Bachory grające w piłkę na garażach-help - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-04, 16:15   #151
bessens
Raczkowanie
 
Avatar bessens
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Garaże są podziemne. Dzieci grają na betonie,pod ktorym są garaże. Obok tego betonu jest parking "odkryty" i to auta z tego parkingu są poobijane a nie te w garażach...pisalam o tym
__________________
enter the ninja- dietkuję, fitnessuję...walczę
bessens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 16:40   #152
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
Hahahaha. Tak bardzo na luzie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No wiesz ja też nie wyglądam na zabawną, większość bierze mnie na poważnie, ale to jest ich problem.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 17:28   #153
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez bessens Pokaż wiadomość
Garaże są podziemne. Dzieci grają na betonie,pod ktorym są garaże. Obok tego betonu jest parking "odkryty" i to auta z tego parkingu są poobijane a nie te w garażach...pisalam o tym
No i co, robisz coś z tą sprawą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 17:41   #154
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez bessens Pokaż wiadomość
Garaże są podziemne. Dzieci grają na betonie,pod ktorym są garaże. Obok tego betonu jest parking "odkryty" i to auta z tego parkingu są poobijane a nie te w garażach...pisalam o tym
To straszne. Sąsiedzi z poobijanymi autami są piekielnie cierpliwi
Dzieciaki (3) zdolne, że mają taką siłę kopania. Ja to bym na Twoim miejscu podchwyciła i wypromowała się jako łowca talentów.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 18:36   #155
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
To straszne. Sąsiedzi z poobijanymi autami są piekielnie cierpliwi
Dzieciaki (3) zdolne, że mają taką siłę kopania. Ja to bym na Twoim miejscu podchwyciła i wypromowała się jako łowca talentów.
Wow, jestem pod wrażeniem z jakim rozrywkowym luzem i kompletnie bez cienia zjadliwości wypowiadasz się nadal w tym temacie xD
3 to chyba twoja ulubiona liczba, bo na każdym kroku powtarzasz że uciążliwych, bawiących się w miejscu do tego nieprzystosowanym dzieci jest "tylko" trójka, więc nikt nie ma prawa szepnąć nawet pół słowa krytyki na ich temat


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 18:48   #156
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Jasne. W deszcz, grad i zimno też. Na pewno. Tak jak "pewnikiem" są te zdewastowane samochody.
Gdyby tak było problem od dawna już zostałby zażegnany. Widocznie te zabawy nie są tak uciążliwe dla innych sąsiadów. Poziom cierpliwości/znerwicowania jest różny. U mnie w bloku jak się zdarzy, że ktoś głośniej rozmawia w ciągu dnia to jakiś sąsiad po 5 minutach już atakuje kaloryfery uderzeniami.
W jednym z mieszkań, które wynajmuję, sąsiadowi z dołu przeszkadza wszystko: przesuwanie mebli (okazjonalne), szuranie po podłodze (kiedyś mieszkała tam starsza osoba i faktycznie tak się przemieszczała)...
Tak jak pewnikiem kosiarka jeździ pod Twoim oknem co sobotę od 7 rano. W deszcz, grad i zimno też.

Może się powtórzę, ale ja się autorce nie dziwię i sama bym szukała drogi, jak przemówić zarówno dorosłym sąsiadom, jak i dzieciom odrobinę do rozsądku. Nikt nie ma prawa nikogo namawiać na wyprowadzki, "jak ci się nie podoba". "Zresocjalizować" powinien się ten osobnik, który sprawia kłopoty, dodam: uzasadnione. Nikt nie mówi, że normalne jest rzucanie się o dźwięki przesuwanego krzesła piętro wyżej. Jednak albo nasilenie, albo długotrwałość takich niedogodności może decydować o tym, że są one ponad normą i naprawdę nie ma tu co wojować - jest nas na świecie 7 mld i trzeba choć spróbować się wzajemnie szanować. Nie ma wystarczająco dużo miejsca dla wszystkich, abyśmy mieszkali od siebie w odległości, do której dźwięk się nie niesie. Niestety.

Zresztą, polecam poczytać sobie o immisjach. Zdziwiłyby się niektóre z Was, czytając, co sądy uznają za niedozwolone przekroczenie normy w stosunkach sąsiedzkich.

Ten wątek został sprowadzony do granic absurdu, zwłaszcza przez cytowanie wyrwane z kontekstu, odpowiadanie jedynie na niewielką część całego posta stanowiącego całość i czepianie się słówek. Oraz tradycyjne zarzucanie braku kultury, chamstwa, braku inteligencji, jeszcze tylko czekam na rasism, ksenofobię, homofobię, bycie lewakiem, prawakiem czy kimkolwiek. Przykro to czytać, kiedyś wizaż był fajnym miejscem, a teraz dyskusje rozwijają się tak w co drugim temacie.
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 19:19   #157
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
Wow, jestem pod wrażeniem z jakim rozrywkowym luzem i kompletnie bez cienia zjadliwości wypowiadasz się nadal w tym temacie xD
3 to chyba twoja ulubiona liczba, bo na każdym kroku powtarzasz że uciążliwych, bawiących się w miejscu do tego nieprzystosowanym dzieci jest "tylko" trójka, więc nikt nie ma prawa szepnąć nawet pół słowa krytyki na ich temat


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Któż odmawia prawa krytyki na temat dzieci robiących to i owo?? A nawet "bachorów". Z "tym szeptem na pół słowa" to nie przesadzałabym w przypadku autorki wątku
Tylko trzeba się liczyć z różnymi wpisami na publicznym forum, bo to nie facebook czy inne cuda, na którym tylko "lajki", głaskanie, współczucie itp., a wpis jak mój to "hejt"?

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez regularkate Pokaż wiadomość
sama bym szukała drogi
W dzisiejszych czasach niszczenie samochodów na parkingach/garażach i regularne kilkugodzinne wrzaski pod blokiem to już nie przejdą zatem ktoś tu mija się z prawdą.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-04, 19:48   #158
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
W dzisiejszych czasach niszczenie samochodów na parkingach/garażach i regularne kilkugodzinne wrzaski pod blokiem to już nie przejdą zatem ktoś tu mija się z prawdą.
W jaki sposób Twój post ma się do tego znikomego fragmentu mojej wiadomości, który zacytowałaś?

Osobiście dopuszczam możliwość, że dzieci mogą wydawać z siebie regularne wrzaski, bo niestety okno w mojej pracy wychodzi na ogródek Da Grasso, wakacje się zaczęły i jak dzieciarnia wbije na obiad, to od 13 do 17 potrafi odbywać się niezły koncert. Oczywiście, nie zawsze, bo jest sporo osób, również małoletnich (!), które potrafią kulturalnie i bez zbędnego podnoszenia głosów zjeść swój posiłek, a nawet przy tym porozmawiać, nie drąc przy tym buź.
A z drugiej strony są i takie dzieci (3-4 klasa), które na spokojną uwagę "Proszę, bądźcie ciszej, mu tutaj pracujemy" odpowiedzą "wal się".

Natomiast niszczenie różnego rodzaju mienia też dalej się zdarza, nawet w dobie monitoringu i ciasnej zabudowy. Parę dni temu widziałam posta na fb, gdzie ludzie szukali jakiegoś łebka, który im całe auto wysprejował na czarno, szyby, wszystko. Nam z kolei ukradziono tablice, wprost spod naszych okien. Nie ma reguły. Uważam, że niczego nie powinno się wykluczać. Także tego, że kopnięta piłka trafi i złamie lusterko lub wgniecie blachę na drzwiach.
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 19:52   #159
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez regularkate Pokaż wiadomość
W jaki sposób Twój post ma się do tego znikomego fragmentu mojej wiadomości, który zacytowałaś?



Osobiście dopuszczam możliwość, że dzieci mogą wydawać z siebie regularne wrzaski, bo niestety okno w mojej pracy wychodzi na ogródek Da Grasso, wakacje się zaczęły i jak dzieciarnia wbije na obiad, to od 13 do 17 potrafi odbywać się niezły koncert. Oczywiście, nie zawsze, bo jest sporo osób, również małoletnich (!), które potrafią kulturalnie i bez zbędnego podnoszenia głosów zjeść swój posiłek, a nawet przy tym porozmawiać, nie drąc przy tym buź.

A z drugiej strony są i takie dzieci (3-4 klasa), które na spokojną uwagę "Proszę, bądźcie ciszej, mu tutaj pracujemy" odpowiedzą "wal się".



Natomiast niszczenie różnego rodzaju mienia też dalej się zdarza, nawet w dobie monitoringu i ciasnej zabudowy. Parę dni temu widziałam posta na fb, gdzie ludzie szukali jakiegoś łebka, który im całe auto wysprejował na czarno, szyby, wszystko. Nam z kolei ukradziono tablice, wprost spod naszych okien. Nie ma reguły. Uważam, że niczego nie powinno się wykluczać. Także tego, że kopnięta piłka trafi i złamie lusterko lub wgniecie blachę na drzwiach.
Nie no, nie znasz się, na pewno tak nie jest, nie wiem czy juz wiesz ale tych dzieciaków jest trójka (3) i w związku z tym nie ma takiej opcji by cokolwiek zniszczyły lub komukolwiek przeszkadzały . Kosiarki natomiast to zupełnie co innego, nawet jeśli to tylko raz. To jest prawdziwa niedogodność, a nie jakieś wrzaski i kopanie pół dnia, bo to się w dzisiejszych czasach juz nie zdarza, pamiętaj xD



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 19:59   #160
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez regularkate Pokaż wiadomość
W jaki sposób Twój post ma się do tego znikomego fragmentu mojej wiadomości, który zacytowałaś?

Osobiście dopuszczam możliwość, że dzieci mogą wydawać z siebie regularne wrzaski, bo niestety okno w mojej pracy wychodzi na ogródek Da Grasso, wakacje się zaczęły i jak dzieciarnia wbije na obiad, to od 13 do 17 potrafi odbywać się niezły koncert. Oczywiście, nie zawsze, bo jest sporo osób, również małoletnich (!), które potrafią kulturalnie i bez zbędnego podnoszenia głosów zjeść swój posiłek, a nawet przy tym porozmawiać, nie drąc przy tym buź.
A z drugiej strony są i takie dzieci (3-4 klasa), które na spokojną uwagę "Proszę, bądźcie ciszej, mu tutaj pracujemy" odpowiedzą "wal się".

Natomiast niszczenie różnego rodzaju mienia też dalej się zdarza, nawet w dobie monitoringu i ciasnej zabudowy. Parę dni temu widziałam posta na fb, gdzie ludzie szukali jakiegoś łebka, który im całe auto wysprejował na czarno, szyby, wszystko. Nam z kolei ukradziono tablice, wprost spod naszych okien. Nie ma reguły. Uważam, że niczego nie powinno się wykluczać. Także tego, że kopnięta piłka trafi i złamie lusterko lub wgniecie blachę na drzwiach.
Niczego nie powinno się wykluczać, ale i zakładać. Twoje wywody o ogródku w Da grasso coś jak 'moje" koszenie trawy o 7 rano w sobotę.

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
Nie no, nie znasz się, na pewno tak nie jest, nie wiem czy juz wiesz ale tych dzieciaków jest trójka (3) i w związku z tym nie ma takiej opcji by cokolwiek zniszczyły lub komukolwiek przeszkadzały . Kosiarki natomiast to zupełnie co innego, nawet jeśli to tylko raz. To jest prawdziwa niedogodność, a nie jakieś wrzaski i kopanie pół dnia, bo to się w dzisiejszych czasach juz nie zdarza, pamiętaj xD



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest taka opcja, ale też takie sprawy zgłasza się (w w moich standardach najpierw rozmawia po ludzku z sąsiadami i to wystarcza), a nie pisze o nich na forum plotkowym na wizażu oczekując powagi.
Sama o kosiarkach napisałam niepoważnie i byłabym skończoną kretynką, gdybym tę niedogodność potraktowała poważnie (nawet o 7 rano w sobotę).

Edytowane przez 201803120844
Czas edycji: 2017-07-04 o 20:04
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 20:56   #161
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Jezu, a tu dalej te kosiarki...
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-04, 21:00   #162
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

ale się nakręciłyście. straszne. autorka używa słowa bachor i nie bardzo lubi zalatującego delikatną patolą zachowania sąsiadów. dobrze, że jesteście takie święte i kochacie cały świat.

1. załatw te tablice, żeby była oficjalna podstawa.
2. schodź na dol z każdym razem i grzecznie ale stanowczo mów dzieciom, żeby poszły na boisko. powiedz, że wszyscy je znają, będą musiały zapłacić za zniszczone samochody i ścianę bloku.

za dzieciaka pamiętam takie odbijania piłką od ścian jako powszechne. pojawiały się tabliczki, że nie wolno, a przede wszystkim zawsze schodzil jakiś sąsiad i przeganiał dzieci. mówil że mają nie grać i sobie iść na boisko i dzieci odchodziły.

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Niczego nie powinno się wykluczać, ale i zakładać. Twoje wywody o ogródku w Da grasso coś jak 'moje" koszenie trawy o 7 rano w sobotę.
ile masz koszenie trawy, raz w roku ?
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 21:11   #163
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

[1=3ebdb6c370169ce1a39c163 fc8d64643247d9f80;7521587 1]Jezu, a tu dalej te kosiarki...[/QUOTE]

no i bachory

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
ale się nakręciłyście. straszne. autorka używa słowa bachor i nie bardzo lubi zalatującego delikatną patolą zachowania sąsiadów. dobrze, że jesteście takie święte i kochacie cały świat.

1. załatw te tablice, żeby była oficjalna podstawa.
2. schodź na dol z każdym razem i grzecznie ale stanowczo mów dzieciom, żeby poszły na boisko. powiedz, że wszyscy je znają, będą musiały zapłacić za zniszczone samochody i ścianę bloku.

za dzieciaka pamiętam takie odbijania piłką od ścian jako powszechne. pojawiały się tabliczki, że nie wolno, a przede wszystkim zawsze schodzil jakiś sąsiad i przeganiał dzieci. mówil że mają nie grać i sobie iść na boisko i dzieci odchodziły.

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

ile masz koszenie trawy, raz w roku ?
Tak z 7, nie żeby mi to przeszkadzało. Wpis o kosiarach był absolutnie w innym kontekście, ale teraz już jest przerabiany i idzieee.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 21:14   #164
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Tak z 7, nie żeby mi to przeszkadzało. Wpis o kosiarach był absolutnie w innym kontekście, ale teraz już jest przerabiany i idzieee.
czyli dokładnie to samo co Ty robisz z postami innych ludzi
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 21:16   #165
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość

1. załatw te tablice, żeby była oficjalna podstawa.
Takie tablice są oczywiście darmowe Ja uważam, że każdy mieszkaniec powinien mieć swoja tablicę z prawem do napisania tam co tam mu leży na wątrobie
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 21:21   #166
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
no i bachory
wątek w tytule ma bachory więc w przeciwieństwie do kosiarek są na swoim miejscu.

Mnie budzi nad ranem zraszacz do trawy, a jak znów przysnę to budzi mnie darcie dziobów przez ptaszki. Macie pomysł komu to zgłosić?
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 21:21   #167
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
czyli dokładnie to samo co Ty robisz z postami innych ludzi
To przeczytaj proszę dokładnie pierwszy post założycielki wątku. 3 dzieciaków, codzienne gry, ale w ciepłe dni itd. Kto wyolbrzymił?

Edytowane przez 201803120844
Czas edycji: 2017-07-04 o 21:24
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 21:25   #168
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
To przeczytaj proszę dokładnie pierwszy post założycielki wątku. 3 dzieciaków, codzienne gry, ale w ciepłe dni itd. Kto wyolbrzymił?
a teraz jest lato i są praktycznie same CIEPŁE DNI - to swoją drogą. praktycznie co drugi Twój komentarz jest efektem wybiórczego czytania. zastanawiam się tylko czy Ty serio nie wiesz o co chodzi, czy aż tak Cię bawi udawanie.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 21:35   #169
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Takie tablice są oczywiście darmowe Ja uważam, że każdy mieszkaniec powinien mieć swoja tablicę z prawem do napisania tam co tam mu leży na wątrobie
Ty jesteś jakaś dziwna. dziewczyna mieszka w dużym zbiorowisku ludzi ale to nie znaczy że ma ochotę codziennie przez 3 godziny wysłuchiwać glośnego
gong gong gong
walenia piłki od ściany
oraz równie halaśliwego echa wrzasków ktore niosą się w betonowej studni.

poza tym elewacja od tego pęka, wiesz? drgania są.
poza tym tam stoją auta a naprawdę, zniszczone lusterko może kosztować 50 zł a może 500 zł. Ty byś chciała żeby kataryniarz stał codziennie od maja do października pod twoim oknem i rzępolił ci koncert ? ktoś ci szybę w aucie wybijał co tydzień albo zarysowywal karoserię? wysłuchiwać jak pijak sąsiad średnio x-godzin dziennie darł ryja za nieprzeproszeniem i puszczał wiązanki pod adresem żony? bo to nic przyjemnego musieć wysłuchiwać takich namiętnych pohukiwań. smrodził ci grillem z balkonu pod spodem?

zejdź na ziemię, jeśli ktoś ma ochotę robić sobie co wieczór dyskotekę to wybacz, reszta nie musi grzecznie się do niego dostowywać.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-04, 21:36   #170
bessens
Raczkowanie
 
Avatar bessens
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Tak naprawdę w lecie grają codziennie,często na wiosnę i na jesieni. W zasadzie od listopada do marca jest spokój (wtedy się tłuką i drą w mieszkaniu pode mną ale to już inna bajka). W kwietniu i pazdzierniku też grają ale nie codziennie. Nigdzie nie napisalam ze tylko w lecie jest problem...
__________________
enter the ninja- dietkuję, fitnessuję...walczę
bessens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 21:39   #171
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Tak z 7, nie żeby mi to przeszkadzało.
to chyba bogate osiedle masz.
Cytat:
Wpis o kosiarach był absolutnie w innym kontekście, ale teraz już jest przerabiany i idzieee.
pisz petycje że kochasz trawę do kolana i jeszcze jak maja gdzie hasać kleszcze to w ogóle super, i w ogóle koszenia rujnują twoją estetykę. albo zorganizuj firmę która ekstra przyjdzie ci w godzinach i dniach jak tobie pasują i dopłać różnicę, zostaniesz osbłużona indywidualnie. a tak w ogole to sobie wstaw bardziej szczelne okna i też pośpisz, mimo kosiarki.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 21:39   #172
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez bessens Pokaż wiadomość
Tak naprawdę w lecie grają codziennie,często na wiosnę i na jesieni. W zasadzie od listopada do marca jest spokój (wtedy się tłuką i drą w mieszkaniu pode mną ale to już inna bajka). W kwietniu i pazdzierniku też grają ale nie codziennie. Nigdzie nie napisalam ze tylko w lecie jest problem...
Ponawiam pytanie - poczyniłaś jakieś kroki?
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 21:53   #173
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

a propos bachory

przeciętny człowiek idzie przez życie komentując w myslach lub na głos niekomfortowe sytuacje w sposób z gatunku ''co za idiota, kto mu dał prawo jazdy'' a nie ''wyjątkowo inteligentny młodzieniec chwilowo stracił połączenie z rzeczywistoscia'' czy ''a to suka'' zamiast '' biedna nieszczęsliwa kobietka (wstaw co chcesz)'' więc faktycznie bulwers nie z tej ziemi.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 22:15   #174
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
to chyba bogate osiedle masz.
pisz petycje że kochasz trawę do kolana i jeszcze jak maja gdzie hasać kleszcze to w ogóle super, i w ogóle koszenia rujnują twoją estetykę. albo zorganizuj firmę która ekstra przyjdzie ci w godzinach i dniach jak tobie pasują i dopłać różnicę, zostaniesz osbłużona indywidualnie. a tak w ogole to sobie wstaw bardziej szczelne okna i też pośpisz, mimo kosiarki.
Po co te rady jak nie narzekałam i o rady nie prosiłam?
Proszę przeczytaj co pisałam parę razy w kontekście kosiarek o 7 rano w sobotę.
Dziś (sobota) miałam kosiarki pod oknem o 7 rano. Trochę pobluzgałam pod nosem, ale to jest życie w społeczeństwie.

Gdyby przyszło mi do głowy pisanie petycji itp to znaczyłoby, że mi odbiło.
A na klatce okna myją częściej niż ja w domu. Proszę nie odczytywać tego w kontekście narzekania

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
a propos bachory

przeciętny człowiek idzie przez życie komentując w myslach lub na głos niekomfortowe sytuacje w sposób z gatunku ''co za idiota, kto mu dał prawo jazdy'' a nie ''wyjątkowo inteligentny młodzieniec chwilowo stracił połączenie z rzeczywistoscia'' czy ''a to suka'' zamiast '' biedna nieszczęsliwa kobietka (wstaw co chcesz)'' więc faktycznie bulwers nie z tej ziemi.

No właśnie, ale już pisanie emocjonalnych elaboratów na ten temat to już nie bardzo chyba.

Edytowane przez 201803120844
Czas edycji: 2017-07-04 o 22:20
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 22:27   #175
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez bessens Pokaż wiadomość
Tak naprawdę w lecie grają codziennie,często na wiosnę i na jesieni. W zasadzie od listopada do marca jest spokój (wtedy się tłuką i drą w mieszkaniu pode mną ale to już inna bajka). W kwietniu i pazdzierniku też grają ale nie codziennie. Nigdzie nie napisalam ze tylko w lecie jest problem...
Czyli te dzieci przeszkadzają nie od wczoraj, a ty nic nie robisz. Byłaś u ich rodziców? Cokolwiek? Czy ten obrażający rodzinę wywód na forum to wszystko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 22:40   #176
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Czyli te dzieci przeszkadzają nie od wczoraj, a ty nic nie robisz. Byłaś u ich rodziców? Cokolwiek? Czy ten obrażający rodzinę wywód na forum to wszystko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakoś sprzymierzeńcy wzoru pisma nie dostarczyli Ja w sezonie ogórkowym proponuję zainteresowanie mediów. No może po wizycie Trumpa.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 23:08   #177
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
a propos bachory

przeciętny człowiek idzie przez życie komentując w myslach lub na głos niekomfortowe sytuacje w sposób z gatunku ''co za idiota, kto mu dał prawo jazdy'' a nie ''wyjątkowo inteligentny młodzieniec chwilowo stracił połączenie z rzeczywistoscia'' czy ''a to suka'' zamiast '' biedna nieszczęsliwa kobietka (wstaw co chcesz)'' więc faktycznie bulwers nie z tej ziemi.
no ale to chyba normalne społeczne zachowanie nikt nie broni nikomu niczego myśleć ale jak komuś się wydaje, że dogada się z kimkolwiek mając jego dzieci za bachory i się z tym nie kryjąc to cóż - pozostaje życzyć szczęścia

jakby tak każdy każdemu mówił co myśli to byśmy się wszyscy dawno pozabijali a na forum to każdy by miał dawno bana
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 23:15   #178
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
no ale to chyba normalne społeczne zachowanie nikt nie broni nikomu niczego myśleć ale jak komuś się wydaje, że dogada się z kimkolwiek mając jego dzieci za bachory i się z tym nie kryjąc to cóż - pozostaje życzyć szczęścia
Wszyscy jedziemy na tym samym wozie życia.
Za ścianą, na podwórku jest drugi Człowiek. Nie zakładajmy, że chce dla nas niedobrze. Czasem robi coś niefajnego, myli się tak jak każdy z nas.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-05, 00:43   #179
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Wszyscy jedziemy na tym samym wozie życia.
Za ścianą, na podwórku jest drugi Człowiek. Nie zakładajmy, że chce dla nas niedobrze. Czasem robi coś niefajnego, myli się tak jak każdy z nas.
Uhm, za wyjątkiem sytuacji w której masz człowieka który ma cię głęboko w dupie i "myli się" celowo z dość dużą regularnością xD
Płyniesz tak, że nawet ci wiosła nie trzeba, się zawzięłaś na autorkę z uporem godnym lepszej sprawy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-05, 03:50   #180
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Bachory grające w piłkę na garażach-help

Przemyślałam temat, zdecydowanie wole kosiarkę ( pohalasuje, pohalasuje i przestanie) dźwięk głośny ale jednolity od " ☠☠☠s !! Truutututu, ☠☠☠S trurutu..." zdecydowanie wybieram kosiarkę, a wiem co mówię bo ma osiedlu domków jednorodzinnych kosiarka to codzienna sprawa.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-09 14:58:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:50.