Kim dla niego jestem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-25, 08:50   #1
malinowa3737
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1

Kim dla niego jestem?


Nie sądziłam, że będę mieć taki 'problem'. Od dwóch tygodni spotykam się z pewnym facetem. Szybko zaiskrzyło. Chodzimy razem za rękę, całujemy się, przytulamy. Z jego ust usłyszałam, że jestem dla niego kimś ważnym, że chciałby mnie mieć w swoim życiu. Jednak nie nazwał tego tak bezpośrednio związkiem. No i teraz za bardzo nie wiem czy my jesteśmy razem czy nie??? Zachowujemy się jak para, mówił mi też jednoznaczne rzeczy, ale no brakuje mi takiego potwierdzenia typu "chcesz ze mną chodzić?" , wiecie co mam na myśli i tak się zastanawiam, jak go o to zapytać? Nie wiem czy już mogę go nazywać swoim partnerem czy nie . Niby blahy problem ale nie mam pojęcia jak zacząć o tym rozmowe
malinowa3737 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 09:00   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Kim dla niego jestem?

Cytat:
Napisane przez malinowa3737 Pokaż wiadomość
Nie sądziłam, że będę mieć taki 'problem'. Od dwóch tygodni spotykam się z pewnym facetem. Szybko zaiskrzyło. Chodzimy razem za rękę, całujemy się, przytulamy. Z jego ust usłyszałam, że jestem dla niego kimś ważnym, że chciałby mnie mieć w swoim życiu. Jednak nie nazwał tego tak bezpośrednio związkiem. No i teraz za bardzo nie wiem czy my jesteśmy razem czy nie??? Zachowujemy się jak para, mówił mi też jednoznaczne rzeczy, ale no brakuje mi takiego potwierdzenia typu "chcesz ze mną chodzić?" , wiecie co mam na myśli i tak się zastanawiam, jak go o to zapytać? Nie wiem czy już mogę go nazywać swoim partnerem czy nie . Niby blahy problem ale nie mam pojęcia jak zacząć o tym rozmowe
Nie pisałaś już ostatnio postu?

Po prostu zapytaj: "Wiesiek, kim dla Ciebie jestem? Jak możemy nazwać nasza relacje?". I tyle. Prościej się nie da.

I nie pisz nic "boję się, że go spłoszę", bo wybuchnę śmiechem.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 13:20   #3
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Kim dla niego jestem?

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Nie pisałaś już ostatnio postu?

Po prostu zapytaj: "Wiesiek, kim dla Ciebie jestem? Jak możemy nazwać nasza relacje?". I tyle. Prościej się nie da.

I nie pisz nic "boję się, że go spłoszę", bo wybuchnę śmiechem.
Do-kła-dnie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 16:34   #4
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Kim dla niego jestem?

Dla mnie związek to coś więcej, niż kilka randek od dwóch tygodni.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 17:23   #5
NamiMari
born hater
 
Avatar NamiMari
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 290
Dot.: Kim dla niego jestem?

Dwa tygodnie to jeszcze krótki czas, może partner z deklaracjami chce trochę zaczekać. A z drugiej strony... z całowaniem się i chodzeniem za rękę nie czeka, więc mi to wygląda na związek. Gdy masz wątpliwości jak on to widzi, to nic lepszego jak zapytać go wprost, raczej nie wymyślisz.
__________________



NamiMari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 18:50   #6
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Kim dla niego jestem?

związek zaczyna się w różnych momentach.
Chyba już ostatnio pisałaś post dotyczący właśnie tej sprawy.
Zapytaj go to się dowiesz.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 11:10   #7
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Kim dla niego jestem?

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Dla mnie związek to coś więcej, niż kilka randek od dwóch tygodni.
Są tacy, którzy deklarują zakochanie / chęć bycia ze sobą po tygodniu, więc skoro między Autorką a tym facetem tak szybko się zrobiło blisko, pozwalają sobie na takie gesty, to warto jednak ustalić na jakim etapie znajomości są. I oczywiście, niezależnie od ustaleń, ta "miłość" może się skończy za następne 2 tygodnie. Ale szczerość i nie banie się zadawać pytania jest ważne od pierwszego dnia. Najwyżej facet jej powie "słuchaj, jeszcze nie, wróćmy do tematu za miesiąc". A ona się do tego odniesie jak uważa.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-26, 11:22   #8
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Kim dla niego jestem?

Gdyby babeczka zapytała mnie po 2 tygodniach znajomości kim dla mnie jest, to pewnie pomyślałbym że spadła z Księżyca.
"Jesteś dla mnie dwutygodniową znajomością, z której może coś wyniknie..." - tylko taka odpowiedź mi przychodzi do głowy.
Choć nie ukrywam, że to pytanie zabrzmiałoby mi dość desperacko.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 11:24   #9
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Kim dla niego jestem?

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Gdyby babeczka zapytała mnie po 2 tygodniach znajomości kim dla mnie jest, to pewnie pomyślałbym że spadła z Księżyca.
"Jesteś dla mnie dwutygodniową znajomością, z której może coś wyniknie..." - tylko taka odpowiedź mi przychodzi do głowy.
Choć nie ukrywam, że to pytanie zabrzmiałoby mi dość desperacko.
No to najwyżej taką usłyszy. Co za problem? Nie każdy facet traktuje 2-tygodniową znajomość lekceważąco. Na tym forum jest kilku użytkowników, którzy zamieszkali ze sobą po tygodniu i związki trwają.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 11:32   #10
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Kim dla niego jestem?

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Nie pisałaś już ostatnio postu?

Po prostu zapytaj: "Wiesiek, kim dla Ciebie jestem? Jak możemy nazwać nasza relacje?". I tyle. Prościej się nie da.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 11:33   #11
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Kim dla niego jestem?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
No to najwyżej taką usłyszy. Co za problem?
Problem chyba jest, skoro Autorka przyszła na forum zamiast zapytać faceta wprost.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-26, 11:33   #12
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Kim dla niego jestem?

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Gdyby babeczka zapytała mnie po 2 tygodniach znajomości kim dla mnie jest, to pewnie pomyślałbym że spadła z Księżyca.
"Jesteś dla mnie dwutygodniową znajomością, z której może coś wyniknie..." - tylko taka odpowiedź mi przychodzi do głowy.
Choć nie ukrywam, że to pytanie zabrzmiałoby mi dość desperacko.
No nie wiem, ja po 2tygodniach spotykania już byłam w związku. Nie pomyslalam, że mój chłopak był zdesperowany.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 11:37   #13
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Kim dla niego jestem?

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
No nie wiem, ja po 2tygodniach spotykania już byłam w związku. Nie pomyslalam, że mój chłopak był zdesperowany.
No to już się dowiedziałaś.

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Problem chyba jest, skoro Autorka przyszła na forum zamiast zapytać faceta wprost.
I Ty masz takie zdanie, ale to nie jest zdanie wszystkich mężczyzn na świecie. Niektórzy są swoimi dziewczynami zauroczeni od pierwszego wejrzenia i nie powiedzieli by o nich po dwóch tygodniach lekceważąco, że są tylko jakimiś tam poznanymi niedawno panienkami. Lepiej postawić na szczerość i najwyżej się szybko przekonać, że facet jest Twojego pokroju lub że nie jest.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 11:43   #14
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Kim dla niego jestem?

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
No nie wiem, ja po 2tygodniach spotykania już byłam w związku.

Tia... dziś wszyscy wszystko nazywają "związkiem". W podstawówce zwykle podchodziło się do jakiejś dziewczyny, pytało czy chce chodzić i (w przypadku zgody) tadam! Był związek

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
I Ty masz takie zdanie, ale to nie jest zdanie wszystkich mężczyzn na świecie.
Ja nie twierdzę, że to zdanie wszystkich, albo nawet połowy męskiej populacji. To jest forum. Tu (raczej) każdy wyraża swoją opinię i przedstawia własne podejście. Ludzie czytają i wyciągają własne wnioski.
Nie ma się co obruszać.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 11:45   #15
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Kim dla niego jestem?

Nie ma tez co wyśmiewać związków innych użytkowniczek, porównując je do "chcesz ze mną chodzić?" W podstawówce
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 11:51   #16
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Kim dla niego jestem?

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Nie ma tez co wyśmiewać związków innych użytkowniczek, porównując je do "chcesz ze mną chodzić?" W podstawówce
Może rzeczywiście niefortunnie to zabrzmiało, za co przepraszam. Chodziło mi o to, że bywają związki poważne i te mniej. I mnie osobiście trudno jest traktować poważnie dwutygodniowe spotykanie. I po tak krótkim czasie nie wierzę w relacje typu: "jesteś dla mnie kimś ważnym, chciałbym Cię mieć w swoim życiu" - o których pisała Autorka.

Ale po raz kolejny zaznaczam, to tylko moje zdanie. Jednego z wielu.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 11:52   #17
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Kim dla niego jestem?

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Tia... dziś wszyscy wszystko nazywają "związkiem". W podstawówce zwykle podchodziło się do jakiejś dziewczyny, pytało czy chce chodzić i (w przypadku zgody) tadam! Był związek

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------



Ja nie twierdzę, że to zdanie wszystkich, albo nawet połowy męskiej populacji. To jest forum. Tu (raczej) każdy wyraża swoją opinię i przedstawia własne podejście. Ludzie czytają i wyciągają własne wnioski.
Nie ma się co obruszać.
Dzięki za podsumowanie, ale dalej nie wiem, co jest złego w tym, że wtedy ustaliliśmy, że jesteśmy parą , poza tym, że nie pasuje to do Twojego obrazu świata.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 11:57   #18
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Kim dla niego jestem?

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Może rzeczywiście niefortunnie to zabrzmiało, za co przepraszam. Chodziło mi o to, że bywają związki poważne i te mniej. I mnie osobiście trudno jest traktować poważnie dwutygodniowe spotykanie. I po tak krótkim czasie nie wierzę w relacje typu: "jesteś dla mnie kimś ważnym, chciałbym Cię mieć w swoim życiu" - o których pisała Autorka.

Ale po raz kolejny zaznaczam, to tylko moje zdanie. Jednego z wielu.
To wszystko jest bardzo indywidualne, na przykład ile czasu spędziło się razem przez te dwa tygodnie, jakie tematy się poruszało, jak daleko sie zaszło fizycznie. Dla mnie też dwa tygodnie to za wcześnie, ale potrafię sobie wyobrazić, że ktoś tak się dopasował, że jest w związku po dwóch tygodniach. Co nie znaczy, że ten związek nie moze się tez szybko rozpaść

W sumie dla mnie bycie w związku to tylko gwarancja bycia ze sobą na wyłączność i chęć kontynuowania znajomosci (tzn wiem, ze są tez inne modele zwiazkow), nic bardziej poważnego. Nie uważam tego za bardzo poważną deklarację ale i tak zazwyczaj przychodziło to u mnie później.

Ja z moim ostatnim byłym zdążyłam zamieszkać, a on i tak nie był gotowy nazwać nas "zwiazkiem"... w końcu i na to przyszła pora, ale to już było absurdalne
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 12:04   #19
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Kim dla niego jestem?

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Dzięki za podsumowanie, ale dalej nie wiem, co jest złego w tym, że wtedy ustaliliśmy, że jesteśmy parą , poza tym, że nie pasuje to do Twojego obrazu świata.
Bez przesady. Jedni wolą blondynki, a drudzy brunetki. Co w tym złego? Ano nic. Po prostu różni ludzie mają różne podejścia.

Autorka, w mojej prywatnej opinii, usilnie (a może i desperacko - skoro przyszła tu z tym kłopotem) próbuje nadać nazwę swojemu dwutygodniowemu spotykaniu, jakby to miało coś zmienić. Przecież nawet jeśli nie zapyta, to dalej będą chodzić za rączkę, całować się, miziać w ciemnym kinie i co tam jeszcze robią.

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
ale potrafię sobie wyobrazić, że ktoś tak się dopasował, że jest w związku po dwóch tygodniach.
Jasne, ale żeby powiedzieć, że dobrze się dopasowało, trzeba kogoś bardzo dobrze poznać. Inaczej to raczej tylko gadanie dla samego gadania.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-26, 12:46   #20
4e89258bace7037c96b059285119fe847ddc4e93
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 634
Dot.: Kim dla niego jestem?

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
W sumie dla mnie bycie w związku to tylko gwarancja bycia ze sobą na wyłączność i chęć kontynuowania znajomosci (tzn wiem, ze są tez inne modele zwiazkow), nic bardziej poważnego. Nie uważam tego za bardzo poważną deklarację ale i tak zazwyczaj przychodziło to u mnie później.
Też mam takie podejście. Bo tak to co, ani be ani me "póki się dobrze nie pozna" - czyli ile, 3 miesiące, pół roku, rok? A potem "ojej, on randkuje z innymi", "ojej, on ma dziewczynę XD


Ja z ex byłam w związku po drugiej randce. Poznawaliśmy się potem na wyłączność. Drugi raz bym tak szybko się nie zgodziła, ale nam to na złe nie wyszło. Wolę szybkie tempo niż bujanie się miesiącami, latami...
4e89258bace7037c96b059285119fe847ddc4e93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 12:53   #21
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Kim dla niego jestem?

Dla mnie też deklaracja po dwóch tygodniach nie oznaczała chęci wzięcia ślubu, tylko było to zaznaczenie, że traktujemy siebie poważnie i jesteśmy na wyłączność.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 13:52   #22
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Kim dla niego jestem?

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Dla mnie też deklaracja po dwóch tygodniach nie oznaczała chęci wzięcia ślubu, tylko było to zaznaczenie, że traktujemy siebie poważnie i jesteśmy na wyłączność.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Dokładnie tak
U nas taka deklaracja była po nie całym miesiącu.
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-26 14:52:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.