Herbalife - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-12, 06:46   #61
Black_Lady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mazowsze,Polska
Wiadomości: 89
Dot.: Herbalife ?!

AsiQQQ nawet jak zjadłaś coś dodatkowego powinnaś mimo wszystko wypić koktajl.On jest podstawą.Jeśli chodzi o zatrzymanie spadku wagi lub centymetrów może tak być i nic się nie ruszyć nawet przez 2-3 tygodnie.Ja tak miałam z centymetrami przez 3 tygodnie nic ale waga leciała.Pamiętajmy ze chudniemy wszędzie nie tylko w pasie czy w biodrach.Takie zatrzymanie może się zdarzyć przy każdej diecie.Najważniejsze nie przerywać nie zniechęcać się i nadal kontynuować.
A i pamiętaj aby dużo wody pić!!!
__________________
Najpiękniejszy jest uśmiech szczęśliwego dziecka!

Kubuś ur.4.01.2008 mój największy skarb

Edytowane przez Black_Lady
Czas edycji: 2010-03-12 o 06:49
Black_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 11:31   #62
Sophe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 111
Dot.: Herbalife ?!

Cytat:
Napisane przez Paulima Pokaż wiadomość
Witam! Niedawno byłam na konsultacji z dietetyczką na temat zdrowego odżywiania. Zostałam zmierzona, zważona i poinformowana o głównych zasadach odżywiania itp. Pani zapoznała mnie z produktami firmy "Herbalife", że pomagają zrzucić zbędne kilogramy bardzo skutecznie, działają dobrze na samopoczucie, sylwetkę, cerę itd. Czy któraś z Was Drogie Wizażanki próbowała, albo stosuje te preparaty białkowe? Jak wyglądają wasze doświadczenia i opinie?
Pozdrawiam serdecznie!
mam kolegę po tej diecie i miał ogromną nadwagę, po diecie jak go zobaczyłam, nie poznałam - wstyd, bo dosłownie minęłam go nie mówiąc nawet cześć, a on bardzo się zaczął śmiać i wtedy zjażyłam, że to on.
Opowiedział, że to dzięi herbalife, ale że było bardzo ciężko i boi się, że już go na nią nie stać i że wróci do swojej wagi.
Potem przytył, ale już nie ma tej okropnej nadwagi jaką miał wcześniej.
Dodam tylko, że to naprawdę dla bogatych..
Sophe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 20:34   #63
Maiglöckchen
Rozeznanie
 
Avatar Maiglöckchen
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 750
Dot.: Herbalife ?!

witam, chciałabym szybko zakupić zestaw herbalife w warszawie (nie czekajac na przesylke) czy ktos wie gdzie moge to zrobić?
__________________

Maiglöckchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 11:00   #64
Sophe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 111
Dot.: Herbalife ?!

Cytat:
Napisane przez Maiglöckchen Pokaż wiadomość
witam, chciałabym szybko zakupić zestaw herbalife w warszawie (nie czekajac na przesylke) czy ktos wie gdzie moge to zrobić?
lepiej kup odpowiedniki niemieckie, o wiele taniej
Sophe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 13:25   #65
xintrea_wroclaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
GG do xintrea_wroclaw
Dot.: Herbalife ?!

Żeby wyjaśnić kilka wątpliwości: tak - jestem niezależnym dystrybutorem Herbalife (czy jak to piszecie "konsultantką"), tak- nigdy nie nie dodawałam żadnych postów na tym forum, gdyż go nie odwiedzałam, tak - zalogowałam się właśnie przed chwilą po to, by móc dodać post.
Więc skoro mamy to już za sobą przejdźmy do konkretów:

1) jeśli ktoś o czymś nie wie, nie powinien uznawać swoich teorii za jedyny słuszny, pewnik.
2) jeśli ktoś nie stosuje się właściwie do jakiejkolwiek diety - nie powinien mieć pretensji o wynik do kogokolwiek innego, niż on sam.

A teraz o doświadczeniach:
1) przed rozpoczęciem współpracy z Herbalife i przed rozpoczęciem stosowania produktów przeanalizowałam dokładnie składnik po składniku etykiety i spędziłam bardzo wiele godzin w nosem w Biologii Villeego na studiowaniu procesów biochemicznych w organizmie człowieka (było to raczej odświeżenie informacji: studiowałam chemię na uniwersytecie, wcześniej profil biol-chem w liceum).
2) rozpoczynając dietę puplementowaną produktami Herbalife przez pierwszy tydzień faktycznie czułam głód (po tygodniu schudłam 1,4 kg)
3) od drugiego tygodnia uczucie głodu zniknęło; nie potrzebuję nawet przekąsek, choć je jem.
4) jeśli osoba z niedowagą, która w swoich oczach jest za gruba, zacznie się odchudzać stosując produkty Herbalife, ma moją 100% gwarancję, że przytyje.
5) jeśli ktoś zaczyna stosować produkty, a nie korzystał z konsultacji żywieniowych, nie konsultuje się conajmniej raz w tygodniu z dystrybutorem, proszę, by później nie pisał o tym jakie to produkty są złe i szkodliwe. Proszę mi wierzyć, że nie po to dokładnie analizuję z klientem co, kiedy i w jakiej ilości je, żeby na końcu mu powiedzieć "proszę pić koktail rano i wieczorem, a na obiad zjeść sobie to na co ma pan ochotę".

Jeśli ktoś tu pisze "ja w to nie wierzę" proszę, by dokładnie napisał w co nie wierzy, bo konkretnie można odpowiedzieć tylko na konkretnie postawione pytanie.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Edytowane przez xintrea_wroclaw
Czas edycji: 2010-03-25 o 13:26
xintrea_wroclaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 16:13   #66
Black_Lady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mazowsze,Polska
Wiadomości: 89
Dot.: Herbalife ?!

Xintrea zgadzam się w pełni z Tobą.Efekty diety są jesli ktoś rzeczywiście chce schudnąć i współpracuje.Ja byłam taką osobą zrzuciłam już 17 kilo a po pierwszych 10 sama zdecydowałam się zostać dystrybutorką.Tak przede wszystkim na potrzeby własne i mojej rodziny.I wszyscy są zadowoleni.Widzą efekty moja mama która zresztą ma cukrzycę przestała mieć apetyt na słodkie zaczęła inaczej sie odżywiać i chudnie.A jak ktoś zacznie tę dietę ale na 2 śniadanie będzie pączek a na podwieczorek ze 2 batony to niestety cudów nie będzie.Ale jak ktoś spróbuje tej diety i produktów zrozumie dlaczego mają taką a nie inną cenę.Po prostu są dobre.
__________________
Najpiękniejszy jest uśmiech szczęśliwego dziecka!

Kubuś ur.4.01.2008 mój największy skarb
Black_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 18:32   #67
doda77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sardenia
Wiadomości: 21
Dot.: Herbalife ?!

witajcie

W 2006 roku stosowalam herbalife . W ciagu 6 miesiecy schudlam 26kg. Nie mialam zadnych skutkow ubocznych , ani efektow jo-jo. Uwazam ta diete za skuteczna. Niestety teraz nie moge sobie na nia pozwolic, ze wzgledu na koszt.Gdybym mialam mozliwosci finansowe napewno bym sie nie wahala. Mysle,ze kazda dieta jaka stosujemy wymaga naszego zaangazowania.
doda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-25, 21:13   #68
Black_Lady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mazowsze,Polska
Wiadomości: 89
Dot.: Herbalife ?!

No właśnie.A czy potem wrócimy do poprzedniej wagi( tzw. jojo) też tak naprawdę zależy tylko od nas.Ja mam zamiar tym razem już nie dopuścić do tego i odżywiać się tak jak teraz aby nie musieć znów być na diecie.Ale cieszę się bo dziś w końcu zmieściłam się w spodnie sprzed ciąży (czyli w te z 2007 roku)
__________________
Najpiękniejszy jest uśmiech szczęśliwego dziecka!

Kubuś ur.4.01.2008 mój największy skarb
Black_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 08:11   #69
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 570
Dot.: Herbalife ?!

Polecam przejść się na szkolenie tej "sekty" Herbalife. Ja byłam - przez godzinę na środek pomieszczenia wychodziły różne osoby , które powtarzały mniej więcej regułkę;
Dzien dobry!
Jestem Ilona. W Herbalifie jestem (zauważcie-jestem(!)) od dwóch lat. Na początku moje zarobki wynosiły 1500 zł miesięcznie, teraz zarabiam około 30 tysięcy.
Szkoda mi było tych osób. Naprawdę. Podkrążone oczy, szara zmęczona skóra, ciuchy zdradzające ich zarobki - ogólnie dzika desperacja.
Dalsze spotkane wyglądało tak, że Ci ludzie kazali nam wpłacić 800 zł wpisowego, za dostanie jakiś tam produktów.
Później wiem tyle,że podopieczni guru każą wciskać obojętnie które produkty komukolwiek.
Pracowników werbują na gumtree. Ogłoszenia zatrudnię Panią do salonu masażu, kosmetyczkę, dietetyka są od nich. Wiem, bo odpisywałam na nie. Spotkania o pracę dla około 60 osób odbywają się praktycznie kilka razy dziennie.
Nie polecam Herbalife, jak widać zależy im na sprzedaniu byle czego za ogromne pieniądze, żerując przy tym na nieświadomych ludziach.

Edytowane przez blue_cat
Czas edycji: 2010-03-29 o 08:13
blue_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 08:39   #70
Black_Lady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mazowsze,Polska
Wiadomości: 89
Dot.: Herbalife ?!

Blue Cat nie zgadzam się z Tobą..Produkty są faktycznie dobre.Ja zdecydowałam się zostać dystrybutorką ale jak pisałam po tym jak przekonałam się o działaniu produktów.Nie potrzebowałam pracy ale chciałam mieć po prostu nieco taniej na własne potrzeby i swojej rodziny.I nie jeździłam na żadne szkolenia czy spotkania,nikt nie kazał mi wywalać jak piszesz 800 zł!
Ale jeśli ktoś by chciał skorzystać to mu pomogę.Ja wiem jak to działa wiem że na tym rzeczywiście się chudnie.
__________________
Najpiękniejszy jest uśmiech szczęśliwego dziecka!

Kubuś ur.4.01.2008 mój największy skarb

Edytowane przez Black_Lady
Czas edycji: 2010-03-29 o 08:40
Black_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 13:26   #71
ZakkAtak
Rozeznanie
 
Avatar ZakkAtak
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 548
Dot.: Herbalife ?!

na szczęście są "zamienniki" diety herbalife o wiele tańsze, niestety nie w Polsce. Gdyby w Polsce ktoś pomyślał, nie musiałby wydawać takiej kasy na tę dietę. Ale fakt, pomaga bardzo. Obecnie jestem na koktajlach niemieckich, nie podam oczywiście firmy, i tak jak konsultantka herbalife napisała - schudłam po tygodniu 1.5kg.

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Black_Lady Pokaż wiadomość
Blue Cat nie zgadzam się z Tobą..Produkty są faktycznie dobre.Ja zdecydowałam się zostać dystrybutorką ale jak pisałam po tym jak przekonałam się o działaniu produktów.Nie potrzebowałam pracy ale chciałam mieć po prostu nieco taniej na własne potrzeby i swojej rodziny.I nie jeździłam na żadne szkolenia czy spotkania,nikt nie kazał mi wywalać jak piszesz 800 zł!
Ale jeśli ktoś by chciał skorzystać to mu pomogę.Ja wiem jak to działa wiem że na tym rzeczywiście się chudnie.

chudnie chudnie, tylko produkt bardzo drogi.. w Polsce
ZakkAtak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-03, 06:40   #72
Black_Lady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mazowsze,Polska
Wiadomości: 89
Dot.: Herbalife ?!

No fakt tanie nie są ale z drugiej strony ja przed Herbalifem wydałam mnóstwo pieniędzy na różne apteczne specyfiki i bez recepty i tylko na receptę ale nie miałam po nich rezultatów a teraz w końcu mam i to ładne
__________________
Najpiękniejszy jest uśmiech szczęśliwego dziecka!

Kubuś ur.4.01.2008 mój największy skarb
Black_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 17:31   #73
mlodafinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Herbalife ?!

zarejestrowałam sie tylko po to zeby napisać ten post bo to co tu czytam az prosi sie o pomste do nieba...tak kwoli wyjasnienia zeby ktos nie napisal ze jestem nowa wiec pewnie pisze bzdury..a wiec zgadzam sie z blue cat ja bylam dwa dni temu na szkoleniu..w ogole nie wiedzialam na czym polega praca "konsultant w centrum rpmocji zdrowia i urody" wiec sie tam przeszlam w okazalo sie ze jest to tylko sprzedaz prodokow herbalife pod przykrywka konsultacji dotyczacych zdrowia czy urody...wiec smieszy mnie ze nazywacie te "konsultantki" dietetyczkami, bo to nie sa zadne wykwalifikowane osoby tylko ludzie ktorzy maja sprzedac te produkty....wiem bo mi zaproponowali prace tam mimo iz nie mam pojecia o dietetyce zadnego i oczywiscie nie skorzystam z tej propozycji bo nie wyobrazam sobie doradzac w odchudzaniu czy przytyciu osoba ktore wierza mi a ja nic na ten temat nie wiem czyli poprostu wciskac "kitu" osoba ktore chca schudnac..maja problem tylko po to zeby kupili koktajl albo dwa...bo zarobkiem konsultantow jest procent wartosci sprzedanych produktow mi zaproponowali na poczatek 25%

nie wiem na ile te produkty sa skuteczne...w tej kwestii sie nie wypowiadam...wiem poprostu kim sa konsultanci- przypadkowe osoby...kto chce ten pracuje byle sprzedawac produkty

noi placi sie za umowe (bo to umowa licencyjna(z ta firma i zakup pakietu produktow

Edytowane przez mlodafinka
Czas edycji: 2010-04-04 o 17:36
mlodafinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 13:30   #74
xintrea_wroclaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
GG do xintrea_wroclaw
Dot.: Herbalife ?!

Mlodafinko, po przeczytaniu Twojej wypowiedzi chętnie się do niej ustosunkuję, bo jak dla mnie była zabawna, ale osobę, która chce rozpocząć dietę opartą o suplementy Herbalife może wprowadzić w błąd.
Skoro nie mając doświadczenia aplikujesz na jakieś stanowisko i później masz pretensje, że mimo wszystko ktoś zaproponował Ci współpracę i chce poświęcić swój czas i pieniądze, żeby Cię wyszkolić i nauczyć od podstaw nowego zawodu, to nie o tej osobie świadczy źle, tylko o Tobie. Wiele osób na chwilę obecną pracuje w innym zawodzie niż wyuczony, co nie oznacza, że są to osoby niekompetentne.
Praca konsultanta nie polega na sprzedaży czegokolwiek "pod przykrywką". Polega na szukaniu rozwiązań konkretnych problemów konkretnych ludzi. Takim rozwiązaniem może być WLC, czyli odchudzanie w grupie, które jest oparte na edukacji żywieniowej, a jego uczestnicy absolutnie nie są zobowiązani do korzystania z produktów Herbalife a płacą za 12tygodniowy kurs. Jeśli natomiast ktoś woli stosować dietę opartą na produktach Herbalife samodzielnie, to konsultant ma obowiązek przez cały czas trwania programu spotykać się z taka osobą raz w tygodniu i też nikt mu za to nie płaci, mimo że poświęca swój czas. A chodzi tu zupełnie o co innego niż sprzedaż produktów, bo przecież ta osoba już te produkty ma i stosuje, bo zdecydowała się na nie wcześniej!
A na ile produkty są skuteczne? Widać, że na tyle, że ich skuteczność przedkłada się nad cenę, a Herbalife działa od 30 lat w 72 krajach, sponsoruje sportowców i zatrudnia laureata Nagrody Nobla.

Edytowane przez xintrea_wroclaw
Czas edycji: 2010-04-06 o 13:33
xintrea_wroclaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 14:47   #75
Anullos
Raczkowanie
 
Avatar Anullos
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 237
GG do Anullos
Dot.: Herbalife ?!

Ja próbowałam Herbalife, zaczęłam w styczniu tego troku
szczerze przyznam nie skusił mnie ubytek wagi a obiecanki pozbycia się bólów głowy i senności, która mi towarzyszyła niemal codziennie mimo kaw

chciało by sie powiedzieć: obiecanki-cacanki, ale NIE!
zadziałało, po 3 dniach wstałam przed budzikiem i przez cały dzien funkcjonowałam bez kawy i bólu głowy

Dzięki zbilansowanemu odżywianiu, które mi zaproponowało, zrzuciałm bez wiekszych wyrzeczeń 5 kg i czuję się świetnie

ludzie zauważyli, że coś się zmieniło i teraz jestem swoją reklamą
zajęłam sie produktami, zaczęłam interesować sie składami, zastosowaniami, wszystkim tym co oferuje Herbalife

warto spróbować, bo nie mozna sobie zrobic krzywdy, jeślki ma się proglam indywidualnie dostosowany do swoich potzreb, a nie kupiony na chybił-trafił na allegro
__________________
kosmetyki na wymianę
Anullos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 06:21   #76
Black_Lady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mazowsze,Polska
Wiadomości: 89
Dot.: Herbalife ?!

No właśnie to jest ważna kwestia.Programy są dobierane indywidualnie w razie potrzeby gdy brak jest zadawalających efektów modyfikowane.Wbrew pozorem konsultanci mają dużą wiedzę na temat odzywiania i wiedzą jak i komu dobierać program...
Kilka razy czytałam ze ktoś kupił sobie coś z Herbalifu na allegro stosował sobie sam na własną rękę a potem zdziwienie że nie działa!Krzywdy nie ma możliwości zrobić sobie produktami ale trzeba wiedzieć jak je używać.A to ustalają właśnie konsultanci.
__________________
Najpiękniejszy jest uśmiech szczęśliwego dziecka!

Kubuś ur.4.01.2008 mój największy skarb
Black_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 08:10   #77
alcia77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 30
Dot.: Herbalife ?!

Witam. Wlasnie zaczelam odchudzanie z herbalife. Przy ostatniej probie na tej wlasnie dietce schudlam 3,5 kg w 2 tygodnie-z 70 kg do 66,5 . Pozniej byly swieta wielkanocne i mimo tego,ze sobie pojadlam -nie przytylam. Teraz znow zaczynam,bo chcialabym schudnac do 59 kg. Dodam,ze po diecie czuje sie naprawde dobrze-nie jestem senna i mam duzo energii. Nie jestem konsultantka i nie jest to reklama . Uslyszalam o tej diecie od mojej kolezanki,ktora w ciagu trzech miesiecy schudla 15 kg. Sniadanie i kolacja koktajl ,2 przekaski w postaci owoca ,2 l wody i normalny obiad. Zalezalo jej,wiec zadnych slodyczy. Kto chce ten potrafi . Jest juz rok po diecie i ja normalnie i nie tyje.trzyma wage-zadnego efektu jojo. Trzeba zrobic sobie to przejscie -pozniej 1 koktajl i 2 normalne posilki-i waga nie wroci. Jest tam ktos,kto zrzuca kilogramy z herbalife?
alcia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 07:09   #78
Black_Lady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mazowsze,Polska
Wiadomości: 89
Dot.: Herbalife ?!

Alcia no ja właśnie cały czas Ja czasem(tak raz na tydzień) pozwalam sobie na jakiś mały kawałek czekolady czy batona ale musli no i czasem jakieś sajgonki ktore baaardzo lubię czy kebaba(ale to akurat robię sama w domu z kurczaka bez tluszczu więc zdrowiej) i cały czas waga leci mi w dół...Jak już pisałam wcześniej.Kto spróbuje Herbalife ten zrozumie
__________________
Najpiękniejszy jest uśmiech szczęśliwego dziecka!

Kubuś ur.4.01.2008 mój największy skarb
Black_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 22:16   #79
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Herbalife ?!

Cześć Dziewczyny dziś dostałam mój zestaw, więc zaczynam od jutra do utraty ok 15kg ważę 70kg przy wzroście 162. Herbalifem odchudzała się kiedyś moja mama 30 kg schudła i było ok
Mam pytanko na ile wstarcza Wam 1 opakowanie koktailu?
Pozdrawiam
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 07:14   #80
alcia77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 30
Dot.: Herbalife ?!

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny dziś dostałam mój zestaw, więc zaczynam od jutra do utraty ok 15kg ważę 70kg przy wzroście 162. Herbalifem odchudzała się kiedyś moja mama 30 kg schudła i było ok
Mam pytanko na ile wstarcza Wam 1 opakowanie koktailu?
Pozdrawiam
Podobnie jak ja majac 164 cm wazylam 70 kg. W skrocie opowiem swoja historie. Od kad pamietam wazylam 62 kg-i ta waga mi odpowiadala, poniewaz jestem grubej kosci,wiec wygladalam -dla mnie- super- i wszystko na swoim miejscu-takie jakie powinno byc-po prostu fajne ksztalty-do tego chodzilam na silownie-przez co mialam jedrne cialko i tluszczyku nie bylo na brzuszku jak usiadlam-nic sie nie trzeslo. Pozniej poznalam swoja 2 polowke, wzielismy slub-dlugie starania o dzidzie i SUPER nowinka-zaszlam w ciaze. Do porodu wazylam 82 kg-ale na ciele nie przytylam prawie nic-tylko brzuszek.Wpadlam w depresje poporodowa-zdaza sie i juz 3 tygodnie po urodzeniu niuni wazylam 70 kg. A ze chcielismy jedno po drugim-by mogli sie ze soba bawc wiec po 6 miesiacach 2 ciaza. I ta sama historia po 3 tygodniach 70 kg- i mimo,ze stosowalam rozne diety waga nie chciala drgnac. Az do momentu kiedy kolezanka polecila mi herbalife.

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Dawniej stosowalam cambridge (ok 4 lata temu) i efekt byl zdumiewajacy-w tydzien 5 kg,bo wazylam 65 i chcialam do 60 zejsc-ale nie polecam-czulam sie oslabiona i senna a pozniej jak sie rzucilam na lodowke to 8 kg do gory nawet nie wiem kiedy-czyli moim zdanie to byla tylko utrata wody-jak po dyskotece sie wazylo mniej za nastolatki.
Tetaz zaczelam herbalife i podobnie jak kolezanka,kiedy czuje glod zjadam sobie musli na kwasnym mleku (polecam z calego serca na zaparcia-zawsze mialam z tym problem) a zasyca, bo troche sobie ja zmodyfikowalam-jem 3 razy koktajl i wlasnie takiego typu przekaski+ owoce-wiec trace wiecej- nastepny kg w dol-a niedawno zaczelam 65,5 kg-za tydzien wprowadzam 1 normalny posilek.
Jak moge jeszcze cos polecic to jest na allegro.DRENAFAST -nakretke wlewa sie do 1l wody i pije, bo z herbalife trzeba wypijac 2 l- ma swietny brzoskwiniowy smak-jest to na odchudzanie i naprawde likwiduje chec na slodycze. Jejku ale sie rozpisalam Pozdrawiam serdecznie i trzymam za Was kciuki

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Opakowanie wystarcza na 30 dni-jak jesz 2 koktajle dziennie .
alcia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 21:14   #81
Black_Lady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mazowsze,Polska
Wiadomości: 89
Dot.: Herbalife ?!

Alcia gratuluję sukcesów Ja póki co zrzuciłam 20 kg Obecnie 72,5 wyobraźcie sobie jak wyglądałam przed Herbalifem...A jak do tego doszło?W ciąży przytyłam 30 kg i do porodu szłam ważąc uwaga!106kg!2 tyg po 12 mniej reszta została...Zjadłam pół apteki nic nie dało i teraz dopiero zrzucam PO pierwszych 10 sama zaczęłam ludzi odchudzać (tzn rodzinę-mama,mąż i kilka koleżanek)Ja oprocz podstawowego zestawu jeszcze thermo complete biorę -świetna rzecz.Pozdrawiam!
__________________
Najpiękniejszy jest uśmiech szczęśliwego dziecka!

Kubuś ur.4.01.2008 mój największy skarb
Black_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 08:28   #82
alcia77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 30
Dot.: Herbalife ?!

To naprawde super,ze juz tyle udalo Ci sie zrzucic. Nie kazdy jest zdeterminowany i ma silna wole. Moim zdanie trud sie oplaca. Trzymam kciuki i serdecznie pozrawiam
alcia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 08:07   #83
Black_Lady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mazowsze,Polska
Wiadomości: 89
Dot.: Herbalife ?!

A tam silna wola.To HL pomaga przetrwać i nie podjadać.Bo sie nie chce po prostu.A jak bym miała silną wolę to bym papierochy rzuciła hehe...
__________________
Najpiękniejszy jest uśmiech szczęśliwego dziecka!

Kubuś ur.4.01.2008 mój największy skarb
Black_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 08:17   #84
alcia77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 30
Dot.: Herbalife ?!

A jednak silna wola-ja palilam i rzucilam . I chyba nie jest to zwiazane ze slkadnikiem,ktory hamuje chec na slodycze . Ja juz 65-wiem,ze wariat jestem bo sie codziennie waze-ale takie juz moje" zboczenie". Pozdrawiam
alcia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 11:30   #85
Mariolala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: Herbalife ?!

Mój wujek i ciotka odchudzali się na tej diecie i schudli (on 20 kg a ona 6). Moim zdaniem można takie same suplementy kupić taniej w sklepach z odżywkami dla sportowców. Tak samo napychają, przyspieszają spalanie i są o wiele tańsze. Swoją drogą taki sam efekt spadku wagi można osiągnąć przy tradycyjnej diecie "mż"+więcej ruchu i na pewno będzie to dieta zdrowsza.
Mariolala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 22:17   #86
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Herbalife ?!

hej u mnie się ciut ciut przesunęło-dopiero dziś dostałam błonnik jutro start !
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 21:25   #87
Black_Lady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mazowsze,Polska
Wiadomości: 89
Dot.: Herbalife ?!

Cytat:
Napisane przez Mariolala Pokaż wiadomość
Mój wujek i ciotka odchudzali się na tej diecie i schudli (on 20 kg a ona 6). Moim zdaniem można takie same suplementy kupić taniej w sklepach z odżywkami dla sportowców. Tak samo napychają, przyspieszają spalanie i są o wiele tańsze. Swoją drogą taki sam efekt spadku wagi można osiągnąć przy tradycyjnej diecie "mż"+więcej ruchu i na pewno będzie to dieta zdrowsza.
Owszem można ale nie każdy jest w stanie wytrwać i nie zawsze będzie zdrowsza (zależy co kto będzie jadł jak kiedy itp.)Aczkolwiek nikt nikogo nie zmusza do kupowania i stosowania akurat Herbalife.Ale jak ktoś chce też mu nie zabronisz.Tak samo jak ktoś będzie chciał kopenhaską czy jeszcze inną.Jak kto chce może też na własną rękę stosować produkty zakupione w sklepach dla sportowców czy innych.Każdy ma wybór.Ja wybrałam Herbalife i jestem zadowolona w końcu chudnę i świetnie się czuję.Spróbowałam i nie mam zamiaru zmieniać na żadną inną.

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
hej u mnie się ciut ciut przesunęło-dopiero dziś dostałam błonnik jutro start !
Mocno trzymam kciuki i życzę powodzenia!
__________________
Najpiękniejszy jest uśmiech szczęśliwego dziecka!

Kubuś ur.4.01.2008 mój największy skarb
Black_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 13:08   #88
malinka198606
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Herbalife ?!

Hej,powiem wam szczerze jak to wygląda,ja pracowałam zHerbalilfe kilka miesięcy,kupiłam bardzo dużą ilość tych produktów bo jeśli chodzi o działanie,uważam,że są skuteczne,nie miałam nadwagi ale wiecie jakie są dziewczyny schudłam więc w 3 miesiące około 9 kilo więc powiedzmy,że dość racjonalnie,stosująć koktajl(ale zazwyczaj raz dziennie),błonnik i odżywkę białkową,czasami też piłam herbatkę na energię(thermojetic). Tylko to jest też tak,że każdy organizm chudnie swoim tempem.Dobrze się po tym czułam,główną i zasadniczą wadą tej suplementacji jest cena. Nie jest prawdą,że te produkty należy stosować do końca życia,należy tylko nie wracać do pierwotnych nałogów żywieniowych i jeśli macie na tyle silnej woli,żeby zmienić tryb odżywania na bardziej zbilansowany to herbalife pomoże szybciej przebrnąć przez okres odchudzania. Odeszłam od firmy bo przyznam,że już nie chce mi się w kółko o tym mówić,bo wiadomo,że to polega na ciągłej rozmowie z nowymi klientami itd. i rzeczywiście ceny są wygórowane,jednak zostało mi jeszcze dużo tych produktów,więc jeśli ktoś jest zainteresowany to chętnie sprzedam po dużo niższych cenach. Piszcie do mnie jeśli coś kogoś interesuje,mam większość tych produktów łącznie z koktajlami,błonnikiem,bia łkiem ale również kremy i maseczki. Moje gg 13560262 .Pozdros
malinka198606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 20:42   #89
Agata 2005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Herbalife ?!

Dziś pierwszy raz zażyłam te specyfiki. Koszmar, czuje się fatalnie, jakbym miała odlecieć, a nawet jakbym mnie wciągano w jakis "sekte".. nawiną jestem i zła na siebie, że w to weszłam. nie wiem co dalej robić, bo jesli mój stan będzie jeszcze trwa tak z 3 dni to nic z odchudzania.

Jestem "ciężka", senna, pełna, zupełnie obojętna na wszystko, nic mi się nie chce, nie mogę się skupić.
czy któraś z Was miała takie objawy?po 1 dniu stosowania i co było dalej?
Agata 2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 14:22   #90
nietoperek22
Rozeznanie
 
Avatar nietoperek22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 737
Dot.: Herbalife ?!

Ja taj miałam pierwsze dwa do czterech dni, teraz już nie pamiętam. Ale na początku nawet i tydzień można się tak czyć bo organizm się wstępnie oczyszcza. Ja na razie schudłam 15kg i od 3 miesięcy stara waga nie wraca, jak to zazwyczaj miałam po innych dietach. Jak dla mnie to fajnie.
nietoperek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.