Blondynki czy brunetki???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-31, 15:12   #1
red_blooded_woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 49

Blondynki czy brunetki????


Hmm dziwne do ostatniego czssu twierdzilam ze to ze mezczyzni wola blondynki to jakies bajki...ale ostatnio przeczytalam w jakiejs powaznej ksiazce ze dowiedziono (bodajze w stanach) ze wiekszosc chlopcow woli blondynki!!! poprostu zwalilo mnie to z nog co wy o tym sadzicie??

P.S. Jestem brunetka, moze dlatego tak zareagowalam
red_blooded_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-31, 15:41   #2
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Blondynki czy brunetki????

Jako nastolatka i jasna blondynka zauwazylam ze nie moglam sie opedzic od plci przeciwnej, ciagle usmiechano sie w moim kierunku, chciano umowic, zaczepiano na ulicy. Potem zaczely mi wlosy ciemniec, a upodobania sie zmienily . Jak ogladalam progrymy takie jak rozmowy w toku to utwierdzalam sie ze teraz na topie sa ciemnowlose, co tez dalo sie zauwazyc bo nadal interesowala sie mna plec przeciwna. Chodz moze to nie wlosy farboiwalam sie dlugo na kasztany i czerwienie i tez nie zauwazylam zeby byl problemy z znalezieniem chlopaka hihihi. Wydaje mi sie ze ile chlopow tyle upodoban. Mezczyzni z naszego regionu wypowiadja sie ze bardziej podobaja im sie ciemnowlose kobiety za to u mezczyzn z besenu morza srudziemnego widac ze na pierwszym miejscu stoja blondynki z jasna cera. Co kraj to obyczaj i wydaje mi sie ze jak ktos reprezentuje jakis konkretny tym urody to sam woli ten drugi calkowite zaprzeczenie jego urody. To takie moje obserwacje.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-31, 16:23   #3
kallipso
Raczkowanie
 
Avatar kallipso
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 375
Re: Blondynki czy brunetki????

moni napisał(a):
>u mezczyzn z besenu morza srudziemnego widac ze na pierwszym miejscu stoja blondynki z jasna cera.

To chyba dlatego, ze tam blondwłosa piękność z jasną cerą to rzadkość
Moi koledzy wolą brunetki, co widać, bo ich dziewczyny to brunetki...
Ale oglądałam kiedyś program na Discovery Channel, że mężczyźni podświadomie wybierają blondynki na matki swoich dzieci, gdyż wtedy jest większa szansa, że dziecko przejmie więcej cech/genów ojca. Brunetki mają 'silniejsze' geny...

Ale i tak uważam, że jest to sprawa indywidualna facetów no i troszkę zalezy to od mody...
kallipso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-31, 20:54   #4
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: Blondynki czy brunetki????

moni napisał(a):
> Mezczyzni z naszego regionu wypowiadja sie ze bardziej podobaja im sie ciemnowlose kobiety za to u mezczyzn z besenu morza srudziemnego widac ze na pierwszym miejscu stoja blondynki z jasna cera. Co kraj to obyczaj i wydaje mi sie ze jak ktos reprezentuje jakis konkretny tym urody to sam woli ten drugi calkowite zaprzeczenie jego urody. To takie moje obserwacje.


Moje też!! Po wycieczce we Włoszech!!

A tak w ogóle to uważam, że jest to kwestia indywidualnego gustu.Śmiać mi się chce, bo mam kolegę, który uważa, że podobają mu się TYLKO brunetki i że na 100% NIGDY nie będzie z żadną blondynką. "nigdy nie mów 'nigdy'".
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-31, 21:55   #5
red_blooded_woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 49
Re: Blondynki czy brunetki????

haha, w tym momencie przyznam Wam racje, bo ja tez jeszcze niedawno myslalam ze podobaja mi sie TYLKO I WYLACZNIE blondyni.co okazalo sie nie prawda, bo w ostatnim czasie mialam chlopaka bruneta i lysego (hehehe)_
red_blooded_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.