Mikrodermabrazja w domu -kosmetyki, metody. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-25, 14:17   #61
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Dot.: domowa mikrodermobrazja

Cytat:
Napisane przez beciunia
co znaczy poleruje ?? a do wrażliwej skóry mieszanej? np skłonnej do wyprysków i pękająych naczynek ten zestaw sie nadaje ? czy nie uwrażliwia jeszcze bardziej skóry??
cytat z ulotki: "Kuracja przeznaczona jest do skór: normalnych, mieszanych i tłustych. Kuracji nie można stosować przy skórach wrażliwych, alergicznych, z rozszerzonymi naczynkami i z chorobami skóry"
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 14:30   #62
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Dot.: domowa mikrodermobrazja

Cytat:
Napisane przez justa79
nie znam żadnego peelingu mechanicznego z kwasami do twarzy, do ciała tak - np. Exfotonic L'oreala. jest wprawdzie dwustopniowy peeling do twarzy Avonu, ale nie jest to peeling mechaniczny, tylko płatki nasączone kwasami.
Z tego co wiem, taki peeling ma w ofercie Bioderma w serii "Sebium", gel gommant/exfoliating gel - zawiera tradycyjne ziarenka oraz kwas salicylowy.
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 21:27   #63
loya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1
Dot.: domowa mikrodermobrazja

Kupiłam mikrodermabrazję z Bielendy. Dla mnie rewelacja już po pierwszym zabiegu!!! A cena bardzo niewielka,porównując z innymi -28,90
loya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 10:24   #64
Jagna80
Przyczajenie
 
Avatar Jagna80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3
Domowa mikrabdermazja

Mam pytanie, czy któraś z was używała zestawu do domowej mikrabdermacji Eveline? Ostatnio wpadł mi w oko taki specyfik i zastanawiam się czy działa... jakie są efekty?
Jagna80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 10:34   #65
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Domowa mikrabdermazja

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=91821
Był już taki wątek.
I doklejam do niego Twój
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 12:50   #66
Doni79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: piekna okolica blisko Stuttgartu
Wiadomości: 490
Domowa mikrodermabrazja, a Effclar K

Witajcie Jesli byl juz taki topik to z gory przepraszam, ale szukalam przez wyszukiwarke i byly tylko tematy dotyczace samej domowej mikrodermabrazji, natomiast ja mam pytanko o domowa mikrodermabrazje L'Oreala i krem La Roche Posay Effaclar: a wiec chce stosowac te dwa jednoczesnie (to znaczy na przemian: 2 razy w tygodniu na wieczor mikroderm., a w pozostale dni takze na wiczor LRP Effclar K, a na dzien krem koloryzujacy z wysokim filtrem Biodermy) tylko wlasnie nie wiem czy nie spowoduje to wiecj szkod niz pozytku? Czy ktoras z was jednoczesnie stosuje te dwa kosmetyki? Czy uzywanie ich nie bedzie zbyt inwazyjne dla ryjka? Mnie osoboscie sie wydaje, ze efekt stosowania tych dwoch specyfikow na przemian (tak jak napisalam) powinien byc lepszy niz jednego z nich tzn. wydaje mi sie, ze jeden bedzie wspomagal dzialanie drugiego. Co o tym myslicie? Ktora z was ma doswiadczenie?
Doni79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 07:31   #67
Doni79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: piekna okolica blisko Stuttgartu
Wiadomości: 490
Dot.: Domowa mikrodermabrazja, a Effclar K

Poniewaz nikt mi nie poradzil jak i co mozna postanowilam przetestowac to na sobie i oto relacja

Mam cere problematyczna, a do tego wrazliwa. Od czasu do czasu krostki, zaskorniki to niestety moja codzienna zmora, a do tego kilka przebarwien i dlugo pozostajace zaczerwienia po krostkach czyli ogolna ocena: jest nieciekawie . Od tygodnia (dzis rowny tydzien) uzywam mikrodermabrazji Loreala (narazie uzylam 3 razy), a dodatkowo codziennie na wieczor smaruje buzke LPS Effaclar K. Wczoraj zaryzykowalam i zamiast uzyc po mikrodermabrazji nawilzajacego kremu, ktory jest w zestawie, tez posmarowalam sie Effaclarem i normalnie jestem zaskoczona rezultatem! Naprawde po tygodniu juz widze roznice OGROMNA! (choc nie chce zapeszac, bo juz nie raz myslalam, ze pieknie i ladnie, a tu nagle dolek i lipa, wszystko sie konczylo). W kazdym razie oto rezultat mojego tygodniowego experymentu:
- buzka gladka, miekka w dotyku, rozjasniona i jakas taka mlodsza wyglada (a przynajmniej ja mam takie wrazenie, choc wiadomo, moze to tylko wrazenie )
- przebarwienia juz po tygodniu rozjasnione (!!!!!!)
- krostek narazie nie widac, choc przygotowalam sie psychicznie na "oczyszczeniowy wysyp",
- ZERO ZASKORNIOKOW!!! (tu przezylam chyba nawiekszy szok!!)
- 2 zmarszczki mimiczne w okol ust wygladzone,
- zaczerwienienia po powazniejszych krostkach jeszcze niestety nie znieknely, ale sa jakby mniejsze i jasniejsze.

Na dzien oczywiscie filtry!

Zamierzam moj experyment narazie kontynuowac jeszcze przez pare tygodni, bo wiem, ze po dlugim czasie moze to miec jednak efekt przeciwny do zamierzonego, takze jak narazie jest ladnie i mam nadzieje, ze bedzie jeszcze lepiej
Doni79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-15, 12:04   #68
docha27
Raczkowanie
 
Avatar docha27
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 33
GG do docha27
Red face Mikrodermabrazja w domu

Mam mieszaną skórę z tendęcja do świecenia się w strefie T oraz zanieczyszczania się, jak również z przebarwieniami i bliznami po trądziku. Przebarwienia nie są duże a plizny są płytkie i mało widoczne, ale są.
Chodzę na zabiegi oczyszczania skóry do kosmetyczki. Ostatnio zastanawiam się nad zakupem zestawu do mikrodermabrazji w domu firmy Eris. Chciałam sie dowiedziec czy jest realna szansa na to, abym po kilku takich zabiegach pozbyła się plam i blizn. Czy moja skóra bedzie gładka i wolna od zaskórników tak jak po zabiegu oczyszczania. Jak właściwie działaja te preparaty, czy moja skóra bedzie sie łuszczyła po ich zastosowaniu czy nie. Jak powinnam ją pielegnować, jakich używać
kremów i maseczek. Do tej pory używałam maseczek oczyszczajacych lub rozgrzewajacych. Dodam może, że zestaw przeze mnie wspomniany składa sie z trzech preparatów:
Etapy zabiegu:
Etap 1. Delikatne złuszczanie - Pre-peeling rozjaśniający
Etap 2. Peeling właściwy stymulujący odnowę - Microscrub
Etap 3. Niwelowanie zmarszczek - Łagodzący krem przeciwzmarszczkowy SPF 30+
Mogłabym prosić o napisanie czegoś wiecej na temat zabiegu mikrodermabrazji.
Dziękuje, pozdrawiam i życze wszystkim miłego dnia.
docha27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 12:22   #69
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Mikrodermabrazja w domu

Cytat:
Chciałam sie dowiedziec czy jest realna szansa na to, abym po kilku takich zabiegach pozbyła się plam i blizn. Czy moja skóra bedzie gładka i wolna od zaskórników tak jak po zabiegu oczyszczania

zobacz tematy pokrewne o peelingu podwójny \m garniera i mikrodermabrazji vichy, peelingu termicznym bielendy

zaskorniki moga sie rozjasnic ale po 2 dniach wszystko moze popwrocic do nowmy nie mam sp\kładu mozesz podrzucic?to wiecej da
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 17:15   #70
docha27
Raczkowanie
 
Avatar docha27
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 33
GG do docha27
Dot.: Mikrodermabrazja w domu

Etap 1. Delikatne złuszczanie - Pre-peeling rozjaśniający.
Zawarty w preparacie kompleks ?-hydroksykwasów (kwas z cytryny, pomarańczy, jagody, klonu cukrowego i trzciny cukrowej) nic wiecej nie wiem na temat tego kosmetyku
docha27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 14:57   #71
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Mikrodermabrazja w domu

jednorazowe zluszczanie poprawi lekko wyglad skory głównie stawiajac na gladkowsc, jesli chcesz efektow wybielania to ten peeling jak najbardziej mozesz uzyc ale raz na jakis czas a w domu depigmentowac skore w zaleznosci od tego jak duze masz przebarwienia i od czego. napisz co na ten temat, czasami pomada Acne derm , czasami lysanel, czasami trzeba cos mocniejszego np teretinoiną se walnąć
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-16, 18:11   #72
docha27
Raczkowanie
 
Avatar docha27
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 33
GG do docha27
Dot.: Mikrodermabrazja w domu

Dzięki ale zdecydowałam sie na podwójny peeling z garniera zobaczymy jakie beda efekty. Jeżeli nijakie to poprosze o pomoc moja kosmetyczke, najwyżej zrobie sobie mikrodermabrazje w salonie. Mam pytanie ponieważ chce spróbować oczyszczania ultradzwiekami, czy to jest skuteczny sposób czy niebardzo. Dziękuje i pozdrawiam
docha27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 12:44   #73
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Mikrodermabrazja w domu

czyli jednak looknelas do watka o tych prepar ktore Ci podalam ciesze sie , garnier jest dobry , sama go mam, jest dosyc mocny.

ultradziwkowy peeling jest skuteczny wprzypadku płytkich lub srednich zaskornikow , glebokich niestey nie usunie,ale po ok 24 godz od zabiegu mozesz zauwazyc "odkorkowanie, poluzowanie" głebszych zaskornikow
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 10:26   #74
docha27
Raczkowanie
 
Avatar docha27
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 33
GG do docha27
Dot.: Mikrodermabrazja w domu

Emilia1 chciałabym peeling podwójny z garniera połaczyć z jakimiś maseczkami. Kiedy powinnam ich używać i jakie to powinny być maseczki. Pozdrawiam i życze miłego dnia.
docha27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 14:39   #75
phoebe
Rozeznanie
 
Avatar phoebe
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 922
Dot.: Mikrodermabrazja w domu

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
garnier jest dobry , sama go mam, jest dosyc mocny.
Od dzisiaj zaczynam kurację Garnierem Zobaczymy z jakim skutkiem... Czy po zastosowaniu Garniera wieczorem, rano trzeba użyć jakiegoś kremu nawilżającego?
__________________
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Moje Aniołki wiem, że kiedyś się spotkamy [*]


phoebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 14:49   #76
nadia7
Raczkowanie
 
Avatar nadia7
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ul.Piękna
Wiadomości: 480
Dot.: Mikrodermabrazja w domu

a ja kupiłam sobie maseczke na noc z efektem mikrodermabrazji z Sorayi powinno sie jej uzywac co 2 dzien na noc ale ja uzywam co 3(nie che przesadzac bo mysle ze na mloda skore(mam 21lat) nie trzeba dzialac silnymi kosmetykami hmm, czy rzeczywiscie tak jest?tym bardziej ze nie mam problemow ze skora Emilio1 prosze o odpowiedz{i wszystkich innych znajacych sie na rzeczy])acha i czy ktos uzywa tej maseczki?
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy

JESTEŚ SEKSOWNA DOPIERO WTEDY, GDY BEZ ZASTRZEŻEŃ AKCEPTUJESZ CAŁE SWOJE CIAŁO!
nadia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-19, 16:01   #77
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Mikrodermabrazja w domu

Na zajeciach cwiczylysmy oczyszczanie ultradzwiekami. Maszyna fajna. Zabieg bezbolesny, (pomijajac dziwne uczucie...trudne do sprecyzowania, co jest uzasadnione bo to ultradzwieki).
Moje osobiste doswiadczenia - po jakims czasie wyskoczylo mi wiecej syfkowna twarzy ale po kilku zabiegach wszystko wrocilo do normy i pozbylam sie bezbolesnie zaskorniakow.
Poza tym zabieg rowniez wygodny i fajny dla kosmetyczki.
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 11:47   #78
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Mikrodermabrazja w domu

Emila a czy dermobrazje można stosować przy płytko unaczynkowionej skórze czy wszystkie peelingi mają drobinki do ściernia?
pozdrawiam
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 18:23   #79
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: Mikrodermabrazja w domu

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
Emila a czy dermobrazje można stosować przy płytko unaczynkowionej skórze czy wszystkie peelingi mają drobinki do ściernia?
pozdrawiam
podpinam się do pytania
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-21, 12:28   #80
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Mikrodermabrazja w domu

ciekawe czy ta maseczka z soray dałaby rade chociaż troszkę zmniejszyć widoczność moich jasnych i płytkich blizn ??
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 14:48   #81
docha27
Raczkowanie
 
Avatar docha27
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 33
GG do docha27
Dot.: Mikrodermabrazja w domu

Dziewczyny kupilam dzisiaj peeling z Garniera, wiec wieczorem pierwsza próba. Jutro wam napisze jak było
Producent zaleca ochronę skóry w trakcie kuracji i 7 dni po kremami z filntem UVA i UVB conajmniej SPF15 . To apropo pytania o kremy . Pozdrawiam
docha27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 19:06   #82
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Mikrodermabrazja w domu

Cytat:
Od dzisiaj zaczynam kurację Garnierem Zobaczymy z jakim skutkiem... Czy po zastosowaniu Garniera wieczorem, rano trzeba użyć jakiegoś kremu nawilżającego?
tak i z filrem!
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 19:08   #83
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Mikrodermabrazja w domu

Cytat:
Emila a czy dermobrazje można stosować przy płytko unaczynkowionej skórze czy wszystkie peelingi mają drobinki do ściernia?
pozdrawiam
jelsi chodzi o takie domowe typu garnier czy vichy nie mozna przy naczynkowej bo zawieraja kwasy ktore nie sa korzystne dla tego typucery
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 19:09   #84
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Mikrodermabrazja w domu

Cytat:
ciekawe czy ta maseczka z soray dałaby rade chociaż troszkę zmniejszyć widoczność moich jasnych i płytkich blizn ??
ale jaka maseczka? zanda maseczka nie zmniejszy Ci blizn, złuszczania, kwasy AHA , PHA, kwasy witaminy a
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 20:23   #85
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Mikrodermabrazja w domu

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
ale jaka maseczka? zanda maseczka nie zmniejszy Ci blizn, złuszczania, kwasy AHA , PHA, kwasy witaminy a
chodzi mi o maseczke z soray która powoduje efekt mikrodembobrazji (czy jak to się pisze)
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 20:37   #86
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Mikrodermabrazja w domu

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
ale jaka maseczka? zanda maseczka nie zmniejszy Ci blizn, złuszczania, kwasy AHA , PHA, kwasy witaminy a
chodzi mi o maseczke z soray która powoduje efekt mikrodermabrazji (czy jak to się pisze)

Edytowane przez kaczorka
Czas edycji: 2006-11-21 o 20:42 Powód: sorki za dubel ale bateria siadła w myszcze
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 12:52   #87
docha27
Raczkowanie
 
Avatar docha27
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 33
GG do docha27
Dot.: Mikrodermabrazja w domu

Dziewczyny skóry na twarzy i szyji mi nie spaliło więc nie jest zle. Po nalozeniu peelingu czyłam pieczenie które trwało kikla sekund i ustapiło, myslalam ze bedzie gorzej. Rano cera była miła w dotyku i świeża. mysle ze na bardziej widoczne efekty trzeba poczekac, zobacze jakie beda po zastosowaniu jednego opakowania. Naprzemiennie z peelingiem postanowilam uzywac maseczki termicznej z garniera, mysle ze to dobrze zrobi mojej skorze. Dziewczyny nie poddawajmy sie, pamietajmy ze nie od razu Rzym zbudowano. Pozdrawiam
docha27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 15:08   #88
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Mikrodermabrazja w domu

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
jelsi chodzi o takie domowe typu garnier czy vichy nie mozna przy naczynkowej bo zawieraja kwasy ktore nie sa korzystne dla tego typucery

Szkoda a to nowe z Ziaji do cery dojrzałej też się nie nadaje? pozdrawiam
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 19:41   #89
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Mikrodermabrazja w domu

Cytat:
chodzi mi o maseczke z soray która powoduje efekt mikrodembobrazji (czy jak to się pisze)
aha , ale jako dodatek bo to samo Ci blizn nie splyci
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 20:08   #90
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Mikrodermabrazja w domu

no ja używam jeszcze maseczki aspirynowej, maseczki z ziemi wulkanicznej i maseczke do cery naczynkowej z Daxa, łykam humavit i rutinoskorbin (wole nie dorobić się pękniętych naczynek) do tego dołożyłam maseczke z soraya z efektem mikrodembobrazji (po pierwszym razie zauważalny bardzo lekkie złuszczenie co bardzo mnie zdziwiło bo używałam efaklar k niewiele mi pomóg ani razu nie złuszczył mi naskórka, może dlatego, że drozszy i oszczedniej używałam ) a i w ciągu dnia cepan ale musze z niego zrezygnować bo mnie zapycha . Zobaczymy moze to wszystko razem da jakiś efekt i troche wyrównam koloryt skóry. W domu mam jescze SALIDERM ale obawiam się ze to zbyt wiele szczęścia na raz

Edytowane przez kaczorka
Czas edycji: 2006-11-22 o 22:24
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-06 17:53:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:09.