Jak zaplanować chłopca?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-29, 09:47   #1
kampasiula
Zadomowienie
 
Avatar kampasiula
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 166
GG do kampasiula
Smile

Jak zaplanować chłopca??


Kochani !! Potzrebuję rady kobiet.Może wy coś doradzicie i pomożecie.Gin doradzi,ale pogaduchy babskie są najlepsze
JAK ZAPLANOWAĆ CHŁOPCA??Czy wogóle można zaplanowac płeć?Czym się sugerować?Może jakieś metody
Mam już 2,5 letnią córkę i czas na braciszka
__________________
w miłości i w marzeniach wszystko jest możliwe




kampasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 09:56   #2
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Jak zaplanować chłopca??

Tutaj masz wypisane miesiacami:
http://jolmys.webpark.pl/
Ale musisz patrzec na wiek co do dnia, nie co do roku. Czyli tak jak tam jest napisane:
Cytat:
W pionie szukamy nasz wiek, z tym że, liczą się skończone a nie rocznikowe lata, czyli np. mamy maj , a 24 urodziny są we wrześniu ,to w tabeli szukamy 23. A w poziomie przewidywany miesiąc poczęcia.
Tym, ktorych znam to sie zgadza Ale to nie oznacza, ze Tobie tez faktycznie musi sie udac. W koncu to mogl byc czysty przypadek.
Ja nie wierze w to, ze mozna tak do konca zaplanowac plec.. (a tez licze na chlopca)
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 10:02   #3
JaGaaaa
Rozeznanie
 
Avatar JaGaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 554
GG do JaGaaaa
Dot.: Jak zaplanować chłopca??

Tak do końca zaplanować chyba nie można ... bo ja marzyłam o córeczce a czekam na drugiego synka

Ale z moich obserwacji wynika że jak wstrzelicie się dokładnie w owulację to powinien być chłopczyk. A przynajmniej szanse są dużo większe. Męskie plemniki są szybsze i wcześniej docierają do jajeczka.
Sprawdziło się u mnie i chyba u wszystkich znajomych.
__________________
Nasz Skarbek - Szymonek - 02.12.2008 r.

Braciszek Dominiś - 24.04.2010 r.
JaGaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 10:21   #4
kampasiula
Zadomowienie
 
Avatar kampasiula
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 166
GG do kampasiula
Dot.: Jak zaplanować chłopca??

Żeby ustalić dokładny termin owulacji, trzeba regularnie mierzyć temperaturę ciała i zapisywać na specjalnym wykresie, obserwować zmiany śluzu szyjkowego lub robić testy owulacyjne?
Stosunek w czasie owulacji, tuż przed nią lub tuż po niej zwiększa szansę na poczęcie chłopca.
Chyba wypada zająć mi się nauką od dziś

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Najczęściej słyszę,że poczęciu chłopca sprzyja pozycja podczas seksu od tyłu
__________________
w miłości i w marzeniach wszystko jest możliwe




kampasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 11:14   #5
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Jak zaplanować chłopca??

Mysle ze pozycja nie ma nic do rzeczy. Ale faktem jest, ze jesli uprawia sie seks na kilka dni przed owu, to jest wieksza szansa ta dziewczynke. Bo plemniki z zenskim chromosomem moga dluzej przezyc w drogach rodnych
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 13:36   #6
julcia73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: Jak zaplanować chłopca??

Ja kilka lat starałam się o maleństwo i pomimo cichych marzeń o dziewczynce wiedziałam,że to będzie chłopiec.Naszym problemem było "złapanie"TEGO dnia,cała reszta była ok.Naczytałam się,że,tak jak ktoś wcześniej wspomniał,plemniki XX(dziewczynka) są wplniejsze ale mają dłuższą żywotność,więc trzeba współzyć 2,3 dni przed owulacją.Natomiast plemniki XY(chłopiec) są szybkie ale mało żywotne,więc współżycie w dzień owulacji i 1,2 dni po.Na stronie piekiełko.pl można sobie w prosty sposób policzyć dni płodne,ze wskazaniem na płeć.Polecam.Jeśli chodzi o mnie to jestem już w 32t.c i oczekuję oczywiście chłopca.Pozdr awiam

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Dodam jeszcze,że my akurat w dniach "na dziewczynkę"musieliśmy unikać współżycia,żeby plemniki były mocne w dzień owulacji,dlatego wiedziałam,że to będzie chłopczyk.
julcia73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 14:40   #7
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Jak zaplanować chłopca??

no coz, jak dla mnie to wszystko kwestia szczesliwego trafu to jest jak gra w lotto my z mężem wspolzylismy dokladnie w dzien owulacji (robione testy owulacyjne) i dupa... bedzie dziewczynka z ktorej ja sie bardzo ciesze owszem mozna dopomoc szczesciu ale co z tego wyjdzie, nigdy nie wiadomo a pozycje to juz tu najmniej maja z tematem wspolnego jedynie mozna to tlumaczyc glebokoscia penetracji i "wstrzeleniem" plemnikow na "odpowiednia" glebokosc...

no i z tej tabelki wyszla mi córka
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓

Edytowane przez bajka1807
Czas edycji: 2010-03-29 o 14:41
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 17:04   #8
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Jak zaplanować chłopca??

w sumie j.w większość to chyba "traf".Choć generalnie zasada jest taka, że jak chłopiec to trzeba się "wstrzelić" w dni płodne bo plemniki "męskie" żyją krócej ale poruszają się szybciej dlatego są w stanie wcześniej dotrzeć do jajeczka
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 17:06   #9
kampasiula
Zadomowienie
 
Avatar kampasiula
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 166
GG do kampasiula
Dot.: Jak zaplanować chłopca??

Faktycznie,chyba trzeba liczyć na szczęście.No,ale 1 kwietnia ide do lekarza i ogarne temat chłopca.Tylko nie wiem co on mi doradzi skoro sam ma 2 córki
Dzisiaj oblukam sobie te kalkulatory dni płodnych i tabelki,może coś z tego wyjdzie
__________________
w miłości i w marzeniach wszystko jest możliwe




kampasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 18:19   #10
MadCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 428
Dot.: Jak zaplanować chłopca??

Zgadzam się z dziewczynami.
U mnie było przed owulacją i czekamy na dziewczynkę. U wielu osób to się "sprawdza" ale ciężko powiedzieć żeby to była jakaś metoda
Poza tym podobno jeszcze można się sugerować genami. Tzn jeśli ktoś ma 7 braci i 5 wujków to ma większe szanse na chłopca. U mnie Tż jest ostatnim i jedynym męskim potomkiem ( i już rodu nie przedłuży), tak to same baby no i spłodził dziewczynkę.
Ale to tylko takie czary-mary
Powodzenia
__________________
Matylda
21.04.2010

MadCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 18:33   #11
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Jak zaplanować chłopca??

Cytat:
Napisane przez xxSHINeexx Pokaż wiadomość
Tutaj masz wypisane miesiacami:
http://jolmys.webpark.pl/
Ale musisz patrzec na wiek co do dnia, nie co do roku. Czyli tak jak tam jest napisane:
Tym, ktorych znam to sie zgadza Ale to nie oznacza, ze Tobie tez faktycznie musi sie udac. W koncu to mogl byc czysty przypadek.
Ja nie wierze w to, ze mozna tak do konca zaplanowac plec.. (a tez licze na chlopca)
Mam dwóch synów,oczekuję trzeciego Mi osobiście nic się z tego nie zgadza

Największe prawdopodobieństwo,że będzie chłopczyk jeśli zostanie poczęty w owulację Można monitorować cykl u gina i wtedy wiesz na 100% kiedy jest owulacja. Wstrzemiężliwość przed owulacją i po,a zbliżonko w samą owulację to recepta na chłopca
__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010



Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 20:08   #12
Kasia_Dublin
Zadomowienie
 
Avatar Kasia_Dublin
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 826
Dot.: Jak zaplanować chłopca??

Cytat:
Napisane przez xxSHINeexx Pokaż wiadomość
Tutaj masz wypisane miesiacami:
http://jolmys.webpark.pl/
Ale musisz patrzec na wiek co do dnia, nie co do roku. Czyli tak jak tam jest napisane:
Tym, ktorych znam to sie zgadza Ale to nie oznacza, ze Tobie tez faktycznie musi sie udac. W koncu to mogl byc czysty przypadek.
Ja nie wierze w to, ze mozna tak do konca zaplanowac plec.. (a tez licze na chlopca)
Dziwny ten wykres... Sprawdzam go teraz kiedy jeszcze nie skonczylam 26 lat i wychodzi chlopiec. Ale co gdybym go sprawdzila za miesiac kiedy juz bede miala 26 lat, wtedy bylaby dziewczynka. A przeciez dzidzia w brzuszku juz siedzi wiec narzady jej sie nie zmienia podczas moich urodzin. Autorka by mogla uscislic czy moze to ma byc wiek jaki bedziemy mialy przy poczeciu czy przy porodzie?
__________________

Czy to jawa czy to sen...
Kasia_Dublin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 20:31   #13
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Jak zaplanować chłopca??

Cytat:
Napisane przez Kasia_Dublin Pokaż wiadomość
Dziwny ten wykres... Sprawdzam go teraz kiedy jeszcze nie skonczylam 26 lat i wychodzi chlopiec. Ale co gdybym go sprawdzila za miesiac kiedy juz bede miala 26 lat, wtedy bylaby dziewczynka. A przeciez dzidzia w brzuszku juz siedzi wiec narzady jej sie nie zmienia podczas moich urodzin. Autorka by mogla uscislic czy moze to ma byc wiek jaki bedziemy mialy przy poczeciu czy przy porodzie?
Wydaje mi sie, ze chodzi o wiek przy poczeciu. Dokladnie - miesiac poczecia.
Np. jesli zaszlas w ciaze w styczniu majac 25 lat, to patrzysz sie na styczen - 25
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 21:20   #14
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Jak zaplanować chłopca??

siemka, tez sie staram o chlopca mam 2 letnia corke. Maz ma dwoch braci, ja trzy siostry wiec w w teorie genow nie wierze.
za to wyczytalam, tak jak wiekszosc dziewcvzyn pisala, ze wieksze prawdopodobienstwo splodzenia chlopca wystepuje w trakcie owulacji.

moj okres zaczal sie w niedziele, 21 marca, skonczyl sie w zasadzie w piątek, 26 marca. Staramy sie o dziecko juz 3 cykl... i nic...przy pierwszej ciazy tez tak bylo, stralismy sie od marca, zaszlam w lipcu.

wg tego schematu co podala xxSHINeexx w kwietniu i maju moge liczyc na poczecie chlopca, aczkolwiek nie wierze w to. W pozycje rowniez. RAczej wlasnie w teorie o owulacji.
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 21:35   #15
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Jak zaplanować chłopca??

wg tego chińskiego kalendarza wychodzi mi chłopiec. A jak będzie? okaże się za kilka miesięcy
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 21:44   #16
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Jak zaplanować chłopca??

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
wg tego schematu co podala xxSHINeexx w kwietniu i maju moge liczyc na poczecie chlopca, aczkolwiek nie wierze w to. W pozycje rowniez. RAczej wlasnie w teorie o owulacji.
Zawsze mozna sprobowac polaczyc wszystkie sposoby
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 22:00   #17
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Jak zaplanować chłopca??

Mnóstwo takich wątków było, są tam różne rady podane

Np. http://www.wizaz.pl/forum/showthread...nowanie+p%B3ci

Albo tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=144097

I jeszcze:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...nowanie+p%B3ci
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...nowanie+p%B3ci
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...nowanie+p%B3ci
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...nowanie+p%B3ci
__________________

Ślub
Pati
Lili

Edytowane przez Seona
Czas edycji: 2010-03-29 o 22:01 Powód: dopisek
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 16:54   #18
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Jak zaplanować chłopca??

Cytat:
Napisane przez Kasia_Dublin Pokaż wiadomość
Autorka by mogla uscislic czy moze to ma byc wiek jaki bedziemy mialy przy poczeciu czy przy porodzie?
Kasiu tu chodzi o Twój wiek w chwili poczęcia
Skuteczność tego kalendarza jest bardzo wysoka.
Mi osobiście zgadza się przy mojej dwójce dzieci.
Według tego kalendarza, teraz będę miała chłopca i ja też czuję się na chłopca
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 19:07   #19
Carol77
Zakorzenienie
 
Avatar Carol77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: ♥ Mysłowice ♥
Wiadomości: 3 739
Dot.: Jak zaplanować chłopca??

A mnie wyszło, że teraz będzie córka a mam Filipka w brzuszku, ale co do córki się zgadza
Ja tam na takie kalendarze patrze z przymróżeniem oka z reszta nie ważne co będzie, ważne żeby było zdrowe!
__________________


Olusia
Filipek

Adaś


A baby is born with a need to be loved - and never outgrows it.

Carol77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 19:26   #20
Alguien
Zadomowienie
 
Avatar Alguien
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 1 393
Dot.: Jak zaplanować chłopca??

Haha chinski kalendarz U mnie wychodzi, ze powinien byc chlopiec, a w brzuszku siedzi dziewczynka
Dziewczyny przeciez te kalendarze, pozycje, diety to takie samo wrozenie o plci jak ksztalt brzucha, wyglad cery czy smaki na slodkie/kwasne.
O plci decyduja wylacznie chromosomy mezczyzny To, ze komus sie sprawdza z jakims kalendarzem, to zawsze tak bedzie, bo szanse tak czy inaczej sa 50 na 50...
Alguien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 12:48   #21
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Jak zaplanować chłopca??

He he ja je tez traktuje z przymruzeniem oka, zwlaszcza, ze znalazlam inny chinski kalendarz, ktory sie rozni od podanego wczesniej:
http://www.ivillage.co.uk/pregnancya...4749%2C00.html

Chociaz wg 1 i 2 powinnam miec dwie corki, no i mam 2 corki
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 14:38   #22
Gringoo
Rozeznanie
 
Avatar Gringoo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 641
GG do Gringoo
Dot.: Jak zaplanować chłopca??

Ja nie wierzę w tę tabelkę
Przy wieku 21 są w każdym miesiącu opócz września dziewczynki, a we wrześniu chłopiec- co ciekawe my właśnie we wrześniu poczęliśmy córeczkę
Myślę, że to tylko zbieg okoliczności jeżeli komuś się zgadza płeć do tabelki.
Większy wpływ na to ma właśnie sama owulacja- przed, po czy w trakcie doszło do dotarcia
__________________
Moje Szczęście

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu


Z zawodu kosmetyczka, masażystka.
Doradca Forever Living Products, Bandi.
Gringoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 15:09   #23
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Jak zaplanować chłopca??

Ja wg tabelki w ogóle nie mam szans na synka Ciekawe czy faktycznie będzie córeczka (a bardzo bym chciała)
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 23:40   #24
starapanna
Wtajemniczenie
 
Avatar starapanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 093
GG do starapanna
Dot.: Jak zaplanować chłopca??

ja chcialam w ogole zajsc w ciaze, cykl byl monitorowany. Staralismy sie 6 h przed peknieciem pecherzyka i udalo sie, a wczoraj dowiedzialam sie, ze bedzie synek .
__________________
Aniołku, nigdy o Tobie nie zapomne

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgekp8qz8sz.png
starapanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 09:03   #25
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Jak zaplanować chłopca??

Cytat:
Napisane przez starapanna Pokaż wiadomość
ja chcialam w ogole zajsc w ciaze, cykl byl monitorowany. Staralismy sie 6 h przed peknieciem pecherzyka i udalo sie, a wczoraj dowiedzialam sie, ze bedzie synek .
A zgadza się z tabelką?
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 17:35   #26
kampasiula
Zadomowienie
 
Avatar kampasiula
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 166
GG do kampasiula
Dot.: Jak zaplanować chłopca??

Ja byłam dziś u gin... i co ,tylko kupa śmiechu.Mówię mu,że syna chcemy mieć a on na to ,że ona ma 2 córki więc recepty nie zna No także pomógł mi już.Mało tego,ja mam nieregularne okresy,więc u mnie oliczyć długość cyklu ,kiedy jest owulacja to zadanie specjalne.A ten dzień na poczęcie chłopca to już Bozia tylko zna.Także widzicie,nie wiem co robić teraz.Celować,co ma być to będzie czy jednak bawić się w tabelki,temperaturki i próbować.
__________________
w miłości i w marzeniach wszystko jest możliwe




kampasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 21:44   #27
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Jak zaplanować chłopca??

Cytat:
Napisane przez kampasiula Pokaż wiadomość
Ja byłam dziś u gin... i co ,tylko kupa śmiechu.Mówię mu,że syna chcemy mieć a on na to ,że ona ma 2 córki więc recepty nie zna No także pomógł mi już.Mało tego,ja mam nieregularne okresy,więc u mnie oliczyć długość cyklu ,kiedy jest owulacja to zadanie specjalne.A ten dzień na poczęcie chłopca to już Bozia tylko zna.Także widzicie,nie wiem co robić teraz.Celować,co ma być to będzie czy jednak bawić się w tabelki,temperaturki i próbować.
ja tez miałam bardzo nieregularne raz miałam 45 dni, a potem 20 mamy synka...(mąż ma brata, a brat syna ) ja na Twoim miejscu jeżeli bym była "zdesperowana" i chciałabym jak najszybciej to bym "szła na żywioł" a jeżeli "masz czas i poczekasz" to możesz się "pobawić w genetyka"
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 23:51   #28
Alguien
Zadomowienie
 
Avatar Alguien
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 1 393
Dot.: Jak zaplanować chłopca??

Cytat:
Napisane przez kampasiula Pokaż wiadomość
Ja byłam dziś u gin... i co ,tylko kupa śmiechu.Mówię mu,że syna chcemy mieć a on na to ,że ona ma 2 córki więc recepty nie zna No także pomógł mi już.Mało tego,ja mam nieregularne okresy,więc u mnie oliczyć długość cyklu ,kiedy jest owulacja to zadanie specjalne.A ten dzień na poczęcie chłopca to już Bozia tylko zna.Także widzicie,nie wiem co robić teraz.Celować,co ma być to będzie czy jednak bawić się w tabelki,temperaturki i próbować.
to ja mialam tak samo - nieregularne cykle. Mierzylam temperature w cyklu, w ktorym nastapilo zaplodnienie i co wyszlo...z tego mojego wykresu owulacja niby byla tydzien pozniej niz w rzeczywistosci A mierzylam dokladnie, nie wstajac z lozka, o tej samej porze Takze przy nieregularnych cyklach stwierdzilam, ze nie ma to wiekszego sensu. Wszystko zalezy od Ciebie - chcesz miec dziecko w ogole czy tylko chlopiec wchodzi w gre? (bo takiej gwarancji nikt Ci nie da)
Alguien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 00:37   #29
starapanna
Wtajemniczenie
 
Avatar starapanna
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 093
GG do starapanna
Dot.: Jak zaplanować chłopca??

Cytat:
Napisane przez anuszka1401 Pokaż wiadomość
A zgadza się z tabelką?
wg tabelki wychodzi dziewucha
__________________
Aniołku, nigdy o Tobie nie zapomne

http://www.suwaczki.com/tickers/1usahdgekp8qz8sz.png
starapanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 18:18   #30
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: Jak zaplanować chłopca??

Można tez skorzystać z ofert kliniki sztucznego zapłodnienia. Plemniki zostają przefiltrowane i podzielone na chłopców i dziewczynki, a rodzice wybierają jaka ma byc płeć dziecka
__________________



kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:59.