problemy z cerą-białe grudki... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-18, 21:27   #31
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: problemy z cerą-białe grudki...

Byc moze sa to prosaki,ale rownie dobrze moze byc to zapalenie mieszkow-bardzo czesto umiejscowione na dolnej partii policzkow lub zuchwie.Jesli taka grudke latwo wycisnac,to bardzo mozliwe ze to wlasnie problem rogowacenia,ktory dotyczy wlasnie suchych partii ciala.Oczywiscie to takie gdybanie,poniewaz trafna diagnoze moze wydac tylko i wylacznie lekarz dermatolog po obejrzeniu pacjenta
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 21:57   #32
sylenka
Przyczajenie
 
Avatar sylenka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 25
Dot.: problemy z cerą-białe grudki...

Bardzo możliwe, ale chyba te zapalenie mieszków jest mniej widoczne niż prosaki. Ale tak jak mówisz, diagnoze może tylko postawić lekarz. Ale ciekawa jestem czy mikrodermabrazja może coś tu pomóc?
__________________

sylenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 19:21   #33
wishywashy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: problemy z cerą-białe grudki...

Problem tych grudek spędza mi sen z powiek.Ehhh moja cera zawsze była śliczna, wszyscy nie mogli się nadziwić jaką to mam piękną cere.Niestety do czasu.Jakos kolo wrzesnia wyskoczyly te grudki na prawym policzku.Byla to dla mnie nowosc, wiec wycisnelam.Od tego czasu przezywam koszmar.Z grudek zrobily sie okropne, rozbabrane pryszcze, ktorych nie potrafilam wyleczyc.Od tego czasu wciaz wchodze na rozne strony i szukam czegos co moze mi pomoc.Oczywiscie pryszczy juz nie ma ale pojawily sie grudki.Musze zaznaczyc ze sa tylko na prawym policzku, lewy mam gladziutki.Uzywalam kremow, teraz nawet masci z antybiotykiem i troche sie polepszylo ale denerwuje mnie ze pdo swiatlo tak je widac wiec dzis weszlam i poczytalam troche, czego skutiem bylo ze nie moglam sie powstymac i wycisnelam i ponakluwalam igla a teraz mam czerwony caly policzek i jestem zalamana pozatym uzywalam peelingu ale przestane, bo to podraznia. Teraz nasmarowalam to miejsce cebula i mascia z antybiotykiem.AHa i u dermatologa nie bylam bo moja mama bagatelizuje sprawe, jakos jej to nie obchodzi i wciaz powtarza ze nigdy nie mialam zadnych problemow z twarza;/
wishywashy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 15:11   #34
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: problemy z cerą-białe grudki...

podbijam temat, ponieważ ja też mam takie jakieś dziwne zaskórniki - jakieś takie grudki, to nie jest pryszcz, nie jest ciemne, nie jest to rozszerzony por i nie są to prosaki, a taki biały makaron (jak się wyciśnie) i to na dodatek mam to na suchych policzkach :/ peeling na to nie działa, maseczka również, nawet zaczęłam używać mydełka antybakteryjnego, ale też nie pomaga. Te grudki widać pod pewnym kątem, bo tak na wprost nie widać.
Wiecie co na to pomaga?
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 11:05   #35
Martina55
Raczkowanie
 
Avatar Martina55
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 425
Dot.: problemy z cerą-białe grudki...

Hej, ja tez mam takie makaroniki i od pewnego czasu zauważyłam że jest ich coraz więcej. Proszę pradźcie co mam zrobic, do dermatologa narazie sie nie wybieram bo czas na to nie pozwala. także pozostaja mi jakieś inne sposoby. a może jakiś antybiotyk? Mam dostęp do recept, tylko podajcie nazwe tego specyfiku co POMAGA!
__________________
Ratując jednego psa - nie zmienimy świata,
ale świat zmieni się dla tego jednego psa!


Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta
Martina55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 23:22   #36
Lets Get High
Raczkowanie
 
Avatar Lets Get High
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 162
Dot.: problemy z cerą-białe grudki...

up
__________________

"...bo czasem lepiej odejść od zmysłów by nie zwariować..."






Lets Get High jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 14:46   #37
rozrok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6
Dot.: problemy z cerą-białe grudki...

Moja kosmetyczka nazwała to 'presówkami' albo jakoś tak ... W każdym razie problem polega na niedoborze witaminy A, która odpowiedzialna jest za złuszczanie się naskórka. Mając jej za mało, dochodzi do tego rodzaju zaburzeń (powstają na skórze twarzy małe, białe grudki, które nie są ropnymi wypryskami). W celu uporania się z nimi, należy uzupełnić niedobór od wewnątrz (suplementy diety, mnie kosmetyczka poleciła Capivit A+E) i zewnątrz (maść witaminowa). Uwaga! Taka kuracja zatrzyma powstawanie zmian, ale nie ma pewności czy je cofnie. Wtedy będzie to musiała zrobić kosmetyczka na zabiegu oczyszczania ...
Mnie pomogło, jestem bardzo zadowolona ... mam nadzieję, że wam też pomoże
rozrok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.