Fryzjer-Gdynia! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-25, 12:32   #1
Bettinah_77
Raczkowanie
 
Avatar Bettinah_77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177

Fryzjer-Gdynia!


CZesc Dziewczyny
Prosze polecenie sprawdzonego i bardzo dobrego fryzjera w Gdyni.Chce zmienic fryzure i zrobic sobie jakis kolor i zalezy mi na sprawdzonej osobie.Nie jestem z Gdyni-bede w przejazdem w przyszlym tygodniu wiec prosze o pomoc.
Z gory dziekuje i pozdrawiam
Bettinah_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 14:25   #2
Bettinah_77
Raczkowanie
 
Avatar Bettinah_77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177
Dot.: Fryzjer-Gdynia!

Bettinah_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 11:45   #3
Bettinah_77
Raczkowanie
 
Avatar Bettinah_77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177
Potrzebny pilnie bardzo dobry fryzjer-GDYNIA!!!!!

Dlaczego nikt nie odpisuje:-(
To wcale nie tak ze nie skorzystalam z wyszukiwarki.Wrecz przeciwnie-skorzystalam ale nadal nie wiem gdzie sie wybrac.Czy Bogna czy Trendy czy chyba P.Asia w Chyloni czy do Batorego.Prosze napiszcie cos.
Bettinah_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 22:10   #4
zuzanka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1
Salon Dorota - Gdańsk i Gdynia

jakie macie doświadczenia z salonami w Klipie i Alfie??
zuzanka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 15:35   #5
Kora1833
Raczkowanie
 
Avatar Kora1833
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 33
Gdynianki znacie dobrego fryzjera?

Mam zamiar teraz ściać włosy i szukam dobrego fryzjera z Gdyni i okolic.

Mam nadzieję że mi pomożecie znaleść owego dobrego fryzjera
Kora1833 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 20:29   #6
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Gdynianki znacie dobrego fryzjera?

Ze swojej strony moge polecic salon Vertigo w Gdyni Witawie-jedyne miejsce gdzie obcinam wloski nie bojac sie o efekt koncowy.Niestety sa i minusy-trzeba umowic sie na wizyte ze sporym wyprzedzeniem i ceny do najnizszych nie naleza...
Podobno swietny jest tez pan Robert-stylista,ktory swoj salon posiada na Kamiennej Gorze. Ale tutaj rowniez czeka sie na wizyte okolo2tygodni,a i ceny nie najnizsze...Podobno scina sie u niego sopocka smietankaa wizyta tam to prawdziwe wydarzenie...sama jednak nie bylam...

a tutaj link do watku o fryzjerach w Trojmiescie<rowniez w Gdyni> http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=50359
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 20:31   #7
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Gdynianki znacie dobrego fryzjera?

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Ze swojej strony moge polecic salon Vertigo w Gdyni Witawie-jedyne miejsce gdzie obcinam wloski nie bojac sie o efekt koncowy.Niestety sa i minusy-trzeba umowic sie na wizyte ze sporym wyprzedzeniem i ceny do najnizszych nie naleza...
Podobno swietny jest tez pan Robert-stylista,ktory swoj salon posiada na Kamiennej Gorze. Ale tutaj rowniez czeka sie na wizyte okolo2tygodni,a i ceny nie najnizsze...Podobno scina sie u niego sopocka smietankaa wizyta tam to prawdziwe wydarzenie...sama jednak nie bylam...

a tutaj link do watku o fryzjerach w Trojmiescie<rowniez w Gdyni> http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=50359
tylko omijaj z daleka fryzjera Laurent na ul. Abrahama
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-12, 11:07   #8
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Gdynianki znacie dobrego fryzjera?

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
tylko omijaj z daleka fryzjera Laurent na ul. Abrahama
oj tak,popieramkiedys zdecydowalam sie tam sciac wloski na dosc krotko<cos ala Sienna Miller>,przynioslam zdjecie i wszystko bylo ok,gdyby nie to,ze pani uzywala do ich podciecia golarki...lekko omsknela jej sie reka i wyszlam z krociutkim jezem

Chociaz teraz Laurent zmienil nazwe na pracownie fryzur czy architekture
fryzur,wiec moze i fryzjerzy sie zmienili...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 20:34   #9
misiabella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: Gdynianki znacie dobrego fryzjera?

Polecam Tobie P.Dorote w Klifie (nie szefowa)jest swietny rzemiślnik i stylista , a to ważne bo nie sztuka dobrac fryzure ale dobrze ja wykonac! Polecam Marta
misiabella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 20:43   #10
misiabella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: Salon Dorota - Gdańsk i Gdynia

Byłam W Klifie U P.doroty (nie Włscicielki) Swietna Profesjonalna Obsluga! Nie Maja Tam Niskich Cen Ale Warto.
misiabella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 12:06   #11
Anonina
Przyczajenie
 
Avatar Anonina
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 12
Exclamation Dot.: Gdynianki znacie dobrego fryzjera?

Niestety popieram Laurent'a na ul. Abrahama trzeba omijać wielkim łukiem, - kilkakrotnie ratowałam się w salonie w hotelu Gdynia -
jeżeli chodzi o strzyżenie w Gdyni to mały problem.
Anonina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-11, 21:59   #12
noell88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Gdynia ?

Wizazanki korzystalyscie moze z tego salonu

Studio fryzur i kosmetyki- na swietojanskiej?

Blisko mojego domu, chyba nowy salon?, ceny przystepne i jestem ciekawa tego fryzjera

Jesli ktos korzystal to prosze o podzielenie sie wrazeniami.
noell88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 17:48   #13
mariisol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Potrzebny pilnie bardzo dobry fryzjer-GDYNIA!!!!!

Witaj, polecam P.Dorote w salonie w klifie (nie mowie o szefowej) nie wiem czego oczekujesz ale ja i moi znjamomi jestesmy bardzo zadowoleni, ja mam wlosy dlugie i zawsze cos wymysli by nie bylo monotonnie, a kolezanka bawi sie i nie jest przywiazana do dlugosci wiec zmienia fryzurki zaleznie od nastroju i potrzeby.
mariisol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 12:46   #14
lookbook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Potrzebny pilnie bardzo dobry fryzjer-GDYNIA!!!!!

Ja też słyszałam, że Dorota w klifie jest ok, ale nie kierowniczka! NIestety jeszcze tam nie byłam, w sumie nie wiem czy się wybiorę, bo ostatnio byłam u fryzjera "GALERIA FRYZUR" na ul. Bema i jestem zadowolona. Fryzjerka (w krótkich włosach) ścieła mnie tak jak chciałam i podpowiedziała mi jaki kolor dobrać. Nie jestem z Gdyni i też nie znałam dobrego salonu, jednakże przeszukałam wszystkie fora i GALERIA FRYZUR miala najwięcej dobrych opinii.
lookbook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 12:10   #15
moniar83
Zadomowienie
 
Avatar moniar83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 139
GG do moniar83
Question Gdynia - salon "Roberto" co sądzicie? Szukam dobrego fryzjera !

Gdynia - salon "Roberto" proszę o opinie





Witam,

Poszukuję dobrego fryzjera w Gdyni.
Usłyszałam o tym salonie.
Czy ktoś może się podzielić opiniami o Robercie lub Jacku. Do kogo lepiej się zapisać? No i jak z cenami obecnie.
Posty, które przeszukałam na innych forach są z przed 2-3 lat... Więc czekam na "dzisiejsze" opinie.
__________________
WYMIANA

Edytowane przez moniar83
Czas edycji: 2008-12-08 o 11:50
moniar83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 14:06   #16
lookbook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Gdynia - salon "Roberto" co sądzicie?

podbijam! też niedługo czeka mnie cięcie :/
lookbook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 16:12   #17
aleksandraptolog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10
Dot.: Gdynia - salon "Roberto" co sądzicie?

za duzo gwiazdowania
za malo profesjonalizmu

co bylo a nie jest...

szkoda a kiedys bylo fajnie
zawiedziona
aleksandraptolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 10:16   #18
moniar83
Zadomowienie
 
Avatar moniar83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 139
GG do moniar83
Dot.: Gdynia - salon "Roberto" co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez aleksandraptolog Pokaż wiadomość
za duzo gwiazdowania
za malo profesjonalizmu

co bylo a nie jest...

szkoda a kiedys bylo fajnie
zawiedziona
Czyli nie polecasz.... Salon w ogóle się nie reklamuje. Przez przypadek znalazłam wątek z przed paru lat o nim... Ale widocznie się popsuło...

A Ty strzyżesz się u nich? Może mogłabyś mi polecić dobrego fryzjera? Zalezy mi na dobrym strzyżeniu.
__________________
WYMIANA
moniar83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 11:37   #19
lookbook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Cool Dot.: Gdynia - salon "Roberto" co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez moniar83 Pokaż wiadomość
Czyli nie polecasz.... Salon w ogóle się nie reklamuje. Przez przypadek znalazłam wątek z przed paru lat o nim... Ale widocznie się popsuło...

A Ty strzyżesz się u nich? Może mogłabyś mi polecić dobrego fryzjera? Zalezy mi na dobrym strzyżeniu.

znowu podbijam!
mnie strzygła taka Pani na ulicy Bema, w Galerii Fryzur, całkiem nieźle, ale chciałabym poeksperymentować w Gdyni z fryzjerami, bo mieszkam tu od niedawna i chciałabym znaleźć "tego jedynego".
lookbook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 11:48   #20
moniar83
Zadomowienie
 
Avatar moniar83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 139
GG do moniar83
Dot.: Gdynia - salon "Roberto" co sądzicie? Szukam dobrego fryzjera

Cytat:
Napisane przez lookbook Pokaż wiadomość
znowu podbijam!
mnie strzygła taka Pani na ulicy Bema, w Galerii Fryzur, całkiem nieźle, ale chciałabym poeksperymentować w Gdyni z fryzjerami, bo mieszkam tu od niedawna i chciałabym znaleźć "tego jedynego".
Trochę poszperałam i podobno Effect w Hotelu Haffner - dwie Panie sa OK.

Sama już nie wiem... Generalnie muszę uważać na fryzjerów, bo mam cienkie włosy i jak fryzjer żle je przystrzyże to mam kiche totalną....

Może ktoś poleci dobrego fryzjera???
__________________
WYMIANA
moniar83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 19:58   #21
aleksandraptolog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10
Dot.: Gdynia - salon "Roberto" co sądzicie?

Do Roberto zawsze było sie trudno dostac ale zawsze było warto (kiedyś).
Ja przychodze do fryzjera no dobre ścięcie a nie na tragiczne tańce fryzjera który wymyśla że ma afrykańskie korzenie, jeśli mam płacić powyżej 200 zł za samo odświeżanie strzyżenia to żadam aby było wszystko super, a okazało się że musze iść do innego salonu na korekte trzech pasm które po umyciu okazało się że zostały pominiete w przy strzyżeniu - gdyż Pan stwierdził że nie ma miejsca w najbliższym miesiącu( A TO JEST KOREKTA)
aleksandraptolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 20:01   #22
aleksandraptolog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10
Dot.: Gdynia - salon "Roberto" co sądzicie?

i znowu zaczełam chodzic do Pana Piotra który pracował U DOROTY w Klifie teraz ma własne Studio

I na razie Jestem bardzo zadowolona - oby nigdy nie odbiła woda sodowa do głowy
aleksandraptolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 21:47   #23
moniar83
Zadomowienie
 
Avatar moniar83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 139
GG do moniar83
Dot.: Gdynia - salon "Roberto" co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez aleksandraptolog Pokaż wiadomość
i znowu zaczełam chodzic do Pana Piotra który pracował U DOROTY w Klifie teraz ma własne Studio

I na razie Jestem bardzo zadowolona - oby nigdy nie odbiła woda sodowa do głowy

Mozesz podac nazwe salonu? I jakie sa ceny?
__________________
WYMIANA
moniar83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 21:17   #24
miss_monika
Przyczajenie
 
Avatar miss_monika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 3
Dot.: Gdynia - salon "Roberto" co sądzicie?

Witam
Padło pytanie o dobrego fryzjera
"Poszukuję dobrego fryzjera w Gdyni."
-- pozwolę sobie zadać pytanie - co sądzicie o takiej formie usług fryzjerskich - wizyta osobistej, własnej fryzjerki w Twoim domu ?


Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2009-02-02 o 21:40 Powód: reklama
miss_monika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 22:01   #25
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Gdynia - salon "Roberto" co sądzicie?

wizyta fryzjerki w domu NIGDY nie bedzie porownywalna z wizyta w dobrym salonie, poniewaz tylko tam mozna zapewnic komfortowe warunki klientowi(wygodny fotel,myjnie itd)obsluga klienta powinna znaczyc to ,ze fryzjer zajmuje sie klientem( diagnoza, masaz, kawka, prasa mila rozmowa)= klient odstresowany i zadowolony (oczywiste ze fryzura superowa i w pelni oczekiwaniu klienta)
usluga w domu- miejsce= lazienka ,kuchnia lub przedpokoj- obluga fryzjera przez klienta (klient przy np fabowaniu ...proponuje cos do picia , zamiata wlosy ) stres klienta =obawa zabrudzenia ,zabarwienia mebli recznika itp rzeczy ....niewygodne mycie wlosow itd,itd itd itd,
nie jest mozliwoscia jezdzenia z cala paleta farb...wiec mniejsza mozliwosc dobrania np doskonalego koloru, czy zrobienia swietnej trwalej (wszelkie grubosci walkow , roznego rodzaju plyny do trwalej)
zapewnienie odpowiedniej pielegnacji (w profesjonalnym salonie znajduje sie zawsze wiele roznego rodzaju srodkow czy to do chemii, czy pielegnacji czy stylizacji)
mozliwosc indywidualnego dopasowania i sprzedazy pielgnacji do wlosow
i nawet najwieksza reklama domokreznej fryzjerki nigdy nie zapewni fachowej obsugi klienta
wiecej nie musze chyba dodawac?
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 08:46   #26
lookbook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Gdynia - salon "Roberto" co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
wizyta fryzjerki w domu NIGDY nie bedzie porownywalna z wizyta w dobrym salonie, poniewaz tylko tam mozna zapewnic komfortowe warunki klientowi(wygodny fotel,myjnie itd)obsluga klienta powinna znaczyc to ,ze fryzjer zajmuje sie klientem( diagnoza, masaz, kawka, prasa mila rozmowa)= klient odstresowany i zadowolony (oczywiste ze fryzura superowa i w pelni oczekiwaniu klienta)
usluga w domu- miejsce= lazienka ,kuchnia lub przedpokoj- obluga fryzjera przez klienta (klient przy np fabowaniu ...proponuje cos do picia , zamiata wlosy ) stres klienta =obawa zabrudzenia ,zabarwienia mebli recznika itp rzeczy ....niewygodne mycie wlosow itd,itd itd itd,
nie jest mozliwoscia jezdzenia z cala paleta farb...wiec mniejsza mozliwosc dobrania np doskonalego koloru, czy zrobienia swietnej trwalej (wszelkie grubosci walkow , roznego rodzaju plyny do trwalej)
zapewnienie odpowiedniej pielegnacji (w profesjonalnym salonie znajduje sie zawsze wiele roznego rodzaju srodkow czy to do chemii, czy pielegnacji czy stylizacji)
mozliwosc indywidualnego dopasowania i sprzedazy pielgnacji do wlosow
i nawet najwieksza reklama domokreznej fryzjerki nigdy nie zapewni fachowej obsugi klienta
wiecej nie musze chyba dodawac?
no chyba, że fryzjerka ma taki przenośny stragan i upycha w nim kawę, wszystkie sprzęty, miliony farb, gazetek i muzykę w tle ;-);-) BTW: ja to chyba bym wolała żeby w salonie drinki podawali ;-) bo czasami na trzeźwo nie da się wyjść do ludzi ;-);-)

PS: no proszę jaka szybka reakcja na reklamę ))))))
lookbook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 14:53   #27
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Gdynia - salon "Roberto" co sądzicie?

driki? komu? fryzjerce?czy klientowi?

szybka reakcja? zawsze jest szybka..
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 18:56   #28
miss_monika
Przyczajenie
 
Avatar miss_monika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 3
Dot.: Gdynia - salon "Roberto" co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
wiecej nie musze chyba dodawac?
Pozwolę sobie na inne spojrzenie na tą sprawę (a czy rekcja była szybka -- hmmm raczej nie za bardzo , a post miał być wstępem do dyskusji). Co do wypowiedzi na temat "przenośnego straganu", cóż to o czym pisała gaga odnosi się tylko i wyłącznie do salonów przez duże "S", takich z "górnej półki", większość "standardowych" zakładów fryzjerskich nie oferuje takich luksusów za to kusi ceną i "renomowanymi" kosmetykami, nie jedna moja klientka wyszła przerażona efektami pracy pseudo fachowca. Często i gęsto jedna fryzjerka robi kilka głów na raz, lata od konsoli do konsoli, muzyczka gra i owszem (marsza żałobnego ), a to czym są częstowane włosy jest wielką niewiadomą, nie raz zdarzyło że podczas mieszania farby spadało na podłogę pudełko z napisem "Joanna" zamiast "L'Oréal". Takich wpadek można by mnożyć na potęgę. Wpadki również zdarzają się takim "obnośnym fryzjerkom" gdy wykonują usługi byle jak i byle czym. Wykonanie profesjonalnie usługi w domu klienta jest możliwe i nie wymaga załadowanego "TIRA" sprzętu. Jakość zależy przede wszystkim od doświadczenia fryzjerki i stosowanych kosmetyków. Paleta farb nie waży tony i swobodnie można mieć przy sobie wszystko, zresztą jak prowadzi się działalność, zakup wyżej wymienionych kosmetyków nie jest problemem. Oczywiście uważam że każdy ma swobodny wybór rodzaju usługi. Nie zawsze jednak ma się tyle czasu aby udać się do salonu, i nie zawsze ma się do tego zdrowie. Należy jednak też brać pod uwagę fakt różnorakich upodobań jakie mają panie, nie każda lubi ploteczki w salonie przy drinku . Na zakończenie dodam że kwintesencją wizyty u fryzjera powinna być idealnie wykonana usługa a nie fakt wypitej smacznej kawy, drinka czy też wysłuchania dobrej muzyczki i przeczytania czasopism, po to idzie się do kawiarni.
miss_monika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 22:11   #29
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Gdynia - salon "Roberto" co sądzicie?

niestety mamy rozne zdanie na "kwintesencje"
dobrze wykonana usluga powinna byc od poczatku do konca dobrze wykonana ,a mycie farby nad umywalka czy wanna badz zlewem kuchennym ..porownujesz niemalze do salonow z "gornej polki"
hmmm to juz metefora...

ale mamy do tego prawo...
twoj post mial byc wtepem do dyskusji...czy raczej "przy okazji" do reklamy twoich wizyt domowych...za co otrzymalas punkty karne
nie bede sie rozwlekac i dyskutowac na temat wykonywanych uslug czy to w salonach czy to u domokrazcy...poniewaz wypowiedzialam juz swoje zdanie..
co do tego czy paleta jest mala czy duza...hmmm no tak wybor firmy ...liczaca sie na rynku fryzjerskim prponuje dosc obszerna game produktow koloryzujacych(farby trwale i poltrwale, balsamy koloryzujace itp) wiec raczej zwalizeczka przyjechac sie nie da
prowadze profesjonalne szkolenia fryzjerskie...to cos jak usluga "domowa"...
i nie udalo mi sie przyjechac na nie z walizeczka , poniewaz tak jak klient powinien miec wybor..tak i my stylisci szkolacy musismy miec "po reka" game produktow fryzjerkich
a co do kawiarni i kawy..
standartem jest i powinno byc poczestunek i umilenie czasu...ni chyab ze ty podczas wizyty domowej tylko plotkujesz o "'urodzinach cioci"lub milczyszaco czekasz az wlosy sie zafarbuja a pani domu w tym czasie miesza zupe lub kroi salatke
przepaszam .. za te porownania ,ale nie moge sie w tym wypadku z Twoim zdaniem zgodzic
wiekszosc salonow dba o klienta i stara mu sie stworzyc jak najlepsze warunki
oczywiscie kazda frzyjerka czy frzyjer, ktora wybiera forme "domowa...ma rowniez do tego prawo
tylko "olaboga" nie mozna jej prownac do uslugi w salonie
i!!!prosze tylko nie dawaj znow przykladu "standartowcych salonow"
bo i takie domowe tez maja swoja skale a TEMATEM bylo cytuje:

"pozwolę sobie zadać pytanie - co sądzicie o takiej formie usług fryzjerskich - wizyta osobistej, własnej fryzjerki w Twoim domu ?"
na co staralam sie wyrazic rowniez swoje zdanie nie atak!

__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 08:31   #30
lookbook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Gdynia - salon "Roberto" co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
driki? komu? fryzjerce?czy klientowi?

szybka reakcja? zawsze jest szybka..
drinki - klientce

fryzjerce - czasami kop w pupę ;-) a czasami ołtarz na Jasnej Górze ;-)


Fruzurowanie w domu? Ok, ale jeśli robi to sprawdzona fryzjerka, która zna moje włosy, wie, że ja lubię fryzury SZOK i jest gotowa nagle z czarnych włosów zrobić mi mocno białą grzywkę i jest na to przygotowana, a nie, że lata i szuka po moich szafkach wody utlenionej i odżywki.

Ok, to inne pytanie, sprzątasz po sobie? czy to klientka ma zamiatać swoje włosy i myć grzebienie ? Co robisz jeśli klientka ma 3jke dzieci i każde staje na głowie by tylko Wam przeszkodzić? do tego dzwoni telefon stacjonarny, a mikrofalówka krzyczy, że mięso się już rozmroziło ;-) ciężka praca, ja bym się na fryzurowanie w domu zdecydowała tylko przy fryzurze ślubnej, ale że ślub na mnie nie czeka to ... ;-) ale życzę powodzenia i wielu stałych klientek ))

Edytowane przez lookbook
Czas edycji: 2009-02-04 o 08:39
lookbook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-02 22:18:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.