stres przez miesiączkę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-16, 22:07   #1
xxgumixx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6

stres przez miesiączkę


kieruję swój problem do dziewcząt..
jestem przerażona tym co się dzieje ; |
ogólnie miesiączkuję od 1 klasy gimnazjum obecnie jestem w 3 gimnazjum ..
na początku miewałam bardzo długie miesiączki dochodzące nawet do 12 dni . potem jednak były już normalne.
nigdy nie miałam żadnych bólów brzucha, nie zdarzało mi się aby w dzień przeciekała mi podpaska.. natomiast ostatnio zdarza się inaczej .. najpierw bolał mnie brzuch, bardzo obfite krwawienie .. kolejnym razem trochę pobolewał mnie brzuch i krwawienie było mniej obfite.. miesiączkę dostałam około 5-6 listopada... ostatnio 9 grudnia .. trwał przez około 6-7 dni ...
dodam, że mam od hm... jakiegoś tygodnia takie objawy jak przed miesiączką.. bolą mnie czasem piersi.. pojawia się trądzik... natomiast wydziela się bardzo dużo śluzu... nie uprawiałam seksu jedynie peeting.
mówiłam mamie przedtem o tych bólach brzucha to powiedziała mi TRUDNO TAK MUSI BYĆ. dlatego jakoś zbytnio na jej radę nie liczę.
strasznie się boję ogólnie o swoje zdrowie i jestem bardzo zaniepokojona tym i się stresuję ... dodam jeszcze, że ostatnio stresowałam się skokiek wzwyż w szkole i w sumie stresuję się do dziś.. do tego też stres z powodu braku miesiączki.. nie mogę przestać o tym myśleć ...proszę o pomoc i o opinie...
xxgumixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 22:14   #2
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: stres przez miesiączkę

Cytat:
Napisane przez xxgumixx Pokaż wiadomość
kieruję swój problem do dziewcząt..
jestem przerażona tym co się dzieje ; |
ogólnie miesiączkuję od 1 klasy gimnazjum obecnie jestem w 3 gimnazjum ..
na początku miewałam bardzo długie miesiączki dochodzące nawet do 12 dni . potem jednak były już normalne.
nigdy nie miałam żadnych bólów brzucha, nie zdarzało mi się aby w dzień przeciekała mi podpaska.. natomiast ostatnio zdarza się inaczej .. najpierw bolał mnie brzuch, bardzo obfite krwawienie .. kolejnym razem trochę pobolewał mnie brzuch i krwawienie było mniej obfite.. miesiączkę dostałam około 5-6 listopada... ostatnio 9 grudnia .. trwał przez około 6-7 dni ...
dodam, że mam od hm... jakiegoś tygodnia takie objawy jak przed miesiączką.. bolą mnie czasem piersi.. pojawia się trądzik... natomiast wydziela się bardzo dużo śluzu... nie uprawiałam seksu jedynie peeting.
mówiłam mamie przedtem o tych bólach brzucha to powiedziała mi TRUDNO TAK MUSI BYĆ. dlatego jakoś zbytnio na jej radę nie liczę.
strasznie się boję ogólnie o swoje zdrowie i jestem bardzo zaniepokojona tym i się stresuję ... dodam jeszcze, że ostatnio stresowałam się skokiek wzwyż w szkole i w sumie stresuję się do dziś.. do tego też stres z powodu braku miesiączki.. nie mogę przestać o tym myśleć ...proszę o pomoc i o opinie...
Ale co konkretnie jest Twoim problemem? Brak miesiączki czy bolesny, obfity okres?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 08:34   #3
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: stres przez miesiączkę

I musiałaś z tego powodu założyć aż 4 wątki o tej samej treści?
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.