Coco Chanel - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-09, 09:26   #1
monna_
Przyczajenie
 
Avatar monna_
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 11

Coco Chanel


Dziewczyny,
nie wiem czy taki wątek już był, nie mogłam znaleźć.
Przetestowałam już naprawdę sporo perfum z różnych marek i jakoś od lat tęsknie do Coco chanel mademoiselle... Ten zapach ma w sobie coś☠naprawdę wyjątkowego. Coś co mnie bardzo przyciąga pomimo tego że ten zapach nie jest jakoś super kobiecy i delikatny..

Wiecie może gdzie można zakupić☠oryginalny flakonik perfum w cenie niższej od 800zł które mamy w Douglasie?
monna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-09, 10:03   #2
Arsonist
Zakorzenienie
 
Avatar Arsonist
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3 157
Dot.: Coco Chanel

Cytat:
Napisane przez monna_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
nie wiem czy taki wątek już był, nie mogłam znaleźć.
Przetestowałam już naprawdę sporo perfum z różnych marek i jakoś od lat tęsknie do Coco chanel mademoiselle... Ten zapach ma w sobie coś☠naprawdę wyjątkowego. Coś co mnie bardzo przyciąga pomimo tego że ten zapach nie jest jakoś super kobiecy i delikatny..

Wiecie może gdzie można zakupić☠oryginalny flakonik perfum w cenie niższej od 800zł które mamy w Douglasie?
Cześć. Kupisz go w dowolnym sklepie internetowym z wątku "Wiarygodne perfumerie internetowe" lub "Wiarygodni sprzedawcy z Allegro".
__________________
Sprawy, które były i opadły w otchłań
wyłaniają się na nowo, wykuwają z ognia.
Arsonist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 08:12   #3
monna_
Przyczajenie
 
Avatar monna_
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 11
Dot.: Coco Chanel

Dzięki
monna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 11:55   #4
Margarityx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 16
Dot.: Coco Chanel

Nie kupuj z internetu. Można się bardzo naciąć, bo ludzie robią przekręty. Ja tak kupiłam od właśnie super polecanego sprzedawcy... bzdura. Wydałam kupę kasy za extra zrobione podróby. Kup w normalnym sklepie stacjonarnym chociażby za granicą

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2017-03-16 o 09:49
Margarityx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 12:00   #5
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Coco Chanel

Cytat:
Napisane przez Margarityx Pokaż wiadomość
Nie kupuj z internetu. Można się bardzo naciąć, bo ludzie robią przekręty. Ja tak kupiłam od właśnie super polecanego sprzedawcy... bzdura. Wydałam kupę kasy za extra zrobione podróby. Kup w normalnym sklepie stacjonarnym chociażby za granicą
Jeżeli kupiłaś podrobkę od sprawdzonego sprzedawcy zweryfikowanego na wizażu to dlaczego nie dałaś znać, że wizażową listę sprawdzonych sprzedawców trzeba skorygować? Na jakiej podstawie twierdzisz, że to podróbka? Reklamowałaś perfumy u tego sprzedawcy?
__________________
2024: 18

2023: 62


Edytowane przez liv87
Czas edycji: 2017-03-10 o 12:05
liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 12:02   #6
Arsonist
Zakorzenienie
 
Avatar Arsonist
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3 157
Dot.: Coco Chanel

Cytat:
Napisane przez Margarityx Pokaż wiadomość
Nie kupuj z internetu. Można się bardzo naciąć, bo ludzie robią przekręty. Ja tak kupiłam od właśnie super polecanego sprzedawcy... bzdura. Wydałam kupę kasy za extra zrobione podróby. Kup w normalnym sklepie stacjonarnym chociażby za granicą
No jasne, dziewczyna pojedzie specjalnie za granicę w celu kupienia perfum, jeszcze drożej niż w polskim Douglasie.
Wiele ze sklepów internetowych polecanych w powyższych wątkach też ma swoje punkty stacjonarne, np. iPerfumy.
__________________
Sprawy, które były i opadły w otchłań
wyłaniają się na nowo, wykuwają z ognia.
Arsonist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 14:53   #7
monna_
Przyczajenie
 
Avatar monna_
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 11
Dot.: Coco Chanel

Cytat:
Napisane przez Arsonist Pokaż wiadomość
No jasne, dziewczyna pojedzie specjalnie za granicę w celu kupienia perfum, jeszcze drożej niż w polskim Douglasie.
Wiele ze sklepów internetowych polecanych w powyższych wątkach też ma swoje punkty stacjonarne, np. iPerfumy.
Na majówkę wybieram się do Rosji więc nie wiem czy w Moskwie rublami wyjdzie mi taniej
monna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-12, 12:56   #8
Jolikx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
Dot.: Coco Chanel

Cytat:
Napisane przez Arsonist Pokaż wiadomość
No jasne, dziewczyna pojedzie specjalnie za granicę w celu kupienia perfum, jeszcze drożej niż w polskim Douglasie.
Wiele ze sklepów internetowych polecanych w powyższych wątkach też ma swoje punkty stacjonarne, np. iPerfumy.
Może nie specjalnie, ale przy okazji
Ja jeszcze nigdy się nie nacięłam na jakieś podróbki albo po prostu nie przywiązuję do tego wagi. Jeśli ładnie pachną to jestem zadowolona.
A co do iPerfumy to tam raczej perfum nie ma, tylko wody perfumowane
Jolikx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-12, 20:04   #9
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Coco Chanel

Cytat:
Napisane przez Margarityx Pokaż wiadomość
Nie kupuj z internetu. Można się bardzo naciąć, bo ludzie robią przekręty. Ja tak kupiłam od właśnie super polecanego sprzedawcy... bzdura. Wydałam kupę kasy za extra zrobione podróby. Kup w normalnym sklepie stacjonarnym chociażby za granicą
Tiaaa. A swistak siedzi bla bla bla.
Jak tak latwo idzie ci oczernianie to rzuc nickiem, a najlepiej to skontaktuj sie ze sprzedawca, skoro rzekomo kupilas podrobke.
Podejrzewam, ze ci sie nudzi i piszesz glupoty, w ktore nikt nie wierzy. Ewentualnie kupilas podrobke, a ze ci glupio teraz z tego powodu, ze dalas sie nabic w butelke, to musisz zwalic wine na kogos innego. Nawet na sprawdzonych sprzedawcow, z ktorymi wogole nie mialas do czynienia.
A patrzac na twoje posty to nawet nie pofatygujesz sie, zeby odpisac w tym watku

Ja kupilam Coco M. od sprawdzonego sprzedawcy z allegro i jest w 100% oryginalne.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-13, 08:24   #10
Arsonist
Zakorzenienie
 
Avatar Arsonist
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3 157
Dot.: Coco Chanel

Cytat:
Napisane przez monna_ Pokaż wiadomość
Na majówkę wybieram się do Rosji więc nie wiem czy w Moskwie rublami wyjdzie mi taniej
Kto wie, kiedyś na All ktoś sprzedawał w niezłej cenie Pure Poison kupione ponoć na lotnisku w Moskwie, więc może i się opłaca.
Cytat:
Napisane przez Jolikx Pokaż wiadomość
Może nie specjalnie, ale przy okazji
Ja jeszcze nigdy się nie nacięłam na jakieś podróbki albo po prostu nie przywiązuję do tego wagi. Jeśli ładnie pachną to jestem zadowolona.
A co do iPerfumy to tam raczej perfum nie ma, tylko wody perfumowane
Na iPerfumy znajdziesz zarówno wody perfumowane, jak i (w dużo mniejszej ilości) perfumy. Dokładnie tak samo, jak w jakiejkolwiek perfumerii stacjonarnej. To nie jest kwestia sprzedawcy, tylko producenta - w jakiej koncentracji wypuści dany zapach. Ale znakomita większość tego, co obecnie jest dostępne na rynku, to wody perfumowane i toaletowe. Co nie znaczy, że są gorsze od czystych perfum, bo moc i trwałość zapachu to dużo bardziej skomplikowana sprawa niż tylko koncentracja.
__________________
Sprawy, które były i opadły w otchłań
wyłaniają się na nowo, wykuwają z ognia.
Arsonist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-13, 11:09   #11
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Coco Chanel

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-15, 22:03   #12
Margarityx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 16
Dot.: Coco Chanel

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Tiaaa. A swistak siedzi bla bla bla.
Jak tak latwo idzie ci oczernianie to rzuc nickiem, a najlepiej to skontaktuj sie ze sprzedawca, skoro rzekomo kupilas podrobke.
Podejrzewam, ze ci sie nudzi i piszesz glupoty, w ktore nikt nie wierzy. Ewentualnie kupilas podrobke, a ze ci glupio teraz z tego powodu, ze dalas sie nabic w butelke, to musisz zwalic wine na kogos innego. Nawet na sprawdzonych sprzedawcow, z ktorymi wogole nie mialas do czynienia.
A patrzac na twoje posty to nawet nie pofatygujesz sie, zeby odpisac w tym watku

Ja kupilam Coco M. od sprawdzonego sprzedawcy z allegro i jest w 100% oryginalne.
Po pierwsze, nie sądziłam, że wyrażanie własnej opinii jest zakazane. Skoro ja miałam takie a nie inne przygody to wyraziłam swoje zdanie. Dla Pani informacji, nie każdy ma czas żeby odwiedzać forum każdego dnia. Ja robię to w wolnych chwilach i dla przyjemności - z resztą od niedawna. Nie widzę także powodu, aby Pani "rzucać nickiem". Skoro moja opinia sprawia tak duży problem to niech zostanie usunięta.

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Jeżeli kupiłaś podrobkę od sprawdzonego sprzedawcy zweryfikowanego na wizażu to dlaczego nie dałaś znać, że wizażową listę sprawdzonych sprzedawców trzeba skorygować? Na jakiej podstawie twierdzisz, że to podróbka? Reklamowałaś perfumy u tego sprzedawcy?
Jestem na forum od niedawna, a mój przypadek miał miejsce już jakiś czas temu i nie korzystałam wtedy jeszcze z dobrodziejstw tego forum i doświadczeń innych osób tak więc jestem pewna, że lista potwierdzonych sprzedawców istniejąca tutaj jest w 100% zweryfikowana i warta zaufania
Co do pozostałych pytań to myślę, że nie ma sensu żebym odpowiadała, bo niektórzy użytkownicy są wrogo nastawieni, a ja jestem tutaj aby się zrelaksować, tak więc nie ruszam dalej tej kwestii
Margarityx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-16, 09:31   #13
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Coco Chanel

Cytat:
Napisane przez Margarityx Pokaż wiadomość
Po pierwsze, nie sądziłam, że wyrażanie własnej opinii jest zakazane. Skoro ja miałam takie a nie inne przygody to wyraziłam swoje zdanie. Dla Pani informacji, nie każdy ma czas żeby odwiedzać forum każdego dnia. Ja robię to w wolnych chwilach i dla przyjemności - z resztą od niedawna. Nie widzę także powodu, aby Pani "rzucać nickiem". Skoro moja opinia sprawia tak duży problem to niech zostanie usunięta.
No tak, bo w przeciwienstwie do ciebie my siedzimy tu 24h/7 dni w tygodniu
Nie widzisz powodu?To po co wogole twoj post? Skoro twierdzisz, ze zaufany sprzedawca sprzedal ci bubel to nie uwazasz, ze jesli tak jest to dobrze by bylo podac nazwe i ponownie go zweryfikowac aby moze skreslic go z listy? Ostrzec tym samym innych?
Ale niee...lepiej napisac pusty post, ktory kompletnie nic nie wnosi. Zadnych nickow, zadnych zdjec. Niczego. Chyba domyslasz sie zatem, ze bez dowodow ciezko, jesli wogole uwierzyc w to co piszesz, w cala ta twoja opinie.

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Swoja droga czytalas regulamin forum dotyczacy usuwania/edycji wlasnych postow?
Jesli tego nie zrobilas to zacytuje ci punkt 16:

"16. Edytowanie własnych postów na forum.
Funkcja "edytuj" na forum służy do poprawiania błędów, dopisków, dodania zdjęć, zmiany szyku zdania w swoich postach, usunięcia fragmentu, który po przemyśleniu wolelibyście jednak zdjąć z forum publicznego itp. a nie do całkowitego usunięcia całej treści, zwłaszcza tej kluczowej dla sensu wątku.
Za nadużywanie tej opcji do masowego i całkowitego kasowania treści swoich postów bez konsultacji z Moderacją forum, co powoduje zniszczenie treści wielu wątków, Twoje konto może zostać czasowo lub trwale zablokowane."
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2017-03-16 o 09:36
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-16, 11:54   #14
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Coco Chanel

Skoro Margarityx, jak pisze, nie korzystała wtedy z forum, to nie wiemy co miała na myśli przez "polecanego sprzedawcę". Gdzie jest polecany?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-16, 12:12   #15
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Coco Chanel

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Skoro Margarityx, jak pisze, nie korzystała wtedy z forum, to nie wiemy co miała na myśli przez "polecanego sprzedawcę". Gdzie jest polecany?
Tez mi to przyszlo do glowy Przez kogo polecany i gdzie? Bo jesli przez osoby, ktore wogole sie nie znaja na oryginalach, a aukcje z podrobkami wygladaja wiarygodnie to dziesiatki osob moga zostac nabite w butelke, nieswiadome tego. A sprzedawca polecany, bo np szybko dostarczyl towar. Klient nie zorentowal sie, ze to podrobkam, wiec wystawil ocne pozytywna, polecajac go innym.
Podejrzewam zatem, ze to nikt z naszej listy.
Poza tym Margarityx nie chce ujawnic nicka owej osoby, wiec nie ma co drazyc,bo temat tego watku i tak jest inny.
Swoja droga otrzymala podrobke i nie zglosila tego nikomu, ani sprzedawcy, ani na policje

Dla mnie temat zamkniety, bo tu powaznie do niczego nie dojdziemy.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-16, 13:14   #16
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Coco Chanel

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Tez mi to przyszlo do glowy Przez kogo polecany i gdzie? Bo jesli przez osoby, ktore wogole sie nie znaja na oryginalach, a aukcje z podrobkami wygladaja wiarygodnie to dziesiatki osob moga zostac nabite w butelke, nieswiadome tego. A sprzedawca polecany, bo np szybko dostarczyl towar. Klient nie zorentowal sie, ze to podrobkam, wiec wystawil ocne pozytywna, polecajac go innym.
Aha, czyli przez "polecany" ma na myśli pozytywy na Allegro
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-16, 13:22   #17
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Coco Chanel

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Aha, czyli przez "polecany" ma na myśli pozytywy na Allegro
Albo promowany na Allegro (= wykupił sobie reklamę)...
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-16, 18:35   #18
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Coco Chanel

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Aha, czyli przez "polecany" ma na myśli pozytywy na Allegro
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Albo promowany na Allegro (= wykupił sobie reklamę)...
Nie wiem dziewczyny Nie siedze w glowie Margarityx, zeby wiedziec kogo miala na mysli. To tylko nasze domysly i rzeczywiscie moglo tak byc. Margarityx niejako kryje tego super polecanego sprzedawce. Swoja droga to wyrazenie tez mnie zastanawia, bo na forum chyba nikt nie pisze o naszej liscie: o to ten super polecany sprzedawca pan/pani X
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-16 19:35:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.