Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-12, 12:53   #721
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: używanie rozjaśniacza na drugi dzień

niby farbę należy nałożyć zaraz po zmieszaniu, ale zawsze możesz spróbować na jednym pasemku, żeby zobaczyć efekt
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 13:34   #722
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: używanie rozjaśniacza na drugi dzień

Amoniak dziala w farbie jakies 40-50minut po zmieszaniu z tego co pamietam wiec raczej nic Ci juz nie wyjdzie z tego.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 20:53   #723
Ineess1109
Przyczajenie
 
Avatar Ineess1109
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 29
Dot.: Potrzebuję pomocy.

sandrvnia - włosy rozjaśniłam jeszcze raz, tym razem palette a10 i zostawiłam je w spokoju, minął ponad miesiąc i nie zamierzam na razie malowac, dużo ich ścięłam. miałam do połowy pleców, a teraz sięgają ramion. Kondycja znacznie się poprawiła, nie mam już spalonych włosów, są mięciutkie i wyglądają bardzo zdrowo, szybko rosną także jest super. za jakieś 2 miesiące dopiero pomaluję na blond i myślę, że będzie już całkiem super.
Ineess1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 09:18   #724
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Dziewczyny, doradźcie mi prosze.

Wczoraj rozjasniłam włosy rozjasniaczem z joanny dodam, że wcześniej próbowałam farbami palette 219 i chyba c10 ale rozjaśniały mi do miodowego blondu i koniec.

Po wczorajszym rozjaśnianiu nałożyłam szamponetke mroźny blond, ale to jeszcze nie to i zastanawiam sie jakbym teraz farbe jeszcze położyć tylko jaką ? Która by mi przygasiła te rude refleksy własciwie to złote?
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 17:52   #725
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Pasemka blond po 3 tyg od rozjaśniania?

Witam, przeszukałam forum ale nie znalazlam ;/
Sprawa wygląda tak ze 3 tyg temu mialam robione pasemka blond (rozjasniaczem) i ciemny braz. Niestety po czasie wlosy zrobily sie jakby szare/siwe... Chciałam sie zapytac czy po tych 3 tyg moge pozwolic sobie na pasemka rowniez rozjasniaczem??
Boje sie ze stan moich wlosow znacznie sie pogorszy
Dbam o wlosy ( olejowanie, odzywki/ maski)
__________________
1.04.2014 olejkuję paznokcie
21.09.2012 zaręczyny
18.06.2016
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 13:46   #726
kasiastrunin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 273
Dot.: używanie rozjaśniacza na drugi dzień

ja bym kupiła zwykły, tani rozjasniacz z joanny i tym poprawiła efekt, taka stara papka bym sie bała ;p
kasiastrunin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 14:11   #727
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: używanie rozjaśniacza na drugi dzień

tylko nie rozjaśniacz z Joanny! toć to pali włosy
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-15, 15:42   #728
Kamiue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 11
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Hej Paula,
A masz naturalnie jasne włosy?
Bo właśnie ja mam bardziej wpadające w brąz i potrzebuję jakiejś zmiany. Myślałam, żeby rozjaśnić, ale nie do blondu, tylko tak o kilka tonów. Czy polecacie do tego Joanne? Bo nie chcę sobie za bardzo niszczyć włosów farbą, bo i tak wystarczająco długo traktowałam je farbą. Dlatego potrzebuję czegoś łagodnego, ale żeby był jakiś efekt. Mogą nawet wyjść rude, byle nie zostało jakieś siano na głowie

Co do Pauli, to trochę bałabym się na Twoim miejscu używać jeszcze farby w tak krótkim czasie po tym rozjaśnianiu, ale jak się odpowiednie odżywki dobierze, to powinno być ok a bardzo Ci przeszkadzają te rude refleksy?
Kamiue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 17:35   #729
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Pasemka blond po 3 tyg od rozjaśniania?

Lepiej kup jakąś tonującą farbę w ciepłym odcieniu blond - to powinno zmienić ich odcień skoro dbasz o włosy to zupełnie odrazam rozjaśnianie znów, bo tylko je zmasakrujesz....
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 13:10   #730
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kamiue Pokaż wiadomość
Hej Paula,
A masz naturalnie jasne włosy?
Bo właśnie ja mam bardziej wpadające w brąz i potrzebuję jakiejś zmiany. Myślałam, żeby rozjaśnić, ale nie do blondu, tylko tak o kilka tonów. Czy polecacie do tego Joanne? Bo nie chcę sobie za bardzo niszczyć włosów farbą, bo i tak wystarczająco długo traktowałam je farbą. Dlatego potrzebuję czegoś łagodnego, ale żeby był jakiś efekt. Mogą nawet wyjść rude, byle nie zostało jakieś siano na głowie

Co do Pauli, to trochę bałabym się na Twoim miejscu używać jeszcze farby w tak krótkim czasie po tym rozjaśnianiu, ale jak się odpowiednie odżywki dobierze, to powinno być ok a bardzo Ci przeszkadzają te rude refleksy?
Ja mam naturalne takie mysie ciemny blond. Wiesz co no rozjaśniacz z Joanny jest ryzykowny, ja troszke rozcieńczyłam oksydant z wodą i trzymałam tylko 30 min na głowie żeby sobie kuku nie zrobic i faktycznie kondycja włosów najgorsza nie jest połysku nie straciły i co najważnejsze nie mam siana. Własnie na razie dam sobie spokój z farbą przy robieniu odrostów następnym razem spróbuje się pozbyć tych rudosci, nie jest ich dużo takze do przeżycia

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Kamiue ja na twoim miejscu wolała bym użyć farbe rozjasniającą o wiele mniej szkodzi włosom niz rozjasniacz. A farba o pare tonów ci rozjasni z reguły nie więcej niż do 4 ale większe prawdopodobieństwo, że rozjasniaczem sobie spaprasz włosy niż farbą.
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 13:29   #731
voldtekt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 45
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Witam.

Mam pytanko odnośnie rozjaśniania profesjonalnymi farbami.

Otóż będę farbowała włosy pani po 45.roku życia (ma obecnie włosy pofarbowane na ciemny blond) i - jak sądzę - około 70% siwych włosów.

Chciałam użyć farby Majirel, przykładowo 10 1/2, czy wystarczy zatem nałożyć kolor podstawowy czy lepiej "pobawić się" i zmieszać ten kolor podstawowy z kolorem 10 1/2.1 w proporcjach 35ml podstawowego i 15-20 ml koloru 10 1/2.1 ? Bo z tego co czytałam, do siwych włosów nie nadają się kolory z palety Majiblond, tak?

Docelowym kolorem z palety byłby Majiblond 900S, czy mógłby mi ktoś doradzić, jakie dwie farby mogłabym zmieszać, żeby taki efekt powstał?

Z góry dziękuję.
voldtekt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-16, 16:39   #732
Chooo
Rozeznanie
 
Avatar Chooo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szn
Wiadomości: 536
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Takie są moje włosy po rozjaśniaczu L`Oreal i białym tonerze kładzionym u fryzjerki. Chciałam jasne jak ma teraz Miley Cyrus, wiem, że nie wyjdą za pierwszym razem jednak z tą jajecznico- marchwianką na koncach niezbyt widzi mi się chodzić.

Czy mogę odczekać 2 dni od fryzjera i położyć Palette np 230 Mroźne Białe Złoto? Zniweluje lekką pomarańcz na końcach czy ją podkreśli?

Kłaść farbę na całość czy najpierw od żółci i pomarańczy zacząć a górę jasną tylko na koniec
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-02-16 12.10.10.jpg (117,2 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-02-16 12.10.55.jpg (66,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-02-16 12.11.06.jpg (73,7 KB, 30 załadowań)
__________________
Kocham husky! Adoptowałam już 2!
Chooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 20:40   #733
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chooo Pokaż wiadomość
Takie są moje włosy po rozjaśniaczu L`Oreal i białym tonerze kładzionym u fryzjerki. Chciałam jasne jak ma teraz Miley Cyrus, wiem, że nie wyjdą za pierwszym razem jednak z tą jajecznico- marchwianką na koncach niezbyt widzi mi się chodzić.

Czy mogę odczekać 2 dni od fryzjera i położyć Palette np 230 Mroźne Białe Złoto? Zniweluje lekką pomarańcz na końcach czy ją podkreśli?

Kłaść farbę na całość czy najpierw od żółci i pomarańczy zacząć a górę jasną tylko na koniec
2 dni to stanowczo za mało bo mozesz zostac bez wlosow odczekaj minimum 2 tyg
a jezeli chcesz zrobic to sama to zrobilam bym to tak :
gore wlosow pokryc farba Palette + utleniacz 3% lub 1,5 % (kolor nieznaczaco sie zmieni)
a dol włosow pokryc farba (Palette)+ utleniacz 6%. Mozesz nalozyc to w tym samym czasie i kontrolowac kiedy kolor sie wyrówna
A najlepiej jak bys poszla do dobrego fryziera
__________________
1.04.2014 olejkuję paznokcie
21.09.2012 zaręczyny
18.06.2016
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 22:15   #734
Chooo
Rozeznanie
 
Avatar Chooo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szn
Wiadomości: 536
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Monilli Pokaż wiadomość
2 dni to stanowczo za mało bo mozesz zostac bez wlosow odczekaj minimum 2 tyg
a jezeli chcesz zrobic to sama to zrobilam bym to tak :
gore wlosow pokryc farba Palette + utleniacz 3% lub 1,5 % (kolor nieznaczaco sie zmieni)
a dol włosow pokryc farba (Palette)+ utleniacz 6%. Mozesz nalozyc to w tym samym czasie i kontrolowac kiedy kolor sie wyrówna
A najlepiej jak bys poszla do dobrego fryziera
wiem ze 2 dni to malo,jednak wydaje mi sie, iz fryzjer szczegolnie w salonie z renomą z 20letnim doświadczeniem i w ogóle wieloma certyfikatami i nagrodami nie powinien wypuścić mnie z takim czymś na głowie (może się mylę, nie wiem ) jednak pracuję na poważnym stanowisku i kurcze będę się bardzo źle czuła jak pójdę tak do ludzi na zebranie :/
Ja już sama nie wiem co teraz zrobić.
Bardzo się boję, że jak nałożę to Mroźne Białe Złoto to wyjdę albo siwa na odrostach a reszta będzie jeszcze bardziej marchewkowa albo, że w ogóle jeszcze inne cuda się zrobią na włosach
A co do kolejnej wizyty w salonie - na prawdę kolejne 200zl w przeciągu miesiąca na WŁOSY to trochę za dużo, według mnie
__________________
Kocham husky! Adoptowałam już 2!
Chooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 12:50   #735
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chooo Pokaż wiadomość
wiem ze 2 dni to malo,jednak wydaje mi sie, iz fryzjer szczegolnie w salonie z renomą z 20letnim doświadczeniem i w ogóle wieloma certyfikatami i nagrodami nie powinien wypuścić mnie z takim czymś na głowie (może się mylę, nie wiem ) jednak pracuję na poważnym stanowisku i kurcze będę się bardzo źle czuła jak pójdę tak do ludzi na zebranie :/
Ja już sama nie wiem co teraz zrobić.
Bardzo się boję, że jak nałożę to Mroźne Białe Złoto to wyjdę albo siwa na odrostach a reszta będzie jeszcze bardziej marchewkowa albo, że w ogóle jeszcze inne cuda się zrobią na włosach
A co do kolejnej wizyty w salonie - na prawdę kolejne 200zl w przeciągu miesiąca na WŁOSY to trochę za dużo, według mnie
No rozumiem sprobuj po tych 2, 3 dniach tak jak Ci napisalam ale kontroluj wloski co sie z znimi dzieje, a co do koloru hmm ja bym sprobowala najpierw na jakims pasemku jak ten kolorek wychodzi
__________________
1.04.2014 olejkuję paznokcie
21.09.2012 zaręczyny
18.06.2016
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 18:31   #736
Chooo
Rozeznanie
 
Avatar Chooo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szn
Wiadomości: 536
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Położyłam Białe Złoto, uspokoiło pomarańcz jednak spodziewałam się bardziej spektakularnych efektów, bo teraz mam ładną białą platynową górę a resztę żółtawą. Muszę im dać odpocząć i chyba za jakiś czas np.2 tyg jeszcze raz położę coś platynowego. Dodatkowo, będę używała szamponu Joanny fioletowego by tą żółć wytrawiać, choć i tak wolę żółte od pomarańczowych.
Chociaż kompletnie nie wiem jak ja mam się teraz sama obchodzić z blondem gdyż:
- chcę ten odcień dużo chłodniejszy i trochę jaśniejszy więc nie wiem czy kłaść po prostu teraz platynowe odcienie czy za jakiś miesiąc ponownie je rozjaśnić rozjaśniaczem (czy znów nie wyjdą żółte, czy wyjdą już tylko jaśniejsze?
- niedługo pojawią się odrosty (ciemny blond) i co mam wtedy z nimi robić? kłaść rozjaśniacz a potem farbę platynową tak jak na całość czy kłaść tylko jakieś farby?
__________________
Kocham husky! Adoptowałam już 2!
Chooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 18:53   #737
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

1. Na czesc zolta mozesz dac farbe na slabej wodzie - z popiela i fioletem- AV (chyba goldwell takie ma) czy 16 (koleston, wez 10.16) po kropce czy 21 (loreal - 10.21). 3-4,5 proc woda. Albo mozesz te czesc po prostu zapigmentowac bez uzycia wody.

2. Potem kladziesz rozjasniacz na odrosty.

3. Farbe platynowa kladziesz na odrosty i na te ladna czesc wlosow, a pod koniec przeciagsz to tylko po tych wczesniej tonowanych/prepigmentowanych wlosach popielato-fioletowych.

Of koz, po kazdym zabiegu usuwasz chemie z glowy, zmywasz i odzywiasz i lekko osuszasz, by sie dalo nalozyc nastepny 'step'.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 21:56   #738
Chooo
Rozeznanie
 
Avatar Chooo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szn
Wiadomości: 536
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Bardzo dziękuję za odpowiedź

A czy mogłabyś podpowiedzieć jakieś farby bardziej dostępne np. Rossman itd? Zwykłe L`Oreale Exelence czy Ferie? Prócz tego Białego Złota?

Czy zwykły rozjaśniacz Joanny z 4% oxy też by się nadał na późniejsze odrosty?
__________________
Kocham husky! Adoptowałam już 2!
Chooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 13:49   #739
moniasass
Przyczajenie
 
Avatar moniasass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 28
proszę o pomoc nie chce rozjaśniać włosów ale jak zafarbować odrosty

witam serdecznie od zawsze bylam blondynką rozjasniam wloski od zawsze ,i wła snie przyszedł ten moment kiedy zapuścilam wlosy i sama polożylam rozjaśniacz 4-6 ton i wloski super jasny blond wyszedl ale mi sie tak skruszyly ze od wlosow do ramion mam zaledwie za ucho zalamalam sie kompletnie mam dylemat straszny wlosy doszły juz do siebie ale mam juz straszne odrosty i strach co ja mam teraz zrobi c chcialabym zostac nadal blondynką (odrosty mam ciemny blond troszkę z siwymi)reszta wlosow jasny blond jaka farbe użyc zeby fajnie pokryly odrosty i reszte włosow doradzcie prosze
moniasass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 14:28   #740
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: proszę o pomoc nie chce rozjaśniać włosów ale jak zafarbować odrosty

Całych włosów nie ma co katować. Niepotrzebnie kladlas rozjasniacz na cale, trzeba bylo tylko same odrosty rozjasnic. Nie wiem czego uzywalas, na te odrosty na pewno teraz wylacznie cos profesjonalnego na slabszej wodzie : moze 6% by wystarczylo skoro naturalny masz ciemny blond.
Napisz do Blond bunny, ona jest tu na forum specjalistką od blondów.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 17:03   #741
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: proszę o pomoc nie chce rozjaśniać włosów ale jak zafarbować odrosty

Lepsza byłaby wizyta u fryzjera, sklepowe rozjaśniacze palą włosy, które potem rzecz jasna się kruszą.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 22:20   #742
joannaabram
Raczkowanie
 
Avatar joannaabram
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: proszę o pomoc nie chce rozjaśniać włosów ale jak zafarbować odrosty

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Lepsza byłaby wizyta u fryzjera, sklepowe rozjaśniacze palą włosy, które potem rzecz jasna się kruszą.
Dokładnie, popieram Niech fryzjer zrobi to profesjonalnie, a przy okazji podpytaj go o szczegóły - jaka farba, na jakim poziome, jaka woda itd. Może później będziesz w stanie zrobić to samodzielnie.
__________________
Zapraszam na bloga - o makijażach, metamorfozach, i nie tylko
joannaabram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 11:27   #743
moniasass
Przyczajenie
 
Avatar moniasass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 28
Dot.: proszę o pomoc nie chce rozjaśniać włosów ale jak zafarbować odrosty

ja wiem że dla wiekszości nas byłoby najlepsze rozwiazanie isc do fryzjera,ale w chwili obecnej nie stać mnie na taki wyskok ,chcialabym uzyskać fajny cieply blondzik typu miodowy ,sloneczny itd ale te cholerne odrosty czy to pokryje taka farba zeby w miare równo to wszystko wyglądało?

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Całych włosów nie ma co katować. Niepotrzebnie kladlas rozjasniacz na cale, trzeba bylo tylko same odrosty rozjasnic. Nie wiem czego uzywalas, na te odrosty na pewno teraz wylacznie cos profesjonalnego na slabszej wodzie : moze 6% by wystarczylo skoro naturalny masz ciemny blond.
Napisz do Blond bunny, ona jest tu na forum specjalistką od blondów.
blond bunny już nie udziela porad email
moniasass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 17:28   #744
monsterrcale
Przyczajenie
 
Avatar monsterrcale
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Post Przefarbowanie grzywki...

W sumie nie wiem od czego tutaj zacząć, tym bardziej, że nie udzielam się na forach, ale może po prostu przejdę do rzeczy... chciałem przefarbować sobie grzywkę lub ją rozjaśnić, chociaż myślałem nad tym by była koloru blond, naturalnie jestem brunetem, na avatarze są moje włosy na chwilę obecną i teraz pytanie takie do Was co polecicie zrobić, tym bardziej, że nie chce iść z farbowaniem części włosów do fryzjera, kiedy chyba mogę to zrobić w domu...
monsterrcale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 19:07   #745
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Przefarbowanie grzywki...

jak to ?
grzywka blond a reszta glowy zupelnie odmienna ?
Ja bym poszla do fryzjera zobaczyc jak on to robi.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 19:32   #746
gusia825
Raczkowanie
 
Avatar gusia825
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 422
Dot.: Przefarbowanie grzywki...

Lepiej idź do fryzjera jeśli nie masz doświadczonej w farbowaniu koleżanki Utlenianie włosów to nie jest tak łatwa sprawa jak zwykłe farbowanie, można nawet spalić sobie włosy.

Natomiast jeśli masz kogoś do pomocy to generalnie na krótkie włosy można by jeszcze użyć rozjaśniacza i czepka (kiedyś były nawet takie zestawy), coś tego typu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-balejazu.html -można dopytać w drogerii.
W takim czepku wyciąga się pojedyncze pasma przez otworki i tylko je pokrywa się rozjaśniaczem.
gusia825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 12:03   #747
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przefarbowanie grzywki...

Rozjaśniaczem sklepowym to sobie jedynie te włoski możesz spalić. Nie polecam. Raczej przeszłabym się do fryzjera, chociaż wizja grzywki blond przy ciemnych włosach jakoś do mnie nie przemawia.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 13:25   #748
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Czy ktoś chciałby podzielić się doświadczeniem po użyciu rozjasniacza w sprayu firmy balea? ;> Zamierzam użyć, ale trochę sięobawiam, bo nie chcę mocno osłabić włosów...
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 19:50   #749
gusia825
Raczkowanie
 
Avatar gusia825
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 422
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez No air Pokaż wiadomość
Czy ktoś chciałby podzielić się doświadczeniem po użyciu rozjasniacza w sprayu firmy balea? ;> Zamierzam użyć, ale trochę sięobawiam, bo nie chcę mocno osłabić włosów...
Używałam rozjaśniacza w sprayu z joanny i był super. Mam jeden na zbyciu, bo w międzyczasie przeszłam na rudość Jakby ktoś chciał to na priv.
gusia825 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 08:57   #750
rezolutnajojo
Raczkowanie
 
Avatar rezolutnajojo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 63
Rozjaśniacz nie działa

Witam! Rozjaśniałam włosy już dwa razy u Fryzjera i efekty są kiepskie na odrostach super ale pod połowy włosów, które były farbowane rozjaśniacz nie dał sobie rady!Zaznaczam, że włosy od roku ponad!farbuję wyłącznie szamponetką a wcześniej farbowałam garnier brąz jednak takie zmiany już robiłam przechodziłam z czerni na blon rozjaśniacz zawsze dawał radę co się stało tym razem? boję siępodejść 3 raz do rozjaśniania ale nie chce też tak wyglądać:-( co robić?
rezolutnajojo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-08 07:53:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:07.