Co to jest :krem Glyco-A???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-03-05, 11:20   #1
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22

Co to jest :krem Glyco-A????


Witam serdecznie!
Mam takie pytanko:czytalam wlasnie o tym kremie Glyco-A ale do konca nie wiem jakie ma zastosowanie i dzialanie?
Ja mam cere mieszana ze sklonnoscia do naczynek,mam mnostwo przebarwien i blizn po tradziku i od czasu do czasu cos wyskakuje mi na buzce! Aha i co najgorsze rozszerzone pory ,ktorych nie nadazam oczyszczac!!! Czy ten krem bylby dla mnie przydatny?Czy moze zaczac od jakiegos slabszego? Prosze mi napisac czy moglabym go uzywac i jak wygladaloby stosowanie oraz zabezpieczenie skory?!
Bardzo prosze o odpowiedz!
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-05, 12:09   #2
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Co to jest :krem Glyco-A????

Jeśli masz cerę naczynkową, to nie stosuj Glyco-A - może być zbyt silny, a już na pewno absolutnie nie zaczynaj od tego preparatu.

Informacje o tym kremie i różne opinie znajdziesz tutaj:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4204

oraz w archiwalnych postach na forum "medycyna estetyczna" , "kosmetycznym" i "plotkowym":

http://www.wizaz.pl/w-agora/search.php?site=ogloszeni a&bn=ogloszenia_ploteczki &gosearch=1&search_user=A LL&search_mode=0&search_f orum=ALL&search_fields[0]=subject&search_fields[1]=body&search_date=0&patte rn=glyco-A
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-05, 14:19   #3
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Re: Co to jest :krem Glyco-A????

Dodam ze cierpie na tradzik spowodowany nadmiernym rogowaceniem ujsc mieszkow wlosowych,nabawilam sie tego od solarium!biegalam na nie non-stop!i dzieki mojej madrosci posiadam wiele blizn bo jak mi cos wyskoczylo to szlam i spiekalam to na solarium!to teraz mam za swoje!uzywalam sebium k-2 po ktorym piekla mnie na poczatku buzia ale potem bylo super bo skora byla taka mieciusia i milusia!czy moge uzywac glyco-A???Jesli nie to od jakiego kremu moge zaczac??? Bardzo prosze o konkretna odpowiedz specjalisty!nie chce pogorszyc sobie stanu buzi! aha jesli chodzi o filtr,bloker to jakiej firmy?ja mam SVR 100B ale jest strasznie tlusty!i jak nalezy wtedy dbac o buzie?jakie maseczki i pilingi?prosze o konkretne przyklady!!aha i czym zmywac buzie?czy physiogel jest ok?

Blagam o odpowiedz!!!!!!!!!!!!!!
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-05, 21:47   #4
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Re: Co to jest :krem Glyco-A????

Czy ktos mi odpisze????Bardzo prosze!!!!
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-08, 09:03   #5
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Co to jest :krem Glyco-A????

> cierpie na tradzik spowodowany nadmiernym rogowaceniem ujsc mieszkow wlosowych,uzywalam sebium k-2 po ktorym piekla mnie na poczatku buzia ale potem bylo super czy moge uzywac glyco-A???
a kiedy stosowałaś k2? jeśli niedawno lub aktualnie to myślę, ze ostroznie mozesz przestawiać sie na glyco a.
ale jesłi dawniej, to skóra nie jest przyzwyczajona do kwasów i powinnas zaczać od czegoś słabszego- chociażby znów od k2

> jesli chodzi o filtr,bloker to jakiej firmy?ja mam SVR 100B ale jest strasznie tlusty!
akurat ten krem jest jenym z najmniej tłustych blokerów. nie spodziewaj sie, ze znajdziesz krem dający taksamo dobrą ochronę i mający lżejsza konsystencję.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-08, 09:56   #6
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Re: Co to jest :krem Glyco-A????

W koncu sie do czekalam))
no uzywalam dawno temu ale tak sobie pomyslalam ze powroce do niego!z postow wywnioskowalam ze GLYCO-A stosuje sie na noc???a co w takim razie na dzien?jaki krem jest godny polecenia?ktory fajnie wspolgra z GLYCO-A????aha i taki co bym mogla zrobic delikatny makijaz!
Jestem bardzo wdzieczna za odp i czekam dalej.
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-08, 10:32   #7
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Co to jest :krem Glyco-A????

skoro masz problem równiez z naczynkami, to na dzień stosuj krem z wit.C,np. active c lub new skin. na to zawsze dobry filtr.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-03-08, 11:25   #8
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Re: Co to jest :krem Glyco-A????

A czy to sa kremy nawilzajace???nie moge ich znalezc!jakich firm?przepraszam ze tak sie dopytujeale poprostu nie chce sobie pogorszyc buzki.
a co do podkladu to ktory lepszy?w sloiczku czy w tubce?te baby u mnie w aptekach nie chca dawac probek!zapewne same sie nimi pacykuja!
wiec jestem skazana na kupno od razu normalnego opakowania!
Bardzo prosze o odpowiedz
pozdrawiam.Ola
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-08, 11:39   #9
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Co to jest :krem Glyco-A????

active c la roche posay, new skin nivei.poczytaj w KWC. nawilżają.
active c:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=790
new skin(jeszcze nie ma ocen):
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6214

podkład w słoiczku czy tubce? nie ma to chyba większego znaczenia, tylko tyle że w tubce jest higieniczniej i łatwiej zużyć do końca. inne cechy podkładu są ważniejsze od tego, w co jest zapakowany.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:31.