Wiedźma się odchudza :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum Recenzentek Therm Line

Notka

Forum Recenzentek Therm Line 42 Recenzentek testuje preparat Therm Line Forte. Zapraszamy do zapoznania się z ich mini-blogami oraz do wspólnej dyskusji na temat preparatów Therm Line.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-05, 14:02   #1
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987

Wiedźma się odchudza :)


Witajcie Kochani!

Na wstępie podaję swoje aktualne wymiary.

Wiek: 25
Wzrost: 176 cm
Waga: 86 kg w momencie zgłoszenia; obecnie: 79 kg
Uda: L - 64 cm, P - 65 cm
Talia: 81 cm
Brzuch: 98 cm
Pod brzuchem: 99,5 cm
Biodra: 107 cm


Moja długa historia nakreślona w kilku słowach:


Generalnie moja waga może wydawać się nie najgorsza, jednakże, gdy widzę jak wszystko mi się trzęsie i przelewa, a ja nie mam w co się ubrać, bo się nie mieszczę, to krew mnie zalewa. Dodatkowo moje problemy zdrowotne przez to się pogłębiają, w szczególności z kręgosłupem. Idąc dalej tym tokiem, nie jestem w stanie wykonywać żadnych aktywności fizycznych, gdyż po prostu padam na twarz zziajana z sporym uciskiem w sercu (gwoli ścisłości serducho zdrowe).


Dlaczego dla mnie to takie istotne by schudnąć i być wysportowaną osóbką?
Dlatego, że całe życie taka byłam i chcę dalej być.



Największym ciosem w twarz jest to, że nigdy nie musiałam zwracać uwagi na to co jem i ile jem, a jadłam niemało i sporo kg to były słodycze, a teraz po ciąży wszystko się już odkłada bezlitośnie.


Moje problemy z wagą zaczęły się w ciąży 2008/2009, którą bardzo źle znosiłam psychicznie, fizycznie i zdrowotnie. Taki miszmasz pełną gębą, najtrudniejsze oczywiście były problemy z kręgosłupem (mam wadę od dziecka) przez które lądowałam w szpitalu oraz gestoza. Właściwie to ta gestoza była ogromnym koszmarem, gdzie opuchlizna nigdy nie schodziła, ciągle przybierałam na wadze (nawet w ostatnich tygodniach ciąży, gdzie coś takiego nie występuje), w mieście nie było nic, w co mogłabym wsunąć stopy, musiałam leżeć w domu całymi dniami, a w dodatku studiowałam i kończyłam licencjata. Nie wdając się w szczegóły, bo działo się wtedy różnie i nieciekawie (żałuję, że nie mam zdjęć, to jako ciekawostkę bym Wam pokazała moje nogi kostki i stopy, palce mi siniały nawet, brrr), po ciąży zaczęłam chudnąć póki karmiłam, szybko wróciłam ze 96 kg do wagi 60 kg jednak nie długo dane mi było się tym cieszyć, gdyż syn uczulony był na laktozę (która występuje w każdym mleku) i musiałam podawać mu mleko na receptę.


Tak zaczęłam ponownie przybierać szybko na wadze. Wiem, że sporo recenzentek to Mamusie, więc na pewno wiedzą jak to jest.


Przez te lata nie byłam w stanie zebrać się i w końcu schudnąć, dużo chorowałam, dużo w moim ciele zaszło zmian, mój synek też strasznie dużo chorował i wymagał od nas ciągłego latania i załatwiania wielu spraw, ja kontynuowałam studia i nie było czasu na nic, nawet na sen. Myślę, że część z Was miewała podobne scenariusze i przeszkody.


W tym roku jest inaczej, jest spokojniej, choć dalej może nie idealnie, ale bez porównania do lat wcześniejszych.


Źle się ze sobą czuje, chcę znów wyglądać jak sprzed ciąży, chcę znów być wysportowana i bardzo aktywna, znów czuć się doskonale we własnym ciele, nie przejmować się wyglądem, cieszyć się swą sprawnością fizyczną.



Moje noworoczne postanowienie było takie, że schudnę do tego lata. Zaczęłam ćwiczyć wymyślając sama sobie jakieś ćwiczenia, lecz słabo to pomagało, ale przeszłam za to na dietę, zaczęłam mniej jeść, nie głodując się, choć było ciężko, bo żołądek rozepchany, a ja przyzwyczajona do ciągłego bezustannego jedzenia (stres). Zwróciłam szczególną uwagę na kalorie, zawartość tłuszczu, co pomogło mi zrozumieć, które produkty w moim odżywianiu są bezsensowne, bo ani zdrowe, ani się nie najadam, tylko się nimi tuczę. Odstawiłam napoje gazowane, słodycze i alkohol (z małymi wyjątkami).


W Walentynki zaczęłam ćwiczyć z Jillian Michaels 30 day Shred i zaczynam odnosić swoje małe sukcesy.
Jestem zdeterminowana aby schudnąć, zaś wygrana Thermo Line Forte tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że tak ma być i nie ma odwrotu. W przyszłym tygodniu zapisuję się jeszcze na siłownię. Od kiedy zgłosiłam się do konkursu moja waga obecnie wynosi 79 kg.


Będąc na diecie i ćwicząc zeszło mi już aż 7 kg!



Mówiąc szczerze, nie mam bzika na puncie wagi i moich kg, ja mogę ważyć nawet sto kilo, ale chcę wyglądać zdrowo, pięknie, być szczupła i wysportowana.


Thermo Line Forte zaczęłam brać w sobotę (rano i wieczorem), nie mam problemów ze snem, właściwie ja zawsze późno chodzę spać, ale nie zauważyłam żadnej różnicy, może prócz takiej, że lepiej sypiam i jestem wypoczęta rano, co wcześniej wcale mi się nie zdarzało. Żadnych skutków ubocznych na razie nie zaobserwowałam, po zażyciu tabletek przez pewien, chociaż krótki, nie odczuwam głodu i mam więcej energii. To naprawdę przyjemne uczucie. Bardzo to polubiłam.


Zrobiłam sobie nawet zdjęcia w bieliźnie przed zażyciem preparatu i myślę, że pokażę Wam je po zakończeniu całej akcji. mam nadzieję, ze różnica będzie widoczna.


Liczę, że przyjmiecie mnie ciepło, bo widzę, że już się wszystkie zaprzyjaźniłyście, a ja naprawdę rzadko tu bywam niestety.
Teraz jestem rzucona w wir przygotowań do imienin mego synka, załatwianie przedszkola, praktyk w szkole i innych osobistych spraw.

Jeśli macie jakieś uwagi odnośnie prowadzenia mego mini-bloga proszę, dajcie znać.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 14:08   #2
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Wiedźma się odchudza :)

zapraszam na konkurs u siebie w mini-blogu.
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 14:16   #3
emilka773
Rozeznanie
 
Avatar emilka773
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 938
Dot.: Wiedźma się odchudza :)

witaj
macierzyństwo to piękna rzecz szkoda, że wiąrze się z takimi zmianami w naszym ciele
trzymam za Ciebie kciuki
__________________
Testuję Therm Line Forte
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598358
Wsparcie mile widziane
emilka773 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 14:45   #4
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Wiedźma się odchudza :)

Diana - dziękuję bardzo za zaproszenie. naprawdę mi miło.

Emilka - hej masz racje, jednakże jeśli mam być szczera, to moje trzy koleżanki, które rodziły w ciągu niecałych dwóch lat po mnie, nie mają takich problemów, przytyły i to widać, ale nie jest tragicznie, zaś ciążę i poród przeszły bardzo dobrze, były zdrowe i śliczne, urodziły w miarę szybko i nie mają żadnych problemów. Oczywiście cieszę się w ich imieniu, w końcu znam je całe życie. Podsumowując, różnie się trafia, jednym gorzej, drugim lepiej - piszę to, ponieważ zawsze praktycznie słyszałam zarzuty, że demonizuję opowiadając jaką miałam ciążę, poród i czasy po. Jedynie najbliżsi wiedzą, że nie koloryzuję, a raczej przemilczam wiele ciężkich sytuacji, bo ja nie chcę nikogo straszyć, mam świadomość, że każda ciąża taka nie jest, no i wiem, że bywają gorsze niż moja. Wybacz, że się tak rozpisałam, ale nie często mam do kogo tyle na ten temat coś napisać.



Kochane Recenzentki,
czy Was też tak ogromnie suszy podczas ćwiczeń przy zażywaniu Thermo Line Forte? Ja miałam gardło wyschnięte na wiór i teraz jestem po "szredzie" i duję ciągle wodę, bo gardło boli. Dodam, że nie wiem, czy to reguła, ponieważ dzisiaj mam pierwszy dzień kiedy ćwiczę z tym preparatem.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 16:05   #5
Mila Rejczella
Raczkowanie
 
Avatar Mila Rejczella
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn/Ryn
Wiadomości: 220
Dot.: Wiedźma się odchudza :)

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość

Kochane Recenzentki,
czy Was też tak ogromnie suszy podczas ćwiczeń przy zażywaniu Thermo Line Forte? Ja miałam gardło wyschnięte na wiór i teraz jestem po "szredzie" i duję ciągle wodę, bo gardło boli. Dodam, że nie wiem, czy to reguła, ponieważ dzisiaj mam pierwszy dzień kiedy ćwiczę z tym preparatem.
Witamy i trzymamy kciuki za spadki
Jeśli chodzi o ćwiczenia to zauważyłam susze ale chyba wiąże się to z tym że więcej się przy nich pocimy. Zauważyłaś ???
__________________

Turbo
Fire
tydzień 18/20

Mój blog: http://milarejczella.blogspot.com

Mila Rejczella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 19:46   #6
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Wiedźma się odchudza :)

mamy podobne wymiarki. damy rade
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 22:05   #7
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Wiedźma się odchudza :)

Cytat:
Napisane przez Mila Rejczella Pokaż wiadomość
Witamy i trzymamy kciuki za spadki
Jeśli chodzi o ćwiczenia to zauważyłam susze ale chyba wiąże się to z tym że więcej się przy nich pocimy. Zauważyłaś ???
Dziękuję.

Jestem dopiero po pierwszych ćwiczeniach od kiedy biorę TLF i nie zauważyłam, bym mocniej się pociła. Zobaczę jak będzie jutro i pojutrze. Myślę sobie teraz, że może raczej suszy tak mocno, bo więcej spala organizm? Nie znam się na tych sprawach za bardzo, jednakże gardło miałam na wiór wyschnięte, nie mogłam śliny przełknąć, tak bolało. Suszy mnie właściwie cały dzień dzisiaj. Jeśli mam być szczera, to nie odbieram tego jako jakiś skutek uboczny, czuję, że to raczej prawidłowa reakcja i powinno się to unormować. Jestem ciekawa efektów.

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez diana171615 Pokaż wiadomość
mamy podobne wymiarki. damy rade
Musimy przecież.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 14:39   #8
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Wiedźma się odchudza :)

Witajcie ponownie.

W pierwszym poście zapomniałam podać Wam swoje postanowienia oraz w jaki sposób dążę generalnie do upragnionego celu, no i jaki ten cel jest.

Chce ważyć 60 kg lub 65 kg, zaś w pasie generalnie zejść do 65 cm, to tak ogólnie. Wspominałam, że chcę być wysportowana oraz chciałabym mieć lekko zarysowane mięśnie.
W lipcu chcę wyglądać pięknie i bez wstydu założyć bikini.

Co robię by te cele osiągnąć:

- jestem na diecie 1200-1500 kcal dziennie
- nie piję napojów gazowanych (na jakieś okazje coca-cola)
- nie jem słodyczy (chyba, że mam ogromną ochotę i wyliczam to na dany dzień)
- nie palę i nie piję alkoholu (raz się zdarzyło, ale podziękowałam już)
- piję ok. 2 litrów wody dziennie
- piję naprzemiennie zieloną i czerwoną herbatę
- wszelkie posiłki robię sama, nie jem fast foodów
- jem minimum 3-4 posiłki dziennie
- kremuję codziennie swe ciało balsamami
- nie zajadam stresu, wypijam wtedy duuuużo wody
- nie głodzę się
- staram się spożywać jak najmniej produktów, które są tylko pustymi kaloriami, a na ich miejsce wprowadzam rzeczy wartościowe i zdrowe
- jem grapefruity
- w większości swoich posiłków nie używam wcale soli ani pieprzu czarnego
- nie używam masła, ani nie jem białego pieczywa
- ćwiczę pięć dni w tygodniu 30 day Shred

Zamierzam:

- zapisać się na siłownię na pn, śr i czw na około półtorej godziny wieczorami i jak będę miała wolne weekendy to może w sb
- brać zimne prysznice (naprzemienne)
- sama piec ciemne pieczywo
- zrezygnować z białego ryżu i zwykłych makaronów na rzecz zdrowszych wersji i pożywniejszych (np.: trójkolorowy ryż, ciemny makaron itp.)
- zacząć jeść kasze, soczewicę, płatki itp.
- regularnie jeść na śniadanie własnoręcznie skomponowane muesli

***


Z kawy nie potrafię zrezygnować, piję ją raz dziennie po treningu. Jest to bardzo delikatna i aromatyczna kawa, zalewam od połowy kubka mlekiem. Dla zainteresowanych odsyłam do mego bloga do notki z kawą, jest naprawdę pyszna. Jej nazwa to Paryż Nocą KLIK!

***

Zapraszam też do poczytania kilku informacji o orzechach, które jem i robię z nich sobie śniadanie. Znajdziecie tam informacje o kaloriach i głównych witaminach, w które są one najbardziej bogate, zamieściłam tam też linki do stron, gdzie można bardziej szczegółowo ich "skład" przeczytać. Opisałam też jak mi smakują i zapewniam, że wszystkie są pycha. Polecam. KLIK!

***

Odnośnie tego, o co pytałam wczoraj, że mocno mnie suszy podczas treningu - dalej to podtrzymuję. Gardło ściska mi się na wiór, lecz szczerze, to dzisiaj mniej niż wczoraj i nie potrzebuję już takich ilości wody, by nawilżyć gardło. Możliwe, że to z czasem przejdzie, może organizm musi się przyzwyczaić i zatrzymywać więcej wody? Na pewno dam znać, czy te suszenie przejdzie. Zwiększonej potliwości nie zauważyłam, ale nie od dziś wiadomo, że każdy reaguje inaczej.

***

Ogólnie jestem zadowolona z działania preparatu.

Dotychczasowe plusy i minusy:


PLUSY:

- lepiej sypiam, rano jestem wypoczęta
- po wzięciu tabletek przez pewien czas nie odczuwam głodu i mam więcej energii
- mam lepsze samopoczucie i jestem z siebie bardziej zadowolona, gdy patrzę w lustro

MINUSY:

- suszy bardzo mocno podczas treningu i umiarkowanie w ciągu dnia


Na razie to tyle. Jak myślicie Dziewczyny, raz w tygodniu starczy wskakiwać na wagę, czy lepiej dwa razy?

Buziaki i trzymam za Was kciuki. Podczytuję Was po troszku, ale jeszcze nie odzywam się, postaram się to nadrobić.

Edytowane przez Vila1987
Czas edycji: 2012-03-07 o 12:26
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 15:10   #9
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Wiedźma się odchudza :)

No Kochani, jak się trzymacie?

Ja wczoraj wieczorkiem ćwiczyłam trochę ręce dodatkowo, gdyż nie jestem wstanie wykonywać wszystkich ćwiczeń z szreda, bo mam je za słabe (zabawne, niby noszę tego szesnastokilogramowca codziennie, a jednak ;p).

Jutro mam wizytę u ginekologa i będę prosić o przepisanie tabletek, nie przeczę, że bardzo się ich obawiam. Zawsze źle reagowałam, a po ciąży to masakra była. Najbardziej się przejmuję, czy nie zacznę tyć od nich, kiedy staram się właśnie schudnąć... ;/ Jakie Wy macie doświadczeni aż tabletkami, których na pewno nie polecacie?

Dzisiaj zdecydowanie mniej mnie suszy, właściwie żadnej tragedii nie ma, czyżby organizm się przyzwyczajał? Oby. Nawet podczas treningu nie miałam z tym tak wielkiego problemu jak wczoraj i przedwczoraj, jest super.

Ostatnio mierzyłam i ważyłam się 1 marca, więc zrobiłam to też dzisiaj i efekty małe są.

Waga: 77,3 kg - 1,7 kg
Uda: L - 63 cm, P - 64,5 cm - 1 cm i 0.5 cm
Talia: 78 cm - 3 cm
Brzuch: 97 cm - 1 cm
Pod brzuchem: 96,5 cm - 3,5 cm
Biodra: 107 cm - bez zmian

Jak myślicie, dobry wynik, czy jeszcze za słaby?
Szczerze przyznam się, że ostatnio troszkę sobie folguję cukierkami i innymi smakołykami, to może wolniej chudnę... ;/
Jakby nie było, jestem z siebie dumna i się cieszę, za 3 i pół miesiąca (ew. za 4 mies.) powinnam ważyć tyle ile sobie wymarzyłam.

Jak Wam idzie?

Edytowane przez Vila1987
Czas edycji: 2012-03-07 o 15:14
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 16:22   #10
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Wiedźma się odchudza :)

ej ej efekty sa wspaniałe ! ja się jeszcze nie mierzyłam, tak myslę może w piatek.

A co do tabletek też będe musiała zacząć pewnie brać niedługo bo @ się dużo spóźnia i boję się tycia bo ostatnio miałam różne i przytyłam w 2-3 miesiące 8kg
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597710 moje zmagania ZAPRASZAM
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 23:13   #11
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Wiedźma się odchudza :)

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
No Kochani, jak się trzymacie?

Ja wczoraj wieczorkiem ćwiczyłam trochę ręce dodatkowo, gdyż nie jestem wstanie wykonywać wszystkich ćwiczeń z szreda, bo mam je za słabe (zabawne, niby noszę tego szesnastokilogramowca codziennie, a jednak ;p).

Jutro mam wizytę u ginekologa i będę prosić o przepisanie tabletek, nie przeczę, że bardzo się ich obawiam. Zawsze źle reagowałam, a po ciąży to masakra była. Najbardziej się przejmuję, czy nie zacznę tyć od nich, kiedy staram się właśnie schudnąć... ;/ Jakie Wy macie doświadczeni aż tabletkami, których na pewno nie polecacie?

Dzisiaj zdecydowanie mniej mnie suszy, właściwie żadnej tragedii nie ma, czyżby organizm się przyzwyczajał? Oby. Nawet podczas treningu nie miałam z tym tak wielkiego problemu jak wczoraj i przedwczoraj, jest super.

Ostatnio mierzyłam i ważyłam się 1 marca, więc zrobiłam to też dzisiaj i efekty małe są.

Waga: 77,3 kg - 1,7 kg
Uda: L - 63 cm, P - 64,5 cm - 1 cm i 0.5 cm
Talia: 78 cm - 3 cm
Brzuch: 97 cm - 1 cm
Pod brzuchem: 96,5 cm - 3,5 cm
Biodra: 107 cm - bez zmian

Jak myślicie, dobry wynik, czy jeszcze za słaby?
Szczerze przyznam się, że ostatnio troszkę sobie folguję cukierkami i innymi smakołykami, to może wolniej chudnę... ;/
Jakby nie było, jestem z siebie dumna i się cieszę, za 3 i pół miesiąca (ew. za 4 mies.) powinnam ważyć tyle ile sobie wymarzyłam.

Jak Wam idzie?
Brawo! Są efekty U mnie dobrze, na razie jednak nie wchodzę na wagę, żeby nie zapeszyć A ze słodyczami...ciężka sprawa..dzisiaj zjadłam pół wafelka i mam mega wyrzuty sumienia
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 10:29   #12
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Wiedźma się odchudza :)

Cytat:
Napisane przez diana171615 Pokaż wiadomość
ej ej efekty sa wspaniałe ! ja się jeszcze nie mierzyłam, tak myslę może w piatek.

A co do tabletek też będe musiała zacząć pewnie brać niedługo bo @ się dużo spóźnia i boję się tycia bo ostatnio miałam różne i przytyłam w 2-3 miesiące 8kg
Czekam na Twoje mierzenie.
Dziękuję, ja się bardzo cieszę, że są jakieś efekty, inaczej nie miałabym już mobilizacji by ćwiczyć - dla mnie to ciężka sprawa.

Ja wczoraj byłam u gin i dostałam receptę, dzisiaj mój luby mi wykupi i dam znać jakie tabletki, ale i tak za jakieś 20 dni zacznę dopiero brać, bo na okres muszę poczekać. Mam nadzieję, że nie przytyję - niby wypisała mi takie, od których nie powinno się tyć. To koniecznie idź bo tabsy, lepsze to niż się stresować, mam nadzieję, że trafisz na dobre.


Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Brawo! Są efekty U mnie dobrze, na razie jednak nie wchodzę na wagę, żeby nie zapeszyć A ze słodyczami...ciężka sprawa..dzisiaj zjadłam pół wafelka i mam mega wyrzuty sumienia
Dziękuję. Ja tam nie wchodzę codziennie na wagę, jednak staram się kontrolować swoje chudnięcie w miarę na bieżąco, by nic nie stracić.

Pół wafelka? Kochana, ja tu mówię o 3 krówkach, albo o pasku czekolady, albo o słodkim kakao etc. Ja tam myślę, że nie ma co wariować, czasem trzeba coś przegryźć smacznego, byleby nie hurtowo.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 12:49   #13
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Wiedźma się odchudza :)

a jakie masz tabletki?

moje niby tez miały byc wrecz odchudzajace bo miały pedzic mnie do ubikacji siusiu ale wcale takie nie były ;-(((
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597710 moje zmagania ZAPRASZAM
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 08:09   #14
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Wiedźma się odchudza :)

Cytat:
Napisane przez diana171615 Pokaż wiadomość
a jakie masz tabletki?

moje niby tez miały byc wrecz odchudzajace bo miały pedzic mnie do ubikacji siusiu ale wcale takie nie były ;-(((
Ech, tego samego się boję, chociaż wystarczyłoby mi gdybym od nich nie tyła po prostu i dobrze się czuła. Nie wiem jak się nazywają, luby musi mi wykupić i wtedy Ci powiem.

Jak tam odchudzanie Dziewczyny?
Mnie po Therm Line Forte już nie suszy, jak już to czasem, ale lekko, dalej mam mega wsparcie podczas ćwiczeń, lecz tyję. Straciłam to, co osiągnęłam i jestem załamana, choć wiem, że to moja wina. Otóż pofolgowałam sobie z dietą i mocno się objadałam, poza tym gorzej z ćwiczeniem ostatnio, nie mam siły i co więcej - nie mam ochoty. Stres mnie zżera, pewnie przez to, że już w pn zaczynam praktyki jako nauczycielka. :/
Proszę, zmotywujcie mnie do ćwiczeń i diety, bo inaczej będę tylko tyć i źle się czuć. ;(
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 22:42   #15
ShowMustGoOn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 146
Dot.: Wiedźma się odchudza :)

Hej, nie odpuszczaj! Wiedźmy nie poddają się tak łatwo! Każdy ma swoje wzloty i upadki, to normalne. Nie obwiniaj się. Zamiast tego... wstań i poćwicz. Zjedz lekki posiłek. Zacznij od nowa! Życzę powodzenia i czekam na wiadomość, że walczysz dalej
ShowMustGoOn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 20:16   #16
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Wiedźma się odchudza :)

Cytat:
Napisane przez ShowMustGoOn Pokaż wiadomość
Hej, nie odpuszczaj! Wiedźmy nie poddają się tak łatwo! Każdy ma swoje wzloty i upadki, to normalne. Nie obwiniaj się. Zamiast tego... wstań i poćwicz. Zjedz lekki posiłek. Zacznij od nowa! Życzę powodzenia i czekam na wiadomość, że walczysz dalej
Dziękuję, nawet nie wyobrażasz sobie jak tego potrzebowałam.
teraz jestem chora, ale jak wyzdrowieję, biorę się na nowo za siebie. Nie poddam się. Waga jak na razie stoi, nie zeszło mi nic, dieta w rozsypce i brak ćwiczeń, ale to się już zmieni.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 10:52   #17
dorrotka86
Raczkowanie
 
Avatar dorrotka86
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 99
Dot.: Wiedźma się odchudza :)

trzymam kciuki! nie poddawaj się! ja też mam problemy ze schudnięciem, mimo diety, codziennych ćwiczeń i brania TLForte... też popadam w dołki, ale skoro już zaczęłyśmy się "katować" chudnięciem, trzeba próbować dalej może w końcu coś się ruszy
dorrotka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 23:34   #18
anullka1918
Raczkowanie
 
Avatar anullka1918
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 47
Dot.: Wiedźma się odchudza :)

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
Dziękuję, nawet nie wyobrażasz sobie jak tego potrzebowałam.
teraz jestem chora, ale jak wyzdrowieję, biorę się na nowo za siebie. Nie poddam się. Waga jak na razie stoi, nie zeszło mi nic, dieta w rozsypce i brak ćwiczeń, ale to się już zmieni.
Dasz rade...u mnie tez na razie brak cwiczen z powodu kolana a po zabiegu mialo byc ok a tu znowu sie odzywa
Bede tutaj do ciebie czesto zagladac
__________________
Testuje Therm Line Forte
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598112
anullka1918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 22:05   #19
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Wiedźma się odchudza :)

Cytat:
Napisane przez anullka1918 Pokaż wiadomość
Dasz rade...u mnie tez na razie brak cwiczen z powodu kolana a po zabiegu mialo byc ok a tu znowu sie odzywa
Bede tutaj do ciebie czesto zagladac
Dziękuję Wam dziewczyny, jesteście naprawdę cudowne!

U mnie waga stoi, nic się nie rusza, ale brak jak na razie ćwiczeń i diety 1200 kcal, jem więcej niestety. Pocieszeniem jest, że jak biorę TLF nie tyję więcej, waga to 78,3 kg, czyli co zyskałam, to straciłam.
Obecnie wyszłam z choroby, ale mój synek za to ledwo zipie, wiec nie mam dla siebie wcale czasu, aby poćwiczyć. Kończy mi się @ to powinnam w końcu wieczorkiem zapisać się na siłownię, mój luby popilnuje synka, może wtedy waga ruszy.

Anulka, współczuję problemów z kolanem, wiem jaka to wielka przeszkoda może być, bo sama miewam rożne problemy z nogami, mój maż, jak i moja mama (ale ona to już ma strasznie niestety, tak jak moja babcia).
Trzymam kciuki byś lepiej się poczuła i kolanko dało Ci poćwiczyć.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum Recenzentek Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:34.