sukienka do ślubu w ogrodzie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-22, 21:38   #1
Izunia_1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 89

sukienka do ślubu w ogrodzie


W następnym roku (sierpień - wrzesień) biorę ślub cywilny w ogrodzie. Później będzie tylko obiad dla 20 osób bez tańców. Raczej będzie to mój jedyny ślub więc chcę sukienkę ślubną. Pomórzcie wybrać fason. Chodzę po salonach i nie wiem na co się zdecydować. Wstawiajcie jakieś propozycje.
Izunia_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 21:58   #2
happy2gether
Wtajemniczenie
 
Avatar happy2gether
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 849
Dot.: sukienka do ślubu w ogrodzie

Cudny pomysł ze ślubem w ogrodzie
A chcesz mieć strojną czy raczej skromną suknię?
happy2gether jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 23:03   #3
klarnetos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 331
Dot.: sukienka do ślubu w ogrodzie

Mi do takich plenerowych ślubów najpiękniej pasują zwiewne sukienki w stylu greckim bądź inne empire, ale wiele zależy od tego jaką masz sylwetkę i co się Tobie podoba - bo jeśli marzysz np. o księżniczce czy rybce to najpierw kieruj się właśnie tym o czym marzysz.
Na pewno masz jakąś ogólną wizję, tzn. wiesz, że coś Ci się bardzo podoba, a czegoś za nic w świecie nie chcesz, albo wiesz, że jakiś fason bądź materiał Ci nie pasuje - napisz coś więcej, wtedy łatwiej będzie nam doradzać
klarnetos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 07:38   #4
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: sukienka do ślubu w ogrodzie

Cytat:
Napisane przez klarnetos Pokaż wiadomość
Mi do takich plenerowych ślubów najpiękniej pasują zwiewne sukienki w stylu greckim bądź inne empire, ale wiele zależy od tego jaką masz sylwetkę i co się Tobie podoba - bo jeśli marzysz np. o księżniczce czy rybce to najpierw kieruj się właśnie tym o czym marzysz.
też sobie od razu tak skojarzyłam
lub takie bardziej proste

może nie przypadną do gustu zdjęcia ale takie mam wyobrażenie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (32,5 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (35,2 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (32,5 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1821_t3.jpg (20,0 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1865_t22_t3.jpg (16,1 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1866_t3.jpg (20,2 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10237_t3.jpg (20,7 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10391_t3.jpg (19,6 KB, 61 załadowań)
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 07:55   #5
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: sukienka do ślubu w ogrodzie

Ale Ci zazdroszczę z tym ogrodem. ja na wszelkie sposoby próbowałam załatwić i niestety urzędnicy mówią, że nie i już
W jednym mieście się tylko zgodzili, ale musielibyśmy się zdecydowac na salę za która trzeba zapłacić po 250zl/os lub 270zł/os bo tylko one miały ogród w którym można urządzać śluby (nie może to być park bo to teren państwowy i już mi powiedziano, że urzędnik nie udzieli ślubu w parku)
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 08:04   #6
Izunia_1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 89
Dot.: sukienka do ślubu w ogrodzie

Cytat:
Napisane przez happy2gether Pokaż wiadomość
Cudny pomysł ze ślubem w ogrodzie
A chcesz mieć strojną czy raczej skromną suknię?
Myślę o skromnej. Podobają mi się w stylu empire albo krótkie ale jeszcze nie udało mi się zmierzyć. Ale gdzieś tak głęboko siedzi we mnie chęć na typowo ślubną suknię, tylko jak taka suknia będzie wyglądać?? Przecież to tylko cywilny i obiad. I mam jeszcze problem bo jestem straszną chudzinką. Mam 165cm i niecałe 50kg, brak biustu. Chciałabym wyglądać grubiej. mierze sukienki i jeszcze w żadnej się nie zakochałam. W jednej się dobrze czułam i wyglądałam na grubszą czyli na plus tylko że to typowa literka A (pierwsza fotka). Podoba mi się sukienka z drugiej fotki ale nie wiem gdzie takiej szukać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2803_1.jpg (11,0 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a4.jpg (41,4 KB, 177 załadowań)
Izunia_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 08:11   #7
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: sukienka do ślubu w ogrodzie

Cytat:
Napisane przez Izunia_1985 Pokaż wiadomość
Myślę o skromnej. Podobają mi się w stylu empire albo krótkie ale jeszcze nie udało mi się zmierzyć. Ale gdzieś tak głęboko siedzi we mnie chęć na typowo ślubną suknię, tylko jak taka suknia będzie wyglądać?? Przecież to tylko cywilny i obiad. I mam jeszcze problem bo jestem straszną chudzinką. Mam 165cm i niecałe 50kg, brak biustu. Chciałabym wyglądać grubiej. mierze sukienki i jeszcze w żadnej się nie zakochałam. W jednej się dobrze czułam i wyglądałam na grubszą czyli na plus tylko że to typowa literka A (pierwsza fotka). Podoba mi się sukienka z drugiej fotki ale nie wiem gdzie takiej szukać.
to co że tylko cywilny?
jeśli tobie się marzy ślubna to kupuj

ja jedną krótką wkleiłam
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-23, 08:21   #8
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: sukienka do ślubu w ogrodzie

jeszcze takie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3062_1.jpg (12,2 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lorca_2.jpg (10,6 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg glass_1.jpg (11,8 KB, 72 załadowań)
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 08:23   #9
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: sukienka do ślubu w ogrodzie

Ja tez biorę sam cywilny i dla mnie to nie jest tylko cywilny Co prawda my zdecydowaliśmy się na wesele, ale koleżanka, która również nie jest wierząca i robi sam obiad dla 20osób kupiła sobie suknie za 4500zł bo taką chciała!
Nie martw się gadkami innych, chcesz mieć prawdziwą suknie ślubną to nie żałuj!
Pomyśl,że później oglądając zdjęcia ze ślubu pomyślisz szkoda, że nie miałam takie sukni...
Idz po przymierzaj zobacz w czym Ci dobrze, jeśli nie chcesz wydawać tyle kasy poszukaj używanej. Nie jesteś wysoka więc nie będziesz miała problemu z kupieniem używanej sukni
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 10:38   #10
wizazanka_z_piekla_rodem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: sukienka do ślubu w ogrodzie

ja bym wybrała suknię w stylu empire na slub w ogrodzie super pomysł!
wizazanka_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 12:44   #11
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: sukienka do ślubu w ogrodzie

Cytat:
Napisane przez Izunia_1985 Pokaż wiadomość
Myślę o skromnej. Podobają mi się w stylu empire albo krótkie ale jeszcze nie udało mi się zmierzyć. Ale gdzieś tak głęboko siedzi we mnie chęć na typowo ślubną suknię, tylko jak taka suknia będzie wyglądać?? Przecież to tylko cywilny i obiad. I mam jeszcze problem bo jestem straszną chudzinką. Mam 165cm i niecałe 50kg, brak biustu. Chciałabym wyglądać grubiej. mierze sukienki i jeszcze w żadnej się nie zakochałam. W jednej się dobrze czułam i wyglądałam na grubszą czyli na plus tylko że to typowa literka A (pierwsza fotka). Podoba mi się sukienka z drugiej fotki ale nie wiem gdzie takiej szukać.
Ja biorę ślub cywilny i nie urządzam typowego weselicha - i ubieram normalną suknię ślubną, księżniczkę
Też jestem drobinką i uważam, że w takim fasonie wyglądam super, gorset podkreśla biust i robi talię, a szeroki tiulowy dół optycznie poszerza biodra
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-23, 15:31   #12
bluemooon
Raczkowanie
 
Avatar bluemooon
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 415
Dot.: sukienka do ślubu w ogrodzie

Cytat:
Napisane przez Izunia_1985 Pokaż wiadomość
Myślę o skromnej. Podobają mi się w stylu empire albo krótkie ale jeszcze nie udało mi się zmierzyć. Ale gdzieś tak głęboko siedzi we mnie chęć na typowo ślubną suknię, tylko jak taka suknia będzie wyglądać?? Przecież to tylko cywilny i obiad. I mam jeszcze problem bo jestem straszną chudzinką. Mam 165cm i niecałe 50kg, brak biustu. Chciałabym wyglądać grubiej. mierze sukienki i jeszcze w żadnej się nie zakochałam. W jednej się dobrze czułam i wyglądałam na grubszą czyli na plus tylko że to typowa literka A (pierwsza fotka). Podoba mi się sukienka z drugiej fotki ale nie wiem gdzie takiej szukać.
dekoldu z sukni 2 unikaj, jest lepszy przy duzym biuscie. i wybierz taka co ma duzo marszczen na wys biustu wlasnie- to tez powiekszy optycznie
bluemooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 16:24   #13
Izunia_1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 89
Dot.: sukienka do ślubu w ogrodzie

właśnie wróciłam z wyprawy po salonach. niestety empire odpada bo wyglądam bardzo chudo. na krótką z postu Tai poluje ale w salonie będzie dopiero po świętach. skupiłam się na sukienkach z prostym dekoltem z marszczeniami i błyskotkami na dekolcie. niestety z kupnem używanej i wypożyczeniem mam problem. wszystkie suknie są dużo za luźne. niestety dużo schudłam i nie mam biustu (miseczka A jest za duża (( ). i to mój największy problem, wydaje mi się że wszystkie suknie źle leżą na biuście, że po wypchaniu będzie sztucznie wyglądać. mierzyłam śliczne sukienki w La Sposie ale kosztują ponad 4ooozł, trochę szkoda takiej kasy bo sami za wszystko płacimy. jutro wkleję fotki sukienek które mierzyłam niestety na modelkach, może wtedy coś pomożecie.
Izunia_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 17:14   #14
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: sukienka do ślubu w ogrodzie

Cytat:
Napisane przez Izunia_1985 Pokaż wiadomość
właśnie wróciłam z wyprawy po salonach. niestety empire odpada bo wyglądam bardzo chudo. na krótką z postu Tai poluje ale w salonie będzie dopiero po świętach. skupiłam się na sukienkach z prostym dekoltem z marszczeniami i błyskotkami na dekolcie. niestety z kupnem używanej i wypożyczeniem mam problem. wszystkie suknie są dużo za luźne. niestety dużo schudłam i nie mam biustu (miseczka A jest za duża (( ). i to mój największy problem, wydaje mi się że wszystkie suknie źle leżą na biuście, że po wypchaniu będzie sztucznie wyglądać. mierzyłam śliczne sukienki w La Sposie ale kosztują ponad 4ooozł, trochę szkoda takiej kasy bo sami za wszystko płacimy. jutro wkleję fotki sukienek które mierzyłam niestety na modelkach, może wtedy coś pomożecie.
ja je znalazłam na stronach salonów także jak coś to mogę podać linki
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-24, 15:28   #15
Izunia_1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 89
Dot.: sukienka do ślubu w ogrodzie

Co powiecie o tych??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2803_1.jpg (11,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg abril.jpg (33,5 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg damasco_1.jpg (13,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg licena.jpg (31,7 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg G231116lamarie.jpg (30,7 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sweetheart - 5832,belissima.jpg (16,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg White One - 6209t.jpg (27,8 KB, 52 załadowań)
Izunia_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 20:31   #16
manima
Zadomowienie
 
Avatar manima
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 230
Dot.: sukienka do ślubu w ogrodzie

Masz racje slub jest raz na cale zycie! Dlatego nie sugeruj sie tym ile bedziesz miala gosci na przyjeciu/obiedzie. W tym dniu powinnas czuc sie wyjatkowo! Pozwol sobie na taka sukienke o jakiej zawsze marzylas. Piszesz o slubie w ogrodzie. Zazdroszcze! Niestety ja nie mam takiej mozliwosci. Pod koniec lata bedzie jeszce wciaz cieplo - dlatego ja proponuje zwiewna sukienke. Jest ich wiele w internecie- np wpisz w google suknia slubna na plazy- tam znajdziesz wiele propozycji i pomyslow na to jak mozesz udekorowac swoje przyjecie. Osobiscie wynajelabym kogos kto gra na skrzypcach aby zagral Wam Ave Maria a potem marsz weselny. Toast szampanem w ogrodku polnym kwiatow gratuluje pomyslu - bardzo oryginalnie!
manima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 21:30   #17
Javarem
Rozeznanie
 
Avatar Javarem
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 626
GG do Javarem
Dot.: sukienka do ślubu w ogrodzie

Cytat:
Napisane przez Izunia_1985 Pokaż wiadomość
Co powiecie o tych??
Jak dla mnie ze zdjęć które wkleiłaś-zdecydowanie nr.5

i wklejam trochę propozycji-chyba powinno być zwiewnie,lekko i subtelnie ale najważniejsze żebyś Ty się dobrze czuła
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg eliesaab16-ogród1.jpg (16,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg eliesaab1-ogród2.jpg (22,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg eliesaab6-ogrór3.jpg (14,0 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg juddwaddells8-ogród4.jpg (29,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg badgleymischkaf6-ogród5.jpg (20,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg romonakevezaf20-ogród6.jpg (21,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg peterlangnerf6-ogród7.jpg (14,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg romonacavezac4-ogród8.jpg (14,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dylan-338x505.jpg (13,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg alfred13a.jpg (11,6 KB, 16 załadowań)
Javarem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 08:39   #18
Izunia_1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 89
Dot.: sukienka do ślubu w ogrodzie

Marzy mi się skrzypaczka ale nie wiem czy nasz budżet to zniesie. zobaczymy. narazie zaoszczedziliśmy na obrączkach 500zł. tylko już widzę że za mało przeznaczyłam na sukienkę. zobaczymy ile wyniesie. niestety w zwiewnych sukienkach czyli styl empire źle wyglądam, a bardzo taką chciałam. zastanawiam się nad prostą górą a dół z falbanek. ciężko jest wybrać tą jedyną.
Izunia_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 12:01   #19
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: sukienka do ślubu w ogrodzie

W Empire mało kto wygląda dobrze, bo jak się ma większy biust to taka suknia dodaje jeszcze kg i wygląda jak suknia ciążowa
Z Tych co wkleiłaś najbardziej podoba mi się 2!!! 3spoko i 4 śliczna (ale ja lubię takie rybkowate)
Patrzyłaś na allegro za używanymi? Zawsze można pójść do krawcowej i poprawić co się da tanie suknie ma Orea Sposa
maja fajną Empire, ale tak lekko dopasowaną
gown_401.jpg ta kosztuje 1970zł
gown_361.jpg 2090zł

Tu masz kolekcje http://www.lisaferrera.com.pl/kolekcja/oreasposa-2011
http://www.lisaferrera.com.pl/kolekc...ednie-kolekcje

Ja myślałam bardzo intensywnie nas suknia od nich (właśnie z uwagi na cenę) ale panie ze sklepu bardzo mnie zniechęciły do zakupu u nich Może miały zły dzień nie wiem.

Zawsze możesz uszyć suknię. Chociaż to różnie bywa z krawcowymi a jak kupisz suknie z salonu to chyba większe prawdopodobieństwo sprzedania jej
Możesz tez poczekać i złapać jakąś okazję na targach od stycznia zacznie się ich bardzo dużo i często są duże obniżki sukien. Nie wiem jak to jest w rzeczywistości ale np Targi w Pałacu Kultury zawsze reklamują, że suknie z kolekcji wcześniejszej nawet do 80% tańsze.Tyle,że pewnie to suknie, które zostały z wyprzedaży salonowych... nie wiem

Edytowane przez takaya
Czas edycji: 2010-12-27 o 12:15
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-27, 13:49   #20
Izunia_1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 89
Dot.: sukienka do ślubu w ogrodzie

dzięki za podpowiedzi. właśnie mi też ta 3 najbardziej się podoba ale niestety jest najdroższa. koszt kupna i wypożyczenia jest taki sam, ponad 4000zł. byłam w lisa ferrera i mierzyłam tą pierwszą. jestem za chuda na nią. z orea sposa nie dostałam żadnej do mierzenia. wszystkie mierzyłam z cosmobelli. i wydawały mi się identyczne. i niestety zniechęciła mnie cena. pani w salonie podała wyższą niż na ich stronie internetowej, a mówiła że są takie same ceny. nie wiem czy się pomyliła czy chciała zarobić. nie będę sprawdzać. w czwartek idę jeszcze raz przejrzeć sukienki white one i cymbeline. obym coś wybrała.
Izunia_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 15:58   #21
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: sukienka do ślubu w ogrodzie

Ja tak jak pisałam tez biorę cywilny i nie chciałam drogiej sukni. Marzyła mi się gładka rybka z matowej satyny, ale okazało się,że takie źle na mnie leżą. W efekcie kupiłam suknię nieco droższą niż moje maximum ale po prostu jest rewelacyjna, liczę że sprzedam ją później za pół ceny Zawsze i ty możesz nadszarpnąć swój budżet i później sprzedać suknię.
Ja myślałam,że to głupota płacić tyle kasy na suknię na jeden raz, ale później masz zdjęcia a one są na całe życie. Stwierdziłam,że nie chcę oglądać zdjęć i myśleć, że mogłam jednak dołożyć kasy i kupić sobie tą piękną suknię. Zapłaciłam i nie żałuję Suknia ma rewelacyjny gorset, który niesamowicie modeluje moją sylwetkę! Już myślałam, że nie znajdę swojej idealnej, było kilka fajnych ale każda miała jakieś ale. Już miałam dość jeżdżenia po salonach,w końcu jednak udało mi się znaleźć TĄ JEDYNĄ!
Do sierpnia jest jeszcze czas na prawdę warto jest przemarudzić i połazić za tymi sukniami jeszcze trochę by wreszcie trafić na ta idealną
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 20:53   #22
happy2gether
Wtajemniczenie
 
Avatar happy2gether
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 849
Dot.: sukienka do ślubu w ogrodzie

Cytat:
Napisane przez Izunia_1985 Pokaż wiadomość
Marzy mi się skrzypaczka ale nie wiem czy nasz budżet to zniesie. zobaczymy. narazie zaoszczedziliśmy na obrączkach 500zł. tylko już widzę że za mało przeznaczyłam na sukienkę. zobaczymy ile wyniesie. niestety w zwiewnych sukienkach czyli styl empire źle wyglądam, a bardzo taką chciałam. zastanawiam się nad prostą górą a dół z falbanek. ciężko jest wybrać tą jedyną.
tak naprawdę każda suknia pasuje do ślubu na zewnątrz...musisz ją tylko dobrać do sylwetki

Pisałaś dalej, że idziesz mierzyć suknie White One. - ja mam White One 411 i jestem w niej zakochana

Tutaj jest babeczka w tej sukni właśnie na ślubie w plenerze http://www.lusterstudios.com/sutherl...ony-reception/

pooglądaj sobie jeszcze inne fotki z tego bloga. Tam wiele ślubów odbywało się na powietrzu i może coś Cię zainspiruje
pozdrawiam i cały czas zazdroszczę
happy2gether jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 22:31   #23
Izunia_1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 89
Dot.: sukienka do ślubu w ogrodzie

właśnie o tą sukienkę mi chodzi podobną mierzyłam w la sposie ale spora cena. tak tylko się zastanawiam że to sam cywilny ale raz w życiu mam okazje załozyć taką sukienke. mam nadzieję że wszystko się uda. jest ryzyko pogody i chumory urzędnika. ale jestem dobrej myśli.
Izunia_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 23:07   #24
happy2gether
Wtajemniczenie
 
Avatar happy2gether
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 849
Dot.: sukienka do ślubu w ogrodzie

no cena nie jest mała ale suknia jest boska. Warto zrobić sobie przyjemność w TEN JEDYNY DZIEŃ
Ja swoją mierzyłam w Cymbeline ta o której piszesz jest podobna ale nie taka piękna
happy2gether jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 09:02   #25
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: sukienka do ślubu w ogrodzie

Oj to prawda pogoda w naszym kraju lubi być kapryśna
My jak jeszcze planowaliśmy wziąć ślub w ogrodzie wybraliśmy dwa parki w których jest kryty amfiteatr i jeśli rano w dzień ślubu pogoda byłaby brzydka wszystko przenieślibyśmy pod daszek Niestety nie udało nam sie przekonać urzędnika by ruszył się te 3min od urzędu Rozwarzałam ślub humanistyczny (w polce nie ma jeszcze mocy prawnej) udzielany przez licencjonowane osoby które prowadzą różne ceremonie, ale moja mama ubzdurała sobie że to jakaś sekta (dziwna byłaby to sekta bez wyznania) i wpadła w histerię, że szopkę chcemy odwalać i tak skończyły się plany ślubu w ogrodzie
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 17:30   #26
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: sukienka do ślubu w ogrodzie

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Oj to prawda pogoda w naszym kraju lubi być kapryśna
My jak jeszcze planowaliśmy wziąć ślub w ogrodzie wybraliśmy dwa parki w których jest kryty amfiteatr i jeśli rano w dzień ślubu pogoda byłaby brzydka wszystko przenieślibyśmy pod daszek Niestety nie udało nam sie przekonać urzędnika by ruszył się te 3min od urzędu Rozwarzałam ślub humanistyczny (w polce nie ma jeszcze mocy prawnej) udzielany przez licencjonowane osoby które prowadzą różne ceremonie, ale moja mama ubzdurała sobie że to jakaś sekta (dziwna byłaby to sekta bez wyznania) i wpadła w histerię, że szopkę chcemy odwalać i tak skończyły się plany ślubu w ogrodzie
Współczuję reakcji mamy, ale ja bym się nie przejmowała zdaniem osób trzecich (nawet bliskich) w tak ważnej kwestii.

My jesteśmy już w 100% zdecydowani na ślub humanistyczny, ale nie tylko ze względu na dowolność w kreowaniu oprawy, chodzi przede wszystkim o warstwę ideologiczną. Humanizm to piękna idea, która liczy sobie kilkaset lat i o ile rozumiem, że o ślubach humanistycznych wiele osób w Polsce nie słyszało, o tyle skojarzenie terminu z sektą wydaje mi się więcej niż dziwne. Przecież to nurt koncentrujący się na człowieku i nie mieszający do tego żadnych elementów religijnych...
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 19:26   #27
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: sukienka do ślubu w ogrodzie

Mysiak mi mama groziła tym,że zbojkotuje ślub i inne brednie. Miałam i tak bardzo dużo nie przyjemności w związku z weselem (mama rozpętała mi małe piekło próbując wymusić swoje zdanie mimo,że my płacimy za całość). Zależało mi na tym by oboje rodzice byli na ślubie. W końcu mamy w pałacu ślubów na Starówce, pocieszam się tym, że w maju z pogodą jest różnie i nie będzie mi przeszkadzało że będzie padał deszcz

Izunia
daj znać jak będziesz po kolejnych przymiarkach
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 16:46   #28
Izunia_1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 89
Dot.: sukienka do ślubu w ogrodzie

chodziłam, mierzyłam i wybrałam. niestety nie mam zdjęcia na sobie, zapomniałam zrobić fotke. nie wiem jak wy decydujecie się na konkretny model. ja miałam problem i nadal mam wątpliwości. Żadna nie wywołała łezki szczęścia.
Izunia_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 16:47   #29
Izunia_1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 89
Dot.: sukienka do ślubu w ogrodzie

fotka nie wskoczyła.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8363am.jpg (9,7 KB, 53 załadowań)
Izunia_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 21:08   #30
happy2gether
Wtajemniczenie
 
Avatar happy2gether
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 849
Dot.: sukienka do ślubu w ogrodzie

No a mierzyłas w rezultacie White One 411?
happy2gether jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.