapuszczając włosy miałam przez cały czas swój kolor naturalny + wyblakły kolor szamponu. Te szampony [palette] nigdy nie schodzą, co do innych to nie wiem, bo nie używałam.
aanuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-22, 20:58   #5
aanuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 178
Re: POMOCY!!!

Powiem z własnego doświadczenia: Farbowałam sobie [nie raz, nie dwa]włosy szamponami koloryzującymi do kilkunastu myć pod tytułem Palette. Kolor nigdy sie nie zmywał, co najwyżej płowiał... Kiedy kilka ładnych lat temu postanowiłam powrócić do naturalnego koloru, to zapuszczając włosy miałam przez cały czas swój kolor naturalny + wyblakły kolor szamponu. Te szampony [palette] nigdy nie schodzą, co do innych to nie wiem, bo nie używałam.
aanuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-22, 21:03   #6
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: POMOCY!!!

Ja uważam, że kolorek zejdzie, ale musisz poczekać kilka tygodni (24 mycia głowy pod rząd nic nie dadzą). A z farbami tak to już jest ze wychodzą ciemniejsze. Ja mam włoski brązowe i jak nałożyłam farbę ciemny brąz to wyszedł czarny. A co dopiero na blondzie (nawet jasny brąz). Poza tym kolor to tylko kwestia przyzwyczajenia. Spokojnie poczekaj a kolorek się zmyje.
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-22, 21:06   #7
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Re: POMOCY!!!

Czy ja wiem, czy nie schodzą - co prawda ja mam włosy, z których nawet normalna farba potrafi zejść, a szampon często nie chwyta....
Może mycie szamponem oczyszczającym coś da - bo szampon koloryzujący nie wnika w głab włosa tylko się trzyma bardziej na powierzchni..... ale juz nie pamiętam jakie firmy produkują tego typu szampony (generalnie raczej do usuwania pozostalości po lakierach i innych środkach stylizujących)
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-01-22, 21:20   #8
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: POMOCY!!!

aanuszka napisał(a):
> Powiem z własnego doświadczenia: Farbowałam sobie [nie raz, nie dwa]włosy szamponami koloryzującymi do kilkunastu myć pod tytułem Palette. Kolor nigdy sie nie zmywał, co najwyżej płowiał... Kiedy kilka ładnych lat temu postanowiłam powrócić do naturalnego koloru, to zapuszczając włosy miałam przez cały czas swój kolor naturalny + wyblakły kolor szamponu. Te szampony [palette] nigdy nie schodzą, co do innych to nie wiem, bo nie używałam.

A ja zrobiłam się czarnym szamponem palette i zeszło
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-23, 07:48   #9
Rozalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 4
Re: POMOCY!!!

Fakt, z tym zmywaniem to nie zupełnie tak jak piszą w instrukcji....
ale możesz przyspieszyć proces....używając do mycia szamponu przeciwłupieżowego (przyspiesza usuwanie farby).
Tylko nie rób tego non stop....szkoda włosów.
Rozalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-23, 14:29   #10
lijaX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 6
Re: POMOCY!!!

Dzieki za rady zapomnialam dodac ze uzylam szamponu Palette
i dopiero teraz wiem ze byl to blad. Cala kochana rodzinka zdazyla ,mnie skrytykowac (no tylko mojemu facetowi sie podoba pewnie dlatego ze faceci gustuja w brunetkach) ze lepiej wygladalam w blondzie (wczesniej milam na moich ciemno blond wlasach jasne pasemka). Tak szczerze mowiac wieczorem mi nie przeszkadaja gorzej rano poniewaz mam jasna karnacje (zima swoja droga) wiec teraz bez makijazu ani rusz. Poczatkowo mialam pomysl zeby co dzien myc glowe ale to chyba nic nie da wiec bede musiala uzbroic sie w cierpliwosc i jak juz wyblaknie zaczne je rozjasniac pasemkami. Tak poza tym uzylam szamponu 24 mycia bo z saszetek chyba 8 myc zamias brazu wychodzil mi czerwony !!!!Na szczescie probowalam na pasemku.
Roza napisał(a):
> Fakt, z tym zmywaniem to nie zupełnie tak jak piszą w instrukcji....
> ale możesz przyspieszyć proces....używając do mycia szamponu przeciwłupieżowego (przyspiesza usuwanie farby).
> Tylko nie rób tego non stop....szkoda włosów.

Roza napisał(a):
> Fakt, z tym zmywaniem to nie zupełnie tak jak piszą w instrukcji....
> ale możesz przyspieszyć proces....używając do mycia szamponu przeciwłupieżowego (przyspiesza usuwanie farby).
> Tylko nie rób tego non stop....szkoda włosów.
lijaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:41.